1414
  • steweee
    #1374
    semmit, indítom és fekete képernyő. közben forgatja a lemezt... előtte annyi volt, hogy kérte a serialt, amit beírtam, ellenőrizte neten, és onnan indított volna elsőnek. tegnap vettem az 576-ban
  • lostprophet
    #1373
    Mi az, hogy nem indul? Mit ír ki?
  • steweee
    #1372
    nem indul az eredeti lemezzel ez :Divinity 2: Dragon Knight Saga

    physiX, dirX, adobe meg faszom minden legújabb. mi lehet a baja ?
  • lostprophet
    #1371
    Elkészültünk a Divinity 2: Dragon Knight Saga magyarításával, ami innen tölthető:

    Magyarítás

    Külön telepítőt kellett készítenünk az eredeti és a tört verziókhoz is, ezért mindenki értelemszerűen azt töltse, amilyen játéka van;)
  • steweee
    #1370
    http://576.hu/webshop_list.aspx?Platform=PC&ClearSession=1

    na azt hiszem megveszem. 2.000et megér
  • lostprophet
    #1369
    A Dragon Knight Saga = Divinity 2: Ego Draconis + Flames of Vengeance kiegészítő egybegyúrva.
  • Rash87
    #1368
    Lájk :)
    Bár egy apró(lehet hülye) kérdés,hogy ez a Dragon Knight Saga egy kiegészítő? Alap DivII nélkül is elindul? Vagy hogy is van ez?
  • lostprophet
    #1367
    Egy kis meglepetés, amíg a fordításra vártok:

    http://www.youtube.com/watch?v=iXtWwdnccMg
  • grebber
    #1366
    Mivel "egy és ugyanaz a 2 game" csak kiegészíti a másikat így igen!
  • Rowlend
    #1365
    Abban benne lesz az Ego Draconis magyarítása is? Mert akkor azt még kivárom.
  • grebber
    #1364
    Nem értem miért akarod azt.Hamarosan elkészül a Dragon Knight Saga-hoz.Most megy a tesztje.
  • Rowlend
    #1363
    Az nem megoldható, hogy a Dragon Knight Sagával mennyen az Ego Draconis magyarítása?
  • GOAAL
    #1362
    Végzet templomába mentem be 9. szinten, és rámentettem, viszont a végén a csávó folyton feltölti az életét, kimenni meg nem lehet, tud valaki jó ötletet?
  • bendáj17
    #1361
    Nagyszerűen hangzik ki fogom próbálni.
  • lostprophet
    #1360
    Hamarosan, Ardea már átküldte az összes szöveget, én még bűvölök rajta egy picit ;)
  • ricsa008
    #1359
    1000 köszönet!!!
    és mikor lesz publikálva a fordítás
  • bendáj17
    #1358
    de frankó ezer köszönet.
  • lostprophet
    #1357
    Elkészültünk a Dragon Knight Saga fordításával, mi több, végre az eredeti játékkal is működni fog!
    Tehát irány a bolt, 1990 forint nem fog senkit a földhöz vágni (1790 a CD Galaxisban).
  • rosti
    #1356
    A párbeszédek feliratát fel lehet valahogy nagyítani mert már nagyon kigúvad a szemem.
  • Terensz
    #1355
    Megoldódott közben.

    Felhívtam a supportot és kiderült, hogy patchelés után nem lehet aktiválni(!). Úgyhogy uninstall->aktiválás->patch segített.

    Viszont eléggé szaggatott a játék, meg már az első sarkon fagyott. Neten igen furcsa megoldást találtam rá, de működik!

    A saját eredeti, jogtiszta játékomat feltörtem egy letorrentezett exe-vel, és azóta tökéletesen működik. Szerintem fölösleges lenne véleményezni...
  • lostprophet
    #1354
    Próbáltad kötőjelekkel-kötőjelek nélkül? Néha van olyan, hogy nem lehet eldönteni 0 vagy O a jel.
  • Terensz
    #1353
    Sziasztok!

    Most vettem meg CDgalaxisban a játékot.

    Beírom a borítón levő serialt, és:

    Serial invalid!
    Make sure that you typed in your Serial correctly!



    Jól írtam be a karaktereket, figyeltem a nagybetűkre és a kötőjelekre...


    :/ elég elszomorító helyzet. Mi lehet a gond?
  • rosti
    #1352
    Sötétsék barlangjában nem a padlon lévő kapcsolokal kel valamit ügyködni,hogy megszünjön az pajzs.Lehet valami oldalágon kellene kutakodni kapcsoló után.
  • rosti
    #1351
    Rég űtötem ,de nem csak a könnyv helyét mondja el.1 barlangba ahol kifelé jövet full tápos lényekkel kel hadalni?
  • lostprophet
    #1350
    Ha valaki még érdekelt a végigjátszásban, itt tessék elolvasni:)
    Divinity 2: Ego Draconis Végigjátszás
  • imilee
    #1349
    Sziasztok!
    Lusta vagyok utánaolvasni ezért krdezem meg inkább. A játék hova teszi a mentéseket. A választ előre is köszönöm.
  • JaSoN HuNTeR #1348
    Miért van az hogy csak egy fekete képernyőt látok amikor belépek a játékba?? A szövegeket látom meg minden de a játékot nem :S
  • csabika1982
    #1347
    Tárgytalan megvannak
  • csabika1982
    #1346
    A trollos feladatot megcsináltam,az volt az első,hogy beléptem a faluba most körbe jártam mégegyszer beszéltem 1 Beatrice nevű nővel és ő adta a feladatot,hogy kiszáradt a kút nézzem meg és oda adta az ajtó kulcsát.

    Köszi a segítséget.
  • lexi1004
    #1345
    Ha jól emlékszem a magas csarnokos, tehát a 2. képed, nem messze onnan van egy kút, és azon kell lemenni :D De lehet hogy nem így van :( régen játszottam vele. Azt hiszem valaki ad valami olyasmi küldit, hogy a barlangból trollok vagy mik jönnek elő és azt kellene megoldani.

    Sajnos a többire nem emlékszem... Remélem azért segített valamit, ha semmi haszna akkor sorry.
  • csabika1982
    #1344
    Sziasztok,segítséget szeretnék kérni már a végén tartok a játékban de mielött belépek a Visszhangok Csarnokába ezeket szeretném még megoldani belinkelek pár képet talán így könnyebben visszaemlékeztek.

    Ezek a feladatok:

    http://iaro.3dmax.hu/images/2011/04/14/divinity2_2011-04-14_10-02-53-54.jpg

    Ez a Magas csarnok szentélyénél található ajtó amin nem tudok bemenni:

    http://iaro.3dmax.hu/images/2011/04/14/divinity2_2011-04-14_10-10-01-54.jpg

    Ez pedig a Sötét barlangban van:

    http://iaro.3dmax.hu/images/2011/04/14/divinity2_2011-04-14_10-12-41-81.jpg

    Térkép:

    http://iaro.3dmax.hu/images/2011/04/14/divinity2_2011-04-14_10-25-57-89.jpg

    Köszi előre is.
  • Palinko
    #1343
    Megmentettem Elfrith et, elméletileg tőle kéne kapjak egy könyvet amivel elállitom a szelet a gyertyák körül. akkor ott mesélt is valami könyvről meg utána is a faluban reméli hogy hasznomra vált, de nekem nincs sehol az inventorymban :S ilyenkor mit lehet tenni?
  • bendáj17
    #1342
    igen a Saga az alap meg a kieg egyben :)
  • krisztajo
    #1341
    Bocsi úgy látom rosszul fogalmaztam. Csak a SAGA-hoz lesz magyarítás.
    De az ugye az alap+ Flames of Vengeance kieg.
    Szóval ha így nézzük igenis lesz magyarítás ahhoz is, csak 2 in 1.
  • bendáj17
    #1340
    lostprophet ezt írta: "Kiegészítőhöz (Flames of Vengeance) nem lesz külön magyarítás, csak a DKS-hez."
  • gerro
    #1339
    köszönöm

    kieggel inkább megvárom magyarítást, nem mindent érteni angol
  • krisztajo
    #1338
    Bocsi az elejét spoilerbe szerettem volna, úgy látszik nem jött össze.
  • krisztajo
    #1337
    [spoiler Azt hogy győzött-e még nem tudni (mindenesetre közel áll hozzá).
    Egy biztos elég jól megszívattak, hiszen annak az ölebe voltál végig aki ellen harcolni akartál.
    Egyszerűbben megfogalmazva nagyon sz@r lett a játék vége![/spoiler]
    A kieget mindenképpen érdemes beszerezni!
    Egyrészt mert úgy tudom az alap végétől folytatódik elég komoly játékidővel, másrész majd ahhoz is készül fordítás!
  • gerro
    #1336
    hali
    most fejeztem be a gamet, de történet biztos nem állt össze teljesen, nemtom..
    itt most a gonosz győzött?

    Flames of Vengeance részt érdemes beszerezni?
  • Kallahiosz
    #1335
    Reloded-et töltöttem le.
    Az most a jelenlegi gázom, hogy az 1.03 as pech nem illeszkedik a programomhoz.
    Pedig a Divinity 2: Ego Draconis v1.03 UK/Italian/Spanish Patch es pecsem van.
    Ötlet vagy link???????