62
  • Regiujzenek
    #62
    Aki szereti a harcművészeti és a Van Damme filmeket, egy kis olvasnivaló:

    Küzdősport, harcművészeti filmek - Kung-fu, karatefilmek, Van Damme küzdőfilmek

  • cassoneitaly
    #61


  • Tyler1
    #60
    Eddig ez a legnagyobb, de az utóbbi időkben készített reklámjai egytől egyig hatalmasak :)
  • cassoneitaly
    #59
    Egyszerűen zseniális!!!

  • cassoneitaly
    #58
    Van Damme 2011 Áprilisában visszatér...A Ringbe!

    Meg fog küzdeni egy eddig veretlen, többszörös Olimpiai Bajnok Muay Thai harcossal, Somrak Khamsinggal...

    A hivatalos bejelentésen azért VanDamme kicsit elérzékenyült, mondván tudja hogy anno mennyire elb@szta az életét, drogozott, ivott, stb...És szeretné a rajongóinak bebizonyítani, hogy újra a régi VanDamme, és ez remélem az Áprilisi mérkőzés megnyerésével sikerül neki!

    GO VAN DAMME!!!



  • cassoneitaly
    #57
    VAN DAMME vs. SEAGAL

    (Sztori: #8)

  • Tyler1
    #56
    na erre kiváncsi vok! anno az első rész gyerekkorom kedvenc filmje volt, Van Damme volt a kőkemény hős szememben! legutóbbi filmje a JCVD nekem elég kiábrándító volt, mert nem az ilyen szerepet szoktam meg tőle!
    Remélem most azért Dolphal összehoznak legalább egy az elsőhöz hasonló fightot :D
  • cassoneitaly
    #55
    Forrás: Magyar VAN DAMME rajongói oldal
  • cassoneitaly
    #54
    Egy kis hír:

    Február 15-én elkezdõdött a "Tökéletes Katona 3" forgatása Bulgáriában, melyhez hosszas tárgyalások után végül Dolph Lundgren is beadta a derekát. Dolph 5 napot forgatott, mely tartalmazott egy küzdelmi jelenetet is Jean-Claude-dal. Jean-Claude 20 napot forgatott, mellyel letudta a szerzõdését, de a hírek szerint a héten még visszahívták néhány jelenet forgatására. A bulgáriai helyszín sajnos megint hozni fogja magával a lepusztult, olcsó környezetet és díszleteket, de ez ebben az esetben még jól is elsülhet, mivel a film sztorija Csernobilban játszódik. A film forgatása a tervek szerint április végéig fog tartani, ami meglepõen sok. A film forgalmazása a Sony kezében van, és egy belsõ forrás szerint most úgy áll a helyzet, hogy a filmet a mozikba szánják. Ez azonban majd a tesztvetítésekbõl származó visszhangokból fog eldõlni biztosan.
    A filmben szerepet kapott Andrei Arlovski, korábbi ketrecharc bajnok, és az a Jon Foo is, aki a látványos templomos jelenetben mérkõzött meg Tony Jaa-val a "Tom Yum Goong" címû filmben.
    Kíváncsian várjuk a végeredményt!

    Az elmúlt hónapokban különféle filmfolytatás hírek láttak napvilágot,melybõl a "Véres Játék" második része tûnt befutónak, azonban az eredeti film jogbirtokosai nem egyeznek bele semmi olyan filmbe, melynek címében a "Véres Játék" szerepelne, illetve az 1996-ban bírósági perig fajult Frank Dux vs Jean-Claude Van Damme per végeredményeképpen a Frank Dux karakternevet sem lehet felhasználni egy filmben sem. A forgatókönyv kész volt, de elkészítésérõl nem sikerült megegyezni, így sajnos a project tavaly a kukában landolt. Nemrég azonban "The Pit Bull" néven feltûnt egy újabb project, melyrõl csak találgatnak, hogy ez az a forgatókönyv e átírva, vagy egy teljesen új. A projectrõl mindenesetre annyit tudni, hogy a forgatókönyvet Ross W. Clarkson és Jean-Claude ötletébõl Mike Cassey írta, továbbá Ross W. Clarkson vállatba be az operatõri és rendezõi feladatokat is. Jean-Claude nagyon jó kapcsolatot ápol Ross-sal, hisz az évek alatt nagyon sok filmen dolgoztak már együtt. A híresztelések szerint még az idén le akarják forgatni a filmet.

    Jean-Claude személyes projectje, a "The Eagle Path" kõkemény utómunkálati stádiumban van, mivel egy rövid anyagot be akarnak mutatni belõle a Cannesi Filmvesztiválon májusban, hogy forgalmazót találjanak, továbbá a kész mû premierje 2009. szeptember 18-án lesz a Torontói Filmfesztiválon!

    Sajnos egy nagyon szomorú hírrel kell zárnom. 2 év gégerák elleni küzdelem után 2009. március 15-én, 62 éves korában elhunyt Ron Silver, az "Idõzsaru" címû film McComb szenátora. Nyugodjék békében. Emléke és munkássága örökre fennmarad!
  • Noninnyó
    #53
    Jujj, köszi a linkelést :). Én kiskorom óta Van Damme rajongó vagyok, most is egy nagy plakát díszeleg a falamon :).
    Emlékszem erre az adásra, anno fel is vettem videóra. 1996 vagy 1997 lehetett. Oltári jó volt most viszont látni :). Jókat nevettem rajta.
    Köszönöm!
  • cassoneitaly
    #52
    na egy kis UPDATE:

    Ki emlékszik még, amikor a Friderikusz Showban volt?
    Egy kis multidéző akkor:

    Part1:



    Part2:



  • Daniel19
    #51
    Az kamu verzió.

    Azonban tegnap kijött egy normális DVDRip. Ez az:

    Jcvd FRENCH DVDRiP XViD-NTK avi

    Látom nagyon aktív és lelkes tag vagy, szeretném, ha regelnél a rajongói fórumomba és ott tudnánk tovább csevegni!
  • cassoneitaly
    #50
    Jól néz ki a trailer alapján!!
    Hát ezt leszedem, végre egy új Van Damme film
    Már az EGYIK külföldi torrent oldalon fentvan ilyen verzióban: JCVD.DVDrip.[ENG]Proper.HDViD

    Csak nem sokan seedelik...
  • Daniel19
    #49






  • Daniel19
    #48
    Holnap jön ki Franciaországban DVD-n legújabb filmje, a "J.C.V.D.". Világszerte a film pozitív kritikákat kapott, végre észrevették, hogy Jean-Claude színészileg is sokat fejlődött. Több információ Jean-Claude magyar rajongói oldalán: http://www.vandamme.atw.hu

    Itt a film előzetese:

    http://video.yahoo.com/watch/3682408/10133660

    Képek a filmből:



















  • cassoneitaly
    #47
    Ideje hogy újra beinduljon a topic

    És mikor lenne erre a legjobb alkalom, ha nem a születésnapján!

    Jean Claude Van Damme - 48


    És ha már az imdb-n jártok, egy kis érdekesség:Tökéletes Katona 3...
  • cassoneitaly
    #46
    Sorry, a /-jelet lehagytam



  • cassoneitaly
    #45
    Best of van damme
    PART 1
    [flash]http://www.metacafe.com/fplayer/312084/best_kicks_and_moves_from_jean_claude_van_damme_1of2.swf[flash]

    PART 2
    [flash]http://www.metacafe.com/fplayer/355461/best_kicks_and_moves_from_jean_claude_van_damme_2of2.swf[flash]
  • cassoneitaly
    #44
    Vannak akik szívesen beválogatták volna más filmekbe főszereplőnek...









  • cassoneitaly
    #43
    A kicsi Van Damme







  • schrank
    #42
    a véres sport szerintem történelmi film volt onnantól kezdődtek ezek a modern verekedős múvik a csáknoriszosfélék helyett
    szerintem az egyik első mozis szereplése a karate kölyök akárhányban volt mint ellenfél
    akkor jött össze első nagy szerelmével lorenzóval

    különféle vállalkozásokba fektette a filmekkel szerzett vagyonát ...

    kedvenc étele a csörgőkígyó

    én nagy rajongója vagyok a mai napig szoktam a filmjeiből jeleneteket eljátszani
  • Daniel19
    #41
    Ismeritek a magyar rajongói oldalát?

    http://www.vandamme.atw.hu
  • Apus
    #40
    Ez büntet :D:D:D:D
  • BaLTáSGYiLKoS
    #39
  • BaLTáSGYiLKoS
    #38
  • bordy
    #37
    XD
    ezek nagyon kemények. cs-s meg a dobos cucc miatt érdemes volt benéznem XD
  • Danny1987
    #36
    A véres játék (bloodsport) szerintem a legjobb filmje.
    És asszem ez a film az elsők között volt amiben főszereplő volt.
  • Depridol
    #35
    fav topik volt sok filmem vhs-en:D
  • Apus
    #34
    Magasságról jut eszembe. Eredetileg ő lett volna a Predator anno az első részben, aztán Kevin Peter Hall lett kiválasztva. akire méretileg jobban passzolt a szerep:)
  • Sir Quno Jedi
    #33
    De aszerint a film szerint egyforma magasak?!?!? :DDDD
  • cassoneitaly
    #32
    Ja, azt én is néztem élőben, alig akarta megmutatni milyen kemény

    Kerestem is utána jútúbon, de friderikusz show-s vendégként csak FOgarasi Árpit találtam Hát milyen dolog ez?
  • Szolnokboy1
    #31
    Van Dámm nagy sztár, még Friderikusz is meghívta a sójába annak idején
  • Jano
    #30
    Van Dammeban és Lundgrenben az a közös, hogy egyetlen jó filmjük a Tökéletes katona. -.-
  • Jano
    #29
    A harmadik képen milyen lelkes a 2 hölgy.
  • Taranov
    #28
    Ki az a Jean Claude Van Damme? Ja, ő az a művészfilmes? :)
  • cassoneitaly
    #27
    időközben elkészültem egy bannerral, remélem hamarosan beteszik

    Egy kis ajándékként egy-két aláírt képe:







  • Prince23
    #26
    Nagyapó :(
    Kár érte, 10 éve még jó filmjei is voltak, nyerő páros, de asszem az volt az utolsó minőségi filmje.
  • cassoneitaly
    #25
    Picit megöregedett...de azért még formában









    Itt gondolom a fiával Kristopherrel... Szar élete lehet biztos..


  • ForzaInter
    #24
    a b kategória legnagyobb sztárja:)
  • Z
    #23
    Karate Tigris? Ebben ő volt a főgonosz, hatalmas volt alámondással...
    Harc 2