3478
  • cocacola111
    #3118
    A legujabb üdvöskénk...
    SpawnHUNter
  • bigapó
    #3117
    nem éppen, az már igencsak a vége felé van, de majd megcsinálod legközelebb:)
  • Armisael
    #3116
    Köszönöm a segítséget a második újrakezdésre átengedett mert először amikor a repülő temetős rész megcsináltam a társaimnak szó szerint földbe gyökerezet a lába és nem mozdultak én meg hiába megyek be a szétlőtt hangárba a játék nem megy tovább (nem dobta be az ellenségeket.

    Most ott tartok, hogy a csapatszállító helikopter lezuhant és egy késel kell nyomulnom. (mára itt abba is hagyom) kb hol tarthatok a játékban a közepe felé?
  • cocacola111
    #3115
    talán a 4 vagy 5 gombot kellene nyomni..
  • bigapó
    #3114
    de lehet, görgővel választja a következőt. én az a-10-eseket is csak úgy elküldtem, először nem is figyeltem, hogy van rajta irányzék is :)
  • Achmed927
    #3113
    Azon a pályán azt kell csinálni, hogy : nyomva tartod a bal gombot ugyebár és nyonva tartva mutatod neki az irányt merre csapjon le a vadászgép. Fegyót tudtommal nemlehet választani benne.

    Nyomvatart és egeret húzva irányt mutat. Kb ennyi.
  • Achmed927
    #3112
    Nos meglett a Multi haszna: játék törlése ! Ennyi volt a MOHA. ÓRIÁSI nagy csalódás.
  • bigapó
    #3111
    hát akkor próbálkozz tovább, mert úgy kéne valahogy. ha végképp nem jössz rá, akkor játszd újra a pályát..nem olyan nehéz ez :)
  • Armisael
    #3110
    Sziasztok! Egy kis segítség kellene. Az elején tartok még csak, de a második pályán amikor elfoglaltuk a repteret és felmentünk az irányító toronyba onnan kukkerrel kel becélozni a közeledő kocsikat. Na nekem ezt nem csinálja, hiába tartom nyomva, nem jón sem a Hellfire sem a 30mm golyózápor vagy mi a második ami közül lehet választani....
  • w126
    #3109
    aham..ezt már halottam cod6-nál is,meg crysis-nél is:)
    Ez a gém föntlessz egy év mulva is,feltéve ha rendesen istápolják a gyártók,és lesznek frissítések.
  • cocacola111
    #3108
    csak hogy tisztába légyünk vele.. az ominózus eset a Kabul City Ruins -pályán volt , és Sector Control -aszem......Forrest Tomee-nek pedíd X százalékban igazat adok, de szerintem ha nem lenne ennyi csaló egész jó kis időtöltés lehetne...
  • Vádá
    #3107
    Tuti vagy nem nem lehetetlen megcsinálni , főleg most hogy hosszabb lett a játékidő. Nyilván nem a kis mapokra gondolok.64-ig jutottam ha jól emléxem egyszer és akkor még a normál map volt. Mondjuk szerintem aznap szarba nyúltam :D
  • MR ME
    #3106
    ez a játék már a béta után tudható volt h halálra van ítélve, nem fog vele kb senki játszani pár hónap múlva....
  • MR ME
    #3105
    86/7es kd-vel tuti csal :)
  • Forrest Tomee
    #3104
    Valamelyik nap jelent meg, hogy az egyik EA felelős szerint igazságtalanul kaptak hideget-meleget, mert annyira nem rossz a játék.
    Pedig úgy godolom a sok milliós vevők jelentős része átlagos képességű játékos, aki szórakozni szeretne napi pár órát.
    Ez a szórakozás pedig jelenleg a MoH2010-ben így néz ki:

    Vegyük Kovács Istvánt, mint átlagos játékost. István megvette, feltelepítette az új játékot.
    Belevág a multis részbe, csatlakozik egy szerverre, indul a kör, hűű de izgi...
    Kiválasztja azt a nagyon keveset amit ki lehet és gogogo...lép hármat, zjutty meghalt. Nézi a kijelzőt, EL44tBoy lelőtte egy m16ossal.
    Na majd most, 3-2-1 gogogo...lép 1et és zjjuuuttty meghal. Kijelzőn El44tBoy mortar stikre-ja megölte. -A fene! mondja Pisti, de ő türelmes srác folytatja.
    3-2-1 gogogo.. lép 4et zjjuuuttty meghal.Kijelzőn El44tBoy rakéta stikre-ja megölte. Nem baj kitartás, mondogatja Pisti és ismét nekiindul a kalandnak.
    3-2-1 gogogo.. óvatosan lép 3-at, 4-et és jéé nem haltam meg! Boldogan lép ki az épület sarkán célratartva fapados kis AK-ját, zjutty meghal. El44tBoy megölte M16osával... de honnan a jó büdös**** mérgelődik Pisti.
    Nem baj kitartás...
    3-2-1 gogogo nincs robbanás, sarkot is túléli és nicsak ott rohan El44tBoy!! Pisti izgatottan letérdel célratart és belelő egy sorozatot a nemezisébe. El44tBoy egy könnyed mozdulattal, melyet mártixos Neo is megirigyelne, pördül-ugrik egy kis 9mm-es pisztolyával lelövi Pistit.
    Pisti átlagos játékos, ami nem egyenlő a gyógyegér kategóriával, tudja jól, hogy itt van egy bizonyos mágikus skill rendszer is, ami az ő 0/5 K/D arányára sok skillt nem fog adni, plusz eddig sok sikerélménye nem volt ma, pedig kis átlagos lekének kell ám az. Így kilép a programból és
    felszabadultan megy vissza BC2-be ahol szintén átlagos ő, de legalább pontos, kis sorozatokkal szépen lelövi az ellenséget, rakétavetője elől nem lehet elbújni egy papírdoboz mőgé és a távcsöves puskája elől sem rohannak el olyan gyorsan, mert vannak nagy terek ahol van idő célozni.

    Persze egy kicsít sarkítva írtam le, de azért van igazságtartalma is. Néha elgopndolkozom, hogy ez a DICE az a DICE, aki a BC2-őt csinálta egy évvel ezelőtt. Vagy valami frissen felvett gyakornok csapat csinálta meg sutyiban... Nekem 3 egész nap játék után a sufnimunka szó jutott eszembe.
    Ezt a játékot nem szabad bc2 kistesvéreként emlegetni, max 2. unokatestvére. Teljesen igénytelen fejlődési rendszer, a hitbox valami rejtéjes dolog néha 2 km-ről egy sorozattal leszedek valakit néha előttem fut belelövöm a tárat és vígan szalad be egy kapuba.
    Mapok jelentős része túl kicsi, 1 nap alatt megunható és tele van ezernyi kis bújóhellyel amibe a játékosok teljesen beleolvadnak.(camping ftw)
    Single részéről nem mondok véleményt, mert már a MW2 single részét is fogcsikorgatva vittem végig, kicsit elég volt a modern hadviselés izgalmas szorijaiból, én főleg multi miatt veszem meg ezeket a játékokat.

    Mondjuk azért egy kis elgondolkozni valót leírok, ennek a single része ha jól olvastam 5-6 óra. A MoH sorozat mindig is az SP része miatt volt elismert.
    Napokban megjelent a Rockstar cég Red Dead Redemption western játékához egy kiegészítő DLC, ami 2 új multiplayer modot és 6-7 óra új singleplayer részt tartalmaz új zenékkel stb. Ez ugyan olyan áru DLC, mint a MOH2010 DLC-je, ami 2 mapot meg egy új modot tartalmaz. Gondolom még a legelvetemültebb MoH rajngók is érzik a pofátlanságot...


    Nem fogom leírni, hogy nem éri megvenni a játékot. Akinek van rá pénze vegye meg és alkosson véleményt.
    Úgy gondolom, sokáig nem lesz több Medal of Honor játék. EA is tisztában van vele, hogy CoD új része sok embert elcsábít, jön a battlefield freeplay bétája hamarosan, és nagy kérdés mennyi aktív játékos marad. Nem hiába adtáki ki a játék megjelenése után 1 hónappal az első fizetős DLC-t. Én nem emlékszem mikor jelent meg ilyen gyorsan bármihez is pénzes DLC. Gondolom ott a marketingesek tisztában vannak a számokkal...
  • Vádá
    #3103
    jó stat :D 3x tudtam 1000 pont fölött teljesíteni egy pályán de 2000 az azért elég kemény vagy csal :)
  • Vádá
    #3102
    Még 1 hatalmas bug amit ez a játék előhozott , az te vagy :D Itt rontod a levegőt ahelyett hogy a már párszor leírt véleményedet súlykolnád mindenkire. Elég egyszer leírnod hogy szar és elcseréled eladod felgyújtod , vagy épp kitörlöd vele , nem kell folyamatosan nyomnod ezt a gombot , és mielött nekem estek leírhatod a véleményed de ne 100x szarozd le hanem írd be és menj Bf-ezni vagy codo-zni vagy inkább máriózzál. köszi.
  • Prince23
    #3101
    Gondolom ő volt mindenkinek a nemesis killje:S ha nézzük az arányokat a többieknek....
    mindegy tuti csaló...
  • foxxi
    #3100
  • cocacola111
    #3099

    Ha ez a gyerek nem csalt akkor,én vagyok a dalai láma......
    Csak akkor már azt nem értem hogy minek ez a punkBuster , ha nem csinál semmit.Jó valószínű hogy nemsokára PBBans oldalon .Addíg az ilyenek miatt megy el a kedvem az egész játéktol...
  • foxxi
    #3098
    akkor is hiányzik a killcam, főleg bc2 után ( is )
  • w126
    #3097
    Nem véletlen,hogy nincs killkam.
    Cod6 után furcsa volt,hogy nincs,de mostmár nem zavar. Az viszont érdekes számomra,hogy miért kell,hogy érdekeljen engem,hogy mivel öltek meg? Szerintem a halálom után bemutatott fegyver,hogy mivel öltek meg,kúúvásúú nem lényeges,kutyátsem érdekli.
    De én továbra is belevagyok szeretve,mi toljuk CB-én is versenyszerűen,és végre egy gém ami nehéz,és nyitva kell tarcsuk a szemünket.
  • bigapó
    #3096
    Két haszna volt ennek a játéknak, kaptam egy beta-kódot BF3-hoz és egy discountot amivel olcsóbban vettem a BO-t :)
  • foxxi
    #3095
    Nos igen. Én ezért állok ugy minden "stilusos" játékhoz hogy nem várok tőle csodát. De persze van hogy én is ráizgulok a témára és ha nem azt kapom akkor pampogok. Emberek vagyunk, ez természetes. De talán időnként türelmesebb vagyok mint az átlag. Én is a BO mellé vettem meg, időtöltésnek, és nekem egyenlőre arra jó. Bár inkább ugy mondom hogy 3/7 BC2 1/7MoH 3/7 COD. és igy kb jó is.. mire felidegelne pont megunom és jöhet más ( stílus, taktika miegymás ). De már keddig kibirom

    Nem tudok róla sajna. És én egy dolgot hiányolok ami sokat dobna számomra a játékon. Ha már nem HC szerveren vagyok, miért kellett kihagyni a KillCam-ot?! Na nekem ez fáj.. me jó/poén/hasznos dolog... és még messze nem lesz könyebb a játék tőle.. de brutálisan nehéz lehetett pont a DICE-nek ezt "ráprogramozni"
  • bigapó
    #3094
    ja, mint mondtam Én azért vettem meg, mert nekem demo után tetszett a sok hibája ellenére is. Direkt COD mellé szántam, mert ez más beállítottságú játék. De aztán pofon vágtak, mert nem erre emlékeztem a demo után. Szerintem romlott a helyzet, ezt meg nem nagyon értem, elvileg pont javítaniuk kellett volna rajta. Ellövöldözgetek vele Én is, csak nincs meg az az élmény amit vártam.

    Van fps mutató benne alapból? illetve még pingmérő?
  • bigapó
    #3093
    ezt tényleg így kéne játszani?? hát én azt hittem elég ha csak nyomom a gombot és vérfürdő van...
    elnézést, rosszul álltam a dolgokhoz, ne hari :)
  • w126
    #3092
    Konkrétan ha úgy tetszik akkor igen,azért veszek egy játékot,hogy patch-ra várjak.
    Bővebben: Tisztában lehetünk azzal,hogy hibátlan gém nincs,mindíg van mit javítani,és csak olyan gémet veszek meg amiről tudom,hogy biztonsággal megvehetem,mert lessznek rá javítások.
    Amir tudom,hogy nem lessz,mert a gyártónak nem stílusa,azé nem adok pénzt.
    Véleményem: Ez a moh jó gém,első pár óra játszásnál furcsa,meg vannak érdekességek,de én rendesen megszerettem,és tolom vele a multit csapatban napi 3 órát.
    UI: Nekem halt az ellen pecs elött és után is hal,a titka,hogy a célkereszt az ellenfélen legyen,és nyomd a gombot,ha elöbb halsz akkor ő lőtt elöbb,vagy ő célzott jobban olyan testerületedre,ahól jobban beadja a halált. A fegyverek jó behangolása se elhanyagolandó.
  • foxxi
    #3091
    Ja, és hála égnek nem vagyunk egyformák. Igy ami neked nem teszik, vagy kaparja a szemed, az még nekem bejöhet vagy simán észre sem veszem. Ez az ami boldoggá tesz... ( már ha vágod.. )
  • foxxi
    #3090
    Nem azért veszek játékot... de ha már elbaltáznak valamit, nem nyafogom tele az összes létező fórumot hogy mekkora szar is ez, hanem próbálok türelmesen javítást várni. Nem hiszem hogy ez logikai bukfenc lenne... Ha már kapkodnak, legalább javítják...

    A sok idegbeteget, meg "mi a faxé nem realisztikusabb ez?" felfogású embert se értem... ha szimulátorra vágyik/ott esze ágába se kellett volna megvennie ezt a játékot mivel senki sem mondta hogy az lesz.. az menjen ki az erdőbe lövöldözni.. annál realisztikusabb semmi sem lesz. És nekem még igy a hibái ellenére is minden nap okoz jó pár kellemes félórát, és nem a bugokat ismételgetem egész nap...
  • bigapó
    #3089
    Nekem beta után nem így tűnt, de biztos csak szerencsém volt, na aztán sajnos tényleg elromlott minden benne:) és most patch után se halnak a mocskok :D
  • bigapó
    #3088
    Te azért veszel meg egy játékot, hogy aztán majd várj egy javításra amitől jobb lesz, de végül az sem segít és megint nem tudsz vele jókat játszani? Hát ezért tényleg érdemes megvenni. Szerintem demo után még rontottak rajta egy kicsit, nekem nem volt ennyire rossz élményem közben, de aztán lett és most patch után sem sokat javult. Még szerencse, hogy jön a BO és akkor lesz mivel megint idegeskedni :)
  • foxxi
    #3087
    a BC2 se 5 perc alatt lett jó ( annak ellenére hogy megint elbaxták ), még 1-2 JÓ patch és javul a helyzet. Sajna türelem kell hozzá. Addig meg van/lesz más. Majd elővesszük mikor lesz értelme ( bár én most is nyomom... )
  • SzinesGeza
    #3086

    mozsárágyúk?! :)

  • Rage47
    #3085
    ezt a béta alapján megmondtuk már:)
  • Achmed927
    #3084
    Elmondanám a saját tapasztalatom a játékkal kapcsolatba:

    Single - nagyon jó, élvezhető. Ennél többet nem igazán lehet róla mondani.

    Multi - hatalmas nagy csalódás. Nem éri meg megvenni. Voltam olyan hülye, hogy megvettem. 1 normális kiegyensúlyozott csapatelosztást nem tud csinálni. Van 1-2 hülye gyerek aki csak úgy egyszerűen kidob, mert beszólsz neki (tankkal jön 3 ember ellen, még szép hogy beszólok neki). A játék folyamatosan kidob a 250-es pingem miatt, ami lehetetlen, mivel a netem jobb, mint a gépem. Sebzés-halál téma rendkívűl bosszantó. 1-2 lövés AK-ból pl. és már meg is haltam, amikor én a csipával 1 lövéssel nem'tok kilőni senkit sem. Kihajolni nemlehet, lefeküdni nemlehet (lehetséges ? ). 1 szónak is 100 a vége : nagy rakás szar.
  • bigapó
    #3083
    én el is fogom adni vagy cserélni valamire aminek több hasznát veszem, de nem bc2 lesz az...
  • Prince23
    #3082
    A patch szerintem csak rontott a helyzeten HC-ban. Sebzés rendszer gecirossz most! nagy csalódás eddig a multi. Még szerencsére a single player fasza, máskülönben bolhapiacra dobnám
  • gabo91
    #3081
    hálás köszönet!
  • Prince23
    #3080
    Én is itt tartok most éppen:

  • mascarun
    #3079
    4es gomb!