1414
  • lostprophet
    #1214
    Elvileg nem rossz, csak SKIDROW nem törte fel a SecuROM-ot, csak aktiválta és most cseszegeti egymást a két csapat. Szóval végülis tök mindegy, melyiket használod =)

    Ja, igen, BÚÚÚÚÉÉÉÉÉK!
  • kunszabi10
    #1213
    Nektek mennyi ideig tölt mikor uj játékot kezdtek? Mert nekem a töltésnél tovább nem jut
  • kunszabi10
    #1212
    Köszi, teljesen jol mükszik
  • kunszabi10
    #1211
    köszi megpróbálom
  • grebber
    #1210
    Két féle patch van lehet a rosszat akarod felerőltetni!

    Divinity 2: Ego Draconis v1.03 US Patch
    Divinity 2: Ego Draconis v1.03 UK/Italian/Spanish Patch
  • kunszabi10
    #1209
    kérlek segitsetek, amikor fel akarom tenni a patchet hogy tuggyam magyarositani, ezt irja ki: couldn't identify the installed version of divinity 2

    Előre is köszi
  • grebber
    #1208
    Miért a Skidrow féle Update 2 miért rossz?
  • lostprophet
    #1207
    rosti @ Majd Alerothban futsz vele össze, ha segítettél neki megölni Buadot.

    Divinity 2 The Dragon Knight Saga v1.4.3 Update Cracked PROPER-RELOADED
    Úgy tűnik, most megy a harc a RELOADED és a SKIDROW között.
  • rosti
    #1206
    Még nem találtam meg .

    Arra is kiváncsi vagyok ,hogy a bérgyilkosal összefutok-e még mert azt mondta a malomban ,hogy a városban lesz és ott meghálája a segitségemet.
  • rosti
    #1205
    Igen lköszi a tyukosra én is rájöttem annakidején legyaktam amágust most meg megalkudtam.
  • lexi1004
    #1204
    Igen, majd lesz egy barlang, sajnos elfelejtettem már, de a léghajók melletti kis településbe. És ha rendi vagy akkor majd a barlang végén a mágusnak odaadod, h tikokat teremtsen magának, és ne trollokat. De persze meg is ölheted őt.
  • Rash87
    #1203
    Mondjuk már végigvittem,de ez a 2 dolog engemet is érdekelne.

    Sőt lenne egy 3. is, volt egy küldetési tárgy,ilyen zöldes, gömb alakú valami. Amire olyasmit írt,hogy valami átjáró előtt érdemes használni. Ez mi,micsoda :)
  • rosti
    #1202
    Szásztok a TYUK-RUNA használható valamire?
    És a kikötői dokkban hátul van 1 rácsos kapu előtte őr, de nem enged fel, fel lehet valamikor is oda menni?
  • xsly
    #1201
    Szerintem pedig pont az értelmes ember ismérve, hogy minden lehetőséget meg próbál (néha a lehetetlent is).
    Néha sikerül ,néha nem.Egyebek iránt nagyon nem kell erőszakolni, hiszen simán feltelepíthető, magyar lesz a menü, a quest-ek, az item-ek. Tehát, úgymond elég sokat nyernénk vele,ha...a játék is futna rendesen..
  • wedge31
    #1200
    Meg ne sértödj, de értelmes ember nem is probálna feleröszakolni egy olyan forditást ami nem ahhoz a verziohoz készült.
  • xsly
    #1199
    Megoldódtak a problémáim DKS-el(#1186).
    Mégis a magyarosítás (1.03) felrakása okozta.Azon belül is a MainDataStreaming.dv2.Amint ez felkerül, az Npc interakció megszűnik.
    Tehát senkinek NEM ajánlott ezzel próbálkozni...
  • torma1
    #1198
    Okés.


    Köszi. :)
  • rosti
    #1197
    köszike
  • xsly
    #1196
    Lehet próbálkozni 25-ös szint alatt is, mert a nyuszi egy valamit nem szeret...
    A VIZET! :-))
  • Rash87
    #1195
    Bizonyos számú nyúl megölése után jön elő.
    22-es szintű,de 25 alatt ne is próbálkozz :D
  • torma1
    #1194
    Sziasztok!

    A gyilkos nyulat hogy lehet előcsalni a játékban? Meg kell ölni bizonyos számú nyulat?? Eddig nekem nem jött elő. :)
  • lostprophet
    #1193
    A DKS-nél átneveztek pár könyvtárt, illetve a fájlokat is máshova rakták, nem beszélve a felépítésükről. A szöveg egy részéhez nem nyúltak, másik részét átírták, harmadik fele meg új:)
  • xsly
    #1192
    Mármint a DKS...
  • xsly
    #1191
    A FoV-ban is csak a párbeszéd marad angol..
    Nem is ez a gond, hanem hogy nem műxik...
  • lexi1004
    #1190
    Egyszer már emiatt leüvöltöttek engem egy másik fórumon, amikor kis naivan érdeklődtem a DKS magyarosítását illetően. Amúgy ha jobban megnézed a párbeszédek nem lesznek magyarok, de a questjeid már azok:) legalábbis az Eco Draconis részben.
    De Lostprophet írta jóval lentebbi hszben, hogy most van még más projektjük, de sorra kerül a Saga magyarosítása is.
    Úgyhogy türelem. :)
  • xsly
    #1189
    A három alagút kereszteződésében (kis kövezett termek csoportja) van egy női szobor, két cserepes növény között...
    Ha jól emlékezem a Nyugat Talizmánjával kell kezdeni...majd sorban a többi...
    Amit én kaptam talizmánt az olyan b..szós volt, hogy azzal vittem végig a játékot..:-)
  • rosti
    #1188
    Srácok a goblin talizmánokkal mit kell tenni.Elolvastam a könyvet megvan mind a 3 talizmán de hol van ez a AZIMUTH szobor ami elött használni kell a könyv szerint?
  • xsly
    #1187
    ...Ja, és ha ráteszem a DKS-re az 1.03-as magyarítást a FoV menüje is "magyarosodik"(így csak a párbeszédeket kell végigrágni)...:-)....de, nem hiszem hogy ez okozza az Npc problémákat..sajnos...:-(
  • xsly
    #1186
    Ez se jött össze...
    Megint felraktam a DKS-t(volt már fent,14932-es, akkor az Ego-t kezdtem el tolni,katasztrófa),most rátettem a
    "nem hivatalos" 2in1 Skidrow patch-et.Most 14970-es a verzió, a FoV-t próbálgatom,gyönyörű, akadásmentes,tölt, ment,stb...De..Az npc-k nagy része láthatatlan (ott vannak, kicsi nyíl a levegőben mutatja őket)és csak akkor jelennek meg, ha beszélek velük.
    Az ellenséges npc-k (hol látszanak, hol nem) viszont nem hajlandóak megtámadni...Az ő részükről én vagyok láthatatlan, vagy mi...
  • Rash87
    #1185
    Elég csalódás a vége...
    Nem tudtam,h onnantól már csak 15 perc,s egésznek vége.

    Igaz,megcsináltam minden mellékküldetés,mindenkivel beszéltem,gondolatolvasás,stb,de vicc,hogy abban az arénában ahol le kellett győzni,akiket eddig megöltünk 0-t sebeztek belém...S 5 perc alatt mindenki halott volt. S ezt úgy,h még 30 tulajdonságpontot+5 képességpontot szét se osztottam. :/
  • rosti
    #1184
    Bocsi mindenki én voltam a vak a legelső ficko felyében volt csak mivel ez is zold volt...
  • rosti
    #1183
    Árulja már ell valaki hogy a "Tagos frjszét hol találom pontosan).
    A három szekér és a három hulla megvan.
    Leszedtem a baálitásokat minmumra,de még így se találtam meg.
    Ez valami Bug vagy rossz helyen keresem a fejszét?
  • Rash87
    #1182
    Oké,semmi,most jutottam idáig el. Nem tudtam,h a főküldetés része lesz :)
  • Rash87
    #1181
    Orobas Fjords-nál,goblinos rész előtt,vannak ilyen fekete sziklák ,beljebb pedig ilyen átlátszó ajtó szerűség.
    Már alig maradt 2-3 küldetésem,de ennél a résznél valamit lehet csinálni?
  • lostprophet
    #1180
    Egyelőre még sehogy, ugyanis a Veneticát és a Disciples 3-at előbb befejezzük. Nem kell megijedni, a Venetica már a hibajavítás fázisában van, a D3-nál pedig 3 fájl maradt még.
  • torma1
    #1179
    Szia!

    Egyszerű! Fel kell ugrani a láva melletti oszlopra. Onnan eléred a kulcsot. A SAGA magyarítása hogy áll? Tudtok róla valamit?
  • DeDy
    #1178
    Üdv.
    Nem pont ide tartozik de az egynek a topikja mondhatni meghalt. Ezért ide írnám a kérdésemet.
    A Divine Divinity 1-ben valaki tudja hogy lehet megszerezni a sárkány páncél mellvértjét?
    Elvileg meg kell oldani az ellopott törp fejsze küldetést, ez meg is van, de a törp király ez után sem említi meg, hogy Verdistis-i kereskedőnél van. ( nálam van pedig még a testvérére bűnösségét bizonyító levél is )
  • lostprophet
    #1177
    Na, de a Dragon Knight Sagahoz végre kijött a "nemeredeti" patch:)
  • Rash87
    #1176
    Köszi,s valóban :) Pedig ezt is próbáltam,de nem sikerült,de a lényeg,h most jó volt.
  • lexi1004
    #1175
    1. Állj be a liftbe és onnan húzd meg a kart. Működnie kell.

    2. Sajnos erre már végképp nem emlékszem.