Mass Effect 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

cikasz
#11375
Hogy tudsz-e olvasni és gondolkodni! <#falbav>

http://www.akciofigura.hu

#11374
Azt hiszem valami olyasmit mondd hogy "Bocs azt hittem be van dugva a fülhallgató." 😊
#11373
Elég renegát vagy paragon pontnak kell lennie ahhoz, h választhass a 2 szürke lehetõség közül. A felsõ a paragon, az alsó a renegát.
#11372
Kössz,most veszett össze miranda meg jack,vannak a válaszlehetõségek között olyanok amik szürkék és nem választhatók,minek kell meglennie hogy lehessen?a küldetéseiket már megcsináltam,meg mindig pozitív válaszokat adok.

Asus TUF H570, i5 11400, 16 Gb ram, RX570, 1Tb HDD, 250Gb SSD, CTG 550W

elitehun
#11371
Hogy milyen fejlesztéseket vettél meg a hajón meg hogy milyen velük a kapcsolatod. ilyeneken
#11370
Est

Az hogy a game végén ki vagy hány emberem hal meg az mitõl függ?

Asus TUF H570, i5 11400, 16 Gb ram, RX570, 1Tb HDD, 250Gb SSD, CTG 550W

#11369
Mindegy mert angolul van már úgy meg úgy se értem kár hogy így kicsesztek velünk ezzel a magyar nyelvvel, legalább ha õk nem fordították le kiadhatták volna valami rajongóknak akik ingyen is megcsinálták volna.

#11368
Az amikor mögé állsz és vársz. Mindenféléket mond. Én eleinte küldetések után mögéálltam és kettõt-hármat végighallgattam. Sokfajta van, de passz hogy a pornót mikor nézi. Egyszer csak ilyen nyögések lesznek Joker meg megszólal "Upsz, bocsi." Vagy valami ilyesmi.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

elitehun
#11367
Fura. Patch-et gondolom feltetted
#11366
Na tegnap csinálgattam 1 óráig az lett a vége hogy menek vissza Borderlandsezni mert mire jól megcsináltam addigra elfelejt hangot kiadni magából, és ez állítólag egy bug. Blá. Amúgy jó lett, csak most játszani akarok nem zenét hallgatni játék közben.

#11365
Köszönöm!

"Mindenki az emberiséget akarja megváltoztatni, nem önmagát."

MrStokes
#11364
Igen, pont ugyanott.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#11363
Az mikor van pontosan mikor joker nézi a filmet?
Amúgy meg nekem a tali-legion meg miranda-jack összeveszését is paragorn-al teljesítettem de már nem tudom mennyi volt😊

#11362
Vetettem az öcsémmel Bioware pontokat (rendes volt mert utólag nem kéri az árát annak a 3 db. 1600 pontnak). A kódokat igaz ugyan ott kell megadni ahol a Cerebrus Network kódot? Magyarán a kiváltás promo code résznél?

"Mindenki az emberiséget akarja megváltoztatni, nem önmagát."

#11361
Igen, ezt nekem egyszer megcsinálta küldetés közben is. 😊
A legjobb akkor is amikor Joker pornót néz. 😄

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Fenrir
#11360
Loool, ezt nem is láttam még eddig 😄

A halál csupán a kezdet...

MrStokes
#11359
Az oldalon lentebb megtalalhato a Tali-Legion konfliktus leirasa is, ott meg allitolag pont forditva van a dolog, paragon valasz eseten kevesebb paragon ponttal feloldhato a konfliktus.

Lehet, hogy probaltak a keszitok a karakterek jellemhez igazitani kicsit a dolgot, mondvan hogy Jack es Miranda is inkabb a renegade kategoriat kepviseli (Jack nem is kicsit), mintsem a paragont. Who knows?!

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

wedge31
#11358
Ez tényleg érdekes mert nincs benne semmi ráció, mindkét oldalt egyformán kellene értékelni.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

MrStokes
#11357
Nah kicsit utananeztem.
Itt olvastam rola: A "Jack and Miranda" resz az erdekes

A bekezdes aljan megjegyzeskent irjak, hogy a konfliktus feloldasahoz renegade valasz eseten kevesebb pont elegseges.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#11356
Sem megerõsíteni, sem megcáfolni nem tudom. Nekem mindkét esetben (paragon és renegade karakter) sikerült kibékítenem mindenkit. Nem hiszem, hogy kategorizálni kell. Mindekettõvel kb ugyan annyi pont szükséges szerintem ezeknél a döntéseknél. Sokan nem tudják vagy elfelejtik, hogy a fõ képeeség (ami a laborban újraosztható) 4. szintjén az egyik út 100% a másik 70% ad a paragon/renegade pontokhoz.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

MrStokes
#11355
Es akkor te a paragon valasszal probaltad kibekiteni oket?
Csak mert pont azt olvastam, hogy renagade pontokbol kevesebb kell a kivant siker eleresehez, mint paragonbol.

De persze ez nem 100 %, remelhetoleg majd mas is megerositi a dolgot, aki teljesen biztos a dolgaban.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

elitehun
#11354
Hát nekem határozottan paragonból volt több és mégse tudtam kibékíteni mindkettõt. Választanom kellett hogy kinek adok igazat
MrStokes
#11353
Nem ugy van, hogy renegade pontokbol kell itt kevesebb, es Tali-legion konfliktusnal pedig a paragonbol? Legalabb is mintha en ezt olvastam volna korabban.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

elitehun
#11352
Akkor gondolom Renegádból kell több
#11351
Nekem utóbbi gyorsabban összejött.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

MrStokes
#11350
Lehet,hogy hasbeszelo? 😉

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

elitehun
#11349
Amikor Jack és Miranda összeveszik mibõl kell több pont hogy kibékitsem mindkettõt? Renegádból vagy paragonból?
Kopiati
#11348
A Reaperek machinálnak a háttérben😄

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

#11347
Elég érdekes dologba ütköztem pár perce. Az Omega 4 relén való áthaladás után ugyebár olyan repülõ gömb izé támad be a hajóra. Szépen hátramentem 2 csapattárssal helyretenni az ellent. A legyõzése után Joker beszólt a rádión, utána pedig Miranda. Ezzel csak annyi a gáz, h Miranda volt az egyik csapattársam és miközben az õ hangját hallottam a rádión ott állt mellettem és meg se mozdult a szája 😊.
#11346
Azt fogom csinálni , hogy az ellen autoaim-jébõl lefaragok (insanityn elég csít), a powercooldownjuk meg kap egy turbót.

#11345
NA azt viszont nem tudom hogy piroskék-ként menti le a képeket, vagy két perspektívából, ahogy kell. Utóbbi esetben müködne amit mondok azaz a képnézegetõben állítanád be hogy milyen színkódolást, vagy egyéb 3d-t akarsz.

#11344
Szvsz, el lehet játszani a gondolattal hogy csak idõnként kapcsolod be a piroskéket, hogy screenshotokat csinálj magadnak (többféle beállítással) , arra az idõre amikor már lesz jó 3d megjelenítõd 😉

#11343
A linkelt képeidnek nincs mélysége se kilógása (nincs elég szeparáció ránézésre), ez így kartonpapírkivágott stereonak felel meg maximum.
És erõs túlzás hogy alapból tökéletes lenne,inkább használhatatlan. Árnyékok optimalizálatlanok (viszonlylag zavaró), illetve aura a karakterek körül bizonyos hátterek elõtt (nem zavaró)

Létfontosságú kikapcsolni a fénytörést (qrvazavaró) , így:
-ezt írod át:
LensFlareMaxOcclusionIncrement=0.15
LensFlareOcclusionStepSize=0.05

erre

LensFlareMaxOcclusionIncrement=0.00
LensFlareOcclusionStepSize=0.00

Illetve a HUD-ot (használhatatlan)

-így kb 60%-os s3d-nek saccolnám. Persze így is jobb mint a "95%-os" 2D . Borderlands szerencsére gyárilag 100%-os.

#11342
Iz3d képek😊
forum/kepek

#11341
Ki mondta hogy nem gyártunk screenshhotokat nekem vagy 200db volt az elsõ végigjátszás után😊De már nincs meg.Most már csak akkor csinálok ha kitalálok valami jó hátteret, vagy nézelõdök google-on.Kipróbáltam én is 3d-ben de nem az nvidia-al hanem egy sima piros-kék szemüveggel meg iz3d progival.De színe nem igazán volt a játéknak a szemüveg nem engedte át rendesen szürkébe meg nem akarok játszani.

#11339
Bindings=( Name="V", Command="ToggleFlyCam" )
Bindings=( Name="C", Command="Showhud" )
Bindings=( Name="B", Command="playersonly" )
Bindings=( Name="N", Command="SloMo 0.05" )
Bindings=( Name="J", Command="SloMo 1" )
Bindings=( Name="M", Command="SloMo 0.5" )

na most ennyi lesz pluszban, meg a fénytörés lensflare kiiktatás

OFF: Közben találtam egy kis modolnivalót Borderlandshez is 😉

#11338
igen. ott lõttem ki az egérgyorsítást.

#11337
(nem is tudom hogy tudjátok megállni hogy ne gyártsatok ezerszám screenshotokat , HUD nélkül, én gyártok, stereo3d-ben<#nevetes1>)

#11336
Kipróbálom ezt:

EnemyPowerCooldownMultiplier=0.5 <- insanity

mit szólna 0.1 -hez 😄

#11335
Én csak kicseréltem 1-2 mód miatt azon kívül nem.

#11334
Most csinálok egy újat magamnak , kíváncsi vagyok valaki rakott-e be bindeket... Én pl HUD nélkül játszom, cserébe idõleállításkor hébe hóba free camerázok , és ott adok ki mozgás parancsokat, szerintem jobb így.

#11333
Játszott valaki mike-on és rajtam kívül coalesced.ini -vel ?

#11332
Tök szórakoztató tud lenni, ahogy egyesek be tudnak pöccenni, ha uram bocsáss meg, valaki kritizálni meri hõn szeretett játékát 😄 Én csupán kiragadtam a játék egy részét és annak a negatívumait.

#11331
Én az elsõt végigvittem de nem játszottam ki teljesen, viszont még így is feltûnt, hogy nem igazán jött át nekem a folytatólagosság. Persze, fel-fel tûnnek régi ismerõsök, fontosabb tetteink következményei is látszanak, viszont a régi helyszínekbõl, társakból, személyzetbõl alig jött át pár dolog, amit nagyon sajnáltam. Remélem ME3-ban ez megváltozik, nem lesz megint egy teljesen új legénység, társak és ahogy említettetek remélem nagyobb élettel teli bejárható területek lesznek.

1-2 hónapja vittem végig a ME2-t, aztán belekezdtem még egyszer, de rájöttem hogy megvárom inkább hogy az ME3 látható közelségbe kerüljön és akkor kezdek egy ME->ME2->ME3 végigjátszást, full ki DLC-ve. Bár szerintem nem fogom kibírni és addig még egyszer végig viszem az ME/ME2-t
#11330
1-2 hónapja😊
#11329
Az MW-t a jatekosok 80%-a a multi miatt veszi, ott meg "vegtelen" a jatekido.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#11328
Akkor mit szóljanak a Modern Warfaresek. Ott az alapjáték 5-6 óra. Annyira nem drága egy DLC. Moziba nem tudnék menni egy árából.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#11327
Mennyi az a jó ideje? De igen, jött ki új DLC nem is akármilyen. 😊

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#11326
Ez igaz. Az ME egyben annyi lóvém volt, hogy már azzal hajtottam a Normandyt. Az ME2-ben meg az Omegán koldulok lõszerért. Gondolom a Cerberus Shepard vagyonából építette fel a Lazarus projektet, vagy nemtudom, hogy nullázták le a számláját. Még a nyavajás kis bolygóm és apartmenem sincs meg, amit a Pinacle állomáson nyertem.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...