Mass Effect 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10575
Mert körülbelül annyi helyesírási hibája van, ahány szót leír.

Calver
#10574
ha flémhiányotok van: ollé
de ne itt.

"The trees move. Do you not see it?"

#10573
Ezt a kérdést akár én is feltehettem volna, nade sebaj, önérzetes forumozok járnak ide is.
wedge31
#10572
Miért is ?

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#10571
Elõször meg kéne tanulnod magyarul írni. Utána gyere fórumozni, ne elõtte..

#10570
Egyebkent jo ez a dlc, az elejen meg kepegenyben tortentekrol is beszelgetnek, mikor
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Shepard kerdi liarat hogy jo baratja volt-e feron es mondja a csaj hogy erdekes kapcsolat az ovek, mert igaz, hogy tobbszor elarulta de vegen a megis felaldozta magat

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

wedge31
#10569
Most hagyd abba mielött jobban leégeted magad a folyamatos minösitgetéseidel.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#10568
Ja, pont ezt akartam irni. Ez egy olyan szintu hulyenek nezes, hogy csak na.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#10567
Van különbség a vélemény és a nettó hülyeség között. Mondjuk egyesek valószínûleg még ezt a mondatot se fogják megérteni.
MerlinW
#10566
Most takarítottam, még jó, hogy nem töröltem a nyelvi fájlokat a szerverrõl..

[merlinw.org]

#10565
Köszi, megvettem, kipróbáltam, mûködik.
De az milyen szemét dolog, mikor felcsatlakozom a Cerberus hálózatra, fut a Liara DLC reklámja magyarul.

wedge31
#10564
És téged ki kényszerit hogy okoskodj és ne fogad el mások véleményét...

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#10563
És az miért lenne lehúzás? Hogy az olyan embereknek, akik eddig nem vettek dlc ket, egyszerre megvehessék az összeset? Bizony ez is mekkora lehúzás. Megintcsak nem kényszerít senki fegyverrel, hogy megvedd még1x.
#10562
Nem. De illium elérhetõ kell legyen. Ergo Horizonon túl kell lenned...

#10561
szerintem tuti nem lesz GOTY.

aabyssx
#10560
A Lair of the Shadow Brokerhez újra kell kezdeni a játékot?

www.youtube.com/aabyssx

wedge31
#10559
Lesz itt még egy igazán nagy lehuzás, valszeg egy ME2 GotY képében.

Ott megveheted mégegyszer az alap játékot meg az összes DLC-ét, ki van ez találva...

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#10558
Az nem jó esetleg amit külön fel lehet rakni magyar feliratot a játékhoz?Nem akarok hülyeséget mondani mert nem értek hozzá csak 5let volt.Amúgy nagyon fasza ez a dlc most tolom és áááhh a hangulat meg minden nagyon ott van mikor liara otthonában jártam még a hideg is kirázott ez az érzés hiányzott nekem a 2-bõl😞Csak rohadtul nem értem a párbeszédeket mert olyan gyorsan elveszik a feliratot mire kibogoznám mi van odaírva már el is tûnt.Áh mocskos ea mit kell itt szívatni a népet?

#10557
Ne vicceljél már, a 2-ben hányszor rágták el az 1nek a sztoriját? Hát nem egyszer, az átlag playerek miatt 100x el lesz minden ismételve a 3-ban is, szal senki nem fog lemaradni semmirõl.
#10556
Ha esetleg lenne egy struktura leiras a nyelvi file-rol valahol, akkor konnyen lehetne irni egy ki-be fordito eszkozt. En megirnam es le is forditanam a dlc-t szivesen.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#10555
Remelem lesz meg dlc a mass effect 2-hoz. Jo lenne egy igazi kuldteslemez is, mint ami volt a dlc-k mellett a Dragon Age-hez is.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#10554
Az SB bázison nézzétek meg a konzolokat is. Ahol a személyi akták vannak, van egy csomó olvasnivaló. Érdemes átfutni. Kasumi Haikuját Jacobs-ról (haiku - japán vers), vagy Tali levelét a Shadobrokernek, amit még ez ME1-ben írt, mielõtt Shepard megmentette volna. Vagy ott van Samara levele a lányainak.
A videó szobában meg érdemes végignézegetni a megfigyelõkamerákat. Jókat lehet röhögni. Kedvencem mikor egy krogan kiüti azt a riporter csajt.
Ha romantikáztál Talival akkor érdemes átnézni a ruha fejlesztéseit – az utolsó bejegyzéseknél ott van hogy letöltötte egy "oktató" filmet (Human Courtship and Mating), aztán immunerõsítõt épített be (Immunoboost: Professional Edition). hehehe

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#10553
Már ne haragudj de ezzel a szöveggel kiadni DLC-ket (mert nem is ez az egy lesz), hogy ez köti össze a második részt a harmadikkal, ez igenis lehúzás szagú! Mért nem lehetne úgy csinálni a harmadik részt, hogy ezek eleve benne legyenek. A többi DLC-vel semmi bajom, csak a két részt összekötõ DLC-kel. Fontos része a sztorinak, és mégis így kicseszni egyes vásárlókkal, hogy vacakolnia keljen vele a telepítésnél. Az én részemrõl meg még ott van, hogy nem is fogom igazán érteni (de ez egyéni probléma).

"Mindenki az emberiséget akarja megváltoztatni, nem önmagát."

#10552
Hát ez hozzáállás kérdése. Ha egy DLC-nél úgy érzed, lehúztak, akkor le is húztak. Ha felhõtlenül szórakoztál, akkor pedig megérte. Pont mint egy mozi esetében. Én pl. megvettem és egy másodpercig sem érzem úgy, hogy lehúztak volna az árával. 😊

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#10551
Hát bizony ezek a mocskos szemetek, pénzért adnak több játszható contentet, több sztorit, stb. Vagy várjá biztos most jön az a rész, amikor valaki bekommentel, hogy ez már biztos benne volt az alapgamebe, csak most unlockolják és kérik a pénzt.
Kicsit unalmas, a dlc rendszerrel semmi baj nincs, akkor van baj, ha bizonyos fejlesztõk tényleg úgy gondolják, hogy ez csak egy pénzlehúzási akció (ld. Mw2, Mafia2). Ha ténylegesen értékelhetõ, minõségi és legfõképpen élvezhetõ tartalmat képesek elõállítani, akkor igenis van értelme a dolognak.
Tehasut
#10550
Tudtommal nincs kicsomagoló progi az ME2-es tlk fájlokhoz. Anélkül meg elég nehéz lesz a fordítás.
MrStokes
#10549
Na ilyen es egyeb hasonlo huzasok miatt sem vagyok hajlando akar egy DLC-t is megvenni. Egyebkent is ugy gondolom, hogy a DLC nem mas, mint egy jo modszer arra, hogy jol lehuzzak azokat, akik hagyjak magukat.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#10548
Még egy amatõr kérdés
Ha valaki le akarja fordítani ezt a dlc-t az meg tudja csinálni?
Dante73
#10547
EA...
Nem is az bosszant, hogy nem magyar a kieg, hanem az, hogy akkor az alapjáték miért az? Nem úgy mûködik a világ, hogy felcsinálom a csajt, azt oldja meg, le van ejtve. Hoztam egy döntést, annak következményei vannak. Ergó, ha kiadom a lokalizált verziót, utána kutya kötelességem azt MEGFELELÕEN TÁMOGATNI. Nem ilyen átlátszó ürügyet kitalálni, hogy nem lehet... (Tényleg, erre nincs törvény? Mert kellene!)
Én, a magam részérõl bojkottálni fogom az EA termékeket emiatt, és ezt ajánlom minden érintettnek! (Nem másért, a HAZUGSÁGÉRT, és az ELVÁRHATÓ támogatásért.)

http://www.freetvmaci.info/

#10546
köszönöm szépen
Tehasut
#10545
Biztos, hogy ezért az EA a felelõs, nem a Bioware. Õk csak égnek emiatt
#10544
Es meg hulyenek is nezik az embereket. Programozo vagyok es allitom nincs olyan technikai gond ami miatt nem lehet honositani egy honositott jatek dlc-jet.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

MrStokes
#10543
Utalom az ilyen hozzaallast! A kocsog kiado ugy dont, hogy nem dobja nalunk piacra, ezert nem csinaltat forditast sem, de ugy kommunikaljak le, mintha a fejlesztok vmi elbaszott egy nepseg lenne es nem tudnak megcsinalni... pedig igazabol ok vegzik az igazi mmunkat, a tobbi turo...

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#10542
beirod a futtatas-ba hogy regedit

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#10541
Lenne egy amatõr kérdésem, hol találom azt a registry-t? ahol át kell írnom a nyelvet.
köszönöm elõre a válaszokat.
#10540
Biztos vagyok benne, hogy semmifele "techikai problema" nem volt, nem akarták kelet-europanak leforditani. Ennyi. Milyen "techikai gond" lehet amit a program keszitoi nem tudtak volna akar egy patch-el megoldani? Ez abszurd.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Tehasut
#10539
elég csak a registry-t átíri, mást nyugodtan hunon lehet hagyni, még az angol nyelvi fájlok sem kellenek szerintem
Tehasut
#10538
a ma 11:05-kor postolt linkrõl szedtem le
#10537
Na mégegszer emlékeztetõül, valamint hogy poston belül meglegyen :

angol nyelvi fájlok itt...

http://tlj.sytes.net/me2.zip

BIOGame_INT.tlk --> BioGame/CookedPC-be,
ME2_Opening_SunMid_INT.bik --> BioGame/Movies-ba kék másolni.

data/sku.ini -ben írd át a TextLanguage-et int -re.

Talán elég lesz. a felülírandó fájlokról azért csináljj biztonsági mentést...

BW fórumán írták:

Change entry Language in the following registry key from "pl" (or whatever you have there) to "en"

32bit: HKEY_LOCAL_MACHINE\\\\\\\\SOFTWARE\\\\\\\\BioWare\\\\\\\\Mass Effect 2

64bit: HKEY_LOCAL_MACHINE\\\\\\\\SOFTWARE\\\\\\\\Wow6432Node\\\\\\\\BioWare\\\\\\\\Mass Effect 2

Then install DLC and after that change Language back to original value.

Magyarán akinek magyar verzió van, registrybe írjá át a nyelvet "en"-re, rakjátok fel a Shadow Broker dlc-t, aztán vissza lehet írni a nyelvet magyarra.

Vraaanyek
#10536
most ez komoly? te megvetted, vagy honnan szedted le??😮 az itt megadott korábbi linken?

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Tehasut
#10535
gyönyörûszépen megy a dlc angolul a magyar játékban. nem tudom mit hadováltak a bioware-ék kompatibilitási gondokról...
Vraaanyek
#10534
ha angolra teszem fel a magyar nyelvi fájlokat, azzal mûködik???

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Tehasut
#10533
igen, megy, csak béna voltam. most települ
#10532
De..megy
Most tettem fel ugyanis
amikor belépek a menübe nem reklamál,hogy nem stimmel neki valami,és fel ment
Tehasut
#10531
kipróbáltam, de így se megy
#10530
BW fórumán írták:

Change entry Language in the following registry key from "pl" (or whatever you have there) to "en"

32bit: HKEY_LOCAL_MACHINE\\\\\\\\SOFTWARE\\\\\\\\BioWare\\\\\\\\Mass Effect 2

64bit: HKEY_LOCAL_MACHINE\\\\\\\\SOFTWARE\\\\\\\\Wow6432Node\\\\\\\\BioWare\\\\\\\\Mass Effect 2

Then install DLC and after that change Language back to original value.

Magyarán akinek magyar van, registrybe írjá át a nyelvet "en"-re, rakjátok fel a dlc-t, aztán vissza lehet írni a nyelvet magyarra.

#10529
Én is csak délután tudom megnézni. 😊 Az érdekelne, h akinek angol verziójú a játéka, de "magyarította", az fel tudja-e rakni a DLC-t?
Tehasut
#10528
na leszedtem. már csak arra kéne rájönni, hogy hogy lehetne magyar verzióra telepíteni. a sku.ini-be írogatás sajna nem segített...
#10527
Na akkor ez a link jó?Akkor leszedem de majd csak délután tolom vele mert csak ebédelni jöttem haza félbe meg nem akarom hagyni.

#10526
Na végigtoltam. Hát ez kibaszott jó volt. Cirka két órával lehet számolni, ezen kívül lesz olvasnivaló bõven, aminek még neki se álltam...