1711
  • Vicodine
    #1427
    En az enyemet ami nekem bevalt elkuldenem de nem tudom hogyan kell, bejelentkeztem az oldalra, kimasoltam a linket meg minden, de csak nem akarja...
  • WiLDoR
    #1426
    ugyanezt lehetne kérni Force Master-hez is?
    thx
  • Malachit
    #1425
    Meg béna is
  • Vicodine
    #1424
    Nem erdemes macrozni mert elobb vagy utobb banolva leszel
  • BnSToci
    #1423
    Tudtok valami gamepad-ot vagy spéci egeret amivel lehet macro-zni?
  • Vicodine
    #1422
    Eddig tartjak azt az utemet amit igertek, igy tenyleg gyorsan utolerjuk majd koreat
  • p2501
    #1421
    Március 2. - Warlock!!!


    *.*

    Utoljára szerkesztette: p2501, 2016.02.18. 16:06:08
  • xodd
    #1420
    PvE PvP
  • Overburner
    #1419
    KFM talentfát tudna valaki linkelni? Ami jónak tűnik.
  • torrente111
    #1418
  • drop
    #1417
    Wass Be. Je 1234 aztán egy kávé cxv es kész
  • xodd
    #1416
    jaesung guide-ja link.
    ha jobban érdekel a dolog akkor keress rá twitchen Han Jun Ho aka Eyebrows-ra legjobb BM kóreába
    Utoljára szerkesztette: xodd, 2016.02.17. 10:38:05
  • Vicodine
    #1415
    Na mokamatyi vagy....
    gohanangry: BM
  • Malachit
    #1414
    1-2-1-2-3-F-2-X-LMB-RMB-RMB = KILL!!!

    Ez megfelelt?
  • gohanangry
    #1413
    Hello.
    Légyszi mondjatok már nekem jó blade master kombókat.
    Köszi
  • Overburner
    #1412
    Van egy rakás Soul Shield-em az egyik Set-et faszán egymás mellé rakta de viszont a másik set-et szétosztotta valamiért 2 külön sorba. Át tudom rendezni ezt a cuccot valahogy a soul shieldes tabon?
  • Vicodine
    #1411
    Nem ertelek, summonerrel barmit, gear fugvenyeben szinte tenyle barmit lesolozol, minek akarsz masik karit, amivel instakat solozol..:D Erre a celra summonert erdemes hasznalni. De akkor szerintem kezdj el egy KFMet, mert az pont ellentetje a suminak, mivel sumival nem kell sok esz a playhez, KFM viszont, bar ugyanolyan op, de sokkal nagyobb tudas kell hozza.
  • Hitmanus
    #1410
    Hali! Na akkor tehát a Summoner mellé milyen alt karit ajánlotok aki képes solozni akár az instákat is?
    Utoljára szerkesztette: Hitmanus, 2016.02.16. 14:21:21
  • Overburner
    #1409
    Én Hao-ban vagyok Cerulean-ban de valami mocsok sok Crimsonost látok Cerus-t alig. Ruhát fel sem merem venni mert agyonvágnak instant. :D Egyébként ruháknak van valami jelentőségük vagy csak kinézet? Mert kaptam küldiből valami másféle ruhát de statot nem adott egyik sem.
  • Malachit
    #1408
    Ja amúgy beléptem hétvégén az IDDQD-be:)
  • Malachit
    #1407
    Pakold bele a fegyvereket, majd áttöréshez írja milyen spec. fegyver és anyag kell, aminek meg írja a beszerezhetőségi helyét is. Tegnap nekem úgy tűnt mintha eltérő típust (pl. gyűrűbe nyakast) drágábban olvasztana, de csak lehet rosszul láttam.
  • Overburner
    #1406
  • alcca
    #1405
    Mindegy mivel húzod a fegyot, csak néhány fegyver több pontot ad hozzá
  • Overburner
    #1404
    Mindegy hogy mivel lvluppolom a hongmoon fegyómat? Vagy van valami változás a végleges kimenetelében ettől függően?
  • alcca
    #1403
    hogy pontosak legyünk: xAlccax, vagy Alcca
  • Vicodine
    #1402
    Starfalon, cerulean order frakcio egyik legnagyobb magyar clanja(50+ player,csucsidoben 30-35 online) aktiv tagokat keres, olyanokat, akik csapatjatekosok, es hajlandoak tenni is a klanert amiben vannak!
    Ingame keressetek felvetelert es infoert: Namiyo, Byul, Chillan, xAllcax
  • p2501
    #1401
    Szerintem csak úgy tudsz ha egy klántag akinek van inv joga, beinvel téged mikor online vagy és kész. (te pedig elfogadod az invet)
    Utoljára szerkesztette: p2501, 2016.02.15. 14:31:33
  • WiLDoR
    #1400
    hogy lehet clan-hoz csatlakozni?
    (hao district/crimson)
  • Overburner
    #1399
    Ezt akár én is pont leírhattam volna így. :D
  • xodd
    #1398
    windresten magyar klán crimson oldalon van?
  • xodd
    #1397
    hát igazából arra nem nagyon tudom a választ néha nálam is elő szokott fordulni de nagyon ritka
  • Malachit
    #1396
    Tegnap megnéztem és rosszul emlékeztem. Csak 21 vagyok :P Lassan korosodok na a sok WOW meg WOWS mindig visszahúz. Azokban meg vagy többször is 100 vagyok, illetve 8-as :)

    Kösz a buildeket, majd nézegetem őket.
  • alcca
    #1395
    Én kb valahogy így pakolnám.

    Lvl 25 Summoner
    Lvl 30 Summoner
    Lvl 35 Summoner
    Lvl 40 Summoner
    Lvl 45 Summoner + HM 1
    Utoljára szerkesztette: alcca, 2016.02.12. 13:01:15
  • p2501
    #1394
    Ezzel egyetértek, hogy azaz igazi fun, ha te magad csinálod ezeket, btw summonernek olyan sok bonyolult és hosszú combója nincs is, hogy nagyon makróznia kéne (mint mondjuk a KFMnek). Ami van, azt meg (szerintem) 'illik' megjegyezeni és magad csinálni.

    Summoner szerintem egy nagyon jó pve karakter, nem tudom milyen buildet szeretnél, vagy hogy jelenleg mit hiányolsz a skilleid közül, de szinte majdnem mindegy hogy fejlődéshez mit használsz. Én a területi skillágakra raktam a pontot, illetve a macska tauntra, mert egyszerűbb volt behúzni a fél mappon annyi mobot amennyit csak tudok, taunt macskával, én meg területi sebzéssel megöltem őket pár másodperc alatt. Így elég hamar végeztem mindig a questekkel. Ha insta helyre mentem akkor raktam a macska boss defre is. Alapvetően meg mobokhoz a dps skillekre raktam, a lekötözésre, lassításra, egy kis heal.
  • alcca
    #1393
    Mekkora vagy a summonerrel?
  • Malachit
    #1392
    Ilyen kör ismétlődő skillsor makrókat írtak, hogy érdemes beállítani. Mondjuk x skillhez tartozik egy ismétlési sor és azt járatod körbe körbe, vagy mondjuk blokkolsz 1 támadást és ebben az esetben van egy ebből jövő skillsor, amit ajánlott bemakrózni a blokkoláshoz.
    De ezeket csak olvastam, szerintem élvezetesebb, ha te magad vagy olyan ügyes, hogy mindezeket manuálisan lereagálod, ne a makró győzze le már az ellenfeleket, hanem te magad.

    Summonernek még mindig nem leltem értelmes fejlődési talentfát :/
  • p2501
    #1391
    Ebben most nem vagyok 100%-ig biztos, de úgy tudom, hogy amúgy a macrót annyira nem támogatja a játék. Tehát pl ha szarrá makrózod a karidat és minden combód be van állítva egy gombra, akkor bannt is kaphatsz érte.
  • Malachit
    #1390
    A videó kicsit olyan hatást keltett, mint az AION-ban az AAW volt. Sajnos időhiány miatt nem haladok a summonerrel. Már 2. napja ugyan azon a quest hub-on ácsingózik. Csak a 2 pörgetést tudom ellőni :/

    Olvastam amúgy hogy a summoner ilyen PVE-ben support szerepet töltene be. Érdekesnek hangzik. A destro meg CC (boss súlyemelés gyaaa :D )

    Pluszban ajánlgatják, hogy a játékhoz vegyen az ember fia ilyen 100000 oldalgombos egeret a makrók miatt. Na szerintem ez az én szintemen nem kell és utálom is az ilyen egereket. Meg amúgy is szénné kell makrózni magad, hogy jó legyél, ezt megint utálom. Inkább leszek béna kezdő szintű aki nézegeti a felvillanó skill lehetőségeket, mint hogy mindent makróból toljak. AION-ban is assával amint elkezdtem makrózni, béna is lettem vele.

    Klánban még mindig nem vagyok. IDDQD-t láttam hirdetni 2x. Másik klán is van biztos, csak hirdetést nem láttam még tőlük.:)
  • alcca
    #1389
    1. igen. Kuldik,Vendorok,Item shop, bossok
    2. Vannak bossok amik dobhatnak fegyvereket, van szerencsekerék ami szintén dobhat fegyvert. Viszont a kezdő Hongmoon fegyvert kell upgradelni és húzni egészen a végsőkig. Később majd le fogjuk cserélni de jelenleg azt kell kimaxolni.
  • Lacika1992
    #1388
    Még 2 amatőr kérdésem lenne és nem zavarok többet senkit. :D
    1: A ruhák itt úgy vannak h mellék küldikért, bossokért, meg egyebekért kapjuk?
    2: A fegyverek is csak úgy random jönnek? Mert eddig még semmilyen árust nem láttam, de már van 3 kardom.