62
  • Mike1981
    #62
    nemtudok írni :) bocs :) szóval: filmnek, és a moziba :D
  • Mike1981
    #61
    csináltak egy újabb múmiát de minek? látványos meg televan effektekkel,na és? Megy a történet nagy nyögvenyelősen,aztán hírtelen vége a filmnak:S hát nagy tré volt!!!! aki teheti ne is nézze meg miziba,töltse le:D nem ér meg kidobni ezeregyet :D
  • DJ RX7
    #60
    én most néztem meg. kaki volt.
  • Szefmester
    #59
    gratulálok.. 1es leülhetsz..
  • tomi6500
    #58
    Remek film! Mindenkinek látnia kell! Irány a mozi!
    Látványos csatajelenetek, nagyszerű poénok!
    Kötelező film!
  • Szefmester
    #57
    #22 egyetértek.. :D
    nagyon nem kellett az amerikai focizó jeti, a fejleverős zombis, és a többi háttérben szerencsétlenkedő zombi poénsorozat..kicsit több a helyzethez illő poénnal még oké lett volna de ezek mégjobban lehúzták nálam a filmet, pedig csak azért néztem meg nehogy leszóljanak a haverok miért mondom hogy nem jó.. :) igazam volt, és szerencsére ők is belátták:D
  • immovable
    #56
    wall-e jó:)
  • Broafka
    #55
    bocsáss meg hogy nem olvastam el a kritikákat...

    egyébként meg a Wall-e-t akartam, de a haverom ezt akarta megnézni
  • winnie
    #54
    mindenki mondta, mégis megnézted. a te hibád:)
  • Broafka
    #53
    hát ez borzalmasan szar ovlt! :-/
  • Hitm@n
    #52
    Popcorn mozi. Ha láttad az előzetest, tudod mire fogsz beülni. Én is így voltam vele: ez egy 3. rész Egyiptom meg R. Weisz nélkül. Így nem csalódtam.
    Mások mit vártak? Hogy űberelni fogja az első részt? Hány folytatás tudta a legelső részét felülmúlni? Nem sok.

    Nekem aránylag tetszett, mert nem voltak nagy elvárásaim, egy délutánra jó volt. Egyszer.
  • archkoven
    #51
    Én csak az első részt láttam, de azt is valami borzalmasan rossz filmnek találtam és egyáltalán nem értettem mi volt az a nagy felhajtás körülötte. Ha ezek még annál is szarabbak akkor már végképp nem értem mi tartja életben a sorozatot.
  • debut12
    #50
    Valahogy az 1-2nek iszonyat nagy atmoszférája volt. Még nem néztem meg ezt, de szerintem nem fogok benne csalódni.
  • zoliapu
    #49
    Tetszenek a filmjei. A Hős -nél nem hiszem, hogy jobb lesz, igaz annak is igazán a zenéje fogott meg és a történet maga.
  • warchief
    #48
    Számomra nem volt csalódás a film. Tudtam, hogy egy szar hulladék film lesz, és azt kaptam, amire számítottam. Igazából ezzel semmi gond, mert sokkal dühösebb lettem volna, ha egy számomra érdekes szereplő összeállítás, rendező, alaptörténet vagy valami hasonló dolog miatt megyek el a filmre, és csalódnom kellett volna, mert elcseszték. Itt erről nem volt szó, mert számomra minden szempontból érdektelen volt a film. Igazából egyedül sohasem ülök be erre, de a társaság miatt megnéztem. A barátnőmnek tetszett, én mondtam neki hogy szerintem rossz film volt, de a társaság kárpótolt. Ennek ő örült. :) Végülis ennyit megért a két mozijegy, a film meg mehet a süllyesztőbe. Gondolom a készítők sem akarták megváltani a világot, csak pénzt akartak keresni, erre ez megfelel.
  • zilahi
    #47
    De igaz!!!!!!!
  • RecoPhile
    #46
    "A remek első és az ócska 2. rész után"
    ez kicsit nagyon dúrva megfogalmazás xD
  • archelf
    #45
    Vagy nézzem meg a Hős-t, ha történetet akar, és a háttértörténet tetszett...
    http://www.cinematrix.hu/honlapok/hos/belso1.html

    AE
  • archelf
    #44
    Tudtam, hogy milyen filmre veszek jegyet, természetesen nem úgy mentem a kasszához, hogy "a következő akármire kérek kettőt". A történetből szvsz sokkal többet ki lehetett volna hozni agyatlan akciók össze nem tartozó sorozatánál.
    Nekem a legnagyobb problémám az összefüggő történet hiánya, az egy dimenziós karakterek és a helyenként teljesen feleslegesen használt (a technika fejlettségét mutatni próbáló, ám történetesen siralmas - igazából csak a költségeket lefaragandó) CG használata volt.

    AE
  • szotyikaa
    #43
    tegnap néztem meg rég szenvedtem ennyit moziba borzalmas volt :S
  • Xmas76
    #42
    A Sárkánycsászár sírna...
  • wmatyi
    #41
    Egyszerűen bugyuta, nem éri meg ráaszánni 2 órát...
  • steve4
    #40
    Én is csak rosszat tudok róla mondani.
    Söt, inkább katasztrófa.
    Ime hogyan kell valamiröl mégegy bört lehuzzni, nekem csak ennyit jelentett, és igencsak erölködtem hogy ne jöjjek ki a moziból .
  • kalapos01
    #39
    Ami gyenge, azt nem érdemes megdobálni olyan jelzőkkel, amik azt sugallják, hogy nézhető. "kikapcsolódás gyanánt" meg "egynek elmegy". Meg feltételezni, hogy akinek nem tetszett, aki szerint sz*r az "mélyenszántó gondolatokat" várt a filmtől. Senki nem várt - egész egyszerűen egy jó filmet akart az ember.

    Nem. Ha ki akarok kapcsolódni, megnézem inkább még egyszer az első részt. Vagy, ha új filmet akarok, akkor valami minimum közepeset. De aki szórakozni, kikapcsolódni akar, az kerülje a Múmia 3-at.
  • greg971
    #38
    Kikapcsolódás gyanánt jó a film . Nekem bejött , elnézem-kategóriaként . Aki viszont mélyenszántó gondolatokat és logokai csavart remél ne nézze meg , ők nézzenek művészfilmeket .

  • opeca
    #37
    Röhejes volt a film. A szó negatív értelmében. Kisze-kusza, sok helyen érthetetlen zagyvaság.
    A forgatókönyvíró és a rendező fogja meg egymás kezét és ugorjanak le a tizedikről. Tényleg, senkinek sem hiányoznának.

    A poén az, hogy gyakorlatilag történelmileg a háttértörténet teljesen a helyén van. Valóban volt egy ilyen császár, valóban kereste a halhatatlanságot, valóban van agyaghadsereg, valóban a többi királyságot igázta le.

    Ebből már egy jó történetet is kisült volna, persze nem a Múmia folytatásaként, hanem különálló filmként.

    De úgy néz ki, hogy némely forgatókönyvíró és rendező már arra a szintre ért, hogy egy jóból is képesek szart csinálni. Azért ez mindenképpen megdöbbentő...
  • sandor8206
    #36
    Amúgy azt bírom, hogy valaki valamikor azért nyavalyog hogy csak a látvány, valamikor meg (pl.aug.7-e után :-))hogy kevés a látvány! Nem hiszem el, hogy nem tudják belőni, hogy milyen kaliberű és stílusú filmre vált jegyet, főleg úgy hogy sokszor folytatásokról van szó.
  • archelf
    #35
    Szerintem ez az a fajta film amit én nem annyira szeretek :( Sikerült megnéznem vasárnap, és szerintem inkább valami értelmesebbre kellett volna költenem a mozijegy árát.
    A CG nagyon nem volt ott néhány jelenetben (szétlőtt arcú Jet Li, levágott fejű vasló, a jetik). Ahol amúgy "normál" technikával meg tudták volna oldani a trükköket (egyre kevesebb ugye), ott nem volt olyan feltűnő a CG, de az "extra" részek még mindig nagyon kilógnak a képből. Persze tudom, hogy fantasztikus-kalandfilm (vagy mi a sz@r), de akkor is.
    Az átvezető "jelenetek" (múmiás poénkodás) borzalmasak voltak. Sajnos elég sok volt belőlük. Mivel - korábban más is említette - forgatókönyve nem nagyon volt a filmnek, ezek a jelenetek tényleg csak átvezetések voltak két CG jelenet között, a nemlétező történethez semmit nem adtak hozzá. Egy két elcsépelt közhely, és bárgyú poénkodás.
    Gondolom a film eleget fog hozni és jövőre már a TV-ben láthatjuk a "Múmia - a sorozat" című legalább (legfeljebb??) egy évados csodát az újonnan bejáratott főszereplővel, és a sorozat első részében drámaian elvesző aktuális szerelmével.

    AE
  • Neoka01
    #34
    Sziasztok!

    Nem bántam meg, hogy megnéztem. Nekem tetszett.
    A 2 óra nagyon gyorsan elszállt. A látvány 100-as, a sztorihoz valóban nem kellett egy nagy IQ, de ennek ellnére, jó volt a film.
  • artschiatwork
    #33
    Tökéletesen egyetértek veled.
  • koschwarz
    #32
    látványos, bizonyos kor alatt biztos izgalmasnak is mondható, és nagyon ostoba filmecske ez. szokásos robcoheni iparosmunka. az a szomorú, hogy az első részhez képest asszem összesen két poénon tudtam őszintén nevetni.

    én ilyen logikátlanságokat, történetbeli hiányosságokat, a buta egyszerű párbeszédeket, stb. nem hánytorgatom fel, mert ez a film nem erre szolgált (bár jó sztori, szellemes párbeszédek nem ártottak volna, és akkor biztos jobb film lenne), de amit nem bírt bevenni a gyomrom, az az apát játszó 40 éves fraser, a 41 éves maria bello és a fiukat játszó 27 éves luke ford. még csak a látszatát sem sikerült megteremteni, hogy tényleg szülő-fiúnak látszódjanak. broáf.

    bukta borítékolva. az első heti bevétel a "teszt", biztos hogy látványos visszaeséseket fog produkálni, valszeg usá-n kívüli bevételekkel azért majd megállja a helyét.

    igaz, nekem már a 2. sem tetszett, és az is igaz, hogy tudtam mit várhatok, tehát nagy csalódásokról nem beszélhetek. (megjegyzem, csak azért mentünk el moziba és néztük ezt, mert véletlenül volt rá lehetőség - a gyerek a nagyszülőknél landolt éppen - és más nem volt abban az időben).

  • Tom Attorney
    #31
    Azt még hozzátenném, hogy a látványvilág és a hang önmagában nem elég, MESSZE nem elég egy jó filmhez, de nagyon is számít, és emelheti a színvonalat.
  • Tom Attorney
    #30
    Ízlések és pofonok. Nekem pl. tetszett. No persze nem ez volt életem legjobb filmje, de nem volt rossz.
    Persze ez viszonyítás kérdése.

    De az elsővel nem igazán hasonlítható össze.
  • winnie
    #29
    üdítő ilyen véleményeket olvasni a "ez mi a sz-r?" és "a zsír a film" kommentek között.
  • Etinger
    #28
    IMDB-n volt a legjobb kritika "What the hell was that..." címmel
  • Etinger
    #27
    Én is. Faja.
  • m minnifield
    #26
    nekem azt mondták a hangok,hogy normális vagyok...
  • Derapo
    #25
    Tartalmas hozzászólás volt. Köszönjük. Mindenben egyetértek veled.
  • uniu
    #24
    "A Hangokról": Ejszaka is hallod oket, ugye ?
  • Stickhorse
    #23
    Az "után" után egy elvárnék lemaradt:D