1711
  • xodd
    #1467
    amúgy én azt vettem észre ebbe a játékba hogy nagyon nincs szükséged klánra (legalább is eddig), benne vagyok most 1 közepes külföldibe de kb semmi értelme nincs. max akkor van ha tényleg jó playerek vannak premade 4es partyk akik fél óra alatt 4bsh-znak :D
  • alcca
    #1466
    Igazad van hirtelen új szervernek gondoltam. Még most is a legpopulárisabb szerver. Amúgy se volt értelme ennek az egy szerverre csoportosulásnak. Olyan picike a pvp zóna, hogy szerintem a legnéptelenebb szerveren is bőven találsz ellenséget...

    De magyarokról volt szó, akik főleg Hao-n és Starfall-on vannak.

    A fb csoportokból indultam ki ahol minden új alak az újonnan megjelölt szerverekre megy, aztán kérdezgetik hogy nincs-e magyar itt meg ott. Aztán mondják nekik hogy nincs, jaj de nem akarom kitörölni a karimat. A legtöbbnek a karija még a 30at se érte el, de nem akarja kitörölni. OMG mi a fenét szerzett lvl 30ig amit nem lehetne törölni?
  • xodd
    #1465
    te meg miről beszélsz? windrest volt headstartba a legpopulárisabb szeró, szerintem most is a top3ba van
  • Malachit
    #1464
    Mától Warlock invázió várható? :)
  • Predtom0O
    #1463
    Van tobb magyar klan is a szerveren.
  • alcca
    #1462
    Hao-n vagy Starfall-on vannak főleg magyarok. Plusz még itt. Hát azon a szerveren vagy nincsen vagy nem kerültek fel a listára.

    Amúgy nem értem, hogy miért választanak az emberek olyan szervert ahol senki se játszik... Előbb talán szét kéne nézni...
  • Hitmanus
    #1461
    Windrest szerveren van magyar klán?
  • Malachit
    #1460
    Van valami lista/oldal hogy az állítólagos plusz receptek melyik bossokból/instákból szerezhetők be?

    Tegnap álltam egy helyben és időközönként olyan effektet kaptam, mintha NFSU-ban nitro-t nyomtam volna. Valaki tapasztalt ilyet, oka esetleg?
    Utoljára szerkesztette: Malachit, 2016.02.26. 07:52:00
  • WiLDoR
    #1459
    ez eleg jol osszefoglalja, hogy mihez mit erdemes felvenni.
  • Malachit
    #1458
    Akkro nem tudom miért írták, hoyg a vadászatot kell felvenni :/
  • xodd
    #1457
    én csak a moonwater transf stone-t gyártom magamnak hátha kapok még 1et bónuszba, a többi tényleg nem nagyon éri meg mert nagyon kevés rajta a haszon
  • alcca
    #1456
    Mushin Tower Lvl 7-es küldi. 1 gold 50 silver. Napi quest. Szóval ha csak ezt megcsinálod akkor meg is van az adó. Bár tény hogy a 7es szinten levő boss nem könnyű, kell hozzá a gear már. Állítólag nehezebb mint a fentebb levők...
  • p2501
    #1455
    4 db craftos guildet kell felvenned a fegyver upgrade kavicsokhoz:

    Merry Potters - ez az edénykés, itt van a poti ami kell a kőhöz.
    Soul Wardens - soulshield (maga a kő gyártása)
    Green Thumbs - itt ilyen porokat tudsz gyártani ami a potihoz kell
    Tree Fellers - favágós


    Egy karakterrel ezeket fel tudod venni és le tudod gyártani.

    Utoljára szerkesztette: p2501, 2016.02.24. 14:28:21
  • Malachit
    #1454
    Igen, tapasztaltam, hogy az utolsó területre elérve a küldetések, az eddigi réz aprópénz helyett átváltottak ezüstre (Igaz még csak 1-2 ezüst/küldetés). Gondolom később ahogy haladok előre ezek is nőni fognak még.

    Próbálgatom a gyártást is, de nagyon szenvedős volt így szintezés közben mindig visszamenni a guildes emberkékhez. A posta meg mivel az elején alig kapsz pénzt eléggé drága megoldás lett volna :/ Soulshieldet és cserépedény gyártót vettem fel. Mellé a vadászatot és a favágást, mint ajánlottat, de ahogy nézem kéne még valahonnan szereznem egy poti készítőt is, mert a fegyver fejlesztő kövekhez meg az gyártja a folyadékot, mint reagenst :/ Majd másodlagos karakterrel megpróbálom felvenni és önellátóvá válni, mint ahogy mindig is csináltam, de állítólag nem éri meg gyártani, mert a költség több mint a brokernél futó árak :/

    Transmute-ot is néztem kicsit, de eléggé szűk körűnek találtam a lehetőségeket elsőre. A fegyvereket meg hiába törtdelem szorgosan, kb 1/100 arányba dobódik belőlük hasznosítható anyag :( Érdekes módon a soulhield darabok meg egész jól törnek. Lehet szakmafüggőség is van?
  • xodd
    #1453
    45ön napi 13 goldot simán kiszedsz kb 2-3 óra alatt
  • Vicodine
    #1452
    Starfalon a losers klan(xalccax,allca,namiyo,byul,lacer). Amugy annak kell beadnia ezt az osszeget, aki mar 45os, de nyilvan nem az, hogy meglepte es maris..D Amugy csak h erzekeltessem neked, aki kicsit is foglalkozik a jatekkal, tehat nem hyper casualba tolja, annak a napi 10G sima liba, meg a soulstone is lopikula, viszont ezek az alapok a fejleszteshez
    Utoljára szerkesztette: Vicodine, 2016.02.24. 10:19:51
  • Anthrax
    #1451
    Oda van írva, csak olvass vissza, klánok között is megtalálod.
  • Malachit
    #1450
    Húú ez az adó nekem soknak tűnik, még nincs 2 aranyam 40-es szinten :P A köveket meg asse tudom mik :D

    Vicodine Klánnév? Kéne frissíteni a Klánok menüpontot is erősen. (nevek, toborzók, elérhetőség).
  • Vicodine
    #1449
    Ez kb hetente fel oranyi idoraforditas a clanra, hogy tudjunk fejlodni.
  • alcca
    #1448
    Szerintem korrekt a KFM dmg-e. Jah igen bár nem jelöltem ki, de 1secel előtte kaptam kétszer 5k dmg-t is.



  • alcca
    #1447
    A létminimum :D
    1gold + 10soulstone
  • p2501
    #1446
    És mennyi a heti adótok? (csak kiváncsiságból, mert mi a többiekkel a piros oldalon vagyunk :/ )
  • BoneDragon
    #1445
    Tuti, hogy kapnak belőle részesedést. Anno a wownál is volt ilyen, hogy a blizz kap utánuk, különben bezáratná az összeset.
  • Vicodine
    #1444
    GG helyett van vmi allitolag, de nem vmi faxa...Amugy elegge fosul csinaljak jah, nem is ertem, mindig kivarnak a banhullammal, persze megerti az ember, hogy most masra kell figyelniuk, de akkor legalabb vmi olyan vedelmet tennenek be, ami jol mukodik, es akkor nem kellene banolgatniuk, hanem automata vegezne egy progi a szurest azt cso. De amugy en azt nem ertem, hogy vannak az oldalak, amik goldot arulnak, akik csinaljak a botokat ugye stb...Azokat az oldalakat miert nem lehet megfogni, hiszen illegalisak? Ha az oldalakat bezaratnak, akkor nem lenne bot, mert minek...:D Ezt sosem ertettem, szerintem a cegnek ugyanugy csurran-cseppen belole, kulonben semmibol sem tartana egy olyan oldalt illegalitas miatt bezaratni
  • alcca
    #1443
    Ismerve NC-t addig vár míg nem lesznek játékosok... NCsoft lehet csinálna is valamit, de ezaz NCwest egy szar.
  • alcca
    #1442
    Szerintem NC szarik az egészre. GG se fut...
  • Vicodine
    #1441
    Azert ennyire nem veszes a dolog, mint ahogyan leirtad:D Macrot hasznalok vannak sokan, ez teny, cheaterekkel ritkan lehet talalkozni(de ez minden mmo velejaroja, sehol nem lehet 100%ban vedekezni ellenuk). En is felbaszom magam neha amikor egyel talalkozom mondjuk arenaban, de aztan beveszem a leszarom tablettat, mert tudom, hogy ugy is banolva lesznek, ismerve Nc taktikajat, csak meg kivarnak, mert jelenleg mas gondokkal kuszkodnek ami nagyobb problema.
  • Zarache87
    #1440

    Hello

    A Loser Klan ujra tagfelvetel hirdet Cerulean Order oldalra a Starfall Crater serveren.
    Ha csatlakozni szeretnetek irjatok ra az alabbi emberek kozul valakire:xAlccax,Byul,LNanoka,JuneAsssassin,xTreMees,Jolomi,stopit,etanbusz,lacer esetleg Namiyora.

    Eleg sokan vagyunk online es mindenki segitokesz ha akartok csatlakozzatok :)
    A klan jelenleg lv5-os es van heti ado a lv 45-os tagoknak. Aki 45-os szint alatt van annak nincsen semilyen adoja. A friss lv45-os karik az adott heten nem adoznak.
  • alcca
    #1439
    NC kibaszhatná már a játékból a kurva cheatereket, botokat, goldsellereket és a tetves macro használókat. Így élvezhetetlen ez a játék... Aztán majd csodálkoznak megint hogy senki se játszik a szarjukkal, pont mint az Aion-nál.

    Meddig várnak még? Addig míg itt hagyják a játékot azok akik betartjál a szabályokat? Megint tönkre basznak egy jó játékot, azért mert szarnak az emberekre...
  • Vicodine
    #1438
    Hat ezert kell nagy klanba lenni, aktiv normalis embereket tovabbra is varunk starfalon a kek szinu mezunkben:)
  • p2501
    #1437
    Ohh.....értem. Köszi :D Úgy érzem, akkor nekünk van hova fejlődnünk. Jelenleg 24 db 45-ös kari sincs a klánban, nem hogy összerakjunk egy 24fős raidet ^^
  • alcca
    #1436
    Ohh ha csak insignia és a gold kéne a klán fejlesztéséhez :D
    Jelenleg csak a klán fejlesztése miatt kell a sok aktív ember. Később lesz 24fős raid instance heti lockouttal, ahova kelleni fog a nagy klán (itt már lesz taktika is a bossokra).

    clan-ranks
    Nézd meg a linket. De kiemelek pár jutalmat.
    Rank 6 - Equipment upgrade cost reduced by 5% (Excludes Breakthrough/Evolve, and some items.)
    Rank 8 - Windstride to clan member in party.
    Rank 9 - Equipment upgrade cost reduced by an additional 10% (Excludes Breakthrough/Evolve, and some items.)
    Rank 14 -
    Equipment upgrade cost reduced by an additional 10%
    Equipment Breakthrough and Evolve cost reduced by 5%

    és a Clan Rank 14 feltétele:

    20 or more clan members
    155 Gold
    46 Naryu Silver
    1730 Faction Insignias
    970 Soulstones
  • p2501
    #1435
    Na nekem lenne egy kérdésem, már régebben felmerült itt a fórumon, de nem nagyon fejtette ki senki bővebben (vagy legalábbis én nem láttam), szóval most felteszem a kérdést:

    Miért a nagyobb guildek érvényesülhetnek, és juthatnak előnyhöz a játékban hosszú távon? Írta valaki, hogy a game alapvetően a nagy guildeknek kedvez, de nem tudom, hogy miért. Láttam, hogy lehet a guildben craftolni, de csak frakció ruhát meg pár potit láttam eddig benne. Gondolom nagyobb guild szinten van több dolog is, de ezekről nem tudok semmit. Illetve hány aktív főtől számít egy guild nagynak? Minimum 30-40 online / nap? Gondolom ez "adózás" szempontjából is jobb, ha minnél többen vannak (insignia és gold).

    Előre is köszi a válaszokat és bocsi, hogy lusta vagyok utána nézni, de hátha tudja itt valaki, aki szivesen leírná. :'D

  • Vicodine
    #1434
    Persze, egyetertek, de azt ne felejtsd el, hogy azert vannak olyan dolgok, amik evidensek.Pl en olyan buildet hasznalok, amivel jol tudok hpt tolteni, ezert nagyon strapabiro a karim, volt mar hogy pl summoner levitte 50%ra a hpmat, de full hpn vertem el..:D Nagyon nem mind1, ez evidens, hogy nagyon kell. Vagy hogy mindig lassitani tudjam az enemyt meg cczni. Meg kfm vagy bm ellen pl az sem szar, ha az ember nem csak a levegobe loodoz, hanem eltol egy skillt, amivel meggatolom a defenziv skilljeinek a hasznalatat, igy akar sebzem is. De par dolog mar tenyleg izles kerdese, kinek mi all kezre. En FMel nagyon szenvedtem az elejen, 1v1et nezem most alapul. Olyan 40% koruli ratem volt, szoval tenyleg nagyon gaz. Ezzel a buildel mar felhoztam magamat 60% fole, es bizonyos classok ellen mar nem izzadva indulok neki, hogy na ez most tuti szarra ver, hanem tenyleg csak akkor ver meg ha jobb jatekos, a class mar nem uti.
  • xodd
    #1433
    igazából mindenki olyan buildet használ ami neki bejön ezek csak ilyen alap útmutatások
  • Vicodine
    #1432
    Ja de akkor mar megosztom a pve buildemet is :) A pvp buildhez annyit hozzatennek, hogy termeszetesen nem minden class ellen jo, ha 1v1et tol az ember, nyilvan egy ranged class ellen mas kell, mint meele ellen stb stb...De ezt gondolom mas is a classhoz alakitja
    Utoljára szerkesztette: Vicodine, 2016.02.22. 09:29:54
  • Vicodine
    #1431
    Na azt most donts el vki melyik a jo:D Nekem pl nagyon fura 1-2 skill, hogy azzal vagy masik nelkul hogyan lehet jol pvpzni vagy pvezni, de latom masnak meg tok jol megy igy is. En most varialtam a pvp buildemen kicsit, jelenleg ez egy igen op cucc , itt minden meg van, cc hegyek, chi sosem fogy ki stb stb...nagyon op build, erdemes probalkozni vele. Es meg akkor milyen op lesz, ha lehet majd dragonchart kirakni tier5 form 2re...Akkor azzal hatalmas boost lesz meg
    Utoljára szerkesztette: Vicodine, 2016.02.22. 09:21:51
  • xodd
    #1430
    PvP. Ez meg mushin twrhez lett írva de sztem alapból is jó lehet
    Utoljára szerkesztette: xodd, 2016.02.22. 08:03:16
  • Vicodine
    #1429
    Aha meg is van na kocce fasza
    Utoljára szerkesztette: Vicodine, 2016.02.21. 09:26:29
  • alcca
    #1428
    nem kell bejelentkezni, klikk az options-re majd share