555
Ide jöhetnek az űberláma és humoros spamek, ahogy a cím is mondja
  • n3whous3
    #354
    lol
  • qetuol
    #353
    ma jött:

    Kíváncsi vagy TE meddig fogsz élni?
    Van szerencsénk bejelenteni, hogy elkészült az első orvosi "időgép"! Győződj meg róla a saját szemeddel!!!
    www.nemklikkelekspamlinkre.hu
  • n3whous3
    #352
    bár nem a spamek között volt, de figyi már, 3 év alatt 1 levél se jött, akkor most mi legyen? :D Amúgy meg minden spamre direkt bunkózni szoktam, hadd nyeljék a mérget mások is.
  • Jano
    #351
  • Fabio Capello
    #350
    olyan gonosz vagy, nyilván nem reklámozni akarták az oldalt, csak tesztelték a mailadatbázist :D
  • n3whous3
    #349
    Üdvözlettel

    Kicsit eltúlzott példaként azt mondanám, mintha valaki egy faszpicsázás után szeretettel üdvözölne valakit
  • n3whous3
    #348
    > nagy lófaszt vagyok én ide beregisztrálva
    >

    Ha kíváncsi vagy rá elárulom: 2006. Mar 1-én regisztráltál n3whous3
    usernévvel és ezzel a maillal! IP számod a regisztráció idején:
    160.114.158.125 és te voltál az oldalon a 7051. felhasználó. Remélem soha
    nem találkozunk többé! Erről annyit!
    Tagjaink közül pedig ezennel örömmel töröltelek!


    Üdvözlettel:

    Gyula
  • n3whous3
    #347
    Nos mivel spambe dobtam és töröltem, nem tudom mi volt, de kaptam valamilyen nosztalgia rádiótól egy halom hülye szöveget

    erre ezt válaszoltam: Nagy lófaszt regisztráltam én oda be.

    erre hát nem jött egy válasz? :DDD

    Kedves Bela
    ha nem lettel volna valamikor beregisztralva akkor nem kaptal volna korlevelet a nosztalgia radiotol..
    a szoveg amit irtal eleg parlagi volt ...mellozd az ilyen dumat

    tisztelettel
    Amy


    asdasdasd
  • n3whous3
    #346
    vedd át a nyereményt :Ű:::::::..é.űé.é:É:Á.á.
  • Jano
    #345
    Dátum: 2009. április 14., kedd, 01:01:01
    Feladó: [email protected]

    Címzett: Jómagam

    Tárgy: Gratulálok ... Ön nyert! bhcwssb
    Melléklet:

    National Lottery Commission
    Department for Culture, Media and Sports
    Melbourne, Australia.

    Ref: EAASL/941OYI/09
    Batch: 20/10/MA-016

    Dear Winner

    Örömmel közli, hogy Ön a sorsoláson az euró / Afro / ázsiai Lottery International programokat tartanak 30/03/2009 Melbourne, Ausztrália. Az Ön e-mail címre csatolt jegy nem.: 56475600545/199 a Serial no.: 5388/01 felhívta a gyoztes nem.: 31-6-26-13-35-8 amely késobb megnyerte a lottó meg a 2. kategóriába. Van tehát jóváhagyták a követelés teljes összege 1,5 millió euró készpénz jóváírni file KPC/9080118308/05. Ez a teljes készpénz-díjat az amerikai 15Million EUR, megosztott között az elso tíz (10) szerencsés nyertesek ebben a kategóriában.
    Tekintettel erre, a 1,5 millió euró lenne, ha az átutalt banki Malajziában. A Szerencsejáték Bizottság Akkreditált Attorney azonnal kezdjék a folyamat megkönnyítése érdekében a pénzeszközök áthelyezése a leghamarabb lépjen kapcsolatba vele. Minden résztvevo véletlenszeruen választottak ki, a World Wide Web site keresztül számítógépes rendszert dolgoz ki, és több mint 100000 cégek és magánszemélyek. Ennek elosegítése történik évente.
    Saját alap letétbe helyezte az Ön nevére a bankárok és Malajzia, de amiatt, hogy a keverék fel néhány számot és a nevét, kérjük, hogy tartsa meg ezt a díjat szigorúan közzéteszi, amíg a követelés már feldolgozták, és a pénzt sikeresen át a fiók. Ez része a biztonsági intézkedéseket, hogy ellenorizzék a kettos igénylése vagy gátlástalan jár a résztvevok által az e program.
    Ha fájl a követelés, szíveskedjenek a kapcsolatot az akkreditált ügyvéd által rá az alábbi információkat:

    Chan Michael Wong
    (Wong Law Firm)
    Telefon: +60-102-655-317
    E-mail cím: [email protected]


    1. Teljes név:
    2. Cím:
    3. E-mail cím:
    4. Foglalkozás:
    5. Kor:
    6. Neme:
    7. Állampolgársága:
    8. Ország:
    9. Telefon / Fax:

    Gratulálok még egyszer az összes tag és alkalmazott e program, és mi is köszönjük, hogy nem része a promóciós lottó program. Annak érdekében, hogy elkerüljék a felesleges késedelmek és komplikációk, kedves idézet a referencia-/leszámítolási tételszámot minden leveleire.

    Üdvözlettel:

    Dr. (Mrs.) Anne Wright
    A zónák koordinátor



    I IZ WINNED.
  • ffxi
    #344
    De kamu :D

    Your package is registered with us for mailing by the Online Lottery Award
    Promo Board in England, United Kingdom. We are sending you this email
    because your package is been registered on a Special Order.
    What you have to do now, is to write back to the Delivery Department for
    immediate displacement of your package to your residential address. Note
    that as soon as our Delivery Team confirms your
    Informations, it will take only one working day (24 hours) for your
    package to arrive it designated destination.
    Mrs. Sandra White
    DHL Online Team Management © 1995 - 2009 DHL.
    Email: [email protected]
  • rooney8
    #343
    És szegények most várják, hogy hó végén kapják a milliókat
  • Picar77
    #342
    mint látod van :'DD
    mindjárt elküldöm én is
  • rooney8
    #341
    És van aki továbbküldi?
  • Picar77
    #340
    ezt ma kaptam X'D

    Szia!
    Ezt az üzenetet minap kaptam, gondoltam hogy veled is megosztom =

    "
    Üdvözöllek magyar honfitárs!
    Bajnai Gordon kimondta, hogy aki veszi a fáradtságot, és elküldi ezt a levelet nagyon sok embernek, az annyiszor kap 100 forintot ahány embernek ezt a elküldi!

    Hogy ezt igazán ellenőrizni tudjuk a címzettek között kérlek szerepeljen az [email protected] cím is! Így tudjuk nyomon követni, hogy ki hova és mennyiszer küldte el! Minden hónap végén küldünk azoknak egy e-mailt akik továbbküldték az adott hónapban ezt az levelet, és egyeztetések után a megillető jutalmat át nyújtjuk! Feltétlen kérlek arra, hogy ezt az üzenetet változtatás nélkül másold ki, és külön e-mailbe küld el a címzetteknek!

    Köszönettel: Magyar államkassza
    "
  • n3whous3
    #339
    ez lol XD valami szöveg áradat, amivel azt akarta elérni a küldő, hogy ne legyen spam az üzi és beleágyazott esetleg egy linket
  • Falcon87
    #338
    Ez mi akar lenni?
  • Falcon87
    #337
    click here ap20081216bsc3 Lenny dpeicted requested misifts presents amedned KUNS zets blilion pool Elsie mailbox quaratnines chocie redone indicates ultmio deos anhce considers BPO gigaybte bids shcein Rsoa BA699000 mixes 4152 Judtih security remendtaions lobster tevr hnudreds paritcolari throne broder inrtoduced stimga Wrasaw Gyadar role Usar flgagor fashionbale fi bororwed sun gelingen vale deeper wieghts evidence cosnumption thrift framing acmodatinos whastoever Yong efofrts Blomster clpiboard ove learnres 0370 browns 1348 agree HEPLV ethnicity clarksotn prohibited immnue arquitetco centers wetter Joanna hat closeup excellnet rolls inquired publiken styling grave alleged slmiming turbatumque leanrers effort correcetd quad Tahmes cohotrs orgiinally lboster closuep fraaway aodptive criitcism wele pricing boelt Delhpi clover presnetato duh grafische concludes 4048 Jessie johansson eleven splale aemnded again definitive farnborough haeled shooting hereafter batlte gaotr retiree srtecken effrot broker breaths fruad aparceer act allotment chilrden yes haeder Jian crnae vis submissions sacn EMRENTTO arteries croporation thermo victim about registered reef headache catauplt watch go stfuf liquidity 171 changed defniitive renewal Truman incorporating conscious jewellery cuba orla Jseus atnigen layover fabircation offcuts UN phoots museo KUNS Coltrane gays too presusre cuases losing unfaihtful 5871 cuba clt Yong fashinoable inspirations stadium psiquiatra header Fischer potsed custrad ainmals ricotta sukcer Eruopeans antigen aniamls fraud Joanna Felmdan wars preefrences zone zigzag ambiitous sitting workout Ctahy ap20801202cb entlang posters cogntiive Yvonne amazingly binazione pricing sohoting obmaa zone 7780 tait palnts Clubbers acoutsic Voilet
  • ffxi
    #336
    :D Megint gazdag leszek.

    Dear consolation Prize Winner,

    We wish to congratulate and inform you on behave of Africa communities, organizer of the 2010nworld cup that Your e-mail address has won the sum of $2, 000, 000, 00 United State Dollars in our draw of the online lottery Award.
    For details see the attachment and Contact Mr. Wise Steve Kamanga on this Email:[email protected]

    Regards
    DR. CLIFFORD WALTER
    (Group Co-ordinators)
    Block 68 Rand burg, Johannesburg
    South Africa
  • NessieGraf
    #335
    Emlékeztek még a sok levélre, mikor azt kérték, küldd tovább, aztán még kismillió emilcím volt a tietek mellett? Na onnan.
  • qetuol
    #334
    kigúlizzák :)
  • [HUN]FaTaL
    #333
    Nem spam? Hát szted micsoda?
  • n3whous3
    #332
    Sziasztok!

    Figyeljetek, mert a gazdasági válságban is fontos az egészség. Nem szeretném most pszichológiailag elmagyarázni, de a lényeg az, hogy válságban még sokkal fontosabb az egészség, mint jólétben!!!
    De hisz még logikus is :)
    Szóval erre való tekintettel:

    Azt mondta a Mester, hogy ha most jöttök, akkor az első ingyenes, az egész első hónapból pedig elenged 2500 Ft-ot.
    Persze, ha valami ellenállhatatlan erő visszafog, hogy rögtön részt vegyetek benne, akár meg is nézhetitek :)

    Nagyon jó, mert:

    * ha fáradtan végzel a nappal, akkor feltölt.
    * a bőröd színe nem fog foltokban elváltozni :)
    * nagyon sokat fejlődik az egyensúlyérzéked.
    * nagyon kifinomult intelligens ág.
    * változatos, eszközök a rendelkezésre állnak.

    Még a vizsga is csak 500 Ft! Nincsenek színes övek, és "majd én megmutatom neked" hozzáállás :)

    Az első az ingyenes ajándék,
    gyere vedd el,
    tied.
    Nos, ha még mindig nem sejtitek, hogy miről lehet szó, akkor elárulom. Ez bizony a Wudang Tai Chi Chuan. Egy kifinomult harművészeti stílus. És most ennek ismeretében egészen mást fog mondani a levél, ha elejétől elolvassátok megint :D

    Itt fontos az egyensúly (persze nem is lehet eléggé hangsúlyozni a jelentőségét annak, hogy mennyire fontos az élet minden területén, már csak a két agyfélteke használatában is!): szóval alkalmazunk lágyságot és erőt is, lassan dolgozunk a pontosításkor és gyorsan az alkalmazáskor, vagy fordítva :D

    (Had dicsekedjek már egy kicsit: a Sifu, a mesterünk, a magyarországi stílusvezető a Wudangban. Több harcművészeti ágat ismer, és az edzéseken megbeszéljük a formák technikáinak alkalmazását úgy, hogy megmutatja, hogy ugyanazt a technikát más stílusokban hogyan csinálják, és miért úgy, és mi miért így, és kirpóbáljuk melyik lehet jobb, stb. Akkora szabadság van, semmi nem kötelező, nem kell széthajtanod magad, nem kell bizonyítani, még fegyveres formákat is tanulunk. Csomó kung-fus átpártol ide.)

    Ja az időpontok!

    * kedden és csütörtökön 18:00 - 19:30
    * péntekenként a CEU-sokkal angolul 18:00 - 19:00
    * ha összegyűlik egy kisebb csoport, akkor indulhat egy különálló tanfolyam is
    * normálisan havi 12 edzés 7000 Ft-ért, neked most csak 4500 Ft (hivatkozz rám)
    * (óránként csak 9 Ft az egészséges erőnlétért :) neked most edzésenként 375 Ft!)
    * ha a hónap felétől jössz, akkor csak fél hónapot kell kifizetned

    Helyszín:

    (itt volt a cím)

    Mégvalami:
    ha ütést, rúgást, küzdelmet szeretnél fejleszeni vagy gyakorolni, akkor is gyere, a másik csoportunkba.

    Gábor
    /////////////////////
    Fura, mert ez nem is annyira spam. Honnan tudnak ilyen emberek mail címeket szerezni?
  • Hajnalcat
    #331
    nem :))
  • n3whous3
    #330
    És te nem viszonzod a szerelmét? XDDD
  • Hajnalcat
    #329
    Ma kaptam:



    "Feladó: Pinter Orsolya <[email protected]> (Felvétel a címjegyzékbe)
    Címzett: [email protected]
    Tárgy: 100.000.-Ft értéku ajándékutalvány!
    Érkezett: 09:33



    Szia!

    Szeretném neked bemutatni a legújabb termékeinket,
    amelyek már oly sok emberenek segítettek!

    http://www.termeszetvarazs.fw.hu/







































    Szívem nélkül megyek
    de hazavisz a lábam
    otthagytam neked
    egy szál magában.

    Összebújnék veled
    az örökkévalóságban
    mint egy megrémült gyerek
    egy gyilkos otthonában.

    Mondtad már párszor
    azt is hogy szeretsz
    így bánatom már az is
    hogy egyszer elfeledsz
    mondod majd a szemembe:
    Többet ne keress!!

    Hisz Puella Dea vagy
    érted kel fel a nap
    veled lenni élmény
    nem feladat
    talán majd a végén
    kicsit több maradhat
    de csak neked adhatom
    önmagamat.

    Bennem élsz
    és én benned élek
    együtt adunk hangot
    egy mesés zenének
    tökéletes pillanatok
    tökéletes képek
    a hang és a látvány
    fel semmivel nem érhet.

    Nem várok már holnapig
    ezt le még ma írom
    örömteli szavaim
    egy könnyáztatta papíron
    hiányod nagy fájdalom
    segítségért az Isteneket hívom
    mert elviselhetetlen
    ahogy a saját vérem szívom.

    Megőrülök nélküled
    a napok hetek is lehetnek
    ez az időszédület
    mert igazán csak veled megy
    de nem tudok nemet
    mondani a szemednek
    így hát belemondom
    azt is hogy szeretlek."
  • NessieGraf
    #328
    Meglátom egy levélben a CLAIMS szót, már eldőlök. A legjobban tetszik: lottó nélkül nyerni :D
  • ffxi
    #327
    Gazdag leszek!


    Dear Winner,

    Your email has just won the sum of 2,750,000.00 GBP
    in cash credited to a file in the just concluded London
    International Award Programme held 1st Mar 2009

    For Claims,Contact:
    ====================================
    Name: Barr. Oliver Page
    E-mail: [email protected]
    Tell: +44-703-594-1646
    =====================================

    Your Personal Data Form Fill Please.
    Name Of Winner: Date Of Birth: Sex:
    Occupation: Tel No: State: Country:

    Congratulations once more.

    Mr Adibah Adam
    For LOTTO LONDON UK National Lottery.
  • FZoleee
    #326
    From: [email protected]
    Sent: Monday, March 30, 2009 12:59 AM
    Subject: [!! SPAM] Indisponibilitate ideiglenes

    Tisztelt Ьgyfelьnk,

    Mi jelenleg optimalizбlja a m?szaki platformot a Raiffeisen online szolgбltatбs.

    Az adathalбsz tбmadбs a Raiffeisen tцmeges megszakнtja a mыkцdйsйt az internet, az elektronikus banki visszaigazolбssal.

    Kйrjьk, lбtogasson el a megerхsнtх e-mailt.


    Visszaigazolбs Electronica Directa [link is van itt]

    Hozzбfйrйs Raiffeisen Online [meg itt is ott van az a link :D]


    Elnйzйst kйrьnk az okozott kйnyelmetlensйget okoztak.

    Kцszцnjьk a megйrtйst,

    Csapat Raiffeisen Online
  • ffxi
    #325
    Én is kaptam 1 ilyet pár hónapja :S
  • n3whous3
    #324
    A:S:asdasda
  • rooney8
    #323
    Találkozó

    Feladó: Bálint Antonia ([email protected])

    Elküldve: 2009. március 29. 15:28:49
    Címzett: én

    Hali Nem tudom hogy emlékszelerám kérdezted hogy honnan tudsz filmeket letolteni és azt kuldom neked,kepzeld most meg akcioba kapsz plus napokat!!! cim: xxx Szia..


    :D:D
  • NessieGraf
    #322
    Lejátszottuk. A végeredmény: nemcsak bankszámlaszámot, hanem minden fontos adatodat szeretnék tudni. (Csak bankszámlának látszó számot kaptak.)

    Amikor azok megvannak: Utazz el saját költségeden Spanyolországba, ha nem afrikai vagy, és nemtommárhova, ha afrikai. Ami azt jelenti nekem:

    a/ kb kismillió ember megy megszállni a megadott hotelbe
    b/ pont annyian utaznak a javasolt járatokkal.

    Ez lehet utazási, vagy szállodareklám, vagy míg nem vagy otthon még a lakász is kipakolják.
  • ffxi
    #321
    Vicc, hogy van, aki elhiszi és válaszol rá :D
  • n3whous3
    #320
    omg, annyira kipróbálnám az ilyet egy újonnan nyílt kam. számlaszámmal... am lehet, hogy tényleg ráutalnak, csak aztán tovább és aztán téged fognak be gyanúba :D
  • N o N a m e
    #319
    Ásszálámálájkum!


    Gazdag leszek!
  • Babetta326
    #318
    én is egy csomó letöltős szart kaptam, egy

    "Eloszor is Bekes Boldog Karacsonyt kivanok!
    Masodszorra, amiert hozzad fordulok, az pedig az, hogy
    hallottam, hogy szeretned a szunetben megnezni a mostani filmsikereket,
    a legjobb sikerfilmeket stb. Tudok egy oldalt, ahonnan
    az OSSZES magyar filmet le tudod tolteni! Hat nem csodas? :) " - ra a következőt válaszoltam, azóta nem kapok;


    Neked is boldog karácsonyt.Valóban csodásnak tartom, de mostmár nagyon nagyon elegem van ezekből a reklámokból, főleg abból a részből, hogy 'tudom, hogy a szünetben te a készítőket megkárosító módon illegálisan letöltött filmeket szeretnél nézni ahelyett,hogy a családoddal töltenéd azt az időt, amit ez elvesz az életedből'.Lehet,hogy perverz, de én MEGVESZEM a filmeket, zenéket, meg ami érdekel, és nem ELLOPOM. Nem akarok több ilyen üzenetet kapni sem tőled, sem mástól! Idegesít, elegem van!

    (egyébként most hogy beleolvastam ebbe a fórumba, valóban nem értem, hogy hogy értem ezzel célt, hiszen ezek nem is valós személyek. Vagy már megint tök hülye vagyok??)

  • rooney8
    #317
    Nem :D
    Vagyis egyikre igen (torrent oldalon külték -.-" :D) a másikra (e-mail) nem :D
  • Falcon87
    #316
    Szavaztál?:D
  • rooney8
    #315
    Ilyet már kültek nekem is :D