3478
  • mascarun
    #3238
    Próbáltad újratelepíteni a játékot?
  • Meteora4
    #3237
    sajna nincs:( néztem a youtubon videót róla és ugyan úgy csinálták ott is csak annyi különbséggel h őket a játék tovább engedte:)
  • cocacola111
    #3236
    valószínű bár nem emléxem pontosan ,de lehet hogy van mág ott valahol egy két ember akit nem lőttél le..
  • Meteora4
    #3235
    valaki tudna adni egy olyan mentést ami már túl van azon a pályán?
  • Meteora4
    #3234
    hát én már kb 20x próbáltam megcsinálni de még mindig nem megy:(
  • Pyro82
    #3233
    Nekem segített biztos valamit rosszul csinálsz. Nézz körül youtube portálon ott találsz róla videót biztos.
  • Meteora4
    #3232
    hello

    Valaki találkozott már olyan problémával a játékban hogy a Day 1 első pályán (running with wolfes a pálya neve) amikor felrakom az nekem kell felrakni a teherautóra a bombát utána lelövöm a 2 őrt és dusty nem segít felmászni arra a falra vagy micsodán amin ő fent van :( és egyszerűen képtelenség így tovább menni. PLS!!!! Ha valaki tud rá megoldást írjon mert már nagyon szeretnék tovább jutni.
  • Vádá
    #3231
    A fenébe mit kell nézni rajta a Holland zászlón kívül , meg hogy AIMBOT-al bannolták ? Lehet nekem is gyenge a szemem :O
  • cocacola111
    #3230
    Elnézést kérek, hogyha hozzászólásommal bizonyos emberek érzelmi viláágába beletapostam volna.Nah most tényleg benéztem a dolgot,bizonyára a macbook pro-m szinkalibrálása miatt néztem a kéket zöldnek a zászlón,tényleg bocs.Azért azt még megjegyezném hogyha valaki valamit benéz attol nem kel lebutázni , vagy bunkó módon vissza irni.Örülj hogy neked jó a szemed...
  • w126
    #3229
    Akár lehetnek is problémái az általad leírt dolgokkal,de ami a te hsz-edből lerí,az sem orvosolható állami pénzen,inkább szülői ágon lehetett volna orvosolni! E te betegséged neve: Bunkó,neveletlen,pökhendi,prosztó.
    Ez a szüleid kudarca!
  • w126
    #3228
    Miért fontos ez a bann info?
  • lolSL
    #3227
    irány a szemészet, nem látod túl jól a színeket. olvasni meg gondolom csak azért nem tudsz mert buta vagy, azon nem tudnak segíteni már állami pénzen ilyen korban.
  • mascarun
    #3226
    Ez mi?

    Mert úgynézem ez egy Holland ip!
  • cocacola111
    #3225
    http://www.pbbans.com/mbi-viewban-ca1da3ba-vb197243.html
  • cocacola111
    #3224
    újabb magyar csaló:
    MrSultan
  • HUN BECSEHELY
    #3223
    Parancsolj :-)
  • TheGrinder
    #3222
    Engem BF:BC2 érdekel
  • HUN BECSEHELY
    #3221
    MEDAL OF HONOR 2010-Hez Eredeti Kulcsok eladók!!!!Ár:3-EZER FT
  • Frank99
    #3220
    5500,- ért a tiéd, az enyém eladó.
    valaki meg akarta itt venni, de aztán nem írt....
  • kigyi
    #3219
    Azér nem mindegy milyen kártya, OTP-nél van olyan forgalomban amit szinte sehol sem fogadnak el :D:D:D Számít a kártya típusa nagyon :)
  • TheGrinder
    #3218
    Értem köszi! Pénteken csináltattam magamnak csak ezért bankkártyát és azt mondták, hogy 10 nap amíg elkészül. Azt mondták, hogy azzal a 16jegyű számmal lehet vásárolni, ami a bankkártyán lesz. Remélem lesz még a közeljövőben akció, ha erről lemaradnék. Karácsonyra mindenképpen beszeretnék ruházni rá, de nem akarok 8-10ezret kiadni érte.
  • Pyro82
    #3217
    Felírtam! Amint tudok megyek :)
  • w126
    #3216
    TS Címünk: teamspeakszerver.hu:8821 (pw: bobas)

    Általában minden nap vagyunk este 8-tól,de van,hogy már 7-től.
  • kigyi
    #3215
    Sztem lesz még máskor is, csak ki tudj milyen mértékű. A BF elég népszerű régóta akciózzák. Amint megveszed kapod a kódod és mehet gamelni :) 5 perc az egész procedúra.
  • Pyro82
    #3214
    Oké felnézek este a Dragon szervere. Petya néven szoktam jáccani.
  • Vádá
    #3213
    Változó , szoktunk magyaron Dragon de változó. Este fele vagyunk 8-tól.
  • TheGrinder
    #3212
    Hétfőig lesz ez a -61%os akció, vagy tovább is???
  • Pyro82
    #3211
    Felrakom a TS2 is a gépemre. Hol találak meg benneteket? Melyik szeron szoktatok gémelni? Mikor időben este, élután?
  • koschwarz
    #3210
    igazad van, meg persze ezen felesleges is vitatkozni, de az idő engem igazol majd.
  • w126
    #3209
    Tegyél fel egy ts2 is,nem nagy kunszt,és nem baj ha publik player vagy:)
    Nemsokára amúgy már ts3 lessz,de az valszeg dec közepe.
    Várun szeretettel.
  • Vádá
    #3208
    ts 2
  • cocacola111
    #3207
    az lehet hogy a"fejlődési rendszere ezerszer érdekesebb " , de a grafikai motorja ősrégi,amit csak toldozgatnak , foltozgatnak.a hangok is elég gázak majdnem minden fegyónak ugyan olyan a hangja,valamint a játék pc-n erősen alul van optimalizálva....
  • koschwarz
    #3206
    tudod, ha valamivel csak elbohóckodik az ember, az úgy szépen lassan lekerül a "listáról"...tapasztalat. én egyszerűen elvesztem az érdeklődésemet, egyre kevesebbszer indítom el azt a játékot, ha meg bejön valami, ami kicsit is jobban érdekel, akkor gyakorlatilag hetek is eltelhetnek, amíg újra előveszem. de mindegy, ez én vagyok.

    szerintem az ea eléggé csapdában volt, vagy a cod előtt jelenteti meg, de borítékolni lehetett, hogy a cod-ig fognak rendszeresen játszani vele, cod után megjelentetni meg egyenesen öngyilkosság. pl. szerintem a cod multis fejlődési rendszere ezerszer érdekesebb egy átlag játékos számára, így nem csoda hogy mindeni azt nyüstöli.
  • foxxi
    #3205
    Nekem mindkettő megvan, mindkettővel játszom is ésss mindkettővel meg vagyok elégedve. Csoportos gyilkolászásban én is benne vagyok
  • cocacola111
    #3204
    Nem kelle így eltemetni ezt a játékot , vannak akiknek így is tetszik és egy kis kikapcsolódásnak tökéletes . . . én pl nem vagyok profi szal...így elbohóckodok vele.a COD BO-nak meg totál nem testszik a játékmenete meg a grafikája....szal azért mert stöbben tolják a bo-t attol még nem törvényszerű hogy nekem is abba kellene hagyno a MOH-t....
  • Pyro82
    #3203
    Milyen szerveren toljátok? Felnézek hozzátok bár én csak pub gémer vagyok, de lelkes. A TS szerver az TS3 mert nekem az van fenn azt szoktuk használni.
  • w126
    #3202
    Jóestét urak!!ú

    Ha valakinek van kedve,mi klánban toljuk,és a clanbase.com-on.
    Bárkit szívesen látunk a csapatba,feltétel nincs,rendszeres regisztrál harcokat nyomnánk (bár sokan itt ismerik a cb-ét,és a versenyszerű játszást).
    Azért annyi még is lenne feltétel,il kérés,hogy ha valakinek van kedve belépni hozzánk,csak akkor tegye,ha nagyából azért aktív tud lenni.

    MSN: [email protected]

    TS: teamspeakszerver.hu:8821 (pw: bobas)


    Üdv: SmAfu.

  • koschwarz
    #3201
    a bf3, ha csak valami oltári nagy baromságot nem csinálnak, legalább olyan sikerre van ítélve, mint amit a bc2 elért. többet is, ha jobban figyelnek a pc-sekre és arra, hogy akár versenyre is használható legyen.

    de a moh multija csak egy elfajzott valami lett, ami se a bc2-őt, se a cod-okat nem képes megverni a saját területén, a kettő közötti mutáns. szerintem (a béta alapján) egyébként önmagában nézve is, ha a többihez nem hasonlítom, szar lett. a single meg szódával egyszer elmegyeget, semmi különös.
  • Forrest Tomee
    #3200
    Jah. Cod mellett gondoltam néha tolok pár kört itt is, de most per pill EU-ban a kereső szerint 31 db szerver van fele tele, fele üres.

    Remélem BF3-ra összekapják magukat a DICE-nál.
  • koschwarz
    #3199
    úgy látom, a topiknak és a játéknak is kb. ennyi volt...cod beszopsz lesöpörte a színről. ahogy várható is volt. flém on.