Mass Effect 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

adamfesto
#10825
Ezt kérdezném:
Ha másodszor futok neki akkor figyelembe veszi a bányászkodásomat és a meglévõ fejlesztéseket?

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.

#10824
Haha pont így vagyok vele én is. Végül úgy hidaltam át a dolgot, hogy csak ott nyomtam a legalsóra, ahol nem volt annyira kényelmetlen a döntés a többinél általában a középsõ választ adtam. Így is feltelt fullra a renegad jelzõm és kb 1/3-ra a paragon. Pl az ME1-ben így sem volt szívem veszni hagyni a tanácsot.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

adamfesto
#10823
Erre senki? #10680 😊

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.

penge96
#10822
Egyébként én egyszer megpróbáltam renegade-ként játszani, de nem volt szívem az alsó válaszokat és a piros jeleket megnyomni😊

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#10821
Amúgy igazad van mert tényleg nincs konkrétan paragon vagy renegade ending. Azt hogy ki hogy játszott a játék folyamán, a végén, az ME1-ben a karakter möggötti háttérszín jelzi, az ME2-ben pedig az Illusive man mögötti bolygó színe.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#10820
Ja bocs, nem muszáj ráklikkelni a package name-nél a módosítás nevére, nem mint ha bármi baj lesz abból ha ráklikkelsz, csak egyszerûen nem szükséges ez a lépés 😊
#10819
a texmod nevû progit le kell töltened. Elindítod és ráklikkelsz a target application szó alatti mappa ikonra. Itt kiválasztod az ME 2 exe fájlját, ezután ráklikkelsz a középen levõ kis mappa ikonra (az x felett és itt kiválasztod a letöltött textúra módosítást. A package name-nél megjelenik a textúra módosítás neve, ráklikkelsz, majd rámégy a run-ra.
penge96
#10818
Tudom, bocsi, rosszul fogalmaztam meg.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#10817
Valaki rájön hogy kell telepíteni szóljon én nem teljesen értettem.

#10816
Attól, hogy felrobbantod a bázist még nem lépsz ki a Cerberustól. A paragon Shepard nem dolgozik a cerberusnak eleve, csak hagyja hogy õk finanszírozzák az akciót, mert a "rövidtávú" céljaik egyeznek. Az ember dominancia támogatása a galaxisban már az elsõ részben is a renegade út volt.

Függetlenül attól paragon vagy renegade, a végcél a Reaperek megállítása.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#10815
Hogy értve hogy lapos hogy nincs akkora melle mint mirandának?
Kinek mi nekem így is tetszik, ki tudja a 3-ban már lehet nem csak fejet hanem testet is lehet kreállni😊Elképzelem hogy 140kilós maca szaladgál😊
Mindegy ez viszont egy hasznos mod csak a textúrákat cseréli jobb-ra kicsit élesebbek lesznek
Link:
Textura mod

Fantusz
#10814
Tudomásul kell venni, hogy a modoknak csak néhány százaléka, ami realisztikusnak mondhatóan illeszkedik egy-egy játékba.
Jónéhány modder szórakozik hülyeségekkel, az õ idejük, energiájuk fekszik a munkájukban, de talán némelyikük maga sem tudja, miért hülyeségfejlesztéssel töltötte az idejét.

Vannak nagyon színvonalas, jó modok, rájuk természetesen nem vonatkozik a fenti megjegyzés, azok készítõi minden köszönetet megérdemelnek.
Modolásnál leginkább az Obliviont lehet példának felhozni, ahhoz a játékhoz több tízezer modot készítettek, de ezekbõl néhány tucat, ami valóban hasznos.
Ezek között azonban vannak olyanok, amelyek minõségben túlszárnyalják a hivatalos dlc-ket, kár, hogy a ME2 ilyen szintû modolása nem lehetséges (játékba épülõ küldetések, NPC-k).

#10813
Arról nem is beszélve, h a nõ Shepard lapos, mint a deszka 😄
#10812
Nézegettem ezeket a modokat de nem igazán tetszenek akkora hülyeségek vannak benne hogy hihetetlen mehetsz olyan shepardel akinek a feje grunté meg hasonlóak az ilyen csak illúzióromboló meg én konkrétan rosszul vagyok tõle.Bár van közte egy két szép darab pl átlátszó napszemüveg vagy olyan sapka ami a zöldsapkásoknak van csak ez vöröses barna meg az elsõ részbõl az a ruha amin a hajón szaladgáltál az pl faszán néz ki.Nem mondom hogy legyen egy sims de azért rakhatnának bele több cuccot valami dögöset pl mint ami mirandáé vagy valami.Lehet ez másnak annyira nem számít de én szeretem ha jól néz ki a karakterem.

Fantusz
#10811
Shepard megráncigálta az oroszlán bajuszát, amit az a látszat szerint zokon is vett <#eplus2>
Hatalmas ûrflotta lendült mozgásba a ME2 végén, támadáshoz felvonuló sereg benyomását keltették, Sheparból ki is tört az "én vagyok a világ megmentõje" effektus, az egész Cerberus bagázst elküldte a fenébe

lightjack
#10810
nahigen mekkora lenne ha renegáttal szövetzkezel a cerberussal és a kaszásokat megölve felülkerekedsz a galaxis többi faján és endingként te lennél a domináns faj! az elég komoly lenne... ember diktatúra. ez igen csak elgondolkodtató kérdés.

penge96
#10809
Kis Spoiler:

Konkrétan nincs paragon vagy renegád ending, akkor vagy paragon ha kilépsz a cerberustól, és a rejtõzõ fickó ellen fordulsz alias elpusztitod a bázist. a Renegád pont ennek az ellentetje.
Itt igazából az a tét hogy túlélitek-e vagy sem, ez független attól hogy renegád vagy paragon vagy.

Most jut eszembe, ha Shepard renegád akkor a 3-részben ugyanúgy a megmentõ szerepe jut majd ránk mintha paragonok lennénk? Érdekes lenne.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

lightjack
#10808
nah végigtoltam. és ez a game. hát uh..öö...izééé...ööö...hát nem is tooom.... nem tom mi jó szó....hát iizéé...ööö...olyaaaan...bigyóó... hm... nahjo egyszerûen ez a game K*VAJÓÓÓÓ!!! ilyen fordulatokat!!!!!!! a vége!!!! meg minden!!!! legalább vagy 5 ször tátva maradt a szám a játék közben! és amikor shephard ugrik majd beszartam h most átugrik e vagy sem, mert olyat is hallottam h vkinek meghalt a shephardje... reménykedtem h az enyémmel nem ez fog történni! és neeem! nem halt meg!! majd beszartam az izgulástól... de sajna Jack meghalt a harc folyamán...valszeg azért mert nem volt lojális. de ez így csak még élethûbbé még drámaibbá tette magát a játékot. sõt...jobb így mintha túlélte vna😉 nahjo ez kicsit morbid, de akkor is.

SPOILER!!!

jah és lenne egy kérdésem: amikor a végén Shephard a végén elpusztítja a begyûjtõ bázist, utána összeveszik a rejtõzõ fickóval, azt kikapcsolja a komm-csatornát és utána ott mutatja a raktérben hogy ottvan nála a kaszás tervrajza. most nemvágom h ez melyik fajta ending??? a paragon v a renegade?

SPOILER VÉGE!!!!

lightjack
#10807
jah, ups semmi má megvan...

lightjack
#10806
SPOILER!

lenne egy kérdés: ki vezesse a figyelem elterelõ csapatot amikor átmegyünk samarával a kutaszrajokon???

SPOILER VÉGE!

penge96
#10805
Számomra egyedül a Mass Effect ér meg pénzkiadást. Szóval nekem ez nem gond, másrészt, a készítõk megérdemlik azt a pénzt, egy ilyen játékért. Egyébként igazad van.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#10804
Add össze a dlc-k árát és komplett full játékot lehet venni belõle. Pont az a lényege hogy apránként kiszedik a kezedbõl a teljes játék árának a többszörösét, úgy hogy észre se veszed ha elég vak vagy.. 2-3 havonta adjanak csak ki olyan 600-800 pontért dlcket, mellé valami 160pontos kis apróságot, és mint a kisangyal úgy elhasználsz 2 1600 pontot tartalmazó BW pont csomagot, extra plusz 5-6 óra játékidõért...

#10803
Pedig pontosan is hogy fejés. Légy objektív, ne elfogult. Amúgy igen, a Mafia 2 is fejés...

#10802
Gyerekek had kérjek már valamit akinek férfi deafult shepard-je van küldje már el a mentést mappával együtt.Szedtem le de mivel mappám sincs csak nõi karakteres ezért nem tudom hova rakni az autosave-t, kéne mert a google-on nem találok egy rohadt képet ami jó lenne 1000 köszönet aki elküldi.

Vraaanyek
#10801
Arról nem is beszélve, hogy ilyen DLC-kért nem túl sok pénz amúgy sem az 1500-2000 forint!! adhatnák 4-5000-ért is, amilyen a mai világ!

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

lightjack
#10800
kösz mind2töknek!

penge96
#10798
Nyugi, a játék a szádba fogja rágni a megoldást. Minden helyre kiadja a társaidat, azt küldjed, ahova a legtöbb szöveget írja 😊 (Röviden: csapatvezetõ Miri, csõ Tali vagy Legion, a pajzsot meg Jack vagy Samara tartsa, a túlélõket meg szinte bárki visszaviheti)

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

penge96
#10797
Igen, én is már hetek óta ezt nézegetem, most kipucoltam a gépet, a vidi kari ventijét. 3 ventim van, szal tuti nem melegszik túl, és a Speedfan és társai is normális, vagy annál jobb hõmérsékletet mértek. Most megnézem újra, letisztogattam a gépet kívûl is belûl is.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#10796
Na készülget egy új kép.AFTER party shepard kabinjában mindenki iszik szinte😊Persze minden társ nem lesz rajra mert nem férnek el😊

lightjack
#10795
most érkeztem el a suicide mision-höz ( ami meg közvetlen elõtte történt...huh) és még maradt 2-3 mellékküldi. az h ezeket az anomáliákat nem derítem fel mennyire befolyásolja a S.M. sikerét???

jah és meg tudnátok mondoni h hol tom, megnzézni kiket hova kell küldeni hogy ne haljanak meg? vagy lehet h inkább nem kéne megnézni spoiler veszély miatt... nah nemtom

alratar
#10794
Túl melegszik?
A ventik hûtenek rendesen.
#10793
a küldetés végén kapsz egyet

penge96
#10792
Érdekes... nincs tippetek hogy miért fagy ki a játék néha-néha? Csak ugy megyek, vagy éppen harc van, megáll, beakad hang, és hibaüzenet... régen nem volt ilyen... és csak ennél, pont a kedvenc játékomnál van ez... (a gépem tuti nem gyenge hozzá, minden maxon van és stabil 60 fps...)

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

alratar
#10791
Jó vid.
Kopiati
#10790
Nah ez odatesz😄 Mass Effect vonatkozás ismét😄 VIDEÓ

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

makkandis
#10789
Most tolom az új dlc-t viszont kicsit fúrcsa, hogy nem kaptam új kódex bejegyzésket, míg eddig minden dlc-nél voltak, ez csak nálam valami hiba, vagy itt tényleg nem is készültek?

\"Ha sírsz, nincs aki lássa könnyeid, ha szíved fáj nincs ki észrevegye fájdalmad, ha boldog vagy, nincs ki lássa mosolyod.. De próbálj meg csak egyszer fingani...\"

penge96
#10788
Jah és Sanya, mindegyik kép mestermunka! <#taps><#eljen>

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

penge96
#10787
Ez nem fejés ember! Amit a Mafia 2-vel csinálnak, nah az fejés! Ki adnak egy alapból szar játékot, 7 órás játékidõvel, utána agyatlan DLC-ket 8000 HUF-ért!!! Itt egy alapból kurvajó játékhoz csinálnak olyan kiegészítõket AMIK TÉNYLEG HOZZÁTESZNEK a játékhoz. A BioWare-re egy rossz szó nem lehet! Ha tényleg egy elcseszett DLC-rendszert akarsz látni, ajánlom a Mafia 2-t!

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#10786
Bõven lesz DLC még szerintem, hisz így fejnek le minden extra pennyt a fanokról. most hogy készen vannak a PS3 verzióval is, lesz mégegy réteg akit fejni lehet pár hónapon belül...

#10785
Szerintem nem veszik õk komolyan ezt a játékot annyira mint az te gondolod, a star controlos részek meg direkt tisztelgésnek vannak bennt az "öreg" elõtt. Szóval akár még azt is feltételezhetnénk hogy a mass effect tulképp egy star control tribute modern kori köntösbe bújtatva. Amióta borderlandsból is csenegetnek azóta shúternek is kurvajó, én nem haragszom semmiért.

#10784
Hát láttál már olyan játékot ami teljesen egyedi volt és semmit nem loptak bele?Nagyon ritka engem meg igazán nem is érdekel hogy kinek minek az ötlete nyilván annak zavaró aki a star control2-t ismeri de én nem tudom mi az kvázi nem zavar hogy loptak belõle.Nekem nagyon tetszett az egy is bár a 2. részt egy kicsit visszalépésnek számít az egy valahogy kicsit jobb volt legalábbis változatosabb volt a story, hosszabb volt fordulatosabb.Ez kb csak arról szól hogy meghalsz-feléledsz összeszeded a csapatot és lezúzod az ellent ennyi.Vagy lehet én tévedek de a story az egybe nekem jobban tetszett de lehet csak azért mert amikor azzal játszottam nem tudtam semmit a történetrõl a 2. rész viszont már úgy jelent meg hogy tudtuk mi lesz benne.Ezt sose fogom megbocsátani az ea/bioware-nak hogy elõre elmondják a storyt mert csak a felfedezés örömét veszi el vele én jómagam konkrétan semmit nem mondtam volna el azt se hogy shepard meghal az elején meg úgy semmit mert sokkal jobban élveztem volna.Csak gondoljatok bele milyen érzés lett volna hogy nem tudsz semmit a storyról és az elsõ küldibe meghal shepard asszem forrtak volan a forumok hogy nekem is meg másnak is meghal meg hogy miért halt meg ...stb.Nem jobb lett volna?

#10783
szoktam google-be nézelõdni csak már ott se találok ami meg ötletem van nem tudom megcsinálni még annyira még nem megy pro-n a ps sajnos,idõm se sok a munka mellett.Van köztük jobb kevésbé jobb , néhol a kivágás nem lett tökéletes.
képek

#10782
-bõl, +vel

#10781
Aki penge angolból vagy épp most tanul, és kíváncsi mass effectét 15x -ösen kenterbeverõ sci fi történetre, az xarja le a grafikát koncentráljon a hangulatra és játszon a star control2-bõl. Aztán lehet padlót fogni , mert elég szégyentelenül csenegetnek ezt azt belõle biowarék, szinte már vicc kategória. Persze elég spoileres így, DLC-vel mintha elismerték volna h nem is akarnak kitalálni saját maguktól semmit . 😄DD

#10780
Köszi, a második linken elérhetõ fájl már fel is ment, csak a nyelvet kellett átállítanom. 😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

lightjack
#10779
jah ups nem paragont akartam hanem renegade-t^^ am még nem hallottátok a tökös csaj kifejezést?? érdekes... nem szó szerint kell érteni-.-"

#10778
még fog ki jönni több DLC is. fõleg a 2-3. részt összekötõ DLC-k. Liarás is az volt már. még 3-4 lesz kb olyan.
amúgy a 3. részrõl lehet tudni eddig hogy RPG-sebb lesz mint a 2(lásd elvileg visszajön az inventory átdolgozva, valószínûleg akkor az XP-k küldikért, ölésért) bõvebb lesz a fejlõdési rendszer is. Nagyon epikusra és nagyszabásúra tervezik, viszont raknak bele humort is. sokan ezt félre értették, azt hitték hogy elhülyéskedik a játékot ezzel.NEM. csak raknak bele pl több olyan poént ami pl Joker és EDI között zajlik, vagy esetleg a 2-ben volt az a biotikus volu aki istennek hitte magát stb. ja és persze a mentés az ismét fontos, az elsõ rész és második rész döntései egyaránt fontosak lesznek.
ennyi jut eszembe hirtelen.
Fantusz
#10777
Sokféleképpen lehet reagálni a dlc-kre, nekem speciel egyenlõre elég volt 5 végigjátszás, s Kasumi után egyetlen dlc kedvéért sem kezdtem újra a játékot.
Élvezetes, jó a ME2, de nem random, hamar megtanulható melyik sarok mögött milyen ellenfelek vannak - egy hosszabb szünet után megér majd egy újabb végigjátszást, de az ügyesen adagolt dlc-k miatt nem tartom tûzben.

JethroHUN
#10776
Szívesen megnézem, szerintem az új dlc hez illõt kellene csinálni 😊
De ötletem nekem sincs nem tudom milyen képekbõl lehetne össze vagdosni.
Google, talán meglátsz párat és kapsz ötletet. 😊

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!