119
Minden ami RoboCop / Alex Murphy
  • Regiujzenek
    #119
    A Robotzsaruról és a többi régi sci-fi akciófilmről:

    Sci-fi akciófilmek

  • cassoneitaly
    #118
    Egy kis érdekesség az 1988-as Oscar-gáláról:

    Az ED-209-es és Robotzsaru



  • DarkSector
    #117
    Ja meg láttam PSP UMD formátumba is!
  • DarkSector
    #116
    Thx valóban valami némi info van neten, de azt beszerezni szerintem nem egyszerű :D
    Na meg lejátszani.
  • tomsolo
    #115
    Elvbe betamaxra is kijött még...
  • DarkSector
    #114
    Ha tudtok segíteni, nekem olyan EREDETI VHS vagy DVD kell ami a bekeretezett szinkront tartalmazza.
    Tudtok mutatni olyat, ami ben ez a bekeretezett szinron van!!?????
    Megvásárolnék egy ilyen eredeti kópiát!
    Nem maszek warez.


  • DarkSector
    #113
    Hú végre látom van külön totyik ennek is.

    Nekem kellene most jelenleg egy Rendezői 2 DVD-s változat a Robotzsaru-ból , amin elvileg a 2. szinkron van.
    Ugye létezik 3 szinkron.
    Gyűjtöm a lemezeket meg mindent, ha van eladó valakinek ami Robotzsarú, kérem jelezzen privátba.

    1-es szinkron az eredeti VÁGOTT, 2. szinkron elvileg a TELJES VÁGATLAN FILMHEZ VAN...ez kéne nekem, és 2007 után jött a teljes 3. szinkron.....

    Szóval ilyen nekem nagyon fontos lenne.









    *********************************************************************************************************************

    Mai szerzeményem. :D

  • cassoneitaly
    #112
  • Watchmen
    #111
    Reális képet alkotva is tök átlagos film. Mondjuk én bevallom gyengébbre számítottam szóval ahhoz képest nem volt olyan rossz, de jó se.
  • spike0007
    #110
    Tegnap megnéztem, a film nagyon jó lett!
    Teljesen más mint a régi, más a sztorija is, de vannak utalások a régi filmre. Van benne dráma, akció érzelem, mögöttes tartalom, a 18-as karika is rámehetne pár jelenetnél...Megosztó film lesz ez, valakinek vagy nagyon bejön, vagy nem!!
    Nekem bejött, kellemesen csalódtam! Remélem siker lesz és lesz folytatás! Részemről 8.5/10!!
  • Pluskast
    #109
    Tekintettel arra, hogy az egész film az "elődjére hajaz", eléggé nehéz nem figyelembe venni, hogy ez egy remake.
  • Mor3llo
    #108
    Mint írtam, ezektől függetlenül lehet egy jó akciófilm az egész.
    Olvasva értés, és értve olvasás.
  • Dynamic
    #107
    Sosem értettem miért várja valaki a régi film hangulatát, miért várja kvázi ugyanazt a filmet. Ez egy új film, új robotzsaru, új tulajdonságokkal. Változnak az idők és az elvárások, mai szemmel kiröhögnék a régi robocop konzervdoboz dizájnát. Most nem a rajongókról beszélek, akik a gyerekkori emlékek hatása alatt egyszerűen képtelen objektíven ítélkezni, hanem azokról az emberekről, akik nem látták a régi verziót. Ők talán reálisabb képet tudnak alkotni.
  • extra sensory
    #106
    80-as évek fílingű mozifilmet ne is várjál, mert a 80-as éveknek vége. Nem várhatod hogy pont ugyanazt az elavult típust pakolják az arcodba az ütött-kopott járőrkocsijával...

    Adok egy tanácsot: úgy nézd majd az új filmet hogy nem veszed figyelembe az első részeket és nem is hasonlítod össze velük... akkor nem fogsz csalódni. Nem lett ez annyira rossz sztem.
  • Mor3llo
    #105
    sajnos engem már a trailer a földre vitt. hozzá kell tennem, hogy gyerekkoromban a Robotzsaru 1-3 a kedvenc filmjeim voltak, a 3-at életemben szerintem 150-200x láttam (és ez nem vicc).
    ez az új "21. századi filmre" módosított fekete gönc egy vicc, a lecsukható fejrésszel együtt
    Robotzsaru ugrál le a ház tetőről? lol, a régiekben egy dög nehéz valaki volt, aki lépni alig bírt, nem hogy talpraérkezzen egy háztetőről való leugrás után.
    És nyilván adni kellett neki egy hiperszuper megamotort. Az senkit nem zavart, hogy mindig egy átlagos járőrkocsival járt...
    Ettől függetlenül lehet majd egy jó akciófilm, de a rozsdásbökőt nyugodtan tarthatjátok a nyakamhoz, ugyanis ennek a filmnek semmi, de semmi köze nem lesz a régiek hangulatához.
  • akyyy
    #104
    jó lenne megnézni, mert érdekel, de tudom hogy úgyis csalodás lesz számomra, még ha nagyon tetszik is. dvd-n majd jó lesz. bukás lesz szerintem. nagy.
  • cassoneitaly
    #103
  • cassoneitaly
    #102
    Próbáltam az eredeti szinkronból idézni szöveget, hogy megmaradjon a Robotzsarus feeling. Ugyanis az eredeti szinkronban volt az egyik nagy szöveg a: "Kérem feltűnés nélkül kövessenek", amikor a droggyárban lecsapott Clarance-ékre... Ott az eredeti szöveg oké, hogy "Come quietly, or there will be trouble" volt, de úgy éreztem, hogy ez az igazi rajongóknak Robotzsarus feelinget hoz.

    A "Dead or Alive you're coming with me" az eredeti szinkronban "Dobd el! Máskülönben megöllek!" volt... Mondjuk így belegondolva ez lehet jobb lett volna(Mivel ennél a mondatnál jön rá Emil a benzinkútnál, hogy ő az, akit megöltek, stb...), de a lényeg itt az volt az utolsó mondatnál, hogy hajazzanak a régi Robotzsarura... Szóval ezért nem lett szó szerint úgy fordítva. ;)
  • xido
    #101
    és bizony azt,nem értem mi ez az oltári nagy félrefordítás,főleg a konkrét kikacsintás ismeretében...
  • Zeller01
    #100
    A végén, szerintem azt mondja "élve vagy halva, de velem jössz".
    Régen is ez volt a dumája. Szürkében nagyon jól néz ki az új ruha!
  • cassoneitaly
    #99
    Most már Magyar felirattal is:

  • Synchronous
    #98
    Nekem kicsit Dredd bírósra sikeredett az új robotzsaru karakter... valahogy ezt juttatta eszembe a trailer... de ettől még lehet jó a film, akció bőven lesz benne, Murphy mozgása sem annyira robotikus és lassú mint a 87-es eredetiben, viszont kevésbé tűnik robotnak, olyan mintha egy normál ember felvett volna egy nanoruhát azt kész.

    Látom az ED-209 is trógerkodni fog a filmben, remélem vele nagyobb bunyót helyeztek kilátásba a készítők és nem rendezik le 2 perc alatt.
  • cassoneitaly
    #97


  • cassoneitaly
    #96
    Amit eddig tudunk:





  • Cumshot
    #95
    Ja tínyleg, csak most látom.
    Lehet hogy valamilyen CGI-trükk lesz a kezén, nemtom.
  • Quantumleap
    #94
    Most akkor ez Robocop remake lesz, vagy egy újabb Dredd bíró?
  • sandor8206
    #93
    sztem szar lesz az új robocop (a régihez mérten persze), már a ruci is gáz

    bár sajnálom a készítőket, itt a kreatív embereket gondolom, nem a pénzeszsákokat, mert nagy összegben mernék fogadni, hogy ha rajtuk múlna egy jó filmet kapnánk
    gondolom ki volt adva az irány: vasember, transformers, betmen, pg13

    pl: a rendező jó barátja nyilatkozta Fernando Meirelles (szintén rendező), hogy José Padilha számára egy rémálom a forgatás ( és halivúd), pl. kb. 10 ötletet dobott fel a filmmel kapcsolatban és abból 9-et simán lesöpörtek.
  • Monoton
    #92
    "A keze meg valszeg azért csupasz, mert éppen most teszik fel rá a ruhát."

    Az összes képen csupasz :)
  • Cumshot
    #91
    Nekem bejön a ruha, de a motor nem. Nagyon Dredd-felingje van.
    Az első filmben a '86-os Ford Taurust használta a rendőrség, egy megokosított 2013-as Taurus teljesen jó lett volna futurisztikus rendőrautónak ehelyett.
    A keze meg valszeg azért csupasz, mert éppen most teszik fel rá a ruhát.
    Amúgy a Dredd nagyon jó lett, remélem a Robocop reboot is képes lesz megközelíteni azt a színvonalat.
  • DevilJin
    #90
    De miért csupasz a jobb keze?Csomó képen így van.Remélem nem marad emberi.Réginek azt lőtték szét legelőször.XD
  • Mor3llo
    #89
    Szánalmas ez a ruha :(
  • cassoneitaly
    #88
    Pár új kép a forgatásról:









    Eredetileg 2013 augusztusában érkezett volna, de eltolták a premiert 2014 február 7-ére. Picit még messze van, addigra hátha összehozni egy ütös rebootot.

  • Béka Benő
    #87
    Az új Robotzsaru páncélja közelről...


  • DevilJin
    #86
    Hát nem azért de a sisak nem így néz ki.
  • Mor3llo
    #85
  • Béka Benő
    #84
    Ez a Robotzsaru még így is alja-szint lesz...
  • zoliii
    #83
    A Crysis páncél azért ütősebben néz ki, mint ez a valami! :D
  • kill3r21
    #82
    totál olyan mintha crysisos nanosuitot viselne, elég gáz...
  • zoliii
    #81
    A régi páncélt kellett volna, ilyen vasember szerűvé varázsolni! :D
    Ütősebb lett volna!
    Ezen az új sisakon lesz a Knight Rider szerű scanner? :D
    Borzalmas! :D
  • Mor3llo
    #80
    eddig nekem is megvan...csak ez a Robotzsaru jelmez borzalmas. Nem értem, miért nem a régi felszerelés marad... :D