Mass Effect 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Más: énis elfogadnék vmi jo kis modolási lehetõséget, de ezt max az újrészbe fogják elõvenni.
Egy jó ideje nem játszottam a játékkal, jött ki valami új dlc és van valami új info a 3. részrõl?
Az pedig meg nagyobb gaznak tartom, hogy mindenfele hasznalhatatlan DLC-vel akarjak megjobban lehuzni a jatekosokat.
Pedig nem rossz a jatek, csak ezek a dolgok keseruve teszik az ember szajizet.
W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB
W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB
Még mielõtt valaki kígyót-békát kiabálna rám, elmondanám, h a ME az egyik kedvenc játéksorozatom és nem fikázom csak leírom a véleményemet 😊
Pár téma hozzá:
http://social.bioware.com/forum/1/topic/103/index/4772717/1#4777911
http://social.bioware.com/project/1919/
W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB
Don't need to be accurate, just shoot more bullets!
Asus TUF H570, i5 11400, 16 Gb ram, RX570, 1Tb HDD, 250Gb SSD, CTG 550W
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
Az élet gyenge kezdés után erős visszaesés.
Don't need to be accurate, just shoot more bullets!
"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
A halál csupán a kezdet...
Játszottam anno a 2000-es alien vs. predatorral, ami abban az idõben egy iszonyat nagy siker volt. Jó játékmenet, jó graf, parás jelenetek. Ha bele tudtad élni magad, istenkirály hangulata volt. Na de a lényeg, nem lehetett menteni benne. Ha meghaltál, kezdted elõlrõl a pályát. Késõbb kiadtak egy javítást, ami 3 mentést engedett pályánként. A lõszer se volt végtelen, és addig jöttek az alienek, amíg végig nem vitted a pályát. Azt a játékot hard-on végigtolni, na abban volt nehézség. El se tudom képzelni hogy a mai fiatalok közt egy ilyen játék sikeres legyen, nem lenne elég "casual".
Half-Life1-ben, a kommandósok több oldalról támadtak és körbekerítettek. Abban is volt feeling.
Ehhez képest ME2-be mivan? Folyamatosan szembõl, és csak szembõl jönnek az ellenfelek, minden pálya mesterségesen, úgy van kialakítva, hogy ahol ellenfél jön, ott legyen fedezéked is. Sokszor full logikátlanul. Körbekerítés vagy több oldalról támadás még a legritkább esetben sincs. A szintemelés körülbelül annyit jelent, hogy több páncélt/életet kapnak az ellenfelek, amit ugyanúgy egyesével kilõsz a fedezék mögül, max kicsit tovább tart..
Minden kasztnál megvan a "nyerdd meg a játékot gomb".
Ott a zsoldos adernalinrohama. Nem elég hogy felére lassítja az idõt, a futási sebességed nem felezi le, és 100% sebzésbónuszt ad, a másik fajta 70%-ot lassít, és 140% sebzésbónuszt ad. Pluszba még a fegyverek visszarúgását is jócskán csökkenti. És ezt a képességet spamelheted 3másodpercenként, amibõl még a passzív képességet is csökket 15%-ot.
Ott az infiltrator tactical cloakja. +75% sebzés, és a passzívod fullra felfejlesztve állóképet csinál a játékból, hogy pistike be tudja adni a fejlövést, mer idõlassítás nélkül már nem megy.
Ott a mérnöknek a drónja, amit szintén 3 másodpercenként spamelhet. Rátolod egy ellenre, hirtelen a semmibõl odateremted isteni képességeiddel a drónt a harcmezõ közepére, az ellenség háta mögé. Horizon/Kollektor hajót-t végigcsinálni mérnökkel egy vicc volt. Jön harbinger? Nem gond. Drón. Harbinger megfordul, addig hátbalövöd nyolcszor. Mire visszafordul feléd, már küldheted rá a következõ drónt. És ezt a scionokkal vagy a praetoriannal is el lehet játszani.
A különbözõ képességek is amit használsz, szépen csinálnak egy félkörívet a levegõben, hogy a fedezék mögött levõ ellent el lehessen kapni, téged persze fedezék mögül nem lehet. A társaid úgy tudnak képességeket használni, hogy fizikailag nem látják az ellenfelet, akár lehetnek a pálya másik részén is...
Mindegy, nem vitatom ennek a létjogosultságát, de igenis elfért volna egy olyan nehézségi szint, ahol kicsit ésszerûbben állnak ezekhez a dolgokhoz(okosabb ai és kicsit realisztikusabb, logikusabb játékmenet). Akkor mindenki maradéktalanul boldog lenne, ti is , meg mi is sanyával.
van olyan DLC amiben van magyar nyelv mert én is megvettem eredetibe és lenne vele kedvem játszani de az alapot már végigvittem warezba
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...