37
  • PyRex
    #37
    "az Opera beleintegrál minden szart a böngészőbe"

    ÉS? Nem néz ki bonyolultabban, nem kezelhető bonyolultabban, sokkal gyorsabb, mint a firefox és a szabványokban a többi böngésző csak kullog utána :)
  • Flashy
    #36
    ha nem akarod, hogy a képernyőd több részre legyen osztva és gyufásdoboz méretben nézz egyszerre mindent, akkor ezután is váltogatni fogsz, csak nem 2 külön program között, hanem egy programon belül.
  • GABOR16
    #35
    Csak a Beta vagy Alfa állapotú pluginokhoz kell regisztráció...
  • god25
    #34
    Mi ez a regisztrálás őrület már a mozilla oldalán is? Ehhh. :(
  • god25
    #33
    Valamelyik nap pont ezt magyaráztam 1 haveromnak, h miért nincs beleintegrálva. Pl. amikor megjön az SG hírcsomag, jobbra-balra kattintgatok a thuder és a fox között. Kicsit idegesítő. Remélem be fog válni!
  • Reg5
    #32
    De miért zavarja az usereket ha van a böngészőben pár extra dolog? Nem kötelező használni, csak ha akarja az ember..
  • Flashy
    #31
    nem igazán értem, miért jó, hogy belerakjuk mondjuk a thunderbird-öt, ezzel vagy a programon belül fogunk valami gombbal/menüponttal váltogatni, vagy egy böngészőfülön fog ülni a levelező a weboldalak "között". más a funkciója, én szeretem elkülönítve látni a dolgokat, ezért jó hogy külön programot indíthatok mindegyikre.
    az üzenetküldőkkel az a baj, hogy a nagy cégek (icq, msn) nem fogják engedni az összes lehetőséget megvalósítani, hiszen szükségük van a saját nevükre és a saját reklámjaikra, tehát egy fapados kliens lesz amibe jó ha smileykat lehet küldeni egyáltalán. persze sok embernek ez bőven elég. de soknak meg nem.
  • Gerygrey
    #30
    Microfox... hülye :)
  • Gerygrey
    #29
    Csak te.

    A Microfox és az Opera beleintegrál minden szart a böngészőbe, a Firefoxba viszont azt integrálhatsz bele amit te akarsz. Így nincs tele mindenféle fölösleges funkcióval, mégis mindent tud ami neked kell.
  • snorbi
    #28
    Amíg kiegészítő, addig nincs vele bajom. A lényeg, hogy alapesetben ne legyen telepítve, azaz én dönthessek róla.
    Én speciel a külön levelezőt komálom, kár, hogy a Thunderbird-öt "kidobták"...
  • Mardel
    #27
    Plusz ezeket be kell rajta állítani, hogy megfelelő leyen a betöltődési ideje, meg a böngészés is gyorsabb legyen.
  • PyRex
    #26
    Nem értem az embereket:

    - utálják a microsoftot, mert beleintegrál minden szart az oprendszerbe
    - utálják az operát, mert beleintegrált minden szart a böngészőbe (amúgy a legjobb böngésző a világon, messze maga mögött hagyva a firefoxot...)
    - tapsikolnak, amikor amegjelnik a firefox lecsupaszítva
    - tapsikolnak, hogy teleszarhatják mindenféle kiegészítőkkel meg pluginekkel....

    csak én érzek csöpp ellentmondást??
  • jzombi
    #25
    "egy új kiegészítőjével"
    "Na nesze neked."
  • darkhill
    #24
    lassulunk bazzeg lassulunk
  • smv
    #23
    Hogy én hányszor hallgattam végig, hogy "azérnemhasználokoperátmerttelevanmindenszarral". Na nesze neked.
  • arty
    #22
    mail, irc, msn, skype és boldog leszek :D
  • phoenix1
    #21
    Az Opera már rég tudja ezt. ^-^
  • Balage80
    #20
    nem bánnám ha az új kiegészítő úgy lenne megírva, hogy a lotus domino levelezést is támogatja...
  • Mardel
    #19
    Aki nem használta vagy nem érdekelt a témában annak fel sem tűnik. Aki emg tudja mit lát, az meg minek háborodna fel? :)
  • aki kérdez
    #18
    Hol van már a flém hogy hogy mernek Ubuntus screenshotot feltenni? :D
  • Mardel
    #17
    Meg azért is, mert megszoktam a norton Commandert a win 3.1-es időkben.
  • Mardel
    #16
    TC-t napi szinten használtam. Valahogy nem tetszett, hogy egy másolás vagy áthelyezés miatt sok ablakocskát kell nyitogatni.
  • Mr. Perfect
    #15
    msn plugin FF-ba pl. a meebo
  • mousee
    #14
    konkrétan emesene-vel. De izlés kérdése, kb 50 progi van erre a célra.
  • vmiki88
    #13
    tényleg jó ötlet lenne egy msn plugin a firefox-ba.
    meg egy normális chat kliens nem csak egy olyan szöveges, mint a chatzilla.
    Egyébként én ftp-zésre a ff-et használom, a FireFTP nagyon jó ftp kliens.
    Ezután már nem volt szükségem a total commanderre :D.
  • Chris05
    #12
    Szerintem nem hülyeség. Én most is FF-el vezérlem a winampot, lehet beletenni a pluginok révén bármit, szóval miért ne lehetne levelezni/Skype-ozni/Messengerezni benne?
  • beef
    #11
    Vagy egyszerűen lengyen hozzá windows emulátor plugin is beépített office-al, és akkor már minden rendben lesz ;)
  • Mardel
    #10
    pidgin, amsn, stb.
  • kernerster
    #9
    Linux alatt hogyan nyomsz msn-t?
  • mousee
    #8
    tegyenek bele még egy msn klienst, és csak a ff lesz a gépemen XD
  • JL666
    #7
    hajrá FF. Csak nehogy rossz útra vigye ez a sok fejlesztés, meg mindentudás, nehogy egy lassú mamuttá váljon, mint pl. májkrofos...
  • tproli
    #6
    Remelem ez nem a FF halalat jelenti. :)
    (jó ha van egy erős konkurenciája az Operának) :)
  • Narxis
    #5
    Látom sikerült értelmezned a szöveget az elsőtől az utolsó betűig. :D
  • galocza
    #4
    emlékeztetőképp: mozillában volt levelezőkliens és irckliens (ÉS html-szerkesztő). ezeket sikerült a ff-ban kiirtani úgy, hogy még nagyobb is lett.
  • Palinko
    #3
    Jaja inkább újjászületését, remélem :)

    Az operával ellentétben, itt ez választható külön letölthető opció lesz, ha jól értem.
  • rigidus
    #2
    Remelem ez nem a Thunderbird halalat jelenti.
  • balee66
    #1
    "Fújj Opera há mégis minek egy böngészőbe levelező pff"
    Ugye ugye hogy nem is olyan hülyeség:D