3478
  • cocacola111
    #3278
    magyarul 45 a max őszesen.
  • Jaffa 2843
    #3277
    hi

    van egy 50% kedvezményes kódom a Medal of Honor Digital Deluxe Edition-re EA Store-on.
    akit érdekel küldjön egy privit.
  • HUN BECSEHELY
    #3276
    köszi
  • Vádá
    #3275
    15 mind a 3 fegyvercsoportból
  • HUN BECSEHELY
    #3274
    Itt is Level-50 a Max?
  • Vail
    #3273
    hi, ha van valakinek kedve nekem segíteni a játékban hogy hogy lehetek jobb vagy csak simán jönne velem játszani az vegyen fel engem friendnek a játékban a nevem: sumihiri
  • MR ME
    #3272
    50 alatt nemhiszem h lesz a pingje :)
  • cocacola111
    #3271
    arra kivi leszek , mert nekem van egy csöves 5megás netem aminek 1mega a feltöltése , de legszarabb 8-as pingem van....
  • MR ME
    #3270
    dehogynem, nyomj egy tesztet itt és a végeredményről dobj be egy képet :)
  • eNorti
    #3269
    De ez már OFF volt, úgyhogy SRY!
  • eNorti
    #3268
    5-600k LEtöltés nem fel, figyelj jobban!! És valóban ne vitatkozzunk mert nem érdemes. Nem hiszem, hogy meg tudjuk egymás győzni. De nem baj az, meghalnának a fórumok ha mindenki egy véleményen lenne. :) Persze, hogy drága a mobilnet a simához képest, mivel újabb technológia. De már radikálisan csökken az ára. Csak egy példa: Most a T-s 3gb-os csomag 1500-fot fél éven át és aztán 3000, de ha van vezetékes telefonod mellette akkor "életed végéig" 1500 marad. Aki nem torrentezik és nem keménykalapos játékos és kibírja a 10-20 helyett az 50+ pinget annak sztem tökéletes.
  • w126
    #3267
    Na látod a BO jólesz neked,mert az még jó nettel is laggol,mert sikerűlt egy nagy szart csinálniuk,activision talán legnagyobb szara!!
  • w126
    #3266
    "Jah és ha már megveszek egy játékot eredetiben, akkor annak kutya kötelessége lenne működni! Vagy nincs igazam? "

    Ebben is tévedésben vagy,mert a játékra rávan írva,hogy minimum 512-es net,vagy gyorsabb,a mobilnet meg kb 256.
    A másik,meg az,hogy a gyártó nem fog neked garanciát válalni eme faxszopó,kommunista elmaradott,tolvaj,genya ország tetves,T-online,Vodafone,Telenor nevű pénzmosodák szinvonal alatti,3 világ beli szánalmas netszolgáltatásuk hibáira,minőségére!!
  • w126
    #3265
    Igazad van,meglepődnék!!:D
    Jó a 3700Ft a 7Gb-é,de én a pc boltomban 4800Ft-ot fizetek a 10megás korlátlan forgalomért,és van melette egy vonalas telefon is:)))
    Meglesném az 5-600K-ás feltőltésedet:DD 220V-ró megy ez a cucc,vagy csak elnézted,és 5-6k:DD
    De ne erőltessük,a mobilnet egy szar,nekem a boltba naponta keserítik meg az életemet,mikor behoznak ilyeneket telepítésre,javításra....
  • Vádá
    #3264
    Szóval , van itthon ez is az is. FPS játékot mobilnettel játszani nem szerencsés fogalmazzunk így. (részletekbe nem mennék bele , mert szerintem felesleges ezt neked ecsetelni.) BO sokkal jobb lesz neked szerintem is :P , ja és egyszer próbálj ki egy normális netet , ha van rá lehetőséged.
  • lolSL
    #3263
    jah te tökéletesen tudsz játszani, mert senki se tud lelőni amiért lagolsz jobbra-balra azzal a vacakkal
  • eNorti
    #3262
    "játékra majdnem alkalmatlan." - az előbb írtam, hogy teljesen alkalmas :D egyszer probálj majd ki egyet ha van lehetőséged rá, csak kíváncsiságból.

    Nem érdemes vitatkozni úgy látom. Nem Te használod hanem én, nekem jó és tökéltessen tudok játszani vele, kivéve MoH, de úgy érzem el is adom a csába a játékot, a black ops szintén működik és inkább azzal tolom.
  • Vádá
    #3261
    Müködni müködik , az nem az ő hibájuk hogyí te nem rendelkezel megfelelő háttérrel a játék hibátlan futtatásához. még annyit a pingről hogy a mobilon írtad 50-70 ping hát ez bazi sok , főleg hogy nem stabil a neted.
  • Vádá
    #3260
    Valaki ennyit fizet a 80MB/s-ért , de ha nincs más lehetősége , és elég neki ez akkor nem rossz de játékra majdnem alkalmatlan.
  • MR ME
    #3259
    "3500-ft fizetek havonta 7gb adatforgalomért"

    :DDDD
  • Meteora4
    #3258
    na senkinek sincs egy mentése???????
  • eNorti
    #3257
    Nincs gond velük, elsőként néztem ezeket meg. Nem tom mi lehet, valszeg tényleg nem támogatja a mobilnetet. :S:S
  • eNorti
    #3256
    Jah és ha már megveszek egy játékot eredetiben, akkor annak kutya kötelessége lenne működni! Vagy nincs igazam?
  • eNorti
    #3255
    Meglepődnél mennyire nem rossz. Szerencsémre kb 1km-re van tőlem a T-mobilos torony (nem tom a távolság mennyit számít) és max jelerősséggel kb 5-600k-val töltök lefelé. A SC2 és CoD pingjeim 50-70 közt mozognak. Rengeteg ember van akinek bőven 100 fölött van és játszanak simán. Na valahogy így lehet mobilnettel játszani és kőkemény 3500-ft fizetek havonta 7gb adatforgalomért. Bőven elég böngészni, játszani és letölteni pár filmet vagy sorozatot. Sajnos más internet lehetőség nem áll rendelkezésemre. Ha lenne sem hiszem, hogy váltanék (bár nem tom, a fiberpower azért odabasz) imádom, hogy mobilis és magammal tom vinni mindenhová a netet. Online újságíráshoz "sajnos" elengedhetetlen kellék.
  • Vail
    #3254
    Üdv elcserélném CoD MW2,TF2,CSS,CS1.6,CS: condition Zero, Portal steam accomat BF BC2-re vagy MoH-ra
    priv me
  • w126
    #3253
    A mobil neted a rossz,a moh máshogyan mükszik a neten mint az mw2!
    Egyáltalán hogy a pcsben lehet egy mobilnettel játszani?:DDD
    A világ legszarabb netje!!
    Amennyit fizetsz érte,annyiért már kapsz egy alap 2megás netet,amivel hibátlanul nyomhatod!!
    Ne reménykedj,és tegyél le arrol a szarrol!
  • Meteora4
    #3252
    áááááááá! ilyen nincs!!!!!! a belly of the beast pályán megint kaptam egy f@sza bugot . Annál a résznél ahol az AI-nak a bombát rá kéne rakni egy ajtóra és berobbantani (néztem youtube-n) és ott elájul vagy mit csinál akivel menni kell a játékban. Ha valaki lenne velem olyan rendes hogy az az utáni chekpoint mentését elküldi nekem azt naaaaaagyon megköszönném. Előre is köszi
  • mascarun
    #3251
    Ruter , tűzfal rendben van?
  • eNorti
    #3250
    Az a baj, hogy nekem mikor belép a játékba rögtön ezt írja ki. Nem tok még servert sem választani. :(
  • mascarun
    #3249
    Nálam is ezt írta ki! Nem kell automatch et nyomni! Válaszd ki amnuálisan a szervereket! Akkor elvileg nincs semmi gond!
  • eNorti
    #3248
    Mobilnetem van, MW2, SC2, simán megy online, de a MoH kiírja, hogy nem tud kapcsolódni az EA szerverhez próbáljam meg később (ez megy már mióta megvettem a megjelenés napján). Mi lehet a gond? Ezért adtam ki 8k-t a játékért?
  • Hassel606
    #3247
    Illetve már nekem is ugyan ez van, mint gblasius-nak..
  • Hassel606
    #3246
    Sziasztok! Nekem a játék nem akar frissíteni. Ha indítom, mindig kiírja, hogy van friss verzió, leokézom, de semmi...Van erre valami megoldás?
  • Vádá
    #3245
    Frissítsd a PB-det.
  • mascarun
    #3244
    Pinged rendben van?
  • gblasius79
    #3243
    Miért van az hogy minden server-ről Kicked felirattal kirak?
    Nem csináltam semmit,a játék eredeti.
    Kipróbáltam olyan serveren is ahol csak én voltam egyedül,de onnan is 1 perc után kirakott!
    Van valami tippetek?
  • valkesz
    #3242
    Medal of Honor 2010 online kód eladó.Érdeklődni priviben.
  • Meteora4
    #3241
    na megpróbáltam reinstall-al (mentést mindent törötlem) és akkor se enged tovább már nem tom h mit kéne vele kezdeni:( vagy ha valaki lenne olyan rendes h küld egy mentést. PLS!!!! e-mail címem: [email protected]
  • mascarun
    #3240
    hajrááá
  • Meteora4
    #3239
    hát azt nem :D