27
Nyolc tanú
  • Prince23
    #1


    Szenzációs film!!!!! Feszültség, izgalom megállás nélkül, szó szerint pörgős film. Mindenki nézze meg kötelező darab! Michael Douglas testőr filmje elbújhat emellett. Pete Travis maradandó alkotást tett le Moritz-ék asztalára, a maga kis 72 milliós bevételével csak büszkélkedhet a Columbia is! Emellett még parádés szinészkavalkád is van, jól kiválasztott helyszinek, és mindemellett kiváló történettel is rendelkezik. Kötelező darab!
    Ha tetszett a Királyság, ez is fog!

    IMDB



    Boxoffice
  • trogerzsiger
    #2
    Megnézem! :D Matthew Fox-os szal, tuti jó.
  • Prince23
    #3
    No meg itt van Dennis bá is... Spoileres film...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tetszett, h minden egy helyen, azautópálya aluljárójában fonódott össze
  • Balumann
    #4
    Én is megnéztem nemrég. Érdekes volt, bár én szerintem nem kellett volna mind a 8 szemszögéből megmutatni szinte az egészet. Bár tényleg érdekes, ahogy egyre tisztul a dolog, aztán a végén kiderül minden, hogy hogy történt. A vége nagyon tetszett.
  • kulabácsi
    #5
    1szer meg lehet nézni, de nem rohanok a bőrkötéses dvd változatért a boltba azért...
  • REALista
    #6
    1-szer nézhető szerintem is.Ráadásul egy ilyen filmnél elég fontosnak kéne lennie hogy minden szemszögből egyformán történjenek az események de itt voltak időbeli furcsaságok...
  • Prince23
    #7
    Én nem vettem észre idősikbeli bakit...
  • REALista
    #8
    Hát pedig volt benne több is főleg időbeli eltérések.Volt akinél csak pár másodperc telt el a két robbanás között még a másik szereplőnél percek...
  • Balumann
    #9
    Az nem baki, hanem szándékos kihagyás. Ami teljesen ugyan olyan másik szemszögből is azt kihagyták. Tehát kevesebb idő telt el, de nem lett volna lényeges az amit mutatniuk kellett volna annak a szemszögéből. Egyik szemszögéből sem mutatták végig vágás nélkül az eseményeket.
  • REALista
    #10
    Baki vagy nem baki szerintem akkor is hiba.egy ilyen filmnél erre figyelni kell...
  • sandor8206
    #11
    szerintem is 1 szer nézhető film de a jobbik fajtából(azért mondanám rá, mert ha megnézted újra már nincs benne új "poén"), de a szereposztás nagyon jó és érdekes is a film megvalósítása, az egybefonódások a 8 szemszögből. Az autós üldözés nagyon jó!
    Egyetlen dolog nem tetszett, ok hogy meg van szervezve minden stb.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...hogy egy csávó túl könnyen eljut az USA elnökéhez, simán kinyír mindenkit
  • nandorb
    #12
    ezt a filmet amikor kijott azutan 1hetre ra neztem meg
  • Prince23
    #13
    Nem mondod?! :D
  • akyyy
    #14
    mi jött ki? meg honnan? csak nem onnan egyenese a wcbe?:D
  • autoszimulator
    #15
    gecidurva vagy ám
  • Szolnokboy1
    #16
    zárható
  • sweech
    #17
    azigen
  • Prince23
    #18
    Na haggyátok már. :D Térjünk a lényegre: a legjobb testőr film, a Több mint testőr után, de a Testőrt (M. Douglas) lényegében alázza eza film :)
  • Legend Killer
    #19
    lál, Ripley.... melyik csaj Ripley? ott lent?
  • rumkola
    #20
    nem hinném, valahol már 50 körül lehet
    :)
  • Sadist
    #21
    A hírszerkesztő.
  • passatgt
    #22
    most lestem meg, nekem tetszett, a végén a vágások faszák voltak

    ezt az egyszer nézhető dolgot meg nem értem, miért kéne kétszer megnéznem egy filmet?:)

    vígjátékot még talán:)
  • gameplusz
    #23
    Pont a vígjátékok egyszer nézősek. Miért? Mert tudod előre a poénokat. A többször nézhető filmek inkább drámák, krimik, komolyfilmek... Pl. Donnie Darko, A remény bajnoka, A boldogság nyomában, stb.
  • Prince23
    #24
    Én a többszöri nézéses kategóriát mindig AKCIÓfilmként kezelem, ahol van látványosság 10 percenként. Ilyen pl a transformers, az tiszta akció popcornmozi.
  • marcinger
    #25
    Király film. Megvan Bluraybe.
  • Blacksheep333
    #26
    Nekem is tetszett, adnék neki egy 7/10 est.
    Dennis Quaid -nak volt egy kis Jack Bauer -es beütése:D
  • Dynamic
    #27
    Abszolút nem a film műfaja határozza meg, hogy egyszer vagy többször nézős, hanem olyan egyszerű dolog, hogy mennyire tetszett a film.Vígjátékot is ugyanűgy meg lehet többször nézni.Így vagyok pl. az Ace Venturával, az Üvegtigrissel vagy az Indul a bakterházzal.
    Teljesen értelmetlen dolog kijelenteni, hogy többször nézni, csak a poént, az akciót vagy egy jó sztorit lehet.