555
Ide jöhetnek az űberláma és humoros spamek, ahogy a cím is mondja
  • n3whous3
    #394
    :F
  • Metwork
    #393
    A figyelmüket

    Érthető, hogy talán egy kicsit nyugtalan, mert nem ismersz, de van egy jövedelmező vállalkozás javaslatát a közös érdekű megosztani veletek. Megvan a hivatkozást az én keresni valakit, aki megfelel az én javasolt üzleti kapcsolatot.

    Én vagyok Mr. Patrick Chan KW ügyvezető igazgatója és gazdasági vezérigazgató-Hang Seng Bank Ltd. takarásban van egy üzleti javaslat az Ön számára. Én akarom, hogy segítségemre lesz a végrehajtó egy üzleti projekt Hong Kong az Ön országában. Magában foglalja az átadás egy nagy halom pénzt. Mindent erre az ügylet jogszerűen rántás nélkül megtehető. Kérjük, törekednek arra, hogy betartsák legteljesebb diszkréció érintő valamennyi ügyben a kérdést.

    Miután az alapokat már sikeresen át, a fiókba fogjuk részesedése az arány jóvá kell hagynia mind a ketten.

    Én inkább nem éri meg az én privát e-mail címét alább
    ([email protected]), és végül azt követően, hogy én átadják Önnek több információt erről a műveletet.

    Kérjük, ha nem érdekli törölje az e-mailt, és nem vadásznak rám, mert én vagyok a karrierem elhelyezés és az élet, a családom a tét ebben a vállalkozásban. Bár semmi nem merte semmi szerzett.

    A legkorábbi válaszul ez a levél lesz appreciated.

    Kind Regards,

    Mr. Patrick Chan
  • morcosqtya
    #392

    ettől eltekintve hatalmas az a reklám!! :-DDD
  • n3whous3
    #391
    lol én eddig csak popupba kaptam azt :D
  • Falcon87
    #390
    De tök jó, most egy e-mailbe kaptam meg a "van neked egy uzenet. nyisad ki mostan az uzenetet"-et.
  • Eli Jah
    #389
    "Ha ezt a mondatod elolvastad, akkor nem nyersz 10Millió Forintot!!
    Ez nem kamu, én is elolvastam, és nem nyertem! Ez tényleg működik!
    Küld tovább 10 embernek, hogy ők se nyerjenek..."
  • Butterbean47
    #388
    én is
  • n3whous3
    #387
    omg már megint, sőt ezt nem is ismerte még fel spamnek

    ___________

    Szia!A jovohet, nem tudom, hogy alakul,
    de ha minden jol megy, hetvegen lemegyunk a Balcsira,
    csak mi csajszik! Ti nem jottok?
    Igen, egy weboldalrol szedem le a filmeket!
    A legujabb mozipremierek is rajta vannak persze!
    Probald ki!Gabornak a jait is innett toltom le:
    Ez a cim: http://777url.com/xFy
    Hasznald egeszseggel!Csok: Anita
  • rooney8
    #386
    ilyet én is kaptam :D
  • Falcon87
    #385
    Írd le a nyarad akkor :D
  • n3whous3
    #384
    na kaptam végre megint magyar nyelvű spamet, mostanában ritkán jönnek röhögtetőek :D
    _______________________
    Szia!
    Jo reg nem beszeltunk! Rengeteg idomet elveszi a melo, meg a szerelem:)
    Nah meg persze a filmek... Rengeteg filmet toltok le innen:
    http://777url.com/YR3
    Jelentkezz,irj milyen a nyarad!
    Pusssz: Szilvi
  • rooney8
    #383
    fail
    amkecijó :D
  • hunhogzilla
    #382
    http://www.youtube.com/watch?v=k2WE-C8PjsU&feature=fvsr
    lol ezt nézzétek meg xDDDDDDDDDD
  • n3whous3
    #381
    ugye nem mondod komolyan, hogy ezt beszoptad
  • jucika30
    #380
    Nézzétek meg ahogy szétesik az ország legismertebb videómegosztója!Ennél a sörös videónál (számomra) érthetetlen okok miatt nagyon durván darabokra hullik az oldal! ....:
    videó
  • Falcon87
    #379
    ezt mindig elcseszem
  • Falcon87
    #378
    wat... wut?
  • n3whous3
    #377
    a:SASDASD::ASDASD:ASDasdasdasddasas
  • A Kaszas
    #376

    Hello. My Name is Anita I was impressed when i saw your profile at www.webrandi.hu and i will like you to email me back to my inbox so that i can send you my picture for you to know who i am.i believe we can establish a long lasting relationship with you. In addition,i will like you to reply me through my private e mail box (This is because i dont know the possibilities of remaining in forum for a long time. Thanks,waiting to hear from you soonest. Anita. [email protected] Helló. My name is Anita volt ragadtatva, amikor láttam a profilodat a www.webrandi.hu és én szeretném, ha az e-mail me back to my inbox, hogy mi az én képet, ha tudod, ki am.i hinni tudunk egy tartós kapcsolat is. Ezen túlmenően, én, mint te, hogy válaszoljanak nekem az én private e mail box .Ez azért van, mert én dont tud lehetőségeinek maradó fórum egy olyan hosszú idő. Kösz, arra várva, hogy hallani rólad leghamarabb. Anita.
  • n3whous3
    #375
    ejj ejj
  • Loál János #374
    Fákk, má megin a "otthoni"ra ilyen. :-|



    Dátum: Mon, 3 Aug 2009 09:51:28 +0000
    Feladó: Rosana Guillade <[email protected]>
    Tárgy: Kedves potenciális partner,

    --------------------------------------------------------------------------------
    Kedves potenciális partner,
    Szüksége van a híres márkájú elektronikai termékek, az eredeti min?ség és a nemzetk?zi jótállás? Kívánja, hogy a saját üzleti karrierjét a pénzért, hogy?
    Mi mindig van egy kis személyes vagy üzleti legnagyobb nagykereskedelmi egység is biztosíthatja a támogatást, hogy a stabil, az ügyfelek vagy az ügyn?k.
    Mi a legnagyobb nagykereskedelmi üzleti tevékenységet consumming elektronikus termékek k?z?tt Amerika és Kína, laptopok, digitális kamera Videó, GPS, mobiltelefon, MP4, konzol játék, és sok más elektronikus termékeket. amely els?sorban a piac Európa, Amerika, Dél-ázsia, Ausztrália és Southen Amerikában.
    Sok hasznot, ha a mi stabil ügyfél vagy ügyn?k.

    A további információkért forduljon a b?gés:
    Cím: Zhong guan CUN els? utca 618 Haidian kerületi City Kína Peking
    Tel: +86-10-8910-8242
    MSN: [email protected] <mailto:[email protected]>
    WEB: www.nes to1.com
    ****************************************************************************************************************************************************
    Dear potential partner,
    Do you need famous brand of electronic products with original quality and international warranty? Do you want to start your own business career for money making ?
    What ever you are a small personal business or largest wholesale entity we also can provide your support to be our stable customers or agent.
    We are largest wholesale business on consumming electronic products between America&China, laptops, Digital camera Videos, GPS, cellphone, mp4, game console and many other electronic products. which market is mainly in Europe, America, south Asia, Australia and Southen America.
    There is much profit for you if you are our stable customer or agent.

    For more information please contact as bellow :
    Address:Zhong guan cun first street 618 Haidian District Beijing City China
    TEL:+86-10-8910-8242
    MSN:[email protected] <mailto:[email protected]>
    WEB : www.nesto1.com
  • [HUN]FaTaL
    #373
    lol
  • n3whous3
    #372
    lol
  • NessieGraf
    #371
    Ilyet még nem láttam:

    Ez fontos! Ha elveszíted a fiókod jelszavát, a jelszót a következő címre küldje...

    Érdemes figyelni, mert kínos meglepetések érhetnek!
  • n3whous3
    #370
    blőeh, nekem nem jönnek jó spamek mostanában :C
  • Falcon87
    #369
    szakadnék
  • hungary27
    #368
    nekem ilyet miért nem küldenek? én szakadnák mint állat rajtaxD
  • Loál János #367
    Dátum: Fri, 31 Jul 2009 04:50:46 +0000
    Feladó: Mohamad Azeem <[email protected]>
    Címzett: [email protected]
    Tárgy: Again line

    --------------------------------------------------------------------------------
    Hello,

    Are you looking for a good supplier on electric products? I would like to introduce《村届淋昭嗤僧昭評鹿他実昭齡跂就逑鎰砠粡肬銓齡跂鈿鴉瘡⊂紗仭赱鈑重劉孑齡跂就届淋喇敕嘘巨地模匣碎綮届淋徳揺儲衷迚噤銖羊Щ逑鎰砠粡肬銓聲迚踟壤蓖轣⊂蔗雕闥莢苡竢躰嗤僧昭評鹿他実昭齡跂就逑鎰砠粡肬銓齡跂鈿鴉瘡⊂紗仭齡跂就届淋喇敕嘘巨地模匣碎綮逑鎰砠粡肬銓聲迚踟壤蓖轣逑鎰癈竕薛肬銓聲迚踟衷迚噤銖羊Щ逑鎰葹銖薛肬銓聲迚踟衷迚噤銖羊Б昭届淋聲竇宋体>》to you, they sell iphones, PS3, TVS, laptops and so on, hope you can find what you need there By the way, they accept drop ship, they can send your oder to any palce you want, If you have any question, you can contact them by msn or emalil on web or tel< SPAN lang=EN-US style="FONT-SIZE: 10pt; COLOR: #339966; FONT-FAMILY: Verdana; mso-bidi-font-family: Tahoma">

    best wishes
  • Falcon87
    #366
    Pingyang :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • [HUN]FaTaL
    #365
    This egy elektronikus company :D:D:D
  • n3whous3
    #364
    zavarják az értékes time
  • Jano
    #363
    Jodi Hurlow

    Hello, kedves
    Kérlek, bocsáss meg nekünk, hogy zavarják az értékes time.We van Tai Pingyang company.This egy elektronikus company.one a legnagyobb nemzetk?zi kereskedelmi nagykeresked?k China.We f?ként eladni elektromos termékek, mint például laptop, LCD TV, fényképez?gép, mobiltelefon, MP4, és így tovább.
    Ajánlatunk a kiváló min?ség? és versenyképes ár, és a termékek nemzetk?zi garancia. Ha van ideje, kérjük, látogasson el honlapunkra: www.Seiol.com


    E-MAILL / MSN: [email protected]
    TEL: 86 +0371-34098276

    Bing™ brings you maps, menus, and reviews organized in one place. Try it now.
  • n3whous3
    #362
    jeje, jelszó és bankszámlaszám rabolós mail, you win sir
  • Falcon87
    #361
    Asszem én nyertem :DDDDD



    Tisztelt Ügyfelünk,

    Mi jelenleg optimalizálja a műszaki platformot a MKB Bank online szolgáltatás.
    Az adathalász támadás a Raiffeisen tömeges megszakítja a mûködését az internet, az elektronikus banki visszaigazolással.
    Kérjük, látogasson el a megerõsítõ e-mailt.

    Visszaigazolás Electronica Directa

    Hozzáférés MKB Bank

    Elnézést kérünk az okozott kényelmetlenséget okoztak.
    Köszönjük a megértést,
    Csapat MKB Bank Online
  • Falcon87
    #360
    olvastam
  • Falcon87
    #359
    Ezt az e-mailt ie. 2359-ben adta föl először 1 dzsungabungakergelori ember, azóta senki se szakította + a láncot. Tovább kell küldened 25469 embernek. Amenyiben 1 levél visszapattanna, úgy további 1684783 embernek kell elküldened. Ha Te +szakítod a láncot, úgy a cd-romból kivágódó Microfos Windows elvágja a nyaki ütőeredet, és 2,5 percen belül elvérzel.
  • n3whous3
    #358
    looooool
  • n3whous3
    #357
    Szia!

    Ilyen lúgosító termékeket én is tudok neked szerezni, mint amik ezen a weblapon vannak: www.egesz.hu/lugosito_termekek

    Egyébként nagyon jól összeszedett ez a lap. Olvasd el, és rendelj tőlem! :)

    Nikolett


    Leírom a HiperLúgosítás receptjét is:

    A brokkoli nem csak megelőzi a rákot, de vissza is tudja fordítani azt.

    Első szabály: az étel zöld legyen! Brokkoli, avokádó, spenót. Ha a hemoglobinszint jó lesz, a vérszegénység megszűnik a zöld növényektől.

    Második szabály: facsarva lé formájában is!

    Ha valaki rossz állapotban van, avokádóból, egyen napi 8-10 db, ezt nagyon komolyan kell venni! Brokkoliból annyit egyen amennyit csak bír. Folyadékot, 20 kg-ként 1 l-t, Supergreens+ Prime PH-t ha már hozzászokott, dupla kanál por, 18 csepp Prime pH-t.
  • Lantee
    #356
    ..aztán I készült az agyamon...
    Kőkemény! :)
  • Lantee
    #355
    Hi,Greetings from francisca,
    My name is Miss fransisca makazu, l saw your profile today at(www.babaapro.hu) and after going through it then l made up my mind to contact you as my friend..
    so l want you to write back to me through my email address ( [email protected]) so that l will give
    you my picture and for you to know more about me. l hope to see your mail soon.lt is from me, miss francisca.

    My name is Miss Miss Miss fransisca makazu, l látta a profilod ma (www.babaapro.hu) után megy keresztül, aztán l készült az agyamon, hogy felveszi Önnel a kapcsolatot a barátom.
    l úgy akarom, hogy írjon vissza nekem az én e-mail címe ([email protected]), hogy l ad
    Ön képe, és ha többet tud meg. Remélem, hogy a levelező
    soon.lt van rám, kisasszony francisca