3478
  • Baker1
    #3358
    Huh de laza csávó lehetsz, hogy csak így belököd, hogy majd ossza meg valaki. Azt a legkönnyebb. Majd valaki kifizeti helyetted és elküldi Neked heh? Ennyire nem tiszteled mások több hónapnyi munkáját? Akkor játssz angolul és kész. Egyébként ha figyelmesebb lennél, észrevehetnéd, hogy a Call of Duty World at War honosítás letöltéséhez nem szükséges V.I.P. tagság.
  • The Protector
    #3357
    Oda sajnos mindenhez.Valaki ha esetleg lenne szíves letölteni és megosztani.
  • zotya10002
    #3356
    Sajnos VIP rang kell hogy tölthessem!:-(
  • Baker1
    #3355
    Sziasztok!

    Elkészült a játék magyarítása. További infó a linkre kattintva:

    Baker Online
  • zotya10002
    #3354
    Az egyik megpihen a másik meg kempel:-DD

  • zotya10002
    #3353
    No !
  • palinho96
    #3352
    az előbbi kérdés lett volna.. xD
  • palinho96
    #3351
    Törtel lehet már multizni :_DD
  • Pretorian
    #3350
    Ez komoly? :D
    BC 2 simán állva hagyja ezt a játékot.
  • lolSL
    #3349
    150 éves a MoH
  • tibi206
    #3348
    Oké kössz.
  • cocacola111
    #3347
    hello , a battlefield 3-as kulcsot megkapod mire béta álapotban lessz a játék , és játszhatóvá teszik....az még azért bőven odébb van..
  • zotya10002
    #3346
    Jó választás!!

    Nem tudom de majd valaki csak tudja!:-)
  • tibi206
    #3345
    Hellosztok! Megvettem a medal of honor limited edition-t hogyan kapom meg a bf 3 beta kulcsot?
  • zotya10002
    #3344
    Ha valaki még játszana ezzel a játékkal vegyen fel : Stiflermama néven vagyok fent!!
  • zotya10002
    #3343
    Van!!

    Szerintem tök jó!!
  • Antal99
    #3342
    lehet ezzel multizni,van értelme megvenni?
  • pisztácia
    #3341
    Üdv. Medal of honor 2010, és BFBC2 PC game eladó! Dobozban, leírásokkal hibátlan állapotban.
    Egyben 9k HUF. Akit érdekel Pm.
  • w126
    #3340
    Izgatottan várjuk,szerintem ha valóban kikérik a gémerek véleményét,elképzeléseit,akkor baj nem lesz! Sajnos ez várható volt,tudtuk,hogy a visszatérés után az első rész nem átütő siker lesz,max siker kassza szempontból,kell idő mire újra Medal Of Honor lesz.
  • Prince23
    #3339
    Készül a folytatás
  • w126
    #3338
    Talán ha megvenéd eredetibe,legálisan....fogd föl úgy,hogy beszopattad az EA gamest azzal,hogy nem fizettél a játékért,ő meg beszopat azzal,hogy nem tudod végignyomni;))
  • SgtChris
    #3337
    A probléma abból fakad, hogy a pálya végére belassul, mint állat, a kezdeti FPS szám a töredékére esik vissza...
  • Vádá
    #3336
    NEm tudom mi a gondod vele , hibátlanul megy. Összekevered lehet a COD topikkal :D Egyébként van 1 nagy patch hozzá virágbolti témában nem tudok segíteni.
  • SgtChris
    #3335
    Srácok van valami okosság, vagy új patch, hogy normálisan fusson ez a game? Virágbolti a drágám, így csak offline patchek jöhetnek szóba...
  • pisztácia
    #3334
    Én se szoktam sűrűn sniperezni, de néha van kedvem a nagyobb pályákon. Amúgy mikor volt az utolsó frissítés? Várható még, mert nekem úgy tűnik, hogy amikor én lövök valakit nem sebzem, de engem lelőnek pár lövésből.:S
  • foxxi
    #3333
    Nembaj, ugyis utáltam a "fajtáját". Bár én spec minden játékban ki nem állhatom a kempelős "férgeket". De ez én vagyok. Bár ez ösztönöz hogy visszatérjek én is.
  • pisztácia
    #3332
    Amúgy a snipert nagyon legyengítették... szinte csak a fejes öl embert. :S
  • pisztácia
    #3331
    Oks, fölveszlek, aztán ma game:)
  • mascarun
    #3330
    Ez egy áttöltőképernyő. :)
    Ha nem eredetid van akkor néha meg megakad! Volt már rá egy srácnál probléma!
  • HUN BECSEHELY
    #3329
    Nekem van egy Kulcsom cserére valami hasznosra.
  • Müzlee
    #3328
    http://www.youtube.com/watch?v=J4k7LFYwcA4&feature=related

    7:11-nél

    Lehet, hogy nekem kellene megnyomnom valamit, de én nem látom...
    Köszi
  • lolSL
    #3327
    már a megjelenés előtti beta alatt eldőlt hogy ez nem lesz népszerű errefelé :)
    talán totalmohaa.hu-n irogatnak még róla
  • zotya10002
    #3326
    De!!Csak játszunk nem írogatunk!!



    Az én nevem: Zotya1977 Vegyél fel!
  • pisztácia
    #3325
    Most ez a MOH2010 topicja? Csak mert ennyire kihalt lenne már, senkise játszik már ezzel??
  • pisztácia
    #3324
    az komoly... de sztem jó is lett mind2 játék.
  • lolSL
    #3323
    EA announces Need for Speed: Hot Pursuit and Medal of Honor have both sold 5 million units since launch.

    ...
  • koschwarz
    #3322
    belenézel a böhöm nagy távcsöves puskád nézőkéjébe?...
  • mascarun
    #3321
    Milyen másik nézet?
    Linkeld már be légyszíves azt a videót!
  • Müzlee
    #3320
    Sziasztok! Amikor egy másik szikláról fedezem a Preacher, Voodoo, Mother, Rabbit menekülését, youtube-os vidi szerint át kellene váltania más nézetbe a játéknak. De nálam nem történik meg. Van valakinek ötlete, hogy ez mitől lehet? Előre is köszi.
  • pisztácia
    #3319
    Üdv!

    BFBC2-met MOH-ra cserélném. akit érdekel Pm