23
  • Adenoma
    #23
    Minden számítógéppel lehet gyilkolni, csak megfelelő helyre mért megfelelő ütés, és utána a széttröt darabokkal megfelelő helyen sebet kell ejteni az artériás vagy vénás rendszeren. ergó, bárki, aki távolról már látott, vagy már hallott róla, azokat kérjük, hogy közelről lője fejbe magát, mert ez az állapot nem megengedhető!!!
  • MrImy
    #22
    Ne feledd pár száz évvel ezelőtt a homoszexualitás is bűn volt, holnap lehet a pedofília és a kannibalizmus sem lesz az.

    Ez a világ megérett a pusztulásra!
  • vajon kiki
    #21
    már most elkezdtem iszonyúan bedrassolni
  • Akuma
    #20
    Viszont bűncselekményre való fejbújtásért eléggé súlyós büntetésre lehet számítani.
  • Akuma
    #19
    Nem igaz, hogy csak egy ember van németeknél, aki nem fosik egy ilyen céget beperelni. Talán még ennél is rosszabb a helyzet, ugyanis egy gyakorlott ügyvédről van szó. A többi ügyvéd vajon miért nem tette meg ezt a lépést... Szarnak mindenre, aztán sírnak, de ésszerű lépést nem tesznek. Majdnem ez a helyzet lehet itthon is. Rossz belegondolni.
  • vajon kiki
    #18
    egészen pontosan a hülyék másik oldalon vannak
  • vajon kiki
    #17
    a hülyék a túloldalon vannak...
  • vajon kiki
    #16
    ne is csodálkozzanak, ha egy ruppót nem fognak tőlem látni és mindenkinek a figyelmébe ajánlom, sőt buzdítom őket, aki engem olvas, hogy hozzám hasonlóan egy tiplákot ne költsön jogdíjakra, vásároljon kizárólag zárjegy nélküli kínai CD-ket DVD-ket, kalóz/feketepiaci és/vagy másodkézből származó számítástechnikai eszközöket, töltsön le filmeket/zenéket/játékokat és egyéb szoftvereket torrenten keresztül titkosítva és hogy meg se tudják figyelni, minden böngészését titkosítsa el a megfelelő böngészővel (xerobank.com) , ezenkívül próbáljon ki legalább egy (és legalább egyszer) egy linux disztribúciót is (tkp. egy linuxot is) mert a közhiedelemmel ellentétben lehet hogy neki az mégiscsak jobban fog tetszeni..
  • vajon kiki
    #15
    szednek tv és rádió-adót, szednek internetadót, szednek adót a média lejátszó és adattároló, adattárolásra alkalmas eszközök után (CD, DVD, (lejátszó, író, lemez), mp3 lejátszó stb..) és még ezek után van pofájuk korlátozgatni a netet és a letöltési sebességgel packázni
  • phoenix1
    #14
    Ez nem igaz ami már a németeknél megy! Őszintén sajnálom őket! És hála, hogy itthon nincsen ilyen hülyeség! Elég a tv,rádió adó nem kell még egy púp a hátra, hogy még jogdíjat is fizessen az ember.
  • haxy27
    #13
    Hát akkor végül is így legális lesz minden média másolása. Mondjuk tuti hogy én akkor nem vennék eredetit ha legálisan másolhatom is.
  • rigidus
    #12
    "annak ellenére követelt tőle pénzt számítógépe után, hogy nem hallgat online rádiót, és nem néz interneten át tévét sem."

    Rajtam ot eve akar TV dijat behajtani a BBC ugy, hogy TV-m sincs, de meg nyomorult antenna se kint - mar ami hozzam lenne bekotve. Kaptam mar fenyegeto levelektol hazkutatasi parancsert benyujtott kerelemig mar mindent. Probalkoztak trukkokkel is bejutni hozzam, ha korbevezetem oket a lakasomban es elhiszik, hogy nincsen TV vetelre alkalmas eszkozom akkor azt 2 evig tudomasul veszik es az nekem kedvez.

    Hat nagy lofaszt. Majd ha engemet korbevezet a BBC az archivumaban, hogy minden ket evben ellenorizhessem nincs-e naluk masolat a cimborakkal a bevonulasomkor elenekelt pinceszagu notambol, akkor majd esetleg targyalhatunk rola, hogy meghivom oket egy csesze sajat keszitesu kavera a konyhamban, de a privat szferamban nem fog razziazni egy penzbehajto "alapitvany" sem.
  • endrev
    #11
    Szépen lépdelünk Orwell 1984-es víziója felé...
  • nagylzs
    #10
    Ennek sosem lesz vége. Remélem hogy a zenészek idővel tényleg ingyen letölthetővé teszik a zenéiket, és a koncertekből élnek majd. (Egyre többen vannak így vele, mert úgyis mindenki lemásolja.) A filmekkel más a helyzet mert azok soha nem lesznek ingyenesek. :-(

    JOGDÍJTERROR!
  • Benedekco
    #9
    "otthon" izé ez félreérthető lett :S... szal magyarországon...
  • Benedekco
    #8
    szerintem adóztatni kéne mindenkit mert otthon ingyen hozzáférhet "bárki" a metromagazinhoz és az meg média.... szerintem monjuk amiatt is kéne adózni, hogy nézegethetjük a csodás óriásplakátokat az utcán, meg van a metró peronon kivetítő, meg minden ilyesmiért, pl a skála oldalán van kivetítő és az ország összes lakosát adóztatni kéne miatta, mert mivan ha épp arra jársz és meglátod...
  • Szefmester
    #7
    és ha nem másolok? csak a másolás lehetőségéért fizetni nem szép dolog..
  • Exi
    #6
    Arra alkatrészenként fizeted az 5 eurót.
    Leülhetsz.
  • gosub
    #5
    Az alkatrészenként megvett számgéppel mi a helyzet?
  • mumpic
    #4
    Orwell, és ő a regényt írta.
  • zsolt501
    #3
    Lassan Orwel 1984 című filmje fog megvalósulni ha így haladunk.
  • Betonparaszt
    #2
    Ha már csak eszedbe jut is gondolat bűnt követsz el és már visznek :)
    És persze lehetne ezt még tovább ragozni. Ha például valaki elkezd egy filmet elmesélni..... olyan lesz ez, mint régen Sztálin-viccet mondani :P
  • dashed_
    #1
    es ha en megjegyzek egy szamot es dudolgatom akkor nem kell vmit fizetnem?