1711
  • vader108
    #371
    hát a gw2-t is a ncsoft csinálta és adta ki :D
  • Vicodine
    #370
    de a koreaiak legalabb tudnak jol kinezo gamet csinalni, ebben is az egyik legjobb, ahogyan kinez. nezd meg amcsik lofaszt nem tudnak a kulcsinrol, gw2, wow stb...
  • kastil
    #369
    +1, kár, hogy ráeröltették ezt a fos köntöst, még tetszene is
  • HyperMonkey
    #368
    Jogos sry.
    Akkor inkább úgy fogalmazok hogy személy szerint hányok ettől a koreai stílustól :)
  • Shuren
    #367
    Ízlések és pofonok, bár erre az mmorpg-re azt mondani, hogy trágya... hát mit mondjak, elég érdekes ízlés kell hozzá ^^"
  • BEAST #366
    Miért az ilyen trágya hozzászólásokra talán nagyobb igény van? Ha egyáltalán nem érdekel felesleges foglalkoznod a témával.
  • HyperMonkey
    #365
    Hát a trágya koreai MMO-k közül ez eddig a legtrágyább. Tényleg erre van igény?
  • darkling
    #364
  • xblades
    #363
    Inkább már arról írhatnának mikor lesz EU-ban.
  • darkling
    #362
    Fatigue rendszer lesz a kínai verzióban
  • Predtom0O
    #361
    Én is régen rengeteg játékot vettem, az elmult években csak 2 MMO volt amire költöttem de már azok is f2p
  • Sir Quno Jedi
    #360
    Én aztán több száz játékot vettem csak az elmúlt évben, de az MMO-kkal már szkeptikus vagyok. Uccsó kiadásom rájuk a GW2.
  • Predtom0O
    #359
    Engem annyira nem mozgat h egy játékért kell fizetni szóval én már az elején elkezdem ahogy lehet ha fizetős ha nem
  • Sir Quno Jedi
    #358
    Tutira, fizetni én sem fogok érte kipróbálatlanul. Maaajd ha f2p lesz idehaza is, akkor megnézzük, mint az Aion-t és a Tera-t. Manapság már nem lehet ilyen P2P rendszerből hosszan megélni az új gammáknak, lásd. SWTOR. Egy vagyon kifizettem érte, most meg f2p.
  • darkling
    #357
    Én arra tippelek, h. a TERA példáját fogja követni, egy darabig P2P lesz, aztán F2P.
  • Predtom0O
    #356
    EU/US-nél tuti nem így lesz (pedig jobb lenne)
  • darkling
    #355
    Kínában F2P lesz a játék, cash shop-al és opcionális előfizetéssel.
  • darkling
    #354
    Pár videó Steparu-tól:







    És egy FAQ, szintén tőle, még több videóval.
  • fari87
    #353
    hali én Atomix Blade and Soul CBT2-vel játszom de saja csak béta verzio van belőle teljes is vagy arra még várni kell?
  • xblades
    #352
    Azért remélem nem Light-osítják Európaira a karaktereket, vagy választható lesz.
    A területek szerintem elég látványosak. Jó lesz bebarangolni ha nem lesz havidíjas itt.
  • BoneDragon
    #351
    Kb mikorra várható a játék eu-ba?
  • darkling
    #350
  • darkling
    #349
    5th Wave update nyálcsorgatásnak
  • darkling
    #348
    Közel 6 percnyi videó kommentárral:
  • darkling
    #347
    A korai Lyn elképzelések még egy pöttyet mások voltak.

    Nekem az jobban bejött volna.
  • darkling
    #346
  • darkling
    #345
    Egy review Steparu-tól, tele videóval.
  • darkling
    #344


  • Vicodine
    #343
    Jah en is a heten kaptam Nctol az emailt, elegge meg is lepodtem, kicsit felboritjak a datumokat amiket elore terveztek(ami persze nekunk jo), ugyanis GW2ot keleten jovore erveztek, de azt is mar iden kiakarjak ott adni, meg halisten B&St is varialtak nyugaton, hat en is bizom benne h minel elobb kijon itt, bar jelenleg GW2 tokeletes, de ez a B&Sos dolog regota b.ssza a csoromet
  • Predtom0O
    #342
    Remélem decemberre már kiadják végre.Koreaba átszámítva 5k/hó a játék ,de sebaj csak jönne már.
  • darkling
    #341
    NA trailer
  • darkling
    #340
    Elindult nyugatra, dátum még nincs:
    Massively
  • Sir Quno Jedi
    #339
    Jaja, SWTOR is belefájt nekem egy huszasba, aztá most úgyis f2p lesz. Soha többet fizetős mmo-t...
  • Tomy Lee
    #338
    Csak is f2p.Van nekem elég gondom a részletekkel nem,hogy még játékot is fizessek havonta!:)
    Egyszer meg lehet venni ami tetszik de,hogy utána ilyennel foglalkozni,hogy havonta még fizetni rá hát azt már nem.
    B2P/F2P ennyi,más opció kizárva nálam.Másik,hogy nem is érik meg a havidíjat-.-
  • Sir Quno Jedi
    #337
    Betegek, engem f2p-ben érdekel max. vagy abban sem.

    Okés, hogy alulöltözött, brutális combkölteményekkel felszerelt csjszingerekkel lehet egymást püfölni, ez jópont, node akkor is csak egy újabb mmo, ami mindent el is mond. Bezzeg ha szingliben is lehetne tolni és lenne normális sztorija, bankot lehetne vele robbantani.
  • Tomy Lee
    #336
    Vannak olyan emberek akik ezt meg is fogják venni,nevetséges.
    CBT 1 Activation keys selling for sky high prices
  • darkling
    #335
    Chinajoy videó
  • darkling
    #334
    PvP videók
  • darkling
    #333
    Koreai open béta videó
  • Zarachi
    #332
    hát nem a favorite de jó gamenak látszik :)

    ArchAge,BnS,GW2,Cabal2,Lineage Eternal,Age of Wulin,Nevewinter Online,Dungeon Striker,Wild Star most ezekre vagyok kíváncsi :)