Mass Effect 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10975
Most nagyon jo aron van bioware pont a cdgalaxisban. ha nem vettem volna meg a liara-s dlc-t, most annak az arabol az osszes dlc-t megvehetnem.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#10974
Megy vele a Shadow Broker. A következõt kell vele csinálni:

Change entry Language in the following registry key from "pl" (or whatever you have there) to "en"

32bit: HKEY_LOCAL_MACHINE\\\\\\\\SOFTWARE\\\\\\\\BioWare\\\\\\\\Mass Effect 2

64bit: HKEY_LOCAL_MACHINE\\\\\\\\SOFTWARE\\\\\\\\Wow6432Node\\\\\\\\BioWare\\\\\\\\Mass Effect 2

Then install DLC and after that change Language back to original value.



Más: Jól haladunk, már 2. helyen van az ME2 a fórumtémáknál 😊
koschwarz
#10973
ezt az angol nyelvû digitális verziót hol lehet letölteni az eredeti játékom kulcsával?

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Gubberx
#10972
igen, be

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

MrStokes
#10971
Annak akit esetleg erdekel: jelenleg akcios (2000 HUF) a jatek a CD Galaxisban.

Nekem csak egy gondom van vele, ami miatt nem rohanok egybol megvenni: csak magyar felirattal kaphato. Nem nagyon preferalom a jatekok honositott verzioit, mert jellemzoen mindig elszurnak vmit a forditaskor.

Kerdesem az lenne, ha megvasarlom a magyar feliratu verziot, akkor utolag be lehet-e ala jatszani az angol feiratokat?

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#10970
Hát mivel hogy a Terminus rendszerben ügyködsz még jó hogy mindenki tesz rá hogy Spectre vagy. A Sepctreség elõtt csak a szövetséges területeken hajolnak a földig (Citadel space - ME1 területileg ott zajlik), ami az ME2-ben csak a Citadella.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

wedge31
#10969
#10627 de csak angol nyelven fog menni.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#10968
Az ember tanács még rosszab, még csak nem is fogad... végül is mit várhatunk az emberektõl meg a politikusainktól. Láthatjuk a sajt bolygonkal mit tettünk és ME-ben elég hûek az emberi természethez. Pont ezért még renegádként is pártolom az alieneket (persze mértékkel).

Ha a tanácsot veszni hagytad akkor még mindig ott van az esély hogy Anderson visszahelyez a Specre státuszba, feltéve ha õt protezsáltad. Ha Udinát... nos, ki szelet vet vihart arat.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#10967
Az új Liarás DLC a BioWare szerint akkor ideális, ha a Collectors bázis után csinálod meg, de igazándiból mindegy. Ha Thane meg Samara elõtt csinálod meg akkor ott van Liara számgépe az irodában. Mielõtt elmegy még mondja is hogy szabadon haszálhatod, ha kell valami információ.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#10966
Jó, akkor azt kérdezem, hogy a boltban vett CE_hun kiadással megy-e a shadowbroker?
Vagy mi a rákot csináljak?
#10965
De ebbe a részbe nekem nem jön át ez az érzés hogy én is spectre vagyok vagy nem tudom az egyben büszkén mondogattam hogy velem ne szórakozz köcsög.Mondjuk van a 2-ben egy rész mikor allias kellem (vagy hogy írják a nevét), kihallgatását végezzük ott be elhet neki nyögni ha van elég renegát pontod vagy esetleg megvárok még bejön az ügyvédje és annak mondani hogy kussoljon de gyorsan mert én spectre vagyok.Meg amikor egy kvarian-t lopással vádolnak akkor is megemlíti shepard a s-sec õrnek hogy húzzon el mert...De legjobban nekem igazából a búnyos részek tetszenek mikor le lehet zúzni a ripoternõt hát azon szakadtam a röhögéstõl.Vagy omegán a bárban samara küldijénél mikor 2 turian ki akar rabolni valamit shepi meghallja odamegy,erre a 2 maki elkezdi cseszetetni hogy hû de kemmény vagy, shepi meg visszaszól hát keményebb mint te erre feláll a turian de fekszik is egybõl meg a másik is rá 3mp-re😊Majd késõbb belinkelek egy videót de most mennem kell na császtok és bocs a hosszú szövegért.

wedge31
#10964
Na ja, csak én az eddigi négy végigjátszásból csak egyszer hagytam öket életben akkor is csak azért, hogy lássam mi történik.

Nekem nagyon nem jöttek be állandóan csak akadékoskodtak, azt külön élveztem mikor hivtak és közben kikapcsoltatam az adást...

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#10963
Nem nem jól tud táncolni de azért jobban is megcsinálhatták volna azt a részt mert eléggé hát furán néz ki fõleg mikor szétrakja a lábát olyan háromszög alakú lába lesz vagy milyen,Jobb lett volna ha egy rendes animációt vagy filmbetétet csinálnak hozzá.

#10962
Már ebben a részben visszakapod a Spectre (ez a fantom?) státudszodat ha akarod, feltéve ha a tanács életbenmaradt az elsõ részben.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#10961
Kellyvel nem csak vacsorázni lehet.<#ravasz1>

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#10960
Persze lehet hülyének néztek mert minek költsek rá ha ingyé is lehet vele játszani de nekem ez a játék megéri.Ez az egy ami tényleg megéri van még mondjuk más eredeti játékom de ezt szeretem a legjobban.

#10959
Meg lehet venni valahogy mert más is megtudta szedd le a digital edition arra le tudod tölteni mert az nem magyar régiós hanem angol azzal tökéletesen megy, és megvenni is meglehet.Asszem én meg beruházok a bw pontokba az eddigi összes dlc ami az oldalon van 2560bw pontba kerül ha veszek 2*1600-at az 3200pont és kiszállítással együtt nekem 5-be van mert nem vagyok pesti.De megéri most hogy le van árazva a felére simán és még marad is 640 pont .
Legalábbis ezek vannak az oldalon😊Persze a cerberus network nem kell mert azt adtak a Collectors Editionhoz.
DLC

wedge31
#10958
A három legfontosabb /Kasumi, Overlord, Liara/ kijön 2000 pontbol.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#10957
A hivatalos oldal azt írja, hogy nem hozzáférhetõ ebben a régióban a shadowbroker.
Mégis, hogyan juthatok hozzá? Leértékelõdtek a bioware pontjaim?
#10956
Ja ez a bioware pont most megéri 1990-ért de itt csak kódot adnak ergo kell fizetnem kiszállítást ennyiért megéri mert a a liara dlc -kerül most ennyibe kb de ezekért a pontokért 2-t is vehetsz kikerül simán az overlord meg a shadow broker is, lehet beruházok 2 ilyen csomagra is az 4000ft de 3200pont ami az eddigi dlc-re talán elég mármint a komolyabbakra.És akkor nem kell törtel játszani, szerintem valahogy a crack amit le kell szedni hozzá az csinál kisebb bugokat de lehet hogy nem😊

#10955
Jó reggelt😊
Igen volt valami átírogatás az x1950-pro-nál át kelett írni a bioengine.dll-t asszem de az a deep of field próblémára volt megoldás mert néhány ati kártyán a fények tiszta kockák voltak úgy nézett ki a hajó belülrõl mintha starcaft 1 videót néznék kb.De itt ezzel nincs gond csak ezzel az egy textúráva.

Vraaanyek
#10954

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#10953
Ezt találtam 😛

"Go into your Mass Effect directory and locate the ME configuration utility (if you're running Vista, make sure to make it run in Windows XP compatibility mode).

In the utility, choose the option to delete your shader cache, and then fire up Mass Effect. The problem should be solved."
JethroHUN
#10952
ha nem tudod már, akkor az nem segít<#duhos2>

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#10951
*segített 😛
#10950
Azt hiszem, h a patchek kúrnak el valamit. Nekem is volt ilyen problémám. Valahol olvastam régen, h valamelyik ini fájlban kell valamit átírni, az segítet, de hogy mit azt már nem tudom sajnos 😄
JethroHUN
#10949
Kicsit belegondoltam, az új dlcbe, ugye a shadow brokeresbe. Már végig vitte ma játékot régen, utólag raktam fel a dlct, nem is figyeltem fel volna az egész re, ha Liarával, a normadny fedélzetén nem jövõ idõben lett volna egy pérbeszéd, miszerint, még shepard el sem ment még a begyûjtõ bázisra, csak majd fog egyszer. Na szóval a dlck csak úgy megjelennek üzenetként és mehetsz csinálni, mi van ha az elõtt csinálod meg, mielõtt thanet vagy samarát felvetted volna? Liara a bázison marad, és nem iliumon.

Másik szerintem, az lesz a 3. részben mint a DAO-ban, aki ismeri tudni fogja, a sereg gyûjtés, többféle variáció volt,h kikbõl fog állni.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#10948
és bocs kicsit értelmetlen lett egy mondat de este van már meg sokat is írtam na sziasztok majd holnap...

#10947
Asszem a dlc-t felraktam de már nem tom hogy van-e hozzá második-e vagy nincs.
Nem akarok angyon spilerezni de
Szerintem nem csak a kvaiknak lesz szerepe benne mivel agyonreklámozzák az elsõ részben hozott döntéseinket is, szerintem meglepiként ha valaki nem írtotta ki a rekni-t akkor a 2-ben találkozni lehet egy asari csajjal és elmondja hogy annak idején kb 300 éve õket belekényszerítették a háborúba és hogy segíteni fognak abban hogy segítenek harcolni az ellen aki miatt ki tört a háború.Ami valószínû hogy a reaperek miatt volt de ki tudja.Szóval lehet segítenek majd megállítani õket meg talán a kroganok is ha cserébe wrex-nek adjuk a génfaló ellenszerét(addigra csak elkészül)

wedge31
#10946
Patchek fenn vannak ?

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#10945
Jah valaki nem tudja hogy az egybe mit lehet csinálni a grafikai buggal driver csere vagy mi?Therum-on vagyok épp liara-t menteném meg de megint nincs láva textura csak nagy fekete lapokból áll az egész(Radeon HD5770 1G😎, de ezt csinálta annak idején a redeon x1950 pro-val is ott a deep of field is szar volt kocka fények meg stb de itt csak ez a textúra szar a fényekkel nincs gond.

#10944
Hát akinek nem tetszik tali nem beszél vele meg a csapatba se muszály bevenni de ezért kinyíratni mert nem tetszik.Hol tartana akkor a galaxis?
na itt egy kép ezen azért már lehet látni mekkora az elsõ és a második rész között a különbség a karaktereket illetõen, pedig ugyanaz a grafikus motor hajtja igaz a 2-be már belepiszkáltak nem kicsit.
Azért belenyultak egy kicsit már és jön majd az ue3 update:
ue3 update
Szal nem lesz gyenge a 3.😊
Na de itt a kép a kér részbõl a minõségért bocs csak gyorsan összedobtam ps-el.

SZEG007
#10943
mondjuk hiába nem kedvelem öket, valoszinüleg övék lesz a kulcs szerep ME3-ban, tippem szerint valami sötét anyagon alapulo szuperfegyvert fognak fejleszteni, és a galaxis megmentésében játszott szerepükért ujra nyithatnak követséget a citadellán és kapnak bolygot, is amin letelepedhetnek stb..

wedge31
#10942
Ez érdekes nekem meg pont tali és a szinkron hangja a kedvencem tökéletesen passzol a karakterhez.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#10941
Remélem, h a 3. részben már megtudjuk hogy néznek ki a kvariánok. Amikor megtudtam, h Talival is összelehet jönni örültem, h végre megtudom hogy néznek ki, erre jól kitoltak velünk 😛 Egyébként van egy olyan érzésem, h még Biowarenél se döntötték el a kvariánok kinézetét 😄 Valahol olvastam, h Liara arca eredetileg Tali arca lett volna, de mivel nem látszik így tulajdonképpen nincs is szüksége arcra 😄
SZEG007
#10940
engem ugy általában irritálnak a quarianok, Tali hangja még rátesz erre egy lapáttal kb 3 végigjátszásba hagytam meghalni eddig.
Remélem ME 3-ba nem fognak ezzel a jelentételen fajjal foglalkozni.
Most öszintén pár millioan vannak, és hiába övék a legnagyobb flotta ha az egyben a galaxis legelavultabb flottája is, valamint a quarianok harcértéke egyenlö a nullával elég csak Tali küldetésére gondolni ahol quarian tengerészgyalogságot 5 perc alatt elintézi pár geth😊

#10939
A csajokhoz... Mivel amikor Shephard leve3szi Tali maszkját nem kezd el iszonyodva üvölteni valéószínûleg nem lehet csúnya. + amikor elkezdte érdekelni Tali nem hiszem hogy nem írta be az extranet keresõjébe hogy

"Quarianok maszk nélkül"

+ ha figyelitek a Cervbertus napi hírekben is benne van hogy a nyertet Quari énekensõ letépte maszkját és nyelves csókot váltott bemondónõvel. Elõreláthatólag 2-3 héten belül felépül. 😊

Más... amikor Gruntot beavatom a végén akármint mondok legalább 15 renegade-t kapok. Hogy lehet ezt elkerülni?
#10938
Korrekt én is most tolom az elsõ részt meg a másodikat is de mindegy.Az elsõ nekem is jobban tetszett az elõbb felsoroltak miatt bár én most 60as szinten és a legnehezebb fokozaton tolom na azon tényleg nehéz pedig még az elején vagyok most megyek az elsõ saját küldimre a saját hajómon.Naná hogy Liaráért😊Az irányítás viszont tényleg géz kicsit fõleg a 2 után pedig az 1-et is vagy 6x végigvittem de már elszoktam tõle.Jó lenne ha valaki csinálna módot az egyhez hogy úgy nézzen ki mint a 2 meg talán az irányítást is áttehetnék de ez már akkor lehet nem az a játék lenne amibe beleszerettem.

lightjack
#10937
nah elkezdtem tolni az ME1 et újból egy renegate csajjal és... baromi nagy😄 amikor fogom az öklöt és kissé elbeszélgetek vele, szinte összepisálja magát😄 jó hallani ilyen kemény szavakat csaj karaktertõl. kicsit paradox de pont ezért jóh😄

érdekes hogy most így rögvest elkezdtem újból az ME1 et az ME2 után és hát...meglátszanak a különbségek. a ME1 valahogy jobban él, életszerûbb picit, viszont marhára idegesít ez a túlmelegedési rendszer. nameg sokkal lassab mert q,e gombokkal nem lehet irányítani az embereket...szal azért vannak hiányosságok az elsõ részben...pont ahogy a másodikban is: kicsit "halottabb maga a játék, sajna több helyen télleg lebutították, de sokkal pörgõsebb, akciódúsabb, a harc kidolgozottabb, és nem kell sazrakdoni h mindig lemenni a Meko-val a bolgyókra lóvéért...jahés ne is beszéljünk arról h már szörnyen idegesít az egyben h még csak most lepleztem le sarent, de már van egy rakás loot-om az inventoryban...ezt utálom az 1ben. nem tom h ez kinek jutott az eszébe...deh... hát ez fuhj. ezt a 2be jól megoldották.

jah és az ME1 jóval nehezeb b mint a második rész. itt nem töltõdik vissza olyan gyorsan a hp-d és veteránon tolva, elég sokszor halok, pedig a ME2-t veteránon kisebb nehézségekkel végigtoltam. de nem is baj így nagyobb kihívás lesz. kicsit az ME2 már túl könnyá volt veteránon, elszoktam picit a kihívástól, de nembaj...

#10936
Bocs nem fekvõtámaszt hanem felülést elírtam😞

#10935
Egyébként megnézegettem a videókat a dlc-be még a normandy-áról is van felvétel az egyik az hogy jackob félmeztelenül nyomja a fekvõtámaszt a fegyvertárban.Nyilván azért mert nõi karakterrel megyek.Amúgy mirandáról nincs valami hasonló Félpucér videó? 😊

penge96
#10934
Am Sanya bírlak téged, jó dolgokat mondasz 😊

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

penge96
#10933
Liara itt elég csini 😄

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

penge96
#10932
Kicsit visszatértem 😄

Sanya, kurvajó a kép 😄

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#10931
na mi lesz már 5.ikek vagyunk de sehol senki nekem meg megy a háttérbe a me2 és 3 percenként alt+tab😊

#10930
igen akkor asszem én is rácuppanok.
ez a kép nagyon baba csak az ágy hiányzik alóluk😊

Ha esetleg nem lenne jó:
kép

wedge31
#10929
Én abszolút dlc ellenes vagyok de most a CD Galaxisban-ban 1990 HUF-ért adnak 1600 bioware pontot ez igy már azért megéri nekem.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#10928
Persze csak a példaként említettem amúgy én is untam a liftezgetést de a 2-ben se oldották meg jobban, már mint a hajón most nem állunk a liftben hanem bámuljuk a töltõképernyõt.Amúgy kiváncsi lennék ki adja a shadow broker hangját ki adta😊Bár tuti szintetizált de nagyon állat ez a mély hang nagyon jó lett, illik hozzá.

wedge31
#10927
A lift megosztotta az embereket volt akik unták volt akik nem az elöbbiek voltak a hangosabbak és ezért maradt ki.

Nekem tetszetek a csapattagok szövegei de ezt meglehet oldani lift nélkül is.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#10926
nekem most is megy rajta😊