151
Mortal Kombat vs. DC Universe
  • istvan65
    #151
    köszi, tényleg ott van benne!!!:):):):)
  • Anubys
    #150
    De mind ugyanúgy csinálja: nyomd meg a block-ot (amúgy, ha elolvasod a kézikönyvet, benne van. :)
  • istvan65
    #149
    pl: flash azt csinálja hogy megfog és elkezd pörgetni majd a földhöz dob!!ezeket a mozdulatokat keresem de nem találom. mindegyik mást tud csinálni!
  • istvan65
    #148
    valaki tudna mondani egy olyan oldalt ahol le vannak írva hogy hogy kell azokat a mozdulatokat csinálni amikor zuhanunk lefele közbe ütni kell egymást, mert nem tudom megcsinálni és sehol sem találom.
  • Prince23
    #147
    Story mode-ba hogy lehet legyőzni Flasht? nagyon gyors az a ond.

    bár ez a fórum már halott.
  • LordVenom
    #146
    Mortal Kombat sztori
  • Kreeder44
    #145
    passz én nem láttam de vegyél fel ID: Utiels csinálunk egy szervert v megdumáljuk hova megyünk és mehet a bunyó :)
  • romeozor
    #144
    ebben van valahol psn friend meghívás multiban?
  • Louis Cyphre
    #143
    Ha végigviszed a DC Universe-el a Story Mode-ot, akkor kapod meg Darkseid-et.
    Ha Mortal Kombat oldalon viszed végig a Story Mode-ot akkor Shao Kahn a jutalom.
    Ha ez megvolt, akkor nyomd meg az R1-et(PS3), vagy az RB-t(XBOX360) a karakterválasztó képernyőn, és láss csodát!:)
  • trick daddy
    #142
    ciao a két bonusz karaktert hogyan lehet megszerezni ??
  • Harkat 89
    #141
    Csak kicsit kéne visszanézned, és találnál jó pár linket amiben benne vannak.
  • digweeeD
    #140
    Hello Honnan tudom megnézni a kivégzéseket .Moviest lisbe én nem láttam
  • Kreeder44
    #139
    PS3 on ha valaki akar bunyózgatni néha írjon rám vagy vegyen fel ID-m utiels
  • storm181
    #138
    így van, először végig kell vinni, utána nyílnak meg a videók.
  • rambuu
    #137
    OK thx, majd próbálgatom, izé ott az extraba az Endings-be a karakterek kivégzését csak akkor birom megnézni, ha előtte el is végzem, aztán ott kinyílik?

    Meg remélem idővel lesz hozzá valami DLC, hogy + karakter, me ez a 10 v 10, meg az az 1+1 amiket storyval elő tudsz hozni szóval 11 v 11 elég kevés, sztem.
  • Harkat 89
    #136
    Csak Arcade módba, vagy töbjátékos esetben lehet megcsinálni a kivégzéseket. Miután legyőzted az ellenfelet, van pár másodpercnyi idő hogy elvégezd. Kb. egy ütésnyi távolságra állsz az elenféltől, és a
    D-padon megcsinálod azt mit kér. Pl. Scorpion esetében le,le,le és B gomb. És ezt gyorsan kell, meg pontosan végrehajtanod. Elején nehéz volt nekem is, de egy idő után rááll az ember keze, és már elsőre sikerül.
    Ha szeretnél gyakorolni ajánlom álítsd be 1 körösek legyenek gamek, és very easyre hogy gyorsabban haladj. És elsőre csak olyanokat próbálj mik könnyebek, pl. hátra,hátra,előre,előre +B(Flash) vagy le,le,le +B(Scorpion) vagy hátra,előre,előra,hátra +Y (Jax). Nekem ezek voltak amik legelőszőr sikerültek.
    Sok sikert.
    /ha valamit rosszul írtam javítstok/
  • rambuu
    #135
    Hogy kell azokat a fránya FATALITY-ket elsütni???
    Megvannak a kódok. de mit jelent az, amikor azt írja hogy Close vagy Sweep stb. ?
  • storm181
    #134
    Olvasd el a 360-asat is, az jobb szerintem. Amúgy ja, én is azt mondom, hogy faxa lett ez a játék, tényleg olyan, mint amit ebbe a tesztbe írnak (a 360-asba), hogy visszaadja a régi mortalok feelingjét.
    MKVSDC - Ez a főoldal, ennek be kell jönnie, s ott az első cikk a teszt.
  • Harkat 89
    #133
    'At character selection screen, press Start when choosing a character.'
    Én ha akor nyomok startot mikor választani kell karaktert, csak kiválasztja és bejön hogy válaszak MK , DC ,MIX mód közt. Vagy hogy kell hogy bejöjjön más ruha is?
  • Harkat 89
    #132
    Jaja. Én is csak olyan kivégzéseket tudok megcsinálni mibe előre meg hátra van csak, többit nagyon nehezen.
    Elolvstam PS3 -as tesztet (x360 -asat nemtudtam , nemjött be), és tetszett. Én is ezen véleményen vagyok szinte. És nemtudom , hogy akik fikázák a játékot miért teszik. De úgyse fogják megváltoztatni véleményüket, úgyhogy felesleges is időt fordítani rá :)Az a lényeg én élvezem, és haverokal jót játszok.
  • Smithie
    #131
    A kurv@ életbe!!!!!!Végre egy megoldás,nagyon ki van a tököm a d gyengeségeivel,nyomom fel,megy jobbra,mondom ilyen nincs,mortálnál meg csak dpaddal lehet normálisan játszani!
  • storm181
    #130
    Magyar nyelvű tesztek:
    [URL=http://playstationlive.hu/note/361]#1. (PS3)[/URL]
    [URL=http://www.konzolhq.hu/article-47-Mortal-Kombat-VS-DC-Universe--Teszt.html]#2. (X360)[/URL]
  • deepin
    #129
    neki kell ülnöm, hogy többet mondjak....
  • deepin
    #128
    sziasztok, én is kenem, jó a game, régi mortal-os vagyok, nekem nagyon bejött, egy-két haverral teszteltem, még többre nem volt időm, de király......
  • carterx
    #127
    Sziasztok

    Álítólag van valami Uncut verziója a játéknak.Tudtok arról valamit?
    Már kapható PAL-os is belőle.
  • lecsovirsli
    #126
    Nos, az bizony nem a mi gyengeségünk, hogy "nem úgy érzékeli" a masina, ahogy nyomjuk. Sajnos arról van szó, hogy az xbox kontroller d-padja gyalázatosra sikerült.
    Akit nagyon felpiszkál a téma, annak mondom, hogy van gyógyír, csak kissé vad a megvalósítás.
    Íme: http://www.ufighterx.com/guides/videogame/360dpadfix/360dpadfix.htm

    Én ugyan ennél kicsit egyszerűbb megoldást választottam, de nem is lett egnnyire szép a végeredmény...ugynakkor a d-pad most már jó, nincs félrereagálás...
  • Louis Cyphre
    #125
    A fatalityknél nagyon fontos a távolság, hogy milyen távról nyomja az ember. Nameg bizonyos oldalakon rosszul vannak leírva egyes fatalityk.
    Pl. itt rosszul van leírva Kitana 2. kivégzése:
    Kitana
    Helyesen (X360) Kiss of Death (sweep): Press Forward, Down(2), Back, A
    (PS3) Kiss of Death (sweep): Press Forward, Down(2), Back, X

    Én ezt az oldalt is szoktam nézni:
    mozgások PS3
    mozgások XBOX360
  • Harkat 89
    #124
    Flash is elég jó szerintem . Amúgy kombo challenge idegesít fel csak, ja meg hogy 10/2 szer ha sikerül a fatality, pedig csomoszor azt nyomom mi kell, csak nem úgy érzékeli, vagy lassan. De majd rá áll a kezem:)
    Én is teljesem megvagyok elégedve vele, egyedül versusmódba hiányzik hogy 8 karakterel nyomjuk, úgy jobban elvolnánk haverokal.
  • Louis Cyphre
    #123
    Nekem is megvan a játék! Olyan amilyenre számítottam, nagyon jó! Én speciel alig bírtam letenni.:)
    Egyelőre még csak az MK story-t csináltam meg, valamint az Arcade mode-ban végigvittem egy pár karakterrel. Nekem idáig a kedvenc karaktereim: Scorpion és Captain Marvel.
    Ezt a Kombo challenge-t viszont most egy ideig pihentetem, mert egy kicsit nehézre sikerült.:)
  • Harkat 89
    #122
    Végre megvan a játék :) De jót játszottam vele. Amúgy másnak is MK story 7 még a DC story 8 chapteres? Meg elkezdtem a kombo challenget, de nagyon nehéz, van hogy végignyomom és el se fogadja, pedig ettől gyorsabban nemfogmenni.
  • Harkat 89
    #121
    Ja már jó, csak az oldalalal van valami gond még, de gondolom javítják egyfolytában. Mostmár rendesen látszik minden. Amúgy nem valami rendesek hogy egyik karakternek 5 spec. mozgása van még másnak 10.
  • Louis Cyphre
    #120
    Én csak egyféle nyilat látok.
  • Harkat 89
    #119
    Mi a külömbség a kis nyíl és a nagyobb, vastagabb nyíl között?
  • Louis Cyphre
    #118
    Az összes karakter speciális mozgása és kivégzése

  • baandee
    #117
    Hogy lehet kivégzéseket csinálni?
  • gabeszg
    #116
    Amikor betöltődik a sárga rész ott felül akkor hogy lehet azt a "rage" et előhozni?
  • Harkat 89
    #115
    Vannak egész jók most is, pl. Flash második kivégzése nekem kimondottan tetszik :) Nemtom miért fikáza mindki , jó nem mind a 40 kivégzés jó, de elég sok. És csak jobb így mintha egyáltalán nem volna.
    Amúgy olyan rosz mindki tölti fel videókat, én meg nembírom megálni ne nézem meg őket, pedig csak jobb volna majd jövőhéten magamnak megcsinálni ezeket :)
  • Louis Cyphre
    #114
    No, srác elkezdte folyamatosan feltölteni a kivégzés videókat az előzőekben idézett Youtube oldalon. Tehát itt:
    Youtube videók
  • Harkat 89
    #113
    Nemtűnik teljesíthetetlennek, ráadásul az tetszik hogy azért kapok achievmentet hogy megismerem mindenki játékát.
  • Louis Cyphre
    #112
    Na akkor:
    PS3 Trophies
    XBOX360 Achievements