3478
  • Vádá
    #3158
    Mi ha tehetjük magyar szerveren játszunk sajnos kevés van belőle pl. Dragon MGC ott még jobb a ping. Játékmod meg vegyes ha jól emléxem.
  • JUVEfun
    #3157
  • bigapó
    #3156
    Ez mindig is meglesz, muszáj összehasonlítani, mert kell viszonyítási alap. Igaz, hogy sokszor ezek nem nagyon sikerülnek vagy csak vita és felesleges hsz-ek születnek meg belőle, de az ember már ilyen, szeret bajszot összeakasztani.
    Ja és igen, elvileg feszültség levezetésre kellett volna, de nem jött össze. Mondanám, hogy vegyél fel friends listbe, de valószínűleg kevesebb időt fogok ezután tölteni vele.
    Amin ÉN szoktam lenni és aránylag normálisak az a BG Company szervere (ezek bolgárok) és az RSW Clan szerója (rájuk nem emlékszem honnan valósiak). Változatosak a mappok és a verziók, hol ezt hol azt játszuk, ideális, nem unod meg hamar és van teamballance. Legalábbis a BG-n, a másikon nem emlékszem van-e. Alapból azokat keresem amiknek kicsi pingjük van, nekik 31 szokott lenni, nálam legalábbis. HC-t próbáltam, de miután nem haltak meg 2-3 lövéstől Én viszont igen, inkább hagytam másoknak, ezek normal módban futnak, elég nekem az is.
  • bigapó
    #3155
    ez egy jó kérdés, bár nem tőlem kérdezted, de már magam sem tudom, hogy miért vettem meg. ja de, mert a demo még tetszett:) a többit olvasd vissza, mert csak leharapják a kicsi fejemet :)
  • Vádá
    #3154
    Kinek mit tetszik. Nekem nem tetszik a 20 km-es pálya meg a járműves közlekedés benne , helikopter , repülő stb.. én pont a kisebb pörgősebb mapokat szeretem. Szóval nálam a Bf sorozat nem nyerő.
  • koschwarz
    #3153
  • cocacola111
    #3152
    ha nem tetszik a játék akkor minek adtál ki érte pénzt?
  • noname23
    #3151
    bazzeg ennek qurva xar a grafikája +ráadás loptak innen is meg onnan is ezt azt de csak még xar-abb lett vicces
    (hogy néznek már ki azok az enemy-ik a gatyályuk ilyen 8-bites fos kidolgozású omg hova süllyednek a programozók bár biztos nem volt pénz aztán ezé szököttkínai ocsó-munkaerővel végeztették el)

    a cod meg azért szarabb a bf-nél mert kicsi a pálya+ nincs benne jármű se
    bfbc2nél meg kicsitjobb a bf2(még nagyobb pálya,+jet bár rosszab a grafja)
  • JUVEfun
    #3150
    Javasolhatnál egy jó szervert (ahol "aránylag " normálisak vannak )
  • JUVEfun
    #3149
    Csak viccnek szántam , láttam , hogy ott is ez megy : Én csak egy dolgot nem értek , szeretem az FPS-játékokat . Játszom , mindkettővel . ( MOH,COD) MIÉRT kell feltétlenül egyiknek rosszabb , vagy jobb lenni a másiknál ? Mindkettő arra való , hogy élvezd és levezesse a feszültséget , ehelyett : a fórumokon esnek egymásnak
  • bigapó
    #3148
    ott meg azért fognak elküldeni, mert moh van benne, ezért hülyeség átmenni :D de már befejeztük szerintem :)
    ma jól ment, majdnem mindig első voltam, de még mindig lenne mit javítani élményben :) nevetséges dolgokon véreztem el, sajnos ez már így is marad szerintem.
  • JUVEfun
    #3147
    NEM tudom jó helyen járok-e . EZ a MOH topik ???
    Javasolnám a vita folytatását :ITT
  • bigapó
    #3146
    Eleve konzolos videók tömkelege van fent, legtöbb nem HD-ben (nem mintha enyém HD monitor lenne, de szép a képe:) ), PC-n nem így fog kinézni, hanem sokkal szebben, de hozzáteszem, ezek sem túl rosszak. Egy MoH-ot simán megütnek, még ha leveszem a szemüvegem akkor is. Tudom, hogy elfogult vagy, de azért ennyire nem kéne hypeolni ezt a ...nevezzük játéknak című művet :)
  • w126
    #3145
    És akkor pls dobj be egy nem wii-s változat linket,és újra vizsgálom eme remekművet.
  • w126
    #3144
    Há ja,kijöttem a moh multibol,és megnéztem egy cod7 videót.
    A moh után mindenképp wii hatása van!
  • w126
    #3143
    Én nem értem ezt a "te igaz ember vagy"-ot..
    A másik:
    Nem azzal van a baj,hogy van benne hiba vagy nincs,hanem azzal,hogy a cod6 (mw2) után ez az új felvonás....ennél többet vártam én is,nembeszélve arrol,hogy a hidegháború ideje alatt ki volt az a katona,aki éles küldetésben ilyen ketyerékkel kergette a rossz fiúkat?
    Még a titkos fejlesztéseket végző mérnökök,beavatottak is korlátozottan mozoghattak ezekkel a cuccokkal,nemhogy éles küzdelembe kiküldték,hogy ha behal a katona,akkor az ellen vihesse vizsgálni?...
    Szal a műsór nem felel meg a történet történelmének.
    És még egyébb dologgal kapcsolatban a véleményem:

    Ha nem esnek túlzásokba,nemigazságokba,attol még nem kell komolyabb motorja legyen a gémnek.
    Attol,hogy minőségi hangokat csinálnak,szintén nem lessz nehezebb futtatni a gémet,nem kell amiatt komolyabb hardver.
    Ha ezt szánták a moh ellenfelének,akkor nekikéne fussanak újra,mert ez így nem lessz az,max a singlije,az tényleg szép a youtubon is.
    UI:Az én személyes véleményem az,hogy ha ilyen hangokat hallok (mert a hang meghatározó az élvezetben) akkor már nem tudom úgy élvezni ahogy szeretném,és lecsukom.
    A moh minden hibájával együtt már a hangok miatt élvezhető.
  • bigapó
    #3142
    szerintem Te valami Wii-s videót láttál..pffff
  • Frank99
    #3141
    hogy mennyi hüje van a neten....
  • frango
    #3140
    Jó oké rendben te igaz ember vagy az úgy van ahogy te mondod. Remélem egyszer láthatunk egy olyan játékot amiben a te munkád is benne van és ami full harci szimulátor, semmi hiba nincs benne, fizika teljesen reális és aki játszik vele annak is csak egy élete van... Ámen
  • w126
    #3139
    Végre egy kis flém,had pezsegjen a fórum:DDD Megint összeugrasztottam mindenkit:DDD

    Nade!

    Komám a te hsz-ed kritikán aluli,így kezdeni egy hsz-t nemigen kéne,de még folyamatában se,mert ezen hsz-ben amit írtál a legjobb indulattal sem láthatunk egy civilizált embert!!
    Egyszerűen kritikán aluli,primitív,és szánalmas,ezen változtass,vagy ne írj ide!!
  • w126
    #3138
    böff
  • Vádá
    #3137
    Kamerás kisautót használtak , használnak a mai napig , ha te is elolvasnád amit ír az ember akkor talán normálisabb lenne a reakciód arra amit írtam. Tehát a videóban amik fennt vannak a kisautó vagy 100-al lemegy egy emeleti lépcsőről , NINCS semmi fizikája vagy bármilyen realitása a dolognak. Robban is ahol akarod , ezzel sincs semmi baj , de az ha nekimész szintén 100-al a robbanóanyaggal megrakott kis autóddal a falnak semmi nem történik. Ez mennyire hihető ? Mondjuk ez csak 1 játék de azért valami komolyságot vihetnének bele , hisz nem az 5-10 éves korosztály a célcsoportja ezeknek a játékoknak. Rakétába is , kilövöd és úgy irányítod hogy benne ülsz? Ez mitől jó? Ennél még a térképes verzió is jobb mert reálisabb ha rábösz a térképre hogy oda kérsz légicsapást , de az hogy benne ülsz és te irányítod az vicces.
  • Vádá
    #3136
    hozzád próbáltam igazítani a -10 -es határt :P
  • frango
    #3135
    Jaaa, hogy itt ez a szint? A hozzászólásomat kéretik nem elolvasni és kommentálni(esetleg törölni). Köszönöm:)
  • Vádá
    #3134
    Gondolom te se az én kommentemre akartál reagálni... vagy ha igen akkor azokat nem tőlem idézted bele. ;)
  • Vádá
    #3133
    Gratulálok te nyomorék faszkalap. Majd ha eléri az iq-d a -10 et akkor reagálj az én kommentemre , de ettől még eléggé el vagy maradva. Kérj már meg valakit a szánalmas pajtásaid közül hogy nézze meg ki mit írt be ide te szerencsétlen , és értelmezze azt neked , talán ő képes lesz arra amire te sose , olvasni.

    Másrész ; jobban szeretem ha a szemembe mondják az anyázást , lehet régimódi vagyok , nem olyan mai kislány mint te , szóval akár megpróbálkozhatnál ezzel is , ha már ilyen tökös kislány voltál hogy fórumon anyázol. szánalom......
  • frango
    #3132
    A grafika simán jó. Jó persze lehetne vadi új über mocira is csinálni, csak ugye nem mindenkinek dübörög egy 1000w-ot zabáló vas a lakásban. Amugy a youtubos multis videok meg konzolosak:) A hangok egy ilyen árkád cucchoz simán jók(Igen a MOHban tényleg jók a hangok. Ez az egyetlen dolog tetszett benne)...Akkor a katonák is ovisok akik ilyen robbanós, kamerás kisautókat vezetnek? Hova kéne ülni? Rakétábaaaa? Okos dolog ha az enemyvel együtt halsz...

    Az meg mért baj ha customizálható a fegyver, logó stb? Pont, hogy plusz pont érte. Elavult szánalmas grafika? Igen mész azt ölsz vagy halsz. Más fpsben hogy van? Mond már el nekem! Képzeld hogy lehet taktikázni ám benne. Úgy mint az összes cod részbe. Mint minden játékban. Persze nem a low-os pelyhedző fiukák csinálják. Milyen újítás kéne ami hasznos?

  • BUKSAGe
    #3131
    hirtelen nem tudtam mi a kurva anyádról beszélsz, de mostmár rájöttem. hallod ez egy MOH topik, es ha mar vmi érdemlegest is mondjak, en megvettem kb 1 hete, es baromira tetszik! lehet jobban fogom kedvelni mint a black opsot
  • cocacola111
    #3130
    2010-be nem ilyen (elavult) szánalmas grafikával kellene játékot csinálni....
    "Jobb a multija mint az MW2nek"ezt honnan tudod?próbáltad??
    Nekem az mw2-nek is csak a single része tetszett igazán.A multi valahogy a megyek azt halok, vagy megyek oszt ölök (de mind ezt 1,2 mp belül) tipusú játék amiböl hiányoznak a taktikai elemek.Nekem egy játék ne ilyen tactikai nuke + uav -os killsteak-el akarjon elkápráztatni , hanem legyenek benne ujdonságok...(A fegyverek hangja tényleg gagyi nincs benne dinamika az a háborús flash érzés mint pl a bc2 fegyó hangjaiba van.)Az eddigi videók alapján azt látom hogy a BO multija egy mw2 klón lesz, megint egy halom ökörséggel, mint pl saját logó a fegyón , egydi kinézet( Mindha a játékban azt fogja nézni ha valaki lelött hogy milyen logó volt a fegyódon.), valuta rendszer stb.Végezetül, ne nekem legyen igazam.Rremélem hogy egy jó játékot kapunk ami játsz6ó és különleges és rengetek olyan ujítást tartalmaz ami tényleg hasznos.........
  • Vádá
    #3129
    Mi a baj velük ? Mint az oviban , vezetgetsz egy kisautót a csata közepén , aminek semmi fizikája , 1000-el lerongyolsz egy lépcsőn mintha mi se történt volna , meg beleülsz egy rakétába ? Hát elég vicces. Grafika is elég nevetséges a youtubos videókból kiindulva , na de majd meglessük ha megjelenik. Single videók nagyon jók az hozza a formáját , de a multis tényleg vicces. Fegyver hangok is elég viccesek jó mondjuk az EA-s hangzáshoz hasonlítom ezt olyan mintha egy Ferrari-t egy trabanthoz hasonlítgatnám és kitalálhatod nem a cod a ferrari....
  • frango
    #3128
    Szánalmas grafikájú? Nem tudom te mit néztél... Távirányítós meg kamerás cuccok? Mi baj velük? Mobiltelefonokon hallható szánalmas hangzás? Miért szánalmas?Mi nem jó benne? Jobb a multija mint az MW2nek.Viszont a sniper távcsőbe belenézős dolog még mindig hülyén van megoldva.
    A mindenki marad felsorolásból pedig a legjobb COD részt hagytad ki...
  • Vádá
    #3127
    te kis hülye :) bezzeg mikor feszítették a melegfelvonuláson a latex ruháddal ott felvállaltad magad :D Ja hogy a kamion is diesel volt meg a te mercid is :D tehát akkor marad a melegfront nálad :D
  • w126
    #3126
    Megnéztem a multirol videót (többet is) Első dolgok amik eszembe jutottak,és csalódás határozott érzete erősödött bennem: css,Smario,doom 1985....szal egy (igaz youtube video minőség)szánalmas grafikáu multifelületet láttam,mej a hidegháború ideje alatt távirányítós minihomokfutót ad,kamerás irányítható bazookát,vicces,mobiltelefonokon halható szánalmas hangzás....ez eddig 1-es...a singlije viszont szép (ott valahogy átjött,hogy szép a graff.
    Véleményem: A singli nagy sikerű lessz,a multi bukovári,mindenki marad majd cod6,moh,css,cod5,BF.....
  • w126
    #3125
    A csippelt coolerelt seat leon valo a buzekoknak,nem egy fincsi nyugis diesel,te kis majomember:DDDDD Ja,hogy neked is leonod van,bocs a személyeskedésért:DDD
  • Vádá
    #3124
    köszönjük Emese , kicsit fórumot tévesztettél vele :)
  • w126
    #3123
    startmenü-futtatás (regedit)-enter-hangok,és ott a hardvergyorsítást húzd lejebb egy egységnyit,mert az xp dx9 mikor a játék rágyorsít a hangkaridra,a dx10-es gyorsítás kicsit görcsberántja és kékhalál.
    Ez leginkább realtes hangkártyák esetén jellemző,xp alatt ugyan ezzel a motorral szerelt airborn is kékhalált okozott mindenkinek.
    Ha a fentiekben említett megoldás nem segít,akkor minden memcsit vegyél ki,és a procihoz legközelebbi szlotban egyenként mindegyikkel próbáld meg elindítani a gémet,ha mem hiba,akkor egyszercsak elindul valamejikkel. A teszt erejéig elég egy giga is.
  • Prince23
    #3122
    RiP MOH



    hát igen, ez van :D
  • Biriboy
    #3121
    Nincs húzva. Windows XP és 3 memóriamodul jelen pillanatban. ( 3x1 gigás Geil ( 4 lenne csak az egyiket kölcsönadtam ))
  • w126
    #3120
    Memoria lesz a gond!

    Milyen oprendszered van?
    Hány memóriamodul van berakva?
    Van húzva a géped?
  • Biriboy
    #3119
    Üdv! Valami oknál fogva a játék elindítása után kezdeném az új játékot elindul az intro aztán kékhalál "bad pool header+ szöveggel.
    Szerintetek mi az oka?