3478
  • Hell18Boy
    #3398
    http://apps.facebook.com/farmwow/?ftype=flyfish&uid=100001747722255
  • mascarun
    #3397
    Akkor nem is arra gondoltam! xD
    Na nembaj. Én mondjuk a gránátvetőn csodálkoztam hogy milyen távol osztották ki. Ha jól emlékszem jobbra nyíl volt. Az meg a többi kiosztástól elég messze van , nem esik kézre.
  • Zogu
    #3396
    Kösz már tovább jutottam. Kb. 10 másodpercbe került, mert véletlenül jó szikla mögé bújtam a sokadik próbálkozásra. Előjött a távcső, amivel megjelöltem a fészket. Az a baj, hogy nincs feladat leírás, amiből ki lehetne venni, hogy mi is a teendő pontosan. Láttad a Csernobil részeket? Ott pontosan leírják, hogy mit kell csinálni. Na ilyenre gondoltam.
  • mascarun
    #3395
    Elvileg neked kéne folyamatosan lőni a szalagossal("leszorítani") hogy ne tudjon addig a társaiddal foglalkozni és ők közelebb tudjanak jutni a géppuskafészekhez majd füsttel megjelölni és várni az égi áldást!

    Volt már egy srác aki naponta kéregetett mentést mert nem engedte tovább a játék az ilyen részeknél. Még lesz egy pár ilyen rész ahol meg fogsz akadni ha továbbjutsz egyáltalán!
  • Zogu
    #3394
    Na ez is egy érdekes szitu. A harmadik golyószóró-fészeknél már 1:40-ig lőttük az özönlő mudzsákat, de semmi nem történt. Gondolom a fészket kéne elpusztítani. Mindenki (a három bajtárs) maradt a helyén és csak lő és lő. Előre jutni képtelenség. Legalább 10x megpróbáltam, ám a 10-15 ellenség na meg a golyószóró lekaszál egy pillanat alatt. Tud valaki áldást rá?
  • Zogu
    #3393
    Mi nem jött elő?
  • mascarun
    #3392
    Érdekes módon ez nálam nem jött elő.
    Eddig többnyire csak a törtverziósok nyavalyogtak!
  • Zogu
    #3391
    Csókoltatom a fejlesztőket. Bravó!
  • The Protector
    #3390
    lesz ugyan ez egy helikopteres résznél.
    én úgy jöttem rá h végig zongotáztam a bill-t.
  • Zogu
    #3389
    Köszi. Na pl. ezt honnan lehet kiszimatolni? Gondolom lesz még pár ilyen meglepetés.
  • The Protector
    #3388
    Asszem a 4-es gombott kel nyomni mikor ráhúzod az aknavetőre az egeret mert rakétával kell szétkapni!
  • Zogu
    #3387
    Hahó Fiúk!
    A tapasztaltabbakat kérdezném. A három aknavetőnél mi a bánatot kell csinálni? Már 3211x kinyírtam a kezelőket, de még semmi változás. Ugyanott vagyok és ugyanazt szajkózza mindig. "A három aknavető tüzelni fog."
  • mascarun
    #3386
    Az faja!
    Nekem sima Limited Edition-om van ami ugyanezt tudja!
  • The Protector
    #3385
    Ott a doboz kép hátulján.
    Megnyitja a Tier 1 Assoult Operatort(tököm tudja az mi)
    2 exklúzív többjátékos fegyvert és korai hozzáférést két nagyon erős shotgunhoz.
  • mascarun
    #3384
    Srácok ez a Tier 1 Edition ez mivel másabb? Mit tud?

    link
  • pisztácia
    #3383
    AZ meg volt. leszedtem, a moha-t hozzáadtam, majd leszedett vmi frissítést is. De ennek ellenére ugyan úgy kidobál...:S
  • sherlock1
    #3382
    punkbuster frissités lesz a baj, engem az Airborne-nál dobott ki állandóan a serverekről az a szar.
  • pisztácia
    #3381
    Nincs a nevemben HUN. Szinte semmi nem fut a háttérben. Pingem jó. Annyi köcsög nem lehet, hogy mindig kickelnek. Punkbuster-t frissítettem.
    Nem értem mi lehet a baj. Tegnap még minden rendben volt.
    Valaki más tudna segíteni?
  • lolSL
    #3380
    nem, de mindig van pár (10-20) közeli szerver játékosokkal.
  • sherlock1
    #3379
    biztos benne van a nevedben az hogy HUN, nem tetszik a programnak valami ami fut a háttérben, magas a pinged, köcsögök vannak a serveren.

    amúgy sokan játszanak még ezzel?
  • pisztácia
    #3378
    Üdv!

    Valaki mondja meg, hogy miért van az hogy bárhpva lépek be, mindenhonnan kickelnek 2 perc múlva? Nem vagyok pro, de mégis kapom egyfolytába. pls help.
  • zotya10002
    #3377
    Tartsd a négyzeten a célkeresztet és hosszan nyom 4-es gomb!!
  • logfree
    #3376
    ismét lenne egy kis problémám :) .... szétlövök mindent és mégis mission failed .....mit kell lőnöm még?.... előre is köszi

  • logfree
    #3375
    thx
  • zotya10002
    #3374
    Amúgy ez szerintem a single legjobb része!!

    Látványos.
  • zotya10002
    #3373
    Csak a HUD miatt írtam!!

    Akkor látja legalább a lényeget!
  • mascarun
    #3372
    MIért kell a H-t nyomni?
    Én csak simán 4-est nyomtam azt jóvan!
  • zotya10002
    #3371
    Fuúú!!

    Ennél a résznél én is gondolkozóba estem!

    Nyomd a H-t + hosszan a 4-es gombot!!

  • Szabi84
    #3370
    a gránátvetőjüket
  • logfree
    #3369
    sziasztok
    elakadtam ennél a résznél ....fél óra után se lép tovább a játék
    mit kell még lőnöm hogy tovább lépjen ?
    előre is köszönöm a választ...

  • lolSL
    #3368
    hello nem bye
  • Pilutika
    #3367
    hello lehet a medal of honor 2010 tört verzióval multizni?
  • zotya10002
    #3366
    ??
  • Antal99
    #3365
    tök jó,hogy itt senki sem torrentezik.
  • cocacola111
    #3364
    nelló én is regeletem , valamint küldtem sms-t is tegnap,és sajnos még nem vagyok vip tag hogy letölthessem a magyarosítványt... :(:(:(
  • Baker1
    #3363
    Szia Robi!

    Megkérdezem a szolgáltatót és értesítelek az e-mail címeden! Ha nem, akkor is megoldjuk valahogy.
  • kicsirobi
    #3362
    Helló Baker!
    Itt hátha többet vagy :D
    Egyesült Királyságból küldenék sms-t.
    Megoldható valahogy?
  • Baker1
    #3361
    Úgy, hogy Protector szerint a Baker Online-on minden fizetős. Erre írtam azt, hogy a CoD WaW letöltéséhez nem kell V.I.P. tagság.

    Zotya: köszönöm!
  • zotya10002
    #3360
    Akárhogy is nézzük én egyetértek veled!!

  • mascarun
    #3359
    De most hogy jön ide a COD?