Mass Effect 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MrStokes
#11025
Kosz a tippet, erre nem is gondoltam. 😊

Meg is van, ha meg valakit erdekel:
EA download manager - jobb oldalon felul

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

Kmarha
#11024
amúgy van hírmorzsa, hogy képzelik el a 3. részt a fejlesztõk?

Ugye viszed tovább a karaktereted. Ha túlélted. Amúgy meg Jokerrel játszol? 😊

Gondolom csak az elsõ esetben lehet majd folytatni. Kiváncsi leszek a szereplõkre is. Elég sok variáció van a túl élte - nem élte kimenetelek miatt. Wrexnél már megoldották.. jó móka lesz mindegyiknek a meghalt variációját is megcsinálni. 😊 Vagy csak vendégszereplõként lesznek vagy nem lesznek 1 röpke párpeszéd erejéig valamelyik bolygón (mint azok a civilek, akikkel még a ME1-ben találkoztál)

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

#11023
Még el is lehetne képzelhetõ egy ilyen arc... Nem lehet túl idegenszerû hiszen Shephard se rohant ki a szobából amikor levette a maszkot.

"de jár hozzá egy extra funkció, amit a többi csaj nem csinál meg Shepardnak."

Turian stílusú gruppen gumi nélkül egy Krogan és egy Elkor bevonásával? 😊
#11022
jah ez így van ha már megvették az engine-t utána már úgy fejlesztik ahogy õk akarják máskülönben szar is lenne mert nem lenne ekkora grafikai fejlõdés.Fõleg úgy hogy egy új engine 4-5 évig készül addig meg maradna ugyanaz a szar áhh

MerlinW
#11021
- UE4 legkorábban 2013-ban jöhet, de Epic szerint 2015 is lehet belõle. A hardverek fejlõdésétõl függ.
- ME3 100% hogy UE3-as lesz, mint eddig, az pedig normális, hogy pofozgatják a motort (amihez mellesleg semmi köze az Epic-nek).
- XBox 720 és PS4 2012 végére vannak datálva.

Egyébként minden stimmel😊

[merlinw.org]

#11020
lehet de ezt találtam amúgy van frisebb is biztos lehetsz benne hogy a 3 is ütni fog nézd meg a mass effect 1-et és a 2-t ugyanaz a motor hajtja(unreal engine3).De mire megjelenik a 3 már lehet unreale engine 4 is lesz legalábbis úgy tudom dolgoznak rajta.Hogy az fogja-e hajtani nem biztos még maga a bioware jelentette ki hogy reméli addig nem dobnak ki új boxot a piacra ami azt jelenti marad ez az engine csak addig még hegesztenek rajta ezt azt.

MerlinW
#11019
Jah, de amit linkeltél egy 2008 februári "update" 😊

[merlinw.org]

#11018
nekem is pont ugyan ezek vannak, de szerintem nincs is több
#11017
Vagy lehet megvan mind már fejbõl a franc se tudja az elején sok ingyenes volt.
De itt egy kép ezek vannak meg ha valaki látja hogy esetleg hiányos szóljon😊

#11016
nekem 20 van és nincs meg minden😊

#11015
Hali.., most akkor most hány DLC van eddig a ME2-höz mert én 18 számoltam, de vki itt meg azt írta h 19.., szóval? 😊
mascarun
#11014
Ezt hogy érted?
Szinkronnal? Nem elég a felirat?

#11013
szerintetek van rá esély hogy ez megjelenik magyarul ?linka Drgaon age-hez már van azt tudom
#11012
Igen mert ha késõn mész akkor a kolonista csaj helyett kelly-t daráják be. plusz az eszész legénységet kivéve a dokit.

#11011
Ha van IFF elöttrõl vagy közvetlen utánról mentésed akkor told le még egyszer a Collectors bázist, úgy hogy rögtön odamész (max Legion küldetése fér bele). Akkor megmentheted (a videóban egy kolonista csaj hal akkor meg, de a legénységed megmenekül beleértve Kellyt is).
Hálás lesz érte meglátod. 😊

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#11010
Valóban az aszárik hasonlítanak legjobban az emberekre, de a kékségüknek és a csápjaiknak köszönhetõen azért elég könnyen meg lehet õket különböztetni az emberektõl 😊. Valamint itt nem egy faj teremtette az összes többit (habár a 3. részben még bármi kiderülhet 😄) 😊.
#11009
hát az asarik se különböznek sokkal amúgy nem kicsi ha egy faj teremtette az összeset pl stargate-be az ösök😊

#11008
Mennyi az esélye annak, h fényévekkel a Földtõl egy másik faj pont ugyanúgy néz ki, mint az emberek? 😛
wedge31
#11007
Shepardnak az összes nöje jól néz ki még jack is az volna ha lenne haja, tali is jó csaj lesz.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#11006
És már miért ne nézhetne úgy ki mint egy ember? 😄

Az élet gyenge kezdés után erős visszaesés.

#11005
Ez a kép már csak azért sem állja meg a helyét, mert úgy néz ki, mint egy ember. 😊
mascarun
#11004
Tudom. 😊
Sokféle kép kering róla..

#11003
Ez csak egy sima csinált kép láttam olyat is ahol úgy néz ki mint a star wars-ban az úralkodó.Hivatalos kép nincs róla.

mascarun
#11002
Szerintem annyira nem volna az jó. Tali

Fenrir
#11001
Remélem ha egyszer látjuk majd Tali arcát a maszk alatt akkor minimum olyan lesz mint a Predator sisak nélkül. Az nagy megelégedéssel töltene el 😊

A halál csupán a kezdet...

#11000
Gyerekek ha tudnák 3ds max-el dolgozni elárasztanálak titeket jobbnál jobb képekkel ezt a minap találtam😊

penge96
#10999
Akkor az is 😄

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#10998
Az IFF beépítése után még egy missio fér bele több nem.

Fenrir
#10997
Még belefér Légió hûségküldetése is 1-2 leszállás mellett.

A halál csupán a kezdet...

penge96
#10996
Azonnal menni kell a társakért, nem csinálhatsz elõtte semmilyen küldetést! Maximum az Illiumon vagy a Citadel-en vásárolhatsz, de ez nem biztos, a lényeg hogy rögtön menj a legénységért!

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#10995
Kétszer vittem végig eddig a játékot, de mindkét esetben csak a dokinõ élte túl az elraboltak közül.. Valamit elrontottam?

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#10994
Csá!
Ez a téma nekem is piszkálja az agyamat, ezért, ha kell, nagyon szívesen segítek!

penge96
#10993
Sanya, te egy állat vagy XDD

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

#10992
Ha tényleg nem ismered, nem lõném le a poént. A lényeg, hogy a fõ küldetés után, feltéve, hogy te is Kelly is túléltétek és nem romantikázol (vagy szakítottál/szakítasz) mással, akkor küld egy levelet a számgépedre... a többit találd ki, de jár hozzá egy extra funkció, amit a többi csaj nem csinál meg Shepardnak.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#10991
Gyerekek csináltam egy képet nem az a profi munka de igazából csak a poén kedvéért csináltam elnézést a minõségért, meg annyi hogy nekem nõi shepardem van az meg nem jöhet össze mirandával.de egyszerûen nem bírtam ki hogy ne csináljam meg.

#10990
google beírod ea download manager nem kell hozzá nagy tduomány(nem sértésnek szántam),de elõtte regisztráld a játékot az ea accountodon ha van ha nincs akkor csinálnod kell egyet.

MrStokes
#10989
Errol nem tudna vki egy linket adni nekem?

Ma fogom megvenni a jatekot es szuksegem volna az angol, letoltheto verziora.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

Fenrir
#10988
Igen, EA downloaderrel.

A halál csupán a kezdet...

koschwarz
#10987
zsír! ezt akartam tudni<#puszi>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#10986
igen.Az ea dowload managerrel csak be kell jelentkezned az ea fiokoddal beírod a kódot ami a könyvben van és már zúzza is lefele kb 10,3 gb

#10985
Az eredeti kulccsal le tudom tölteni a digitális verziót?
#10984
Köszönöm. Mindenkinek.
#10983
na akkor lehet lesz magyar felirat a dlc-hez?

#10982
Ne már! Mesélj, plz. 😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#10981
Nem az, csak úgy megjegyeztem 😛
#10980
bocs, kozben talaltam egyet

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#10979
Nincs valakinel keznel egy kisebb .tlk file (max par megas), ezekben vannak a mass effect 2 szovegei? Most irom a csomagolo programot a forditashoz (most van egy kis idom) de nincs itt a jatek.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#10978
Nem értem. Miért fontos hanyadik a Mass Effect 2 téma?

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#10977
Kár hogy pont most nincsen pénzem!<#rinya>

"Mindenki az emberiséget akarja megváltoztatni, nem önmagát."

#10976
EA Download Manager (ha jól tudom).<#kacsint>

"Mindenki az emberiséget akarja megváltoztatni, nem önmagát."