1414
  • steweee
    #1414
    játszik még vele valaki ?

    újra nekifogtam, anno nem vittem végig mert hardon vhogy nehéz volt és abbahagytam. normalon meg túl könnyú

    aztán most látom hogy játék közben is lehetett volna állítani az erősségi szintet.

    végül is mindegy, mert most tervszerűen fejlesztettem, és hardon sem túl nehéz
  • robi3
    #1413
    melyik castot a legcélszerűbb játszani?
  • Carmageddon
    #1412
    Csak cseréld le windows 7.-re és máris jobb lesz. nekem is ilyen gépen futott a játék, és vitte rendesen a játékot.
  • robi3
    #1411
    sziasztok!
    xp sp3, intel core 2 duo e8400 3ghz, 4gb ram, nvidia geforce 9600 gso 512 1gb ez lenne a gépem, ilyen paraméterekkel elmegy a játék mert tapasztalatból mondom hogy az ilyen rpg-ek nem csípi a gépem és többször is volt hogy az ajánlott igénynél is nagyobb volt agépem de akadt a játék nmég közepes grafon is
  • Carmageddon
    #1410
    http://rpgames.web4.hu/cikk/divinity-ii-developers-cut-hahakocka-bemutato
  • Andrews2007
    #1409
    Én ma megkaptam a Steam-en ingyen a Divinity II Developers Cut-ot mert megvan a Divinity II Dragon Knight saga (alap + kieg együtt + felújított grafika). Érdekes. Melyikkel érdemes játszanom? Hamarosan majd elkezdem. S melyikhez jó a magyarosítás? Mit tud a Developers Cut amit a Dragon Knight saga nem? Talán csak + így készült videókat ad stb?

    Választ előre is köszi.
  • tibor16
    #1408
    Már tárgytalan - szerintem, megkegyelmezett nekem a játék - hehe
    Már megcsináltam...
  • tibor16
    #1407
    A flames vengeance befejező részénél nem tudok elvergődni a léghajóval a toronyig... Van erre nézve valamilyen technika, vagy módszer?
    Mindig elhullik a hajó a bejárat előtt.
    Ha ott vagyok a közelébe, akkor villámgyorsan kilövik, ha távolabb vagyok, akkor meg a bejárat előtt lövik le.
    Mivel ennyi löveggel nem bírnék el, ezért a villámtornyokat lövöm ki, meg azzal az atommal ritkítom a sűrübb részeket...
    Szóval - ki hogy csinálta? - segítsen már valaki... előre is köszi
  • tibor16
    #1406
    sziasztok,
    nem tudok tovább menni
    a csatatorony elején vagyok, amikor a rab elárulja, hogy a szomszédos, balra eső cellában van egy raktár és oda kell menni - de nem lehet kinyitni...
    egyáltalán nem aktív a fal - adjatok már, kérlek valami tippet....
    alighanem egy video lenne a legjobb, de bármi más megfelel, csak lekaparom magam, hogy nem tudok tovább menni....
  • pityke0211
    #1405
    Hali!

    Nekem az lenne a problémám, hogy amint átléptem a fjordokhoz, egy fura bugra bukkantam. A legtöbb úgy tesz, mintha észre sem venne, 90%-ukat ellenállás nélkül le lehet kaszabolni. Emellett csomó akciógomb nem működik (pl. a Fákkal nem tudok beszélgetni, egy elhagyatott barlangban nem lehet felvenni a 3 tálcáról a könyveket, stb.)
    Tapasztalt már hasonlót valaki?
  • Anonymusx
    #1404
    Azt meg lehet valahogy csinálni hogy nagyobbak legyenek a betűk?
  • Carmageddon
    #1403
    Folytatódik a játék.
  • Rusy
    #1402
    Én a kiegben a végén a bajnok akadémián nem találom az összes gömböt, csak a piros meg a kék van meg a többit egyszerűen nem találom, pedig angol végigjátszást is néztem, nem írná le valaki hol vannak?
  • Ajsa
    #1401
    Hol találom meg a könyvet,a csatatornyához kell,hogy megöljem a sárkányt,kell: pikkelyek,üveg vér és egy könyv(tekercs),de a könyvet(tekercset) nem találom.Ha valaki tudna e kapcsolat segíteni hogy hol keresem,azt megköszönném! :D
  • Carmageddon
    #1400
    Engem is érdekelne, hogy lehet bejutni abba az épületbe.
  • NiGhTM4R3
    #1399
    Srácok valaki mondja meg, hogy az Orobas fjordoknál hol a fenébe találom meg azt a raktárt ahol Kara és John nagyúrral kell megküzdeni, hogy lekapcsolhassam a mágikus burkokat..
    Melyik számhoz van közel??

  • wedge31
    #1398
    Flying fortresekben vannak a szettek.
  • tombadillo
    #1397
    Valaki nem tudja, hol vannak a páncélszettek? Mármint megkerestem a végigjátszás térképén, de a játékban ott nincsenek, vagy nem tudom, hogyan lehetne hozzájuk jutni.
  • bauer15
    #1396
    Hali Divinity 2 Flames Of Vengeance-ben elakadtam.Ott ahol meg kell ölnöm a Jake nevezetű zombit.Ugye meg kell ölnöm előtte 4 zombit hogy tudjam sebezni,de csak 3 zombit találtam meg. Esetleg valaki nem tudja hol a 4.
    És mindenkinek B.U.É.K.
  • skampi
    #1395
    hali!

    nem tudja valaki,h miért nem tudok bemenni a berobbantott bejáratú bányánál az épületbe??
    az ajtók zárva vannak és nincs kulcs sehol.próbáltam max. zártöréssel,de semmi.
    ezen a videón a srác simán besétál.
  • Carmageddon
    #1394
    Ja értem hát most már rájöttem, töröltem is az egészet a mentést.
    A karaktert át lehet vinni?
  • steweee
    #1393
    gondolom attól még végig lehet tolni. akkor meg nem mindegy? nem egy akkora játék hogy érdemes lenne ezen rágódni. megvettem, már csak ezért is végigviszem, de nem is törexem maximumra benne. rám vár még vagy 10 szerepjáték amikre n em volt időm....
  • ratgab
    #1392
    Buktad, mivel az a terület már mérgező marad.
  • Carmageddon
    #1391
    Már megoldottam jó nehéz volt, de sikerült megölni.
  • Carmageddon
    #1390
    Ez érdekelne engem is mert csak bolyongok a nagy semmibe, hogy mit kell csinálni.
    Ursulát hogy kell kinyírni?
  • tombadillo
    #1389
    Valaki arról, hogy hogyan lehet aktívvá tenni a küldetést? Néha véletlenül aktivizálódik, és akkor a térképen jelölve van hova kell menni. De ha én akarom kijelölni, mit kell tenni? Köszi előre is.
  • Carmageddon
    #1388
    Jól kifogtam most, elcsesztem az egészet szerintem kezdhetem előröl az egészet, mivel visszamentem a Hasadt Völgybe, és azt vettem észre, hogy teljesen más lett a táj mint amikor még nem váltam sárkánnyá, megnéztem a küldetéseket is, és a folyamatban lévők közül is eltűnt egy csomó.
    A befejezett küldetésekhez rakta piros színűvel, akkor az azt jelenti, hogy azokat a küldetéseket elbuktam?
  • Dr SPeedkiller
    #1387
    Hello. Én is szeretnék egy kis segítséget kérni.Megakadtam "Keara" úrnő szobájánál.......itt Damien 5 szobrának meg kell adni, hogy hogyan hívják őket de egyszerűen nem megy:S megtudná adni valaki, hogy melyiknél mit kell?(nagyon-nagyon-nagyon hálás lennék érte)
  • Jakuza001
    #1386
    Pontosaban van ra mod, hogy tovabb menj, csak akkot elotte osszekell ugrasztani a ket nekrot.
  • steweee
    #1385
    megvan az eredeti, magyarul. nem látom sehol a verziószámát. ez a flames of vengancével van már. ezt is kell/lehet peccselni 1.3-ra ?
  • steweee
    #1384
    van a második városnál a goblin tábornál egy barlang, amiben van egy behorpasztott vasajtó, mögötte egy terem, abban egy láda, de nem lehet bemenni.

    két csontváz van benne összvissz a barlang balos részében, pár polc.

    oda hogy lehet bemenni ?
  • rosti
    #1383
    A DKS-ben a titkos könnyvtárnak mi a kodja??
  • Rusy
    #1382
    Már dolgoznak a hibákon, van egy pár azon kívül is, van egy olyan a csatatorony előtt, hogy tovább sem bírsz menni, mikor gabettel beszélsz kilép.
    Én meg keara erődjében nem találom a generátorokat, hogy néznek ki, mert megnéztem a végigjátszásban le van írva a helyül, de én ott nem találok semmit
  • Alador
    #1381
    Bocsi még tegnap írtam be a fórumba és még szeretném azt is hozzá tenni , mert véletlenül kihagytam a játék magyarosítva van, 1.4.9.70-s verzió van rajta és ahol ezeket a leállásokat a nekromata totemnél és a toronyhoz menve egy kanyarban csinálja. Léci segítsetek.
  • Ironman2
    #1380
    Köszi a magyarítást.Ezer hála!!!
  • Alador
    #1379
    Hello, szeretném megtudni, hogy ez bug vagy csak nálam van de a szigeten több alkalommal nekem a játék egyszerűn leáll, a Windows kihozza hogy a program működése leállt. Valaki ha erre tud megoldást, kérem segítsen, ha újra kell telepíteni akkor meg azt is elmondaná, hogy hol találom mentésemet, mert nem szeretném elveszíteni.
  • Jakuza001
    #1378
    Szep munka grat, de azert megjegyeznem hogy Richard dialogusai angol nyelvuek maradtak.
  • steweee
    #1377
    de amúgy sajnos annyira nem jön be, a tube-on lévő vidik alapján jobbnak gondoltam. grafika fullmaxon is szinte hasít, ez jó, viszont elég silányka, ez baj. nem lehet nagyobb fontokat adni a feliratoknak, ez is baj.
  • steweee
    #1376
    nem az volt a baj, hanem az XP. felraktam win7re is, tökéletesen megy. nem tudom mi lehetett a baja, mert volt hogy elindította és játszottam is vele, aztán következő 6 próbálkozásnál nem indította, és volt hogy resetelni kellett.
  • lostprophet
    #1375
    Nekem is eredeti van és tökéletesen működik vele. Felraktad előtte a legfrissebb patchet? :) Az eredetihez való magyarítást telepítetted, ugye? :)