3478
  • koschwarz
    #3198
    én speciel olyat még nem hallottam, hogy a punkbuster valakit ok nélkül banol. ha egy szerveren "jó sorozatod" van és az admin kirúg, akkor legfeljebb arról a szerverről tilthat le. de hogy minden pb-s szerverről letiltsanak, ahhoz bizonyíték kell, azt meg a pb a játék közben a már ismert csalások alapján "szerzi be"...

    persze nincs kizárva a hiba...
  • w126
    #3197
    És számokban mi volt az a szerencsés széria?:) Milyen statod volt?
  • cocacola111
    #3196
    az ingyenesek igen ......
  • vof
    #3195
    Hali!

    Azok az ingyenes mapok, amik nov. elején jelentek meg, pc-re is elérhetőek?
  • Prince23
    #3194
    Vegyél Black opsot, ott meg lagolhatsz örökké :D
  • vernyuszi
    #3193
    Sziasztok!
    Érhetetlen dolog amit művelnek az even balance-nál. Kiskecseg néven szoktam játszani . Az egyik okos szerveren a szerencsés sorozatomnak köszönhetően , cheaternek azaz csalónak lettem kikiáltva , és ebből kifolyólag bannoltak a punkbusteres szerverekről. Nah most tudom h jönnek a hülye szövegek , hogy ok nélkül nem banolnak, de bármire megesküszöm ,hogy én az életben sosem törekedtem arra h másokat idegesítve több pontra tegyek szert. Mindezek ellenére nem tudok punkbusteres szerveren játszani, megoldásképp a mai napon fellebbeztem az "even balance" oldalán ,majd egy pár órára rá kaptam egy választ amelyben az ok megnevezése nélkül csak annyit írtak h "Denied" (azaz elutasítva). Felháborítónak tartom, hogy drága pénzért megvásárolt eredeti játékommal nem engednek játszani. Ugyanakkor felmerül a kérdés ,hogy mire is van a "punkbuster" ?! Ugyanis ezek alapján nem működik megfelően ,hiszen olyan embert tiltanak ki aki nem használt semmilyen segédprogramot. Mellesleg valaki nem tudja ,hogy ilyenkor mit tiltanak, accountot,cd keyt vagy mi egyebet ?! Ennyit az én idegbetegeskedésemből.

    HA valaki tud valami megoldást amellyel még megpróbálkozhatnék azzal ,hogy az accountomon esett csorbát kiköszörülve újból csaló mentes szerveren játszhassak, kérem ossza meg velem.Előre is köszönöm.
  • pisztácia
    #3192
    :D:D
  • Prince23
    #3191
    Na jól van, ez nem a Vatera :D
  • pisztácia
    #3190
    Jó de ez dobozos, akinek nincs jó nete annak ez jó is lenne... szval dobozosan tuti nincs annyiert
  • koschwarz
    #3189
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én többet is láttam apróhirdetésben 3k-ért is...
  • kigyi
    #3188
    Nem egy hanem három :D Nézz kicsit jobban körül és folyamatosan mondja, hogy mit csinálj. Fel kell robbantani a "fészkeket" azt hiszem 4-es gomb-al tudod bemérni és kiiktatni őket. Fél perces művelet, de kicsit szívatós, ha nem értesz angolul :D
  • maverick2000
    #3187
    Sziasztok

    Elakadtam azon a pályán amikor a hegyi falfalvakat kell megtisztítani az ellenállóktól. Van egy géppuska fészek ahonnan folyamatosan tüzelnek. Mi a frászt kell ott csinálni??? Mert megkerülni nem tudom, felrobbantani szintén nem, ha állandóan lövöm akkor sem történik semmi.
  • kigyi
    #3186
    G2Play-en még most is annyi hülye gyerek! Nem dobozos, de mivel a doboz semmire sem jó így felesleges is. Örülök, hogy legalább a fórumot olvasgatod, nekem erre nincs időm dolgozom..... Jelzem ugyanitt van MOH-a is, bár azt nem éri meg megvenni a tiéd jobb azért a pár forint+ már dobozost jelenet :D Sajnos az ott 4690 :( Nem az üzleted akarom rontani, de biztosan van aki olyan olcsón szeretne hozzájutni amennyire csak lehet és nem érdekli a dobozos változat. EA Digital Download mindkettő amúgy. Volt jobb is az ára, de forintunk nem túl meggyőző a napokban úgy tűnik :(

    ui: Coca vedd meg öcskösnek biztosan örülni fog :)
  • pisztácia
    #3185
    Na mi van hülyegyerek...?! Csak beszólsz? Mégsincs 4k alatt BFBC2? Atomhülye.
  • Devv
    #3184
    Végigtoltam, kurva jó volt!
  • cocacola111
    #3183
    Az engem is érdekelne. . . .megveném karácsonyra az öcskösnek...
  • pisztácia
    #3182
    Igen, és elmondod hogy hol?
  • kigyi
    #3181
    Ne idegesíts már BC2 4k alatt kapható újonnan...
  • pisztácia
    #3180
    Ja, külön 5k HUF, egyben 9k.
  • pisztácia
    #3179
    Üdv. Eladó MOH dobozban, kitűnő állapotban. Az acc nem bannolt, 12-11-6-osak a kasztok benne. 5k HUF, + akit érdekel van elado BFBC2-m is. kb 1órát játszott, és semmi hiba nincs vele, csak a gépemen nem megy:S
  • cocacola111
    #3178
    nézd nekem senki se mondja hogy valaki 86/7 k/d vel nem csaló ..................
  • Devv
    #3177
    Én meg azt hittem, mindenki a régi cod-okat fogja ajánlani.
  • BUKSAGe
    #3176
    én még nem találkoztam cheaterrel pedig van 2-3 nap playedem
  • cocacola111
    #3175
    Totálisan egyetértek ..szerintem is jobb mint a LagOps.....
    Talán amit negatívumnak fel llehet róni: Lehetne több fegyó vagy nem lvl 15. a max .én tettem volna bele pl Kabul city ruins mappot pl esti változatban is. mert esti map csak egy van, az is clean sweap módba....de biztos lessz még hozzá dlc......jah meg a csalókat minnél hamarabb elpusztítani a játékból , de ez a Punkbuster dolga......
  • foxxi
    #3174
    jó ez he, jó ez he, jó ez he... ne adjatok több energiaitalt! jó ez he! jó ez he!
  • BUKSAGe
    #3173
    Én lassan 2 hete játszok vele, és még mindig eszméletlen jónak találom, jobbnak mint az új beszops-ot
  • koschwarz
    #3172
    őszintén mondom, minden támadás nélkül, ezzel mindent összefoglaltál, amit erről a játékról tudni érdemes.
  • Devv
    #3171
    Én most játszok először háborús FPS-el, de szerintem teljesen jó ez a játék.
  • bigapó
    #3170
    magyar lenne a srác?
  • cocacola111
    #3169
    To Punkbuster:

    > Hi
    > I was playing today Medal Of Honnor Multiplayer, and ot I saw this player his name TobykeSS who from anywhere shot anybody , it was possible to see it only that all player kills rather many times . his proportion 86/7 k/d I prepared it screenshot in my compact camera.....

    From Punkbuster

    Hi!

    Thanks for taking the time to send this in. We'll check this out, and if this player is using some new cheat then it is very likely that they will be caught with a future PunkBuster update.

    Thanks for the heads up!



  • Frank99
    #3168
    eladó a game 5.500,- postaköltséggel együtt, kizárólag előreutalással.
  • cocacola111
    #3167
    leginkább a boltban vásárolt müködik jobban...
  • simon007
    #3166
    Hello!

    Reloaded vagy DVD5-ös verzió működik jobban?
  • Frank99
    #3165
    itt valaki meg akarta venni a gamet.
    a privátot sajnos töröltem.
    úgyhogy ha nem jelentkezik, adom másnak....
  • pisztácia
    #3164
    BFBC2*
  • pisztácia
    #3163
    Üdv!
    Eladó MOH, és BFBD2, dobozukban, hibátlan állapotban. Nem bannoltak!
    Egyben eladó csak, csak KP, és 10k HUF.
    Akit érdekel PM
  • BUKSAGe
    #3162
    koszosak, megviseltek. hatásukban semmiben sem különböznek
  • Vádá
    #3161
    Szerintem semmi max a neve , van mögötte egy (V) :D
  • w126
    #3160
    Jóestét urak!!ú

    Ha valakinek van kedve,mi klánban toljuk,és a clanbase.com-on.
    Bárkit szívesen látunk a csapatba,feltétel nincs,rendszeres regisztrál harcokat nyomnánk (bár sokan itt ismerik a cb-ét,és a versenyszerű játszást).
    Azért annyi még is lenne feltétel,il kérés,hogy ha valakinek van kedve belépni hozzánk,csak akkor tegye,ha nagyából azért aktív tud lenni.

    MSN: [email protected]

    TS: teamspeakszerver.hu:8821 (pw: bobas)

    Mail: [email protected]

    Üdv: Sm@fu.

  • cocacola111
    #3159
    Skacok mi a külömbség a veteran és a sima fegyók között??mert én az égatta világon semit nem fedesztem fel..