1711
  • KaBuTo666
    #331
    Cabal 2t nem is várod?
  • Zarachi
    #330
    még csak CB van ott így nemvoltam ott megvárom az OB-t
  • KaBuTo666
    #329
    Miről beszélsz? Menjél vissza a KR BnS-re és kész...csak nem meguntad a kr nyelvet? :D
  • Zarachi
    #328
    most egyikkel se xD mivel nincsen kint olyan játék ami annyira jó lenne :( majd GW2-t megveszem mert jónak tűnik azzal kihűzom BnS vagy ArchAge-ig xD és te mivel tolod mostanában? :)
  • KaBuTo666
    #327
    Rég óta várok már rá, de sajnos még mindig sokat kell. :-(
    Amúgy rég láttalak...melyik mmorpgvel játszol?
  • Zarachi
    #326
    Először is még CB Koreában még ott is ki kéne adni, utána meg fél vagy egy év mire EU/NA megjelenés lesz :) engem nem zavar hogy ennyit dolgoznak rajta mert nézd meg mennyi mindennel bővítették a Qing Qong rendszert és még mindig nincsen kész az összes klassz mert legalább meg 1 lesz ha minden igaz de lehet hogy még 2 és az idő múlásával csak egyre jobb lesz a game :)
  • KaBuTo666
    #325
    Jöhetne már EU-ba...mire várnak?
  • darkling
    #324
    Némi PVP:


  • Zarachi
    #323
    Blade Master Vs Gunner


    New Qing Gong Moves!


    Summoner Officially Revealed!






    kisebb video csokor :)
    Szerintem a videok magukert beszelnek ;)
  • zsoca129
    #322
    Hali 14-es szintű vagyok és van egy story küldim a cbt2 atomix blade and soul-on de nem tudom megcsinálni a neve 15 scheduled training elvileg azt mutatja h beszélnem kéne egy ilyen szakállas monk szerű bácsikával de semmi néha beszélni see enged vele most vagy rossz helyen keresem vagy akkor itt buktam az egészet mert ne tok tovább menni? :'O
  • Titan
    #321
    Bezárt a szerver?
  • jozsi3
    #320
    miért írja ezt mindig mikor rámegyek a complete registrationra The administrator has banned your email address?
  • Zarachi
    #319
    szerintem nem nalad van a hiba ez meg mindig csak valami privat kezdemenyezes es azokban szoktak ilyenek lenni foleg geodata hibak vannak ezeken mivel offical gamekbe nemnagyon szokott ilyen lenni
  • GyalogGalopp
    #318
    nem használok xfiret sry :D
    letöltéssel van baj?
  • Dariussssh
    #317
    de én még adig se jutotam el hogy belépjek :D
    megtudnád aadni az x ed mert kéne segítség :D
  • GyalogGalopp
    #316
    NYEHEHE tört CBT szerver...
    Dariussssh engem sem enged belépni már 2 napja, legutóbb amikor bennt voltam assával toltam és kedvenc bugom az volt hogy nem tudtam semmivel sem harcolni, csak állt a kari mennt egy rakás szerencsétlenség és ütöte az enemy :S
    másik bajom meg hogy fagyassza a gépem, szoktam játszani aion-al + lol-t is és ezekkel nem csinálja csak a bns-el...
    mi lehet a baj?
  • Dariussssh
    #315
    GyalogGalopp havan xfired leinád pls vagy valami ahol el birlak érni emrt kelene egy kis segítség hogy hogy birnák jácani a bétán
  • Dariussssh
    #314
    hellotok,én is szeretnék jácali a játékal de hogy letölthesem a játékot ahoz bekell jelentkeznem az atomik oldalra de od a meg nem engedi mert minden email címnél azt irja ki hogy lebanolta de csináltam egy ujat és azal is azt irja ki ez mi lehet?
  • GyalogGalopp
    #313
    sziasztok!
    Én is letöltöttem és tesztelem ezerrel :D
    a küldik angok/kóreai nyelven vannak kicsit zavaró de meg lehet érteni. A grafika az valami álomszép :D Questekkel sincs gonnd nincs túl sok bug, inkább text bugok vannak pl a legelején a parton ragadtam a föld alatt, többször is :S meg valami barlangban zuhantam ki a világból de kb ennyi volt, engem a lagg zavar borzalmasan :S szépen be tud állni a szerver
  • Looooser
    #312
    küldik milyen nyelven mennek???
  • speed01
    #311
    Atomix privát server.
    pár napja átállt CBT 2-re, questek javítva lettek, eddig még egy buggal sem találkoztam, teljesen jó a játék, regisztrálás egyenlőre zárolva van, nekem szerencsém volt mert én bentvoltam CBT 1-en is.regizzetek a fórumra és töltsétek le, a leírtakat csináljátok meg, és amikor lesz regisztráció akkor csak indítani kell a játékot! nincs mit! :)
  • Atkamon
    #310
    Oh, ez nem free mmo lesz...
  • shark0017
    #309
    egykutyák :D de azt tesztelni jó nem??
  • CalebJoe
    #308
    mint szinte az összes free mmo ez is koreai nem kinai és náluk is csak zárt béta van még mindig ha jól tudom
  • shark0017
    #307
    Még nem jelent meg a játék? csak a kínaiaknál?
  • KaBuTo666
    #306
    te miről beszélsz?
  • shark0017
    #305
    Hello valaki tudna addni valami linekt ahol lelehet tölteni meg szervert hozzá???
  • darkling
    #304
    Valamint Great Desert videó
  • darkling
    #303
    Dragon's Forest zóna videó
  • speed01
    #302
    Nincs mit. igen, a harc rendszer lenne az egésznek a lényege. a rendszer elég szépen kivan dolgozva. én majdnem minden nap néztem live-ot amit adtak a hivatalos oldalon :)
  • Probatbicol
    #301
    Köszi a linket, kipróbáltam. A grafika tényleg nagyon szép lesz, a stílus nekem annyira nem jön be, a futás meg a repülés sem, de el tudom képzelni, hogy a távol-keleten ettől maguk alá csinálnak a gyönyörűségtől.
    Kár, hogy a harcot már nem tudtam megnézni arra még kíváncsi lennék.
  • ibhu
    #300
    várok várok, de nem ma :D mire is?
  • speed01
    #299
    Akkor várjál még 1-2 évet te lelkifogyatékos.
  • ibhu
    #298
    ne warezolj b+!!! kit érdekel a te tört szervered:???? fucking nigga!!!!
    ////////////////////// LEVENTE////////// xDDD
  • speed01
    #297
    Van már EU tört server. Katt ide.
    Jelenleg CBT 1 van rajta, ami a tört miatt kicsit rossz lett és a skill / fegyver szerző quest-nél megáll. de tesztelni tökéletes addig is a játékot. CBT 2 ebben a hónapban várható, és a quest is javítva lesz. jó játékot :)
  • darkling
    #296
    Gameplay videók
  • Atkamon
    #295
    Még jó hogy nem találsz, mivel még nem jelent meg a játék...
  • RetekRudi
    #294
    Sziasztok,
    lenne 1 olyan kérdésem hogy, B&S-ra küldenétek egy olyan webet ahol regisztrálni lehet,és letölteni is a game-t?
    nemnagyon találok... mármint ahonnan le lehet tölteni....
    választ előre is köszi
  • darkling
    #293
    CBT videó
  • Ariakus
    #292
    Na így kell grafikailag kinéznie egy MMO-nak 2011-ben, igazi nextgen látvány. Ez a Blade and Soul és a TERA online is egyelőre jobban néz ki mint a Star Wars The Old Republic. Persze ez ugye még sokat nem jelent mert a látvány miatt még nem fognak tuti sikert elérni (lásd Age of Conan).

    Jó látni, hogy a nem szuperprodukciós MMO-k is törekednek már az igényes és látványos grafikára.