1711
  • frango
    #451
    Ki tudja mit terveznek... Esély persze van akár egy bétára, de arra is, hogy soha a büdös életbe nem adják ki nyugaton. Én egyébként azt is elég valószínűnek tartom, hogy átadják valami f2p kiadónak.
  • Ba zsa
    #450
    Sok infót nem igazán találtam mostanában a játékról, van bármi esély legalább egy béta indulásra idén, vagy ezzel a játékkal is életünk végéig tökölni fognak és marad ez a nem túl angolbarát orosz verzió?
  • wolfu79
    #449
    Sziasztok.
    Gondoltam újra megpróbálom felrakni a gémet,hátha már egyszerűbb,de nem.
    Viszont addig már én is eljutottam hogy vagy orosz szöveggel játszok(nem azzal soha),vagy angolul,szöveg nélkül.
    Megcsináltam amit előző hszekben írtatok,de enyém is full üres betűkészlettel rendelkezik.
    Valakinek erre egy kis help?
    Köszönet...
  • Holy75
    #448
    Sziasztok.
    Nincs valami átfogó leírás a játékról? Skillekről, enchant stb..
    Az örosz szerón regeltem elég érdekes még csak lvl 12 vagyok és jó lenne ha lenne némi utbaigazitás..
  • netuddmeg
    #447
    Komolyan bármelyik jó, a kung fu master meg az assa kicsit nehezebb, a sorci a szokásos, a summoner nem akkora direkt dps ahogy szokott de nagyon fun. Summoner, lyn blade master kicsit support is, szerintem bármelyik élvezhető és élhető karakter. :) Amúgy a szerver tökéletesen üzemel amíg megvan nekik a játék(még cash shop is van). A 24 fős benne van, end game 5 fős benne van, Az 1 fős torony a 7. szintig. Pvp terület van meg pvp dailyk. Ami kicsit bajos h 3 chat csatorna van és nem lehet állitani őket szóval ha nem görgőzől, lecsúszhatsz valamit.
    Guildinv: Chelphes, este többször próbáld a chat miatt....Jelszó:béke.
  • Hitmanus
    #446
    Akkor tudtok valami jó class-t ajánlani PVE-re? Mivel érdemes elkezdeni
  • mikromanus
    #445
    MMO, másban nem volt hasonlítgatás. Akkor neked a WoW se nem gyün be, mer' olyan osdi, ugye? :)

    edit: ez meg "Nem jelent meg" kategória. A korea és a ruszki verzió eléggé kiesik a többségnek...
    Utoljára szerkesztette: mikromanus, 2015.02.10. 23:00:01
  • Vicodine
    #444
    Hat azert pls archeaget ne hasonlitsd ossze b&shoz..!! Archeageben engem nem az zavart, hogy milyen a rendszer benne, p2w,f2p vagy akarmi, meg mit barmolnak benne szet, hanem iszonyatosan igenytelenul nez ki, bugyuta es nevetseges karakteranimaciok, es ez mar eleg is nekem...b&s amugy is mmon belul mas kategoriat kepvisel
  • Hitmanus
    #443
    Ha nem jön nyugatra az se baj. Így most már, hogy van az orosz szerverhez angolosítás nagyon jó tolni. Most már csak egy jó kis megszokott közösség kell hozzá és kész is élvezhető az egész:)
  • mikromanus
    #442
    Rákeresek van-e valami magyar Archeage élet, err ezt találom. No, ha má ritt vagyok megsasolom majd ezt a játékot is (vagyis mi lesz majd ha lesz).

    Off
    Az archeage a sok-sok hibája ellenére és a Trion kemény munkájának ellenére amivel szétcseszeget mindent a pénzért egy jó és szórakoztató játék lett. Csak ugye:
    - max free demo és nem f2p. Nem is fizetős, hanem p2w. Havi díjjal csak az alapokat kapod, ami már elég jó, viszont a pénzes itemek jelentős előnyt adnak a játékosnak és nem előteremthetőek/farmolhatóak (csak ha valaki megvette pénzért és eladja AH-ban akkor lehet goldért venni). Képmutatás magas szinten f2p-ként hirdetni.
    - szar a support, sok (volt) a leállás, és a legjelentősebb iidőszkban (kezdés) nem tudtak megbírkózni a terheléssel. A hibák javítása lassú és körülményes. Kivéve persze ha pénzt veszítenek miatta. Ha ez nincs, akkor a többi szemétségük 95%-át simán elnézték volna nekik (vagy elnéznék most is)... legalábbis az első hetekben.
    - folyamatosan szétbarmolják önkényesen a gazdaságot. Szintén a pénz miatt. Mondjuk a divine gift épp nem ilyen, de az összes többi fejlesztés a crafton egy vicc (craftolható láda, vagy nagyobb farmhoz craftolható certificate, de pénzért bagóért adják és nem éri meg craftolni. Goldért AH-ban olcsóbb). No meg a thunderstruck treee... kevés esik? Nosza emeljük be fizetős pakkba tartalomként és legyen 1000-10000*-es esély a "dropra" huszadannyi idő alatt. Na gratula'
    Mindezek ellenére jól el lehet vele szórakozni. Elég jól is néz ki és nagyon nem találom azt ami megütné a szintet és már meg is jelent volna hasonló stílusban. A WoW már nem az igazi kezdésre. Tudom felületes vagyok, de az' van egy minimum szint a grafikában má'.

    No, Off vége. Nézem a topicban jelzett gamet. Akkor ez most bukta amúgy? Nem jön nyugatra? Pedig épp az Archeage jelzi, hogy a hasonló játékokra azért mégiscsak van kereslet.
  • netuddmeg
    #441
    Csacsi. Aki magyar fun guild -et szeretne, Renegade - ingame keresse Chelphes -t.
  • Hitmanus
    #440
    Hali! Nem rég kezdtem el a játékot az orosz szerveren. Egyébként melyik classt ajánljátok inkább PVE-re? Előre is köszi
  • Suoske Sagara
    #439
    Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy regeltem a PlayBNS-ra és letöltődött a játék a kliensen keresztül és el is indul, belépek, megcsinálom a karaktert és a végén mikor a nevét kell megadni mindig hibát jelez.( That name already exists)
    Mindenre ezt írja és itt megakadtam nem lép tovább... Semerre semmi.
    Valaki tugna valamit rá mondani, vagy találkozott ilyennel?
  • GregMaui
    #438
    Köszi! Pár napja rászántam magam,végre egy használható kliens :)
  • Jojishi
    #437
    Playbns-en van aktív magyar klán? Nem találom sehol a keresőt!

    Meg valami infó se lenne a rossz a frakciókról, mert nem tudom melyikbe lépjek be...
    Utoljára szerkesztette: Jojishi, 2015.01.03. 18:27:32
  • Vicodine
    #436
    hihetetlen,h egyetlen ertelmes jatek lenne a nyugati piacon ha kiadnak nalunk, erre meg huzzak a szajukat, es lehet nem is adjak ki majd. kurva jo. van par nev,amik biztatoak ugyan, de ha azt veszem alapul,h archeage is biztato volt ,megis egy hatalmas fail lett belole, gw2 is vilagmegvaltonak indult, igy mar nem bizom a kozeljovo "sztarjaiban" sem, viszont b&st probaltam, es errol tudom h kibaszott op jatek,erre meg ez...aaa.na mind1, ha mas nem akkor ruszkiknal lehet azert tolni azt joccakat
  • Predtom0O
    #435
    BTW! EU-nak marad NcFostól a lehanyatlott Aion és a szétbarmolt L2
  • Predtom0O
    #434
    Kérdés az ,h mennyire hiteles a hír?! (Már meg sem lepődöm)
  • Vicodine
    #433
    nagyon fasza.........
  • Vicodine
    #432
    csak azt nem ertem, mi ertelme a hitegetesnek...mer nem lehet megmondani,h kijon, vagy nem jon ki nyugaton. elhuzzak az emberek elott a mezesmadzagot,aztan szarnak ra. de ha egyszer kijon akkor remelem a legujabb patchel:D ha kijon...mar kezdem azt hinni h nem fog
  • Predtom0O
    #431
    Rémhírek szerint április és még a 2015 szám is szerepelt a hónap mellett.Ki hisz még a tündérmesékben?
  • Vicodine
    #430
    Valakinek van rola infoja, h mi van a jatekkal? Elvileg nemsokara kikellene jonnie nyugaton, de meg csak info morzsak sincsenek egy esetleges betarol semmi...Nem h megjelenesi datum
  • Predtom0O
    #429
    Elég érdekesnek néz ki,talán még jó is lehet.
  • darkling
    #428
  • citromtorta
    #427
    Orosz szerveren van aktív magyar guild?
  • Predtom0O
    #426
    Már megy
  • Tharus
    #425
    Köszönöm a gyors választ :)
    Mi lett a szerverrel leállították véglegesen?
    Utoljára szerkesztette: Tharus, 2014.11.11. 09:52:08
  • Predtom0O
    #424
    Nem nálad van a hiba!Nincs szerver!
  • Tharus
    #423
    Tegnap kidobott a játék, azóta nem enged be. Mi lehet a baj? Megadom a jelszót és a felhasználó nevet és kiírja, hogy próbálkozzak később :(
  • hematit1976
    #422
    megtaláltam a megoldást: az orosz klienssel kell ilyenkor belépni, leadni a küldit, aztán lehet tovább játszani az angol verzióval.
  • hematit1976
    #421
    feltelepítettem a leírás szerint eli is indult angolul. de elakadtam mert az egyik küldetést nem engedi leadni:
    A "Roll of the 2ND..." küldetés leadásakor mikor az öreg fószerrell kellene beszélni a "complete gomb szürke és ezt írja ki ha ráviszem a kurzort a gombra: "there is no energy. to finish a task it is impossible"
    találkozott már vki ezzel a problémával?
  • BoneDragon
    #420
    Nekem se. Kénytelen voltam az orosszal játszani picit. Várok az angol patch frissítésre.
  • Behavior
    #419
    Hát nekem sajnos nem oldotta meg. Az új orosz patch óta nincsenek benn betűk nekem, akárhogy patchelem meg futtatom mindkettőt.
  • Vensztár
    #418
    "Bin mappa és ott client.exe, felpecseli az oroszt utána bezárod és elindítod a REngLauncherrel a játékot, az is felpecsel és ennyi." Ez megoldja a problámádat.
  • BoneDragon
    #417
    Na nekem sikerült elindítanom, viszont egy problémám van. Mikor felrakom az angol nyelvet és elindítom (rendszergazdaként), nincsen a játékban betű. Magyarul a menüben üres kockák jelennek meg és azt se tudom mi micsoda. Erre van valami megoldás?
  • wolfu79
    #416
    Persze nem sikerült.... párhuzamos konfiguráció helytelen.
  • wolfu79
    #415
    Köszi szépen, kipróbálom ahogy leírtad, aztán remélem sikerül :)
  • Behavior
    #414
    Na én igy raktam fel. Egy kis help a telepítéshez:

    na legelőször regeled magad itt: http://cp.playbns.com/register email-jelszó-jelszómég1x , aztán küld egy megerősítő emailt azt megerősíted. Torrentet leszeded innen http://playbns.com/page/files és feltelepíted (a bal oldali gomb az). Majd ugyaninnen: http://playbns.com/page/files meg a jobb oldalit is letöltöd és bemásolod a játék főkönyvtárába felülírva az ottani indítót. aztán elindítod. elkezdi magát updatelni és mikor végez, kilépsz x-el belőle. utána innen: https://mega.co.nz/#!OcplyRQS!OBuNgqPeZ5BoziDGiSNFMOlhXDfOV5gZBpn3_FnYlA4 letöltöd az exét és elinditod és mikor kérdi hova tegye, beállítod a játék könyvtárát és ha végez fogsz kapni játék könyvtárába egy olyat hogy englishlauncher.exe és ezzel inditod mindig a game-t rendszergazdai jogosultsággal. Nem árt naponta updatelni a klienst hátha van hozzá új frissítés. Minden update után újratelepíted az angol patch-et. Nagyjából ennyi ;)
  • Vensztár
    #413
    Bin mappa és ott client.exe, felpecseli az oroszt utána bezárod és elindítod a REngLauncherrel a játékot, az is felpecsel és ennyi.
    Az alatta lévőre nem tudok mit írni, de ha úgy telepíted ahogy le van írva elindul a játék.
    Utoljára szerkesztette: Vensztár, 2014.10.17. 09:28:21
  • Behavior
    #412
    Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy mióta updatelt a játék pár napja, azóta nincs szöveg a játékon belül, pedig update után felraktam az english patch-et is és semmi. Ha a kliensen keresztül indítom akkor van benn szöveg csak orosz. Ha valakinek fennáll ez a probléma és sikerült megcsinálnia, kérem jelezze! Köszönöm