1414
  • Rash87
    #1294
    Ha még csak 5-ös csapatokban lennének... :D
  • grebber
    #1293
    Fjordokban voltam láttam mi vár rám.Kurva impek 5-ös csapatokba végig. :(
  • Murder3
    #1292
    ne félj majd egy 3 fős goblincsapat úgyis kifingat..xD
  • grebber
    #1291
    Ne ez lol.Vagyis ha azt vesszük más játékokban is fellelhető ilyen akkor nem az.
    Egymilliárdszor könnyebb volt Laiken és tisztelt szörnyei megölése mint addig bejutni.Vicces ettől féltem? Ezek szerint felesleges volt a félelmem,ennyire könnyűre nem számítottam.
  • grebber
    #1290
    Még csak az "alaksorban" voltam,de ha jól figyeltem 16-19-ig voltak itt ellenfelek.
    Igen ezt a sárkányos témát észleltem hogy itt sárkányként kell majd mászkálni mert minden küldetés fent van a magasban!
  • Fantusz
    #1289
    Sajnos (vagy sem) most picit elébe mentél a történetnek, azért vagy kénytelen úszkálni, hogy fejlődj picit.
    Normál esetben a Csatatorony elfoglalása után, sárkány alakban átrepülsz a víz fölött...

    Egy, max két szintlépést tudsz a fjordokban kicsikarni, aztán kénytelen leszel a toronyban szembe nézni a necromantával... ha sikerül elfoglalni a tornyot, lesz esélyed aranyért újra elosztani a stat pontjaidat.

    20-21es szint körül voltak az ellenfelek a torony elfoglalásánál? - erre már nem emlékszem, de kb. ilyesmi lehetett.
  • grebber
    #1288
    Most vagyok a fjordoknál (Laiken elleni harc előtt).Ennyit úszni :(
  • Rash87
    #1287
    Szerintem nem fog ilyen lényegre törő végigjátszás készülni.
    A főküldetésekre oké,de mellékküldetésekre ne várj végigjátszást mikor kismillió van belőle,nem is értem,miért annyira fontos.
    Én ahol jártam,minden egyes egy helyet átkutattam,mindenkivel beszéltem,rengeted mellék küldetést megcsináltam,jó ha 1-2 t ha kihagyhattam, még is megtudtam őket csinálni, attól függetlenül hogy nincsenek jelölve a térképen.
    Mondjuk nekem is volt vagy 2 mellékküldetés,amit nem tudtam,de a net csodákra képes :)
  • grebber
    #1286
    Szerintem most jó időre szüneteltetem,megvárom míg elkészül hozzá a fullos magyar végigjátszás.És majd akkor megcsinálom az elmaradt mellékküldetéseket.
    Addig nyomom újra a gothic 3-at abban legalább nem történik ilyen az emberrel hogy halad előre és valami miatt nem lehet továbbjutni mert gyenge a karakter!
  • Rash87
    #1285
    Akkor elég érdekes módon játszol :)

    Gondolat olvasás elég hasznos,nem is tudom, mi lett volna,ha nem használom.
    Rengeteg plusz dolgot adnak,amivel erősebbé válsz.(gondolok képesség pontokra v. tulajdonság pontokra stb)
    Pl. ennél a karakternél is használtad volna,akkor hiába használtál el 200-at erre,mikor visszajött volna a 10szerese, szóval használd. Főleg fontosabb karaktereken.
  • grebber
    #1284
    Drága XP-t nem pazarlom így is olyan kis szintű vagyok hogy szenvedek!
  • Rash87
    #1283
    Úgy tudom,az nem ér véget,akármennyit viszel neki.
    De jó bonusz XP szerzési lehetőség,főleg ha gondolat olvasást használtad a küldetés adón,mert akkor megduplázza a kapott XP-t.
  • grebber
    #1282
    2 db van függőben csak a egyik az amikor goblinszíveket kell szállítani,de mennyit mert sosincs vége?
    A másik meg hogy fel kell menni a növény tetején lévő hajóra.
    De nem tudok sárkánnyá változni gondolom csak úgy lehet feljutni oda!

    Fjordokban még nem voltam!
  • Fantusz
    #1281
    Fjordokban voltál már?
    A hágón 18as goblinok vannak, némi esély a fejlődésre, de barangokba ne menj be, ott 22-23-tól kezdődik az ellenfelek szintje, az még sok neked.

    Laiken elleni harcban Sassan segít, de mielőtt a terembe léptek, az összes függőben lévő küldetést le kell zárnod a falu környékén.
  • grebber
    #1280
    Ezt néztem eddig is ,de ebben mellékküldetések leírása nincs:(
  • Htjet
    #1279
    Végigjátszás
  • grebber
    #1278
    Nincs magyar fullos végigjátszás valahol??
    Mert a Laiken elleni harc jönne,de biztos hogy semmi esélyem nem lenne ellene 18-as szinten.

    Meg kíváncsiságból is érdekelne,hogy valóban nagyon sokat kihagytam holott elég törpe a térkép és szerintem mindenhol voltam!

    Aki találkozott ilyen jóféle magyar végigjátszással kérem jelezze!
  • Fantusz
    #1277
    Ha nincs ellendere egy kis ügyeskedés (csalás?) megcsinálahatod azt is, hogy zárt ládáknál, küldetések leadása előtt csinálsz egy gyorsmentést, s ha nem tetszik, amit adna, visszatöltöd.

    Fegyvereknél, ha csak a sebzést nézed, a pallos verhetetlen, a dualos harcmodor ereje abban van, hogy két fegyverbe több módosítót (amuletet) lehet berakni, amelyek használata létfontosságú.
  • grebber
    #1276
    1. Nem figyeltem oda és én mindig a kristályokra kattingattam és az thittem majd csak egy adott valami után tudok fejleszteni. Hát ezek szerint ezt benyaltam.

    2.Gyenge vagyok ezt észlelem,de nem tudom hogy maradtak ki amikor szinte mindenhol voltam. Mindegy akkor ezek szerint mégse.

    3. Lószar fegyvereket találni és ez a kétkezes volt a legjobb ennyi.

    4. Igen a torony oda még fel is kéne jutni valahogy

  • Rash87
    #1275
    áá nem frissítettem a topikot,de azért a tanácsokat fogadd meg,mert sokszor elfogsz így akadni :)
  • Rash87
    #1274
    Megnéztem,hát nem volt egyszerű, már én is a feladás határán voltam...

    Aztán utoljára még ránéztem,mivel lehetne még javítani,mert pl. a löttyök,intelligencia,erő,stb hiába ittam harc előtt,kevésnek bizonyult.
    De észrevettem, hogy a fegyverekbe,páncélokba nem teszel amuletteket,ami hiba,mert ez sokat számít. Ezek plusz tulajdonság pontokat adnak pl erő v. közelharci páncél jól jön, szóval így már elsőre sikerült.
    Szóval ha folytatod,erre figyelj oda,mikor rákattintasz egy páncélra vagy fegyverre,kihoz egy "Amulett" menüt,amire ha rámész, kihozza hogy milyenek találhatóak nálad,s azok közül választhatsz.

    Másik dolog,hogy gyenge vagy,küldetés tárgyakból ítélve jó pár mellék küldetés kimaradt,amivel rengeted XP-t veszítesz.

    Harmadik, hogy a egykezes kardhasználatot fejlesztetted, erre fel kétkezes kardod van, s nincs normális egykezes kardod sem. Bár most még jó ez a Arben kardja,mert erős,de később nem, szóval olyan kardot használj,amit költötted a pontokat.
    Illetve a képesség választás is rossz,a forgószél semmire se jó,mert nagyon lassan töltődik vissza,sokkal hatékonyabb a ugró támadás,s ennek még varázserő se kell,s magasabb szinteken jól lehet vele gyilkolni :) Más képességet nem is érdemes harcosként használni,én legalábbis ezt fejlesztettem 14,15. szintig.Szóval ha toronyban vagy,szerintem töröld a képesség pontokat,s majd oszd szét újra.

    Mentés
  • Fantusz
    #1273
    Nem tudom hogyan játszol, de ebben a játékban nem lehet a főszálon végigfutva boldogulni, kellenek a mellékküldetéseből adódó tapasztalatok, szintek.
    Vannak a játékban nehéz részek, pontosabban az teszi nehézzé a játékot, hogy nincs iránymutatás hová-merre érdemes menni, 1-2 szinttel magasabb ellenfelekkel még elboldogulsz, de ha nagyobb a szintkülönbség, abból reload lesz.

    Bármilyen karit csináltál, ajánlott ötvözni a képességeket.
    Necro lényed mellé jól jöhet még egy idézett démon (20as szinttől), tűzfal (15ös szinttől).
    Védelmi képességeket is kipróbálhatsz (vakítás, köddé válás), karaktered egy sárkánylovag, akinek lételeme a mágia.

    A csatatorony elfoglalása után a fjordokban is lesz egy nehezebb rész - ajánlott sárkányalakban röpködni keveset, használni a teleportokat, s az erőtér egy részét kikapcsolva megnövelni a mozgásteret (gond itt is abból adódhat, ha több szinttel magasabb lények közé keveredik a főhős)
  • grebber
    #1272
    Na átvittem.Most máshol szopok.Kurva nehéz game az biztos!Ilyenek között a legnehezebb mondhatom amikkel játszottam bőven túlszárnyalja az összeset.
    Más ilyen game-ben amiket játszottam ilyen nem igen volt!
    Most már kb 3 méterenként 30 quciksave-et nyomok.20 életlötty/10 sec kb ennyi fogy :(
    Nagyon nem lesz ez így jó!
  • Rash87
    #1271
    Fél 7 körül hazaérek,ha addig nem sikerülne, akkor megnézem majd.
  • grebber
    #1270
    Elküldöm a mentésem.Ha ezzel az állapottal átbírod vinni akkor te már tudhatsz valamit!!
    Bár mint mondtam már kisebb szintről régi mentést megint elvittem idáig még pár küldi van és akkor ugyanugy fogok állni 17 szintűként.
    De most nem használtam fel az utolsó 2 szintlépés pontjait.Megpróbálom majd ezzel variálni.Ha nem megy és te átvitted az enyémet akkor azt fogom használni.
    De ha mákom van lehet elérem a 18-as szintet úgy már bizakodó lennék.
    Majd este kiderül!


    Mentésem Sassan gonosz "énje" előtt közvetlenül.Lent a barlangban gyűrű már megvan lényem velem van.Ahogy lépsz párat jön a móka!

    Ha neked sikerül pik pak akkor az sajnos engem fog minősíteni, hogy nem értek a Divinity 2-höz.
  • Rash87
    #1269
    Átvigyem?
  • grebber
    #1268
    Én kb a 40. halál után meguntam.
    Hiába volt nálam 30 löty meg hiába volt lényem minegyik nekem jött mindig.Az volt a max hogy 1-et levertem!
  • Rash87
    #1267
    Annál a résznél én is meghaltam vagy 4* :)
    De a lény segített,aztán meghúztam magam a sarokban,s egyesével jöttek,s úgy könyebb volt. Nah meg persze kell életerős lötty,vagy 6-7,anélkül esélytelen.
  • grebber
    #1266
    Jaj de sok bajon van ezzel a játékkal tölthetek vissza egy régi mentést mert itt game over képtelenség kijutni.
    Nincs esélyem ellenük annyit még megprobálok,hogy a régi mentésnél teszek a szellem illetve a élőhalott idézésre is és akkor talán 3-an csak lesz kis esély ha nem akkor DELETE!
  • grebber
    #1265
    Nem sokáig bírta a lötty ,de elég volt hogy megszerezzek valami tojást.
    De most abszolút megakadtam nem tudom ebből hogy mászok ki.
    Gyűrűt kell visszavinni a szellemnek de mikor jövök ki rám támadnak 3nak és sajnos semmi esélyem ellenük. 17-es és 18-as szintűek én csak 17-es vagyok.És nincs sehol egy lény és semmi küldetés amivel tudnám magam tápolni :(
  • Rash87
    #1264
    Igen. Bár sokáig nem leszel ott,mert pont ott van a torony,elfoglalás után át tudsz majd változni sárkánnyá.
  • grebber
    #1263
    Ha bekenem magam a sárkánylöttyel akkor az egész végig kitart amit ezen a szigeten vagyok?
  • Rash87
    #1262
    Az még odébb lesz,nem is tudom megmondani,mi a pontos neve :/
  • krisztajo
    #1261
    Szerintem az elején a megtébolyodás elkerülése végett a teherbírást érdemes kimaxolni.
    Én nem éreztem ezeket feleslegesen elszórt pontoknak.
    De ha mégis akkor később a toronyban a harci oktatónál úgyis minden le lehet nulláztatni és újraosztani.
    Ezt annál inkább megéri megcsinálni mert azokat a pontokat amit az elején a gyenge képességekre és megidézhető lényre osztottunk ki átlehet a finomabb dolgokra cserélni!
  • grebber
    #1260
    Melyik toronyról van szó?
  • Rash87
    #1259
    Ez a 1 engem is nagyon idegesített,főleg elején.
    Mert annyiból állt a játékom,h 20-30 perc játék,aztán gyalogolhattam olyan helyre,ahol el tudtam adni,ami felesleges volt,mindig helyhiánnyal küszködtem.,s pazarolni sem akartam :)) De miután elfoglalod a tornyot,lesz 1 külön ládád,ahová bepakolhatsz mindent,amire nincs szükséged(növények,kövek,fegyverek stb)
  • grebber
    #1258
    Az a gáz mindig fullon vagyok mert felveszek minden szart de nem tudom mire jók.
    Pl annyi kövem meg kristályom van hogy félelmetes.De nem akarom őket elkurni mert teszem azt beleépítem valamimbe azt találok egy jobbat akkor csak elkurtam fölösbe.

    Nem lehet valahova lerakni a cuccokat ahol meg is maradnak?
  • Rash87
    #1257
    Segít az :) ,később "fejleszteni" is lehet,h erősebb legyen,ha találsz testrészeket v. veszel. Engem sokszor segített,főleg elején.
    Ha meghal,egy idő után újra lehet idézni.
    Életerővel se lehet majd gondod,mert miután elfoglaltad a tornyot,lesznek futárok,akik összegyűjtik a kiválasztott növényeket,aztán el lehet készíteni a löttyöket.
  • grebber
    #1256
    Megtaláltam nem is figyeltem azt az emelkedőt pedig nem 1x mentem arrafelé.
    Már átjutottam a szigetre.amit idézek lényt ha meghal akkor egyből újra lehet idézni?
    Amiket csinál ez a lény hugyál,vakaródzik csak segíteni alig akart.

    Csak a Gothicokhoz tudok viszonyítani mert abból mindegyikkel játszottam,de ez sokkal nehezebb abból a szempontból is,hogy a Gothicokban soha nem volt gond az életerő feltöltéssel.Mert mindig annyi növény volt nálam hogy el nem fogyott soha.Itt meg vennem kell löttyöt hogy legyen nálam életerő feltöltés :(
  • grebber
    #1255
    Helyileg hol van ez? Mert ahova betudok bemegyek de ilyennel nem találkoztam még!