Mass Effect 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10675
Átlag játékidõ?Nekem max 40 h volt eddig de úgy hogy volt amikor csak a menü ment fél óráig mert nem akartam kilépni és más dolgom volt éppen.Hogy lehet annyira elhúzni én mindig mindenkivel beszélek meg mindent megnézek ha lehet de így se több 40h-nál pedig még csak nem is a legkönnyebb fokozaton tolom hanem a legnehezebben de így is végigérek hamar az ellenfeleken.

#10674
Ööö a giveme2entitlements-t kell letöltened (lehetõleg a legújabb verziót) és azt futtatnod a dlc feltelepítése után.
#10673
Heh nekem az összes dlc-vel együtt 61 óra a játékidõ. 😄 Általában ez szokott lenni nálam az rpg-knél. 10, 20 órával biztos rákontrázok az átlag játékidõre 😄.
#10672
Tudnátok nekem segíteni? Az én hibámból elszúrtam a Cerebrus Network kódomat (ne kérdezzétek hogyan, mert én sem értem teljesen, hogy hogy sikerült). Hogy tudom megoldani, hogy így is tudjak az ingyenes DLC-kel játszani? Mert letölteni le tudtam, és telepítettem, de az én hibámból nem engedi, hogy játszhassak vele. Olvastam, hogy valamilyen crack kell, és le kell tiltanom a játékban az online hozzáférést. De tutira kell még csinálni valamit, mert ez nem oldotta meg azt, hogy használhassam az ingyenes DLC-ket. Elõre is köszönöm (amint lesz rá lehetõségem veszek egy új hozzáférési kódot).
A DLC-k nélkül egyszer már végig játszottam. Nekem az elsõ része jobban tetszett, mivel én jobban szeretem az rpg szerû játékokat, mint a shooter jellegû játékokat. Viszont legalább már a mellékküldetések nem voltak olyan egyhangúan unalmasak.

"Mindenki az emberiséget akarja megváltoztatni, nem önmagát."

#10671
Ilyen minõségi dlc-bõl mint a legutóbbi jöhet akár 10 is.Lassan azért a teljes játékidõ eléri a 40 órát az összes dlc-vel együtt ami igen jó.

#10670
Elmeletileg lesz meg dlc az ME2-hoz, ami kozelebb visz a 3. reszhez.
Talan meg ketto is es az egyik lehet hogy meg iden. Ezt olvastam, de nem megerositett info.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#10669
http://www.sfportal.hu/a-tuan-kiado-oszi-tervei-6223.scifi

Ok adtak ki a dragon age konyvet is.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#10668
hol olvastad egyébként?

#10667
És tényleg áááááááhhhh elolvastam még egyszer, na VÉGRE valami jó hír rendelem is meg mihelyst meglehet.

#10666
Felrerted, ez a regeny, nem kepregeny. (Az a redemption volt)

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#10665
Most ezt aztán már tényleg nem vágom a képregényre van pénz lefordítani a dlc-re meg nincs,azt se tudják már mit csinálnak.Akkor legalább a 2 eddig megjelent könyvet is adják már ki magyarul ha kell megrendelem külföldrõl is csak fordítsák már le.

Fenrir
#10664
Nem, de Kelly addig nem is jön fel a kabinodba amíg van mással aktív románcod.

A halál csupán a kezdet...

#10663
Nov.11-en jelenik meg magyarul az elso mass effect regeny. A revelation
(mondjuk felfedés, de nem tudom hogy forditjak)

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#10662
Tenyleg nagyon jo az uj dlc. Nem tudom mennyi ilyen dlc-t birnek vegigjatszani, de szerintem evekig johetnenek😊) Mondjuk heti egy ket even at.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#10661
Shadow Broker DLC nem magyar felíratos, igaz???
<#nemtudom>

#10660
Végigjátszottam a Shadow Broker DLC-t és messzemenõen ez lett az eddigi legjobb DLC. Egyedül az nem tetszik, h a fejlesztõk nem voltak elég szigorúak a "megcsalás" ügyében. 1 mondatot említett Liara azzal kapcsolatban, h megfektettem Tali-t, de ettõl függetlenül sikerült összejönnöm vele a végén. Az is érdekes, h Talit még mindig fel tudom hívni és semmi megjegyzést nem tett Liarával kapcsolatban.

@Prof William Nyugodtan megvacsoráztathatod Kelly-t, senki nem fog szólni miatta semmit.
#10659
Akkor még1 kérdés.. Ha Kellyt megvacsoráztatom fog fújni rám valamelyik románctag?
#10658
legion küldetése mehet, ha mást is csinálsz, a legénység látja kárát 😊

#10657
Ha elmentünk az IFF ért utánna még lehet feladatokat megoldani vagy annak már a legénység látja kárát?
#10656
Az angol verzióban Grunt 😊.
wedge31
#10655
Igazad van, a jó öreg Garrus pedig kihagyhatatlan.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

lightjack
#10654
ööö gruntot véletlen nem Bakának hívják??? mert nálam Baka a neve...

#10653
Archangelt kihagytad. 😊

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#10652
Bakker kihagytam talit a kedvenc társamat áh.

wedge31
#10651
Mordin Solus
Grunt
Samara / Morinth - opcionális
Jacob Taylor
Miranda Lawson
Thane Krios
Jack
Tali
Legion

Zaeed Massani és Kasumi ha megvetted a DLC-ket.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#10650
grunt a tartályban van a legalsó fedélzeten,legiont meg a kaszás hajón lehet megszerezni ahova az iff-ért mentél de hajón még aktíválni kell az pedig a doki szobája mögött van a legénységi fedélzeten.

#10649
húha megpróbálom:
Zaeed,garrus,jack,miranda,samara,legion,grunt,jackob,mordin,thane,katsumi asszem ennyi a dlc-kel együtt(katsumi,zaeed)

lightjack
#10648
vki meg tudná mondani h megvan az összes csapattárs, de van még 1 hely egy csapattagnak de már nincs dosszié, szal nemtom. ki hiányzik onnan? olvastam h van vmi grunt meg legion... ezek kik?

#10647
hát segítsünk nekik jobbá tenni csak elszántság kérdése.

#10646
nekem lenne csak érteni nem értek a webtervezéshez sajnos,nézegettem a bioware.hu-t de az is olyan elhanyagolt semmi hír nincs csak félévesek...stb

penge96
#10645
Te most ezt komolyan mondod? Vagy hogy gondolod? Nem úgy mûködik, hogy csak úgy csinálsz egy oldalt, és 1 hét múlva már le is szarod... fõleg ha egy ilyen komoly dologról van szó. Ott van a MassEffect.hu, mi bajod van vele? Egy teljesen jól összerakott oldal, ami korához megfelelõen még hiányos.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#10644
nincs kedve valakinek ?
penge96
#10643
Jó lesz az az oldal szerintem, csak adjunk neki idõt!

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Vraaanyek
#10642
Csak nyugodtan, ez az egyik legjobb alap hozzá szerintem, elég jól dizájnolható!

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#10641
Miért nem csinálunk mi egyet ?
penge96
#10640
ölembe*

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

penge96
#10639
Hello!
Most olvastam végig a képregényt, és hát, ugyanolyan volt mint a játék. Zseniális! Számtalan képregényt olvastam már, de komolyan, csak ennél éreztem úgy, hogy én is ott vagyok! Le a kalappal az egész BioWare brand elõtt! És imádom a humorukat:
"...Mondanám, hogy ülj az ülembe... de nem akarom még egy verést." 😄

Egyébként Liara nagyon nem volt szimpi a 2.-részben, de most a képregénybe nagyon bejött 😛 Végre tüzes volt, és nem olyan mint a 2. részben -.-'

Hétvégén jöhet a DLC! 😄

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#10638
És tényleg! :-)Köszi szépen mind kettõtöknek!

#10637
És tényleg! :-)Köszi szépen!

#10636
Ja jut eszembe a mass effect-mek nincsen magyar rajongói oldala?
Találtam egy masseffect.hu-t de közel nincs kész az oldal szerintem.

#10635
gta4 lcs és az awakening is önálló kieg, 7ks áron, nem dlc

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

#10634
Ha az oldalra belepeskor az angol nyelvet valasztod, akkor siman megveheted, en is igy tettem.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#10633
Meg tudod venni, én is Bioware Social Network-ön keresztül vettem meg.

#10632
Sziasztok! Meg akartam venni a Shadow Brokert, de ezt írja: "Sajnos ebben a régióban nem lesz hozzáférhetõ a „Lair of the Shadow Broker” tartalomcsomag. Az ebbõl fakadó kellemetlenségért elnézést kérünk."Akkor marad a warez? Hogyan tudom megvenni? Nincs rá trükk? Eddig mindent megvettem!

#10631
Én sose azt mondtam hogy drága a DLC. Ezer forint nem nagy szám, vagy kétezer. Csak az ár/érték arányuk kevés a full játékhoz viszonyítva.

#10630
Igen, de azok inkabb a regi klasszikus "mission disk" jellegu dolgok.
Azt tenyleg erdemes megvenni, nekem mindketto van, GTA:EfLC es a DA:Awkening is. Kicsit hosszabbak es tartalmassabbak mint mondjuk a teljes mafia 2.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#10629
Hát ez a warez téma is érdekes egyébként én is lewarezoltam és nem is titkolom mikor megjelent, csak húsvétkor vettem meg mert addigra lett pénzem de a dlc-ket én is úgyanúgy lewarezolom és felrakom az eredetire most mit csináljak örülök ha van egy kis zsém majd ha lesz rá megveszem a dlc-ket is.Addig meg játszok törtel és igenis büszke vagyok rá hogy megvan eredetiben.Majd esetleg ha kiadnak egy olyan verziót amibe az összes dlc benne lesz valószínû hogy azt is megveszem.
Ja és akkor le tudja valaki fordítani a dlc-t sajnos nem sokat értek a szövegbõl.

MerlinW
#10628
Vannak azért kivételek: Borderlands DLC-k, DA:Awakening, GTA4 DLC-k, stb.

[merlinw.org]

MerlinW
#10627
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\BioWare\Mass Effect 2
language=en

Telepíted, majd utána visszaírod hu-ra.

[merlinw.org]

#10626
Ez így van, egyetlen DLC sem éri meg árát, ha õszinték akarunk lenni. Legalábbis amíg a tartalom és ár így arányul egymáshoz.
Ez a DLC (nem csak a teljes játék árához viszonyítva, vegyünk hozzá új, plusz költségeket, még így is) körülbelül 5 dolláros kellene, hogy legyen. És akkor bõkezû voltam.

Mondom ezt mindamellett, hogy megvettem, de megveszem a pipadohányt is, pedig az is túl van árazva.