1711
  • MrPredator
    #491
    Okka, igazad van és sry ha megsértettem valakit. Nekem nem tetszik, másoknak meg igen. Nem vagyunk egyformák. Csak végre jöhetne egy nyugati MMO ami valósabb grafikával és stílussal jön ki. Akár egy fantasy mentes középkori MMO.
  • Vicodine
    #490
    Teljesen megertettem, csak azt irtam, h az altalad kedvelt gamenak ezerszer gyerekesebb es nevetsegesebb, mondhatni rohejes a stilusa, megjelenese, grafikaja, soroljam meg..?:D mindene...Felnagyitod, ugy irod le a dolgokat, ha valaki elolvassa amit irsz, meg el is hiszi, hogy ingame nevetsegesen nez ki, pedig csak olyan szavakat hasznalsz, hogy az ember meg hajlamos lenne elhinni azt, ingame fel sem tunnek az altalad felsorolt dolgok, sot, kifejezetten eletszerubb az egesz kornyezet, minden realisztikusabbnak es elethubbnek tunik, es ezen a koreai style sem valtoztat.
    Mas: Sokan irkaltak itt a telepitessel kapcsolatos kerdeseiket, meg videokat linkeltek hogyan kell megoldani, pedig van egy nagyon egyszeru modszer, annyi, hogy csak az angol launchert kell leszedni, es azzal feltenni a gamet, es nem kell semmivel szarakodni, lattam sokaknak nehezkes volt ruszkirol angolositani
  • MrPredator
    #489
    Neked is tudni kéne értelmezni, de még nem fogyott ki a tinta a billentyűzetből, így csak neked leírom újra...
    NEM a grafikával van bajom textúrák szintjén, hanem a stílussal. Azzal, hogy 10 éves kislány tekegolyó nagyságú szemekkel, meg nyúlhörcsög 6 méteres kardokkal, mert superman repkedés. Óvodás a STÍLUS és nem a grafika. A megjelenítés stílusa nevetséges. És lehet kritikát mondani anélkül hogy toltam volna, mert amiben ilyen eszméletlen baromságok vannak, azzal alapból nem fogok játszani. Pont elég amit láttam belőle hogy tudjam, szerintem egy fos. Mondok egy nagyon szélsőséges példát hogy megértsd...

    Ennél pl kutyát? Lehet hogy finom, de nem ennél, sőt elítéled azt aki igen. De hogy ítélheted el ha sosem próbáltad?
  • Vicodine
    #488
    Ertelmezni tudni kene...mind1. Amugy ha egy olyan mmot istenitenel kinezet kapcsan, ami nem egy walt disney mesefilmre hasonlitana, akkor meg megertenem az allaspontodat, de pont a wow az, ami egy akkora nevetseges kinezettel rendelkezik, h az mar faj, es mellette minden mas csak jobban nez ki, es akkor B&S-t fikazni....Amugy ha ismerned a koreai fizetos mmokat akkor tudnad, hogy bizony ott is volt olyan mmo amiert tobmillioan fizettek tizeneven keresztul, asszem tavaly valtott fizetesi modelt. De ami a lenyeg, h csak akkor fikazzal valamit, es mondjad ra azt, hogy tucatmmo stb...,ha mar reszletesen jatszottal vele, addig ne. Mert allitom, h az altalad fikazott koreai "fosoknak" 99%at ki sem probaltad, es eldontotted csak ranezesre, h az az...Ennyi erovel barmikor barki barmit kritizalhatna, csak ertelme nincsen mert nem valos a kritika ha nem is probalja ki az ember
  • MrPredator
    #487
    Nem csak a wow a nyugati játék, így az arányod sem lehet valós.
    Az összes koreai és az összes nem koreai játék aránya nem hinném hogy 70-30% lenne. A tévedés dologra úgy értettem, hogy azt mondod hogy a wow szar. Erre írtam hogy 7 millió ember nem tévedhet. Hozzátenném hogy ezek a tucat koresz mmo-k ingyenesek, a wowért meg fizetnek. Szerinted hány koresz játékért fizetnének 10 éven keresztül több millióan? De mindegy, te a manga mesét szereted én meg nem. Így van, hagyjuk ezt.
    Utoljára szerkesztette: MrPredator, 2015.05.25. 01:33:41
  • Predtom0O
    #486
    Sztem ezt mar lezartak, hagyuk ezt.
  • Vicodine
    #485
    Ja es mrragadozo, lehet, h egy jatekra kivetitve a legtobben a wowal jatszanak, de osszessegeben koreai jatekokkal tobben toljak, mint nyugatival, peldakeppen h egyszeru legyen szamolni, mondjuk van a foldon 100millio mmos, annak 70%a koreaival tolja, 30%a nyugatival. A szamok mint mondtam nem valosak, csak peladkent szolgalnak, de kb ez az arany van, szal akkor most h is van ez az izleses dolog? Mert emlitettel szamokat arra vonatkozoan h akkor annyi ember nem tevedhet ...
  • Predtom0O
    #484
    Koszonom.Ki szeretnem meg probalni a summonert olyanom meg nem volt.Vkinek tapasztalata a sumonerrel?
  • kalif
    #483
    Ez működik, én is ezen játszom: http://playbns.com/
  • MrPredator
    #482
    Rendben.
  • Predtom0O
    #481
    Az orosz tort szero meg mukodik?
  • Vicodine
    #480
    A keleti "szarsagoknak" van stilusuk, van hangulatuk, van benne humor, es van bennuk minden olyan, amirt egyenlore egyetlen nyugati game sem tudott megvalositani, az pedig egy olyan atmoszfera a jatek korul, amihez csak a koreaiak ertenek. Amugy a wow nem agyrombolo? Van olyan game, ami nem agyrombolo? Vagy azt akarod mondani, hogy a wow, kozelebb all a valosaghoz mint a koreai jatekok? Mindegyik jatek ugyanannyira van a valosagtol, mint egy masik jatek...Nem is az a cel, hiszen ha az lenne, akkor csak kikellene menni az utcara, es ott var a valosag, es meg penzbe sem kerul. Szerintem meg a hozzad hasonlo agynelkuli totalisan mindenfele racionalitast nelkulozo hozzaszolasokat kellene kitiltani, mint a tieid, hiszen te mast sem csinalsz, azon vered a bredet, hogy elmesz olyan jatekok forumaba, amiket te nem szeretsz, ott istenited a wowot, es szidod a koreai styelt, es nem tudod elfogadni, hogy vannak meg emberek, akiknek izlesuk is van. Sajnos a nyugati elkenyelmesedett szarrago idiota tarsadalomban sok a hozzadhasonlo felfogasu idiota, de ez nem lenne baj, de menj a wow topicba, es oszd ott az eszt, es mondjad el mindenkinek, hogy "skacok,ez a B&S egy nagon szar game, ki ne probaljatok", ne pedig minden topicban teritsd az embereket a totalisan abszurd es fasz felfogasoddal, es zero erveiddel.
  • Predtom0O
    #479
    A feszbukot is millioan hasznaljak megis 1 lapat szar szamomra es mindenki aki hasznalja egy retardalt de megsem megyek a feszbuk topicba kotoszkodni barmosagokon.Torodj bele, hogy itt nem szeretik a wowot lehet szamodra nem elfogadhato de legyel jo fej es beszelgess wowozo emberekkel.
  • MrPredator
    #478
    A wowon kívül semmi nem él meg fizetős modellel (ebből is látszik milyen szar a wow hogy 7 millióan fizetnek érte).

    Ez is, ahogy az összes keleti mmo az F2P ellenére eltűnik a süllyesztőben.
  • Ba zsa
    #477
    A F2P sajnos mindig rosszul hangzik számomra, írták anno, hogy próbálják a "nyugatiasítani" a játékot, remélem sikerül nekik, és ha mellé valami értelmes open world pvp rendszert össze tudnak rakni (ami pl nem abból áll, hogy 50 fős hordában közlekedünk a pálya három pontja között), akkor simán jó lesz szerintem. Csak hát F2P... hiszem, ha látom...
  • MrPredator
    #476
    Ha rajtam múlna, ezeket az agyromboló keleti szarokat be sem engedném európába. Azt szeretném ha ez a sok szar maradna ott ahová való.

    Az a baj, hogy ráeröltetik az emberekre ezt a szennyet, és lassan már csak ilyenek lesznek. Az ilyenek miatt hanyatlik a game piac, főleg az MMO-k.
    Utoljára szerkesztette: MrPredator, 2015.05.22. 17:50:38
  • alcca
    #475
    Te amúgy miért jársz ide? Elmondtad hogy nem tetszik, miért akarsz másokat is lebeszélni róla?
  • MrPredator
    #474
    Nem a grafikáját szidom, lehet hogy jól kidolgozott. Maga a stílus, ez a repkedés meg a hörcsögnyúl a 6 méteres kardjával meg a 10 éves kislány karakterek. Az a szánalmasan nevetséges. A textúrákról nem beszéltem.
    Utoljára szerkesztette: MrPredator, 2015.05.22. 17:31:27
  • alcca
    #473
    Ezt hagyjuk már, pont egy olyan ember fikázza a B&S grafikáját aki a wow-wal játszik? Ez komoly?
    Ha jól tudom, nagyon sok ember a wow-ot is azért hagyta abba, mert nevetségesek a pandák... no komment az is
  • MrPredator
    #472
    Attól hogy japán "művész" rajzolta meg, még röhejes. A mesecsatornán reggeltől estig ilyen szarok mennek sajnos.
  • Predtom0O
    #471
    A jatek vilagat es a karaktereket egy japan muvesz alkotta meg (ez erossen is latszik) es a pvp ritmusa karakterek mozgasa a japan filmeket adja vissza.Szoval az h repked,suhan stb. onnan jott.Ez csak egy kis informacio a jatekrol miert olyan amilyen ("egyedi").
    Mar csak azt kene eldonteni addigra mivel induljak neki?!Assa es a BM kozott filozom.
  • MrPredator
    #470
    ]ah tényleg komolyan lehet venni EZT

    Az oldal alján (stílusosan) ott van a Kócoska mesebolt elérhetősége :D
    Utoljára szerkesztette: MrPredator, 2015.05.22. 15:19:17
  • alcca
    #469
    Ennek a fórumnak nincsen moderátora? Mert már szörnyű, hogy nem is a Blade and Soul-ról szól a legtöbb hozzászólás, hanem a wow-ról és a koreai játékok szidásáról...

    És ahhoz mit szóltok, hogy én WoW-ozok, de mégis nagyon várom a B&S-t?
  • MrPredator
    #468
    A koresz mmo tucattermék, kb havonta jön ki új. És a superman mangalány repkedés meg nyúlhörcsög ovodás.
  • Vicodine
    #467
    A szamok nem mindig azt tamasztjak ala, amit kellene, nezzel csak korul a magyar poitikaban, mindenhol azt halljuk, hogy egyre jobb, no az eletszinvonal, mikozben ennek pont az ellenkezoje van, de a szamokkal mast tamasztanak ala, igy elhisszuk. WOWnal is, elhisszuk, hogy az a legjobb, hiszen anno mikor szinte konkurencia nelkul kijott, hatalmas mennyisegu jatekos aramlott be, es sokan mai napig el sem hiszik, hogy van attol jobb, hiszen a szamok miatt csak az lehet, ennyire egyszeru es primitiv a legtobb ember hozzaallasa, es ez teny
  • Vicodine
    #466
    Te az a baj, h a sotetseged miatt nem erted a lenyeget:KI SEM PROBALOD UGY MONDASZ VELEMENYT! Mert ha kiprobaltad volna, nem mondanal olyat, h grindfest fos, mivel nem az. Ennyire egyszeru, nem objektiven kritizalsz
  • MrPredator
    #465
    Nem kamu, előttem zajlott az egész. Elmesélek egy másik történetet, szintén abba a gyárban...
    Jött egy új koreai üzemegység vezető. Azt hitte, itt is megcsinálhatja amit ott szutyokföldön. Az egyik operátornak a köpenye ferdén volt begombolva, odament hozzá és üvöltözve megrángatta hogy ez nem méltó a samsunghoz. De emberünk rábaszott nagyon, mert ez a félregombolt tanyasi parasztgyerek 3 napja volt ott, és nem vágta mi a szitu. Olyat baszott a szarházi koresznek a fejébe hogy hátraesett. Persze röhögött mindenki, a srácot természetesen kirúgták érte. De ettől függetlenül ez igaz, és nem csak mese.
    Utoljára szerkesztette: MrPredator, 2015.05.22. 12:55:02
  • MrPredator
    #464
    Nem akadok én ki, leszarom. Ocsmányak és ennyi. De ezt hasonítani magyarországi bűnözőkhöz kicsit erős, meg hogy korea mennyire fasza. Nem az.

    A wow nem csak azért sikeres mert jókor volt jó helyen. Ha valami jó volt de elavult, akkor azt otthagyják. Gondolom te sem játszol sok éves elavult játékkal még akkor sem, ha akkor jó volt. A red Alert pl annak idején forradalmian új és jó volt. De nem játszanak már vele mert van hasonlóan jó, és modernebb csomagolásban. Vagy ott van a szinte stílusteremtő Homeworld. Klasszikus, de csak most kezdtek el újra játszani a remastered kiadással (ami egyébként zseniális).

    A wow egyszerűen még mindig a legjobb. Lehet ez ellen kiabálni, de a tényeket számok támasztják alá. És a tény az tény.
  • t0xikus
    #463
    ez a verik a dolgozókat a magyar gyárukban ez meg egy ordas nagy kamu:) de tudom te láttad, meg amúgy is mondták:D
  • t0xikus
    #462
    nagyon ügyes vagy,h észak-koreát is idekevered:)
    wownál 7 az a 10millió, de tény,h így is nagy szám, ami kizárólag annak köszönhető,h elsőként robbant be egy olyan piaci résbe, ahol előtte semmi nem volt.
    az meg,h délen meg hajlonganak a magasabb beosztásúaknak az emberek az meg bizony kulturális dolog.
    taknyolás meg ilyen. ez van. japánban is ha ki kell fújnod az orrod, akkor bizony vonulj el budiba vagy vmi zárt helyre,m nem illik nyilvános helyen csinálni ->mindenki szipog. baromi idegesítő de ez van:) soksok ilyen, európai ember számára fura dolguk van ezeknek a távol keletieknek, de gondolom kb ők is ugyanúgy furán néznek ránk, európaiakra.
    szenzációs, ahogy ilyeneken kiakadsz:) sztem ne nagyon menj ki az utcára idehaza se:)
  • MrPredator
    #461
    Neked is az a véleményed a wowról mint nekem a koreai szarokról, tehát nem vagy jobb. Lehet hogy ezek a grindfest mocsok szar koreai játékok koreában menők, meg is érdemlik. De nem koreában élünk hála istennek. De nyilván azért a wow a legsikeresebb, mert szar. Semmi más mmo-ban nincs annyi tartalom.

    A magyarok között is van bűnöző, de ne hasonlítsd már ezt ahhoz, ami koreában megy. Találkozták egy koreaival is? ÁLLAMI szinten megy a diktatúra, kivégzések, ok nélküli bebörtönzések. Dél koreában meg a hierarchia úgy működik, hogy akinek magasabb pozíciója van munkahelyen, az mindenhol császár. Az utcán hajlonganak egy samsung vezetőnek azok is, akik nem beosztottjai, mert a kis kitűzője mindig rajta van. ITT A MAGYAR samsung gyárban ütik a dolgozókat a sorokon, azokat akik 3 meg 4 műszakban szarért-húgyért dolgoznak nekik. Köpködnek mindenhol, és SÉRTÉS nekik ha kifújod az orrod, mert ők kirakják a földre. Ocsmány, undorító fajta. És nem 1-2 ember, nekik ilyen a társadalmuk, náluk ez a NORMÁLIS. Érted? Szóval ne hasonlítsd a magyar helyzetet ahhoz a szennyhez, mert magyaroroszágon nem mindenki bűnöző, ott meg mindenki ocsmány szutyok.
    Utoljára szerkesztette: MrPredator, 2015.05.22. 12:14:46
  • Vicodine
    #460
    Probaltad? .... Ismerek olyan magyarokat, akik bunozok, a leggusztustalanabb emberek, akiket el tud kepzelni bark is, igy akkor elmondhajuk, h a magyarok a leggusztustalanabb nep a vilagon, kikene irtani mindet, igazad van a gondolatmeneteleddel gratulalok:DD Amugy meg wownak azert van sikere mert: "kultusz,mitosz,balvany". Ennyi, semmi tobb. Ha valaki elkezd mmozni, google, wow, es mar elo is fizetett, mindegy, h mekkora fost kap a penzeert, de ki sem probal mast, mert azzal kezdte, hiszen azt dobta a google, azzal tolja minden haver, mert idoben jott ki, igy alapveto elonyben volt a mostanaban kijott jatekokhoz kepest, ennyi, es nem tobb, semmi olyat nem tartalmaz, ami mas jatekban legalabb dupla olyan jol ne lenne megcsinalva, grafikailag egy kula, es meg ha tartalmilag van is van benne racio, akkor is tenyleg csak a kore epitett kultusz az, ami ennyire sikeresse teszi, de akinek van egy kicsi izlese is, es vagyakozik osszetett es kimagaslo mmo elmeny utan, es nem csukott szemmel jar( ami a nyugati tarsadalomra sajna total jellemzo) , az messze elkeruli a wowot. Kibaszott sok forumot olvastam mar eletemben, teljesen mindegy milyen jatekrol is legyen szo, a racionalis erveles es gondolkodasmod egy mmoval kapcsolatban 99%ban ismeretlen, teljesen abszurd es lenyegtelen faszsagokkal kritizalnak(akar csak te), es igy mar vilagos is, miert lehet egy fos mmo sikeres, es egy jo kis game sikertelen(bar ezt a fogalmat ki es hogy, es miben is meri..?) NcSoftot meg kar fikazni, bar valoban, itt nyugaton Blizzard megelozi, de azon kivul van mas aki elottuk jar?? hmm...Tiszta szar masodiknak lenni, ugy, hogy vilagviszonylatban legalabb annyit hoznak a jatekaik mint a blizzarde, de persze igazad van, a koreaiak nem emberek, csak a nyugati tarsadalomban elok a szamodra elfogadhatoak, a tobbit irtani kene igaz? Amugy megez pvp , ez pedig egy gusztustalan, vmi iszonyatos szemet irritallo borzadaly, tiszat oskori lelet, egyszeruen vicc az egesz wow, de leegyszerusitva az altalad felvetettekre igy reagalnek:hulyeknek all a vilag, es ezt mindenki tudja...
  • Predtom0O
    #459
    Ilyenem nekem nincsen.Sztem Mr-nek sincsen mert biztos a koreaiak is hasznaljak.:)
  • vader108
    #458
    https://www.facebook.com/bnshun?fref=nf

    Gyertek csatlakozzatok! :) Friss hírek folyamatosan a játékról! :)
  • Predtom0O
    #457
    Ha neked nem jön be akkor minek írsz ebbe a topicba, vagyis bocsanat a velemennyilvanitashoz mindenkinek joga van, de vitat miert kell generalni a nemtetszesedet hangsulyozva?Ráadásul ahogy a szavaidbol kivettem te mindent gyulolsz ami abbol a regiobol erkezik, tehat meg nem is ismered de mar hangoztatod ,hogy "SZAR".Az , hogy a koreai emberek milyenek sztem egyontetuen kijelenthetem mindenki melyen leszarja.Az meg ,hogy kinek melyik jatek mennyire nyeri el a tetszeset szubjektiv dolog.En speciel legalabb 6 eve varom ezt a jatekot,(mar jatszottam is vele 2 honapot) a pvp rendszere eszmeletlenul jol meg van csinalva,nekem a latvany is tokeletesen megfelel.
  • MrPredator
    #456
    A koreaiakról...
    Folyamatmérnökként dolgoztam a samsungban, így ismertem elég sok koreait minden szinten. A lehető leggusztustalanabb csürhe ami valaha létezett. Köpködnek, turháznak a földre még gyáron belül is, az udvariasság ismeretlen számukra. A soron dolgozó nőket (!!!) pálcával ütögették, ordibáltak velük. Korea másik fele meg ugye nem ismeretlen, diktatúra, nyomor, kivégzések. Az olimpiai csapatukat bebörtönözték mert nem nyertek. Ugye emlékszel erre? Koreát le kéne gyalulni (egy taktikai atom meg is felelne erre a célra) úgy ahogy van és sóval beszórni az egészet. Ocsmány, undorító, ostoba szar szutyok nép.

    Az Ncsoft pedig egy nagy nulla, nem véletlenül gúnyolják No Comment softnak. Sorban, futószalagon adják ki ezeket a mangás szarokat amiknek itt "nyugaton" hla istennek nulla esélye van. Azt meg leszarom hogy koreában sikeresek, meg is érdemlik, oda való a sok szar nem ide. Arról meg hogy a WoW szar, valahogy nem sikerült meggyőzni 7-8 millió embert. 10 éve a legsikeresebb MMO, semmi nem ért még a nyomába sem. És nem érdekel hogy a nagy WoW haterek mit motyognak, 10 éve előfizetős modellel közel 10 milliós tábora van. A szarért nem fizetnének, főleg nem ennyien és főleg nem ennyi időn keresztül. Hány koreai hulladék NCsoft szar maradt meg a nyugati piacon? Egy sem. Vajon miért?

    No offense csak már hánynom kell ezektől a koreai tömegszaroktól, ami mind ugyanolyan grindfest és szánalmas.
  • Vicodine
    #455
    ez a koreai styleba beletartozik, es millioszor jobb, mint az egyhangu, unalmas, izlestelen es poent nelkulozo undorito gusztustalan nyugati style(teso,wow stb...) Semmi cukisag nincsen benne amugy, sokkal komolyabb mint a nyugati style, es ne hasonlitsd terahoz, mert ez egy nc termek, es mint olyan, rossz nem lehet, mivel eddig egyedul nc tudott normalis pvp jatekot csinalni, pedig mar olyan 9 eve mmozom. A tobbi az mind az undorito pvet reszesiti elonyben, amiben sem kihivas, sem elvezet nincsen, max 1-2 napig, es nem tudnak normalis pvpt csinalni. B&S pvp rendszere viszont kibaszott jo, a nyugati fosrakas jatekoknak meg van mit tanulniuk, ha mar fikazol...Bar sosem erik utol, mivel a nyugati regio mind technikai felszereltsegben, mind gondolkodasmodban elvannak maradva a koreaiaktol.
  • MrPredator
    #454
    Supermanként repkedő mangalány, meg hörcsögnyuszi harcos. Miért kell eröltetni ezt a fos koreai szarságot? Van belőle elég, ugyanúgy bukás lesz itt mint a Tera meg hasonló cuki baromság.
    Utoljára szerkesztette: MrPredator, 2015.05.20. 21:05:33
  • Predtom0O
    #453
    Erre kivancsi leszek.En mar csak akkor hiszem ha belogolok es jatszom.De mar a F2P sem hangzik jol..... Inkabb fizetnek csak legyen jo es ne olyan mint az NcFos tobbi jateka (L2-t is ezzel basztak el).
  • darkling
    #452
    Télen nyugaton is megjelenik a játék és F2P lesz.