1414
  • Rash87
    #1334
    Magyarítás csak Reloaded változattal működik úgy tudom.
  • Kallahiosz
    #1333
    Pedig még ezt a pecset is letöltöttem és az sem jó:
    Divinity 2: Ego Draconis v1.03 UK/Italian/Spanish Patch

    :'(
  • Kallahiosz
    #1332
    Na utána olvastam és letöltöttem azonban amikor fel akarom rakni az 1.0.13 as verziómra az 1.03 assat, hogy a magyarosítás menjen azt írja ki, hogy nem találja az "instaled version of Divinity II- Ego Draconis" és a végére még odamond egy ilyet:
    Debug"f2339b7ff24edc24d96.... valami
    Valakinek van valami ötlete??? vagy egy jó linkje ahonnan le lehet tölteni a magyarosításhoz megfelelő pecset?
    Előre is köszi
  • Kallahiosz
    #1331
    Szerbusztok
    Most kezdtem a játékkal játszani...
    Rögtön le is szedtem hozzá egy magyarosítást...
    Azonban a magyarosítás 1.03 as verzióhoz van, nekem meg 1.4valahányas verzió van.
    Azért megpróbáltam és nem működik.
    Ötlet van esetleg?
    Előre is kösz a választ és bocs a hülye kérdésért
  • Mario01
    #1330
    Akkor hogyan tudom átadni a Hermosa nyakláncát?
  • Rash87
    #1329
    Azt hiszem,hogy ottani részt nem lehet.
  • Mario01
    #1328
    Srácok! Hol tudom a Orobas Fjordokban a Zeppelin feletti Anti-sárkány területet feloldani?
  • Cshigi
    #1327
    Írd le légyszíves magyarul, mert nekem sikerült beazonosítanom az angol alapján.
  • dusan84
    #1326
    Sikerült!!
  • dusan84
    #1325
    ahh valami nem jó.Vagy én baszom el.HA megvan magyarul is az jól jönne
  • dusan84
    #1324
    Kösz!!
  • Rash87
    #1323
    " ha a térképet megnyitod, bal lent van 2, azok a Waste meg a Destruction (vagy valami ilyesmi), a bejáratnál egyedül van a Mayhem, fent balra a Chaos meg a Havoc"
  • dusan84
    #1322
    Szevasztok!
    Karea repülő erőd főhadiszállásán szopok a szobrokkal!VAlakinek van valami ötlete melyik micsoda?
  • lostprophet
    #1321
    Amikor sárkány leszel és megszerzed a szigetedet, azon lesz a kastély;)
  • gerro
    #1320
    asszem akko még nagyon az elején vok, mert fogalmam sincs, hol van a kastélyom
    köcce
  • Murder3
    #1319
    ez a játék nagyon jó lenne ha nem lenne ilyen kiforratlan.
    Jó ideje nem mentem vele, de még nem tettem le lóra főleg h magyar:D
    de nem értem eleve íjász és malee harcos van bnne csak a mage az semilyen, de ez nem is a leginkább probléma hanem h malee a lehetetlen szintet súrolja, eszméletlen h bármi ellen el taknyolhatsz ha többen vannak néha már impossible szint.
    persze az íjásszal sokkal könnyeb nem is értem mi lenne a cél itt.
  • lostprophet
    #1318
    Például a kastélyodban nézz körül, ott van a megfelelő ember;)
  • gerro
    #1317
    hali
    fegyvereket, páncélokat hogy tudok enchantolni?
    mert ha megvannak az alapanyagok, az még nem elég..
    kell valami fejlesztés vagy találkozni valakivel?
  • Action
    #1316
    én megcsináltam bár sokat szívtam vele...:)pont annyi időd van hogy fel tudsz ugrani 2 ugrásból a kar meghúzása után,megjelenik majd egy láda lent a legalján a veremnek,szóval ahogy ráugrottál a kapcsolóra már essél is lefelé...:)
    Ja és sztem csinálj egy quicksave-t a karnál amit húzogatsz különben kezdheted lentről mindig.:)
  • lostprophet
    #1315
    Mivel a fordítás még mindig csak az Ego Draconishoz jó, meglehet;)
  • laikuss
    #1314
    Forum is dead.
    Akkor úgy látom én "kapcsolom le a villanyt"
  • laikuss
    #1313
    Van valaki aki megcsinálta az Orobas Fjords-oknál a goblinos bányában ahol felfelé kell ugrálni és a végén van egy kar meghúzod és egy pillanatra megjelenik amire tovább ugorhatsz? Na nekem szinte alig nézek balra és elindulok már el is tünik, ez egy nagy szivatás! Szóval van aki megtudta csinálni, és megérte?
  • laikuss
    #1312
    Közben rájöttem, a hibát a magyar fordítás maindata... file-a okozta (ezekszerint eddig tudtam használni ami legalább a küldik magyarul tudását segítette, a másik file ami a dialogot tartalmazta eleve használhatatlan volt a DKS-hez), viszont érdekes hogy így hat az itt lévő ellenségekre ami így egy kis cheat. Ugyan még itt az Orobas Fjords-oknál itt és a sárkányoknál voltam ahol ez nem volt gond, kiváncsi vagyok máshol is előfordul-e.
  • laikuss
    #1311
    A DKS féle változatban az Orobas Fjords-oknál a vízesés mogötti barlangban (primordial cave) a lények nem támadnak és nem védekeznek, ez csak a Reloaded változatban van így vagy bug? (Vagy mi?)
  • dusan84
    #1310
    ok
    kösz mindent
    sikerult
  • laikuss
    #1309
    Ja és a véres oltár elött egy könyv is kell a vér mellett. A könyvet ot használni kell (beleolvasni).
  • laikuss
    #1308
    Feldobhatod.
    A vér a kör alaku szobában és annak emeletén.
  • dusan84
    #1307
    Vért meg végképp nem találok
  • dusan84
    #1306
    Éertem.de sakk matt helyzetben vagyok! a sárkány meg sem mozdul,ott találtam valamit a földön a véres oltár előtt,felvettem de nem történik semmi.
    Ha gondolod feldobom a mentésem megköszönném ha rá néznél,mert már semmi ötletem sincsen
  • laikuss
    #1305
    Most így fejből azt hiszem amikor a lélekköért mész a sárkányhoz, mikor beszélsz vele akkor gondolat olvasással mondja meg neked (lovis a jelszó) és ha legyőzted akkor a zöldes ajtó is járható lesz, az visz a szigetre. A vér a kör alaku szobában az emeleten ahol több kis helység van és sokmindent találsz.
  • dusan84
    #1304
    Az én kérdésemre tud valaki választ adni?
  • laikuss
    #1303
    Később?
    Amikor először nem evvel a DKS féle verz. kezdtem hanem a sima alapjátékkal akkor simán bejutottam és két erős tag volt bent ezért ott kihagytam még. Most újra kezdtem ezzel a DKS változattal (mert itt nem szaggat), de mivel nem emlékszem ott hol volt a kulcs és ezen a térképen mindenhol voltam, minden mellékküldit megcsináltam és nem tom hol az a kulcs.
  • Rash87
    #1302
    Oda később lehet bejutni csak.
  • laikuss
    #1301
    Legalább azt monja meg valaki, hogy a banditatábor mellett lévő bányának (aminél robbantottak) a tornyába hogyan lehet bejutni, mivel zárva. Magyarán hol a kulcsa?
  • laikuss
    #1300
    Az alapjátékot én is ujrakezdtem a DKS féle változattal, de így magyar ford. hijján nagyon "vaknak" érzem magam és az lenne a kérdésem, mennyi idő múlva tudnák megcsinálni a fordítást ehhez a változathoz?
    Elsősorban lostprophet-hez. (nem akartam máshová is regizni)
  • dusan84
    #1299
    Szevasztok!
    Maxos templomában vagyok,de sehogy se tudom kinyitni Amdusias ládáját,gondolom abban van a vér ami kell nekem hogy át változzon.Hol találom meg a jelszót a ládához?
    meg van egy lejárat ugyan itt zöldes felhő van előtte oda se tudok lejutni,gondolom ott lesz a jelszó is.segítsééég!!!
    Kösz
  • Cecameca
    #1298
    Nekem is ez volt a gondom, a Flamest elkezdve az új karival nem bírtam felvenni a fonalat, csak bénáztam, hiányzott a alapjáték jól felépített karaktere. A régit meg nem tudtam átvinni.
    Nademostaztánám!!!!!...jól megvettem a DKS-t, és előlről nekifutok. Szerintem igen-igen megéri az árát így a dobozos egyébként.
  • xsly
    #1297
    Hoppá...A "sima" Ego után elkezdtem tolni a Dks féle Flames-t.
    Kaptam egy pucér 35-ös karit (bőr páncél, mint az Ego elején), egy maréknyi skill és stat pontot, meg 45.000-et csengő aranyban(ennyiből kell vásárolni fegyót és páncélt)...hááát...
    Az első 36-os szellem úgy szétszedett, hogy csak lestem, mint a kiszántott egér! Gyors számvetés: kezdjük újra az Ego-t(harmadjára), de most a Dks-el (ezek a Larien-es fiúk kitalálták, hogy a Dks alatt átvihető a kari az Ego-ból a Flames-be)..És lőn!
    A kari most is 35-ös, de...Ulthring páncéljábanban(900\650 élet\mana), Stat-ok 60% körül,170.000 pénz, a Sárkány Láda teljes tartalma,valamint Maxos kalapácsa és a Hypnerotomachia kardja(1100\1000 sebzés)..Na!
    Az első 36-38-as csontbrigádot úgy csaptam szét mint ZIL a fost...:-D
    Egybek iránt, az Ego sem gyenge, de a Flames rejtvényei,logikai játékai,
    ha nem lenne RPG, már már a Tomb Raider-i szinteket súrolná..Óriási!
  • lostprophet
    #1296
    Ebben tévedsz:) Kedves fordítótársam, Ardea remek fordítást kanyarított a játékhoz, térképekkel, mellékküldetésekkel és rejtett tippekkel kiegészítve.
    A végigjátszás alapja a gamepressure-ös írás, amit ő kiegészített. Már csak olvasható formába kell önteni és felpakolom majd az oldalamra.
  • grebber
    #1295
    Ameddig eljutottam ott volt egy 5-ös bagázs 2-öt nagynehezen sikerült lezúzni de a másik 4 az varázsló volt ott nem volt esély.És hátrébb úsztam na ott lehetne aprítani ,de sárkányként le nem fogok szállni ott.23-asok én meg 20-as vagyok :D Esélytelen lenne.