1711
  • alcca
    #1014
    Losers Klán Recruit - Szerver: Starfall Crater - Frakció: Cerulean Order

  • Vicodine
    #1013
    Tehat ugyessegen es tapasztalaton mulik, magyarul teljesen mas mint mas mmokban, ahol ez kevesbe van igy:)
  • Zarache87
    #1012
    Irjal majd ram ingame (Namiyo) mert egyszerubb ugy, hogy felteszed a kerdest es valaszolok ra.
  • Morinad
    #1011
    Szerintem ami egyedi benne azok a combok. Elég sokféle lehetőség van, amit a helyzethez lehet igazítani. A pvp sikere is nagyjából azon múlik, mennyire találod fel magad, mennyire vagy jó a saját skilljeidben, kitalálsz-e elég gyorsan a helyzetre egy megoldást. A játék többi része mind olyan, amit már láthattál valamelyik másikban.
  • Vicodine
    #1010
    Hasonlitani? Minden mmo mas...GW2-nek is megvannak az elonyei es hatranyai is. En is GW2oztem, de ott sokmindenben nem lehet osszehasonlitani azert, mert alapbol tok mas a ket game. B&S-ban kb minden jobban van megoldva, pvp is meg pve is, de ebbe belemenni nehez, mert ezt nem lehet leirni par mondatban. Mondjuk pve reszen lehet vitatkozni, mert az szubjektiv, de pvp teren sehol nincs gw2 ehhez kepest.De hat tolni kell azt annyi, persze ugy, hogy az ember legalabb egy karit huzzon fel 45re(ez kb casualba 4-5 nap), es aztan mondjon velemenyt(mert ki kell probalni mindent, arenak,open world pvp...), mert ahogy haladunk elore annal inkabb kapos lesz a dolog, minel tobbmindenre jossz ra, annal jobban bele lehet melyedni, de izlesen, hogy melyik jobb azon nehez lenne vitatkozni mindent osszevetve:D
  • TomStorm
    #1009
    És lehet fizetős is.Vehetünk founder csomagot de Subs.-ba ott is írja,hogy mennyi nap jár hozzá:/
  • TomStorm
    #1008
    Itt több a Skill ami nagyobb koordinációt igényel.WoW alapú skill rendszert kell elképzelni akció centrikus-Szabad célzás(ill.targeted) harccal.
    Faction vs Faction.Ha felöltöd szép Faction ruhádat akkor bárhol mehet PvP.Arénák,WvW semmit nem tudok mást.GW-t ismerjük ott van.Itt nem vágom mi a helyzet

    Nem biztos,hogy helyettesítené azért GW2-t.Ez nekem is nagy dilemma.Végülis 5 óra és kiderül:)

  • xodd
    #1007
    valaki tudna erről a factionös dologról egy értelmes guideot adni hogy hogy kell farmolni meg ilyesmi?
  • Soyomi
    #1006
    Starfall Crater - Crimson Legion
    Az Immortal Dynasty tagfelvételt hirdet! Elsősorban olyan játékosokat keresünk, akik tudnak és akarnak is csapatban dolgozni. A PVP és PVE egyensúlyban lesz a felhasznált időt tekintve. Aki nem szeretne komolyabban játszani csak elfunolni, azt is szívesen látjuk.
    Teamspeak server természetesen adott és a klán találkozóktól sem riadunk meg.
    Invért és további információért keressétek Soyomi-t vagy Ella Sasada-t.
    Üdv:
    Soyomi


  • howey74
    #1005
    Sziasztok!
    Tapasztalt mmo-s vagyok.(gw1 5 év, gw2 megjelenés óta, kieggel együtt, napi min szinten min. 2 óra de inkább több)
    Mivel a gw2 ben csalódtam,főleg a kieg óta, azt szeretném kérdezni, hogy mennyire lenne nekem alternatíva ez a game,illetve miben hasónlít vagy miben különbözik?
    Előre is köszönöm!
  • Rafanir
    #1004
    Ok. Köszi a választ!
  • alcca
    #1003
    Levélben kapod. F6 azonbelül pedig a "Received Items" fül
    Utoljára szerkesztette: alcca, 2016.01.18. 17:08:14
  • Rafanir
    #1002
    Egy kérdés.
    Tudjátok van az a pörgetős, lépegetős játék ami naponta háromszor van.
    Amit ott nyerek, az mégis hova kerül?
    Mert az inventoryban nincs semmi azok közül, amit eddig szereztem.
  • TomStorm
    #1001
    Ilyen is van a játékban,hogy vakításra fehér lesz a képernyő?:O
    Assassin-nek van ilyen Blind,most néztem videot,nagyon komoly:)
  • TomStorm
    #1000
    Én lehet elsőre bevállalom (expert) Kung Fu Master-t:)
    Legyen már 6:00
  • alcca
    #999
    A hongmoon fegyver első upgradejehez az itemet igen a szerencsekerékből kell kiszedni. A másodikhoz már egy instába kell járni. De ott is pont ugyan ilyen dobozból kell kiszedni az upgrade itemet.
  • nxs
    #998
    Még mindig a szerencsekerekes fegyvert kell felhúzni,vagy ezen változtattak?
  • Thanderus
    #997
    hát kerestem a fájlt de az a vicces hogy nincs is benne a mappában ahol lennie kellene pedig repairt is futtattam
  • alcca
    #996
    link

    Itt azt írják, hogy töröld ki a fájlt, vírusírtót kapcsold ki, és nyomj egy repair a kliensre. Bár másik fájlal volt gondjuk, szerintem egy próbát megér.
  • Thanderus
    #995
    a bétában nem játszottam contebts\bns\CookedPC\JeRyoungRim_L_Federation_1_1.upk ezt nem tudja olvasni
  • alcca
    #994
    Az én klánom a STARFALL CRATER-en úgy döntött, hogy Crimson Legion-ből átváltunk a Cerulean Order-be.
    Ennek két oka van:
    -A szerveren nagyon de nagyon sok player van a Crimson Legion frakcióban. Szóval aki szereti a World PvP-t, szinte nem talál ellenfelet magának.
    -A másik oka, hogy valszeg az újak a launch után nem tudnak majd a Crimson Legion-höz csatlakozni. Headstart első napja óta full-nak írja a frakciót, de beengedte csatlakozni az embereket. Ez valszeg launch-nál máshogy lesz és már nem fogja oda engedni a csatlakozást.

    Instázni, questelni, partyzni, beszélgetni mindent lehet a másik frakcióval közösen csinálni. Szóval teljesen mind1, hogy melyik frakcióban van az ember. Egyedül a World PvP-ben számít, hogy az ember melyik frakcióhoz van csatlakozva. Meg persze a frakció ruha kinézete. Személyes vélemény: Nekem egyik frakció ruha se tetszik :(

    --------------------------------------------------------------------------------

    Szóval a klánom a STARFALL CRATER => Cerulean Order frakcióban Tagokat keres. (Zarache klánja)

    Érdeklődni a Discord kommunikációs szerverünkön lehet. Aminek a meghívó LINK-je a következő.
    Esetleg ingame : Namiyo vagy Alcca (de valszeg discord-on elobb kapsz valaszt)
    Klán név: Classic Losers
    Tagok száma: 15+ volt a Crimson oldalon, de ez holnap bővülni fog még jó pár emberrel.
    Klán beállítottság: PvX (mivel PvE nélkül nincs PvP), de szeretnénk minden téren kiaknázni a játéknak a tartalmát.

    Szóval ha szeretnél egy jó magyar társasághoz csatlakozni, akkor vedd fel velünk a kapcsolatot.

    --------------------------------------------------------------------------------
    A klán jelenleg a Crimson frakcióban van, de szerintem estére már kész lesz a Cerulean Order-ben is.
  • alcca
    #993
    A hiba üzi mellé nem dobja fel, hogy egy fájl-al van problémája?

    Ha játszottál a bétában, akkor le kell törölni a játékot és egy új telepítőt kell letölteni

    http://download.bladeandsoul.com/BnS_Lite_Installer.exe
    Utoljára szerkesztette: alcca, 2016.01.18. 12:57:07
  • Thanderus
    #992
    sziasztok olyan segítség kellene hogy telepítésnél mindig ezt a hiba üzenetet dobja föl E02016 hogy lehet ezt megoldani ?
  • alcca
    #991
    Bezony meg válaszoltad :D

    Ha minden jól számolom holnap reggel 6-tól lehet free-ben tolni.
  • BoneDragon
    #990
    Üdv.

    Lehet volt már ilyen kérdés, de csak azok tudnak már játszani vele akik vettek valamilyen packot? Gondolom igen, többieknek meg holnaptól... ( szerintem meg is válaszoltam magamnak. :D )
    Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2016.01.18. 11:58:04
  • Predtom0O
    #989
    Udv!

    Lenne egy olyan problamam, hogy a jatekban a marketplact nem tudom hasznalni mert mikor megnyitom nem tudok semmire kattintani, olyan mintha le lenne fagyva az ablak (bezarni betudom es at is tudom helyezni az ablakot,de ennyi).
    Ha valaki tud ra megoldast szivesen varom a javaslatot.Koszi.
  • xodd
    #988
    ok értem köszi
  • p2501
    #987
    Igen, a gyártással emelkedik a szintje a craftodnak. Elindítod a gyártást (elég lassú, fél óra, vagy akár 1-2 órán át csinál egy alapanyagot), közben pedig azt csinálsz amit akarsz, ha készen van akkor kiveheted az itemet. Egyszerre több dolgot is tudsz gyártani párhuzamosan.
  • xodd
    #986
    tényleg ezt akartam is kérdezni a crafting guide lvl akkor megy feljebb ha gyártok vagy az hogy megy?
  • p2501
    #985
    Én is csak 31 vagyok, mert közben craftot is húzom, és néhanéha körbe járom a quartz helyeket stb.. :D meg újra nézem a videókat is a questeknél.
  • xodd
    #984
    Na ki hogy áll? Én jelenleg 36 vagyok, nem volt kedvem nagyon tryhardolni
  • p2501
    #983
    ja igen-igen persze :D tudom csak rosszul fogalmaztam, szóval a végén összesen lesz 3 hónapom.
  • alcca
    #982
    Ha középső pack-od van és upgradelsz a nagyra, akkor csak +2 hónap prémiumot kapsz nem 3-at. 1 hónap már járt a középsőért is.
  • p2501
    #981
    Most van egy dilemmám.... Én a középső packot vettem meg, és most, ahogy látom az ncoin és premium árakat, akárhogy nézem, jobban megérné ha upgradelek, mintha később veszek ncoint... Az upgradehez 45 eurót kér, ezért 4800-al több ncoinom lesz és ugye 3 hónap premium (ez a kettő ami igazán érdekel a packból). Ha az ncoin árakat nézem, ott 50 euróért csupán 4000 ncoinom lesz, és ebből még megkell vennem a 3 hónapos premiumot ami minusz 2799 coin....

    Szóval az upgrade jobban megéri. DE! Nem tudom, hogy a későbbiekben mennyire érné meg premiumnak maradni. Amig felhúzom a karit addig tök jó, de utána? :/
  • cukkendroll
    #980
    Telepítésnél milyen hiba lehet, ha azt írja "url was transmitted-E03019". Előtte míg nem töröltem le addig meg E02018-as hibát dobott ki. Mi a franc van itt?????
    Utoljára szerkesztette: cukkendroll, 2016.01.17. 09:00:33
  • Rafanir
    #979
    Köszi a választ!
  • Sáska
    #978
    badass lvl99
  • cukkendroll
    #977
    Köszi a válaszokat, viszont azt nem tudom miért csinálja a folyamatos hibaüziket mikor el szeretném indítani. Folyamatosan az E02018 hibát dobja ki, eddig meg semmi gond nem volt vele...............
  • alcca
    #976
    A "Classic Losers" nevű klán is várja a játékosokat, akik a Starfall Crater => Crimson Legion frakciójában szeretne egy kisebb magyar társasággal együtt játszani.

    A klán a Discord kommunikációs programot "használja". A Discord szerverünkre az alábbi meghívóval tudsz csatlakozni: Discord Meghívó Link Klán invite-ért Discord-on érdeklődj.
  • alcca
    #975
    https://forums.bladeandsoul.com/topic/146617-character-restriction-schedule/

    Itt van, hogy mikor melyik szerverre nem lehet karaktert letrehozni.
    Utoljára szerkesztette: alcca, 2016.01.16. 13:13:24