1711
  • Lanters
    #1187
    Nekem jó a gépem. Igen, a karakter textúra műanyagnak tűnő, gyerekes az egész, a legmagasabb grafikai beállításokon is. Hozzá bugyuta, gügyögő, 12 éves tini lányok szinkronhagjai, egyfajta kéjes orgánummal megspékelve. Ráadásul némely kaszt férfi hangja szinte nem képvisel különbséget, ezen lánykákéhoz képest. A környezet az átlagos keleti mmo-k polivinil klorid mesevilága. Jól látod. Ez egy újabb Aion. Ugyan azok rajzolták, és írták a forgatókönyvét is. Ez a játék is elvérzik egy open world pvp-ban. Slussz! Van aréna. Azt kipróbáltam. Az insták rettenet unalmasak, a boss taktika kimerül annyiban, hogy időnként el kell ugrálni, ha jelzi a környezeti grafika.

    30-40 métereket ugrik a karakter a levegőben, ha ez nem lenne "elég" (mert ez vicc), még a távolsági közlekedés egyik módja is az, hogy van egy egyfajta port, amiről kilométereket ugrálsz el.

    A lagg az néha jellemző, általában játszható.

    Ez egy semmi újat fel nem mutató, középszerű ázsia tucattermék. De a hype körülötte óriási. Jó volt a propagandája.

    Egy dolog tetszett benne. A build, a skillek rugalmasan cserélhetőek bármikor.


  • Vicodine
    #1184
    Amikor baszatjak a szerokat akkor szokott lenni ilyen merteku lagg, ez meg az elso 2-3 heten tuti jelenseg lesz folyamatosan. Bar erdekes, mert sokan irjak, de en pl nem tapasztalom, az elejen volt 1-2 alkalommal amit en is eszrevettem. Az npck kinezete meg hat nyilvan az egesz jateke maxos grafon az igazi, ha nincsen hozza geped akkor sajnalhatod mert maradando latvanyossag, de azert tuti kozepes grafon is elvezheto, az npckre meg ne figyelj ha nem tetszik azt annyi:D
  • alcca
    #1183
    Shift + F1
  • torrente111
    #1182
    sziasztok. az ui-t hogyan lehet átrendezni?
    Utoljára szerkesztette: torrente111, 2016.01.26. 12:21:58
  • TRYTOKILLME
    #1181
    istenem de low vagyok nem tudom használni a fórumot sem rendesen :DDD

    természetesen Malachit üzenetére válaszoltam az előbb... PFFF
  • Malachit
    #1180
    Frakciót még nem választottam, de nem is adott még lehetőséget. A kalóz támadás lett letudva és az első faluban vagyok.
  • TRYTOKILLME
    #1179
    melyik oldalon vagy kék esetleg piros? :)
    mert úgy tudunk akkor segíteni
    Utoljára szerkesztette: TRYTOKILLME, 2016.01.26. 11:56:02
  • TRYTOKILLME
    #1178
    Ezt akkor írja ki, ha aznapra az összes pörgetési lehetőségedet elhasználtad. :)
  • Malachit
    #1177
    Tegnap volt időm játszani kb. 1 órát, de elég bosszantó dolgokat tapasztaltam, lehet nálam van csak ez, de ha nem akkor kicsit elszomorító. Starfall Crateren csináltam destoyert, mint írtam is. tapasztalatok a következők voltak:

    Nyomom a skill-t (még kicsi a karakter csak az alap 2 attak van meg hurricane) és szépen gondolkodik 2-4 másodpercet mielőtt csinálna bármit is és ezt minden skill használat után eljátsza. A célpont 3 méteren belül van, előttem áll és célba van véve. Máskor meg simán nyomkodhatom egymás után egyből lereagál pár skillig, majd megint szünet (a skillek használatához van elég a szükséges energiából, erre alapból figyeltem)... (Ekkora lagg lenne?)

    Nektek is olyan hatása van minden karakter kinézetének, (főleg NPC-knél látványos) mintha fényesre polírozott műanyag bábuk lennének minimális részletességgel? Érthetőbben talán: az NPC karakter egy párbeszédben beszél hozzám, de a haja pl. egyben mozog, mint egy fröccsöntött műanyag bábunak, a ruhái meg vakítóan csillognak. Ez így nekem elégé zavaró. Alap ajánlott grafikán próbáltam, lehet finomhangolni kéne és akkor jobb lenne? Gépnek vinni kéne mindenképp szerintem: I5 6600K 4,4Ghz, 16Gb ram, R290 4Gb.

    Irányítást még szoknom kell, de a siklást már az elején bemutatják, tiszta AION non fly zone érzetet adott egyből, csak szárnyak nincsenek, csak akkor meg hogy a fenébe valósítja meg a karakter ezt a trükköt? :D

    Quest marker érdekes volt, de legalább láthatóan valósították meg, igaz néha nem volt egyértelmű mi is a feladat. Gyors oldalsó questlog betűméret növelhető?, mert nekem pixel méretű, így kicsit nehéz olvasni :/

    Keresnék klánt is, jelenleg max causalként időhiány miatt. Elő tapasztalat több év AION, WOW, Neverwinter, SWTOR, WAR, stb.
  • Vicodine
    #1176
    blabla
  • Rafanir
    #1175
    Megoldódott. Csak valami hiba lehetett.
  • Malachit
    #1174
    Hát igen, ott 3-4 ezres sorok is voltak :D
  • nxs
    #1173
    Aion start azért sokkal durvább volt...beálltam a sorba és elmentem dolgozni,mire hazaértem már csak 2-3 órát kellett várni. Pedig ott mindenki megvette,nem volt f2p. Itt csak a lag miatt kapok agyrákot.
  • Panzeradler #1172
    Néha nekem is szokta, de 5-15perc alatt betölt.
  • Rafanir
    #1171
    Kaptam egy rendszer üzenetet, hogy a Daily Dash nevű pörgetős játékot többé már nem használhatom.
    Miért van ez? Még vagy 16 nap hátra volt ebből a játékból.
  • BoneDragon
    #1170
    Másnál is megáll a blade and soul feliratnál a számkód beütése után? 10perce várok, tegnap is ugyan ez volt...
  • Zarache87
    #1169
    Az event a headstartal kezdodott el es onnet szamol vissza.
  • Malachit
    #1168
    Csináltam a Starfallra egy destroyert ugyan ezen a néven :) Kicist Aion start érzésem van, a sorban a 1076. vagyok :D
  • tutyimutyi2
    #1167
    Valamiért minden egyes belépéskor küld az e-mail címemre egy kódot amit be kell írnom ahhoz hogy betudjak lépni az NCSoft launcherbe ezt nem lehet valahogy kikapcsolni?

    Van egy olyan event a játékban hogy minden nap pörgethetsz kettőt és ha eljutsz 100-ig akkor kapsz egy kosztümöt amit az eu launch örömére csináltak de a launch jan. 18 volt akkor maga az event miért jan. 8-tól vette kezdetét?
  • Malachit
    #1166
    Akkor majd este megnézem :)
  • alcca
    #1165
    EU lesz az. Amúgy ugyanaz a kliens EU-ban és US-ben is. Szerintem az első rányomás a play-re vagy az update-re menti majd el az EU beállítást, vagy a teljes letöltés után.

    Kipróbáltam, átraktam NA-ra, semmit se töltött le pluszba és be is tudtam lépni az NA karakter generálóra. Egy account van EU/NA -ra.
    Utoljára szerkesztette: alcca, 2016.01.25. 12:59:39
  • Malachit
    #1164
    NC-s AION próba miatt csináltam még anno régen az accot, de végül nem játszottam semmit se. Most meg a launcherben automatikusan US a régiót ad be, igaz át lehet állítani EU-ra, de figyelmeztet, hogy régiót váltottam és probléma lehet. Kerestem a account beállításoknál régió váltást, de nem találtam, csak megadási lehetőséget (EU-t adtam meg), de utána is US maradt a launcher indításkor (váltási lehetőség megmaradt). Ezért telepítés után már nem erőltettem tovább és nem léptem be. Valaki esetleg tud megoldást? Supportnak írjak?
  • alcca
    #1163
    Igen
  • howey74
    #1162
    csak 1 klánnak lehetek tagja?
  • Doctormaus
    #1161
    hello. win 10 alatt hibaüzenet, nem tölt be a játék, mi debugger in memory, unload and try again vagy ilyesmi. mi okozza? köszi
  • alcca
    #1160
    Srácok várni kell amíg be nem enged vagy ki nem dob.
  • BoneDragon
    #1159
    Nálam a kezdőképernyőnél beragad.
  • torrente111
    #1158
    karbantartás van?vagy mi a retek?a karakter választót sem tölti be

    Utoljára szerkesztette: torrente111, 2016.01.24. 18:21:06
  • Carmang
    #1157
    Ne etessétek a trollt! Ne etessétek a trollt!
  • TRYTOKILLME
    #1156
    No látom megérkeztek az igazi okostojások aki sokkal jobban tudja, hogy hogyan kell megmagyarázni, azt amit a kicsit inteligensebbek csak egyszerűen emberi butaságnak hìvnak...
  • alcca
    #1155
    Nem értem milyen csalást akarsz. A kék upgradelhető fegyverek amik a hongmoon-hoz kellenek, tradelhetoek, aukciós házból/brókerból/marketshopból megvehető. Nem kell semmilyen ncoin ahoz hogy tudjál levelet küldeni. Levelet csak a Dragon Trader-en keresztül lehet küldeni(vault, marketshop, mail).
  • alcca
    #1154
    Nem létezik. Minden régió máshogy van. Szóval valaki már lenyúlta a neved EU-ban.
  • Vicodine
    #1153
    Tehat van a jatekban olyan dolog, amit penzert megveszel, es pvpben elonyod lesz belole, gyorsabban gearelodsz stb..? Akkor te jol kivagy..:D Par kenyelmi cucc meg kozmetika van a shopban, azt annyi. Ha neked ez p2w, akkor total zero fogalmad van a dolgokrol! Par cucc meg opcio nyilvanvalo, hogy penzert jon, mivel valamibol meg kell elnie a cegnek is(de ettol emberbaratibb shop a vilagba nincsen), de eleve azokat az embereket, akik meg sem veszik a jatekot, egy premiumot vagy egy havi dijat nem fizetnek, vagy shopbol nem vesznek valamit, amivel tamogatna a fejlesztot(jatek fuggo, miben mi van, nem konkrettan b&srol beszelek!) , azokat eleve elhajtanam mint a szart. Nem kell megsertodni, de ha nincsen penzem valamire, akkor azt a szolgaltatast nem veszem igenybe. En sem Ferrarival jarok, hanem olyannal, amire van penzem, aki nem fizet semmit, az ne jarjon semmivel...P2W dumaval azok jojjenek, akik fizetnek is egy jatekert, nem csak sunyulnak, es ingyen akarnak jatszani
  • tutyimutyi2
    #1152
    mégis mennyien férnek fel kb. egy szerverre?
    fél órát kell várnom hogy bedobjon a szerverre :P
  • tutyimutyi2
    #1151
    az létezik hogy azért írja a beírt nevemre azt hogy már foglalt mert korábban mikor játszottam a játékkal a kínai vagy japán szerveren ott is ezt a nevet használtam?
  • Nomad90Hun
    #1150
    Off:
    Megmosolyogtató ahogy a kollégák/kolleginák itt sárral dobálják egymást. Gyerekek másszatok már ki a homokozóból mert tényleg unalmas.
    /Off

    Hogy On is legyen valami:
    Hosszas olvasgatás után elkezdtem 1 assassin-t próbaképp altnak a Hao Distirct-en, és a napi küldi ládából esett neki kung fu masternek jó fist weapon, gondoltam ha már úgyis kung fu master maint akarok kreálok egyet és átküldöm mailben, aztán jött a pofára esés, mikor közölte velem, hogy idézem "vegyé Ncoin-t paraszt oszt küldhetsz ingame levelet"
    jó nem ebben a stílusban de kb. ez a jelentése... Van esetleg valami market-es "csalási" lehetőség a cuccok átküldésére, vagy a hamarosan megkreált mainemmel mondjak le arról a fegyverről? Tovább klán/guild lehetőség érdekelne, mindegy melyik oldalon, bár Crimson bejövősebb.
  • alcca
    #1149
    Igazad van. Leírta a véleményet egyszer? Nem, többször is. Miért kell megállás nélkül ismételnie? Ha ennyire szar szerinte miért foglalkozik vele?
  • Panzeradler #1148
    Azért törlöm a kommentjeid mert senkit nem érdekel a személyes problémád Vicodinnal(arra ott a privát), se az, hogy Aionban milyen siegeek vannak, se a wow, stb. Mást se csináltok itt csak szívjátok egymás vérét és offoltok, unalmas.

    Lehet nem látszik eléggé, de ez itt a Blade and Soul topik-ja, nem WoW, nem közös MMORPG..
  • Lanters
    #1147
    "Fogalma sincs milyen a blade and soul és így állít róla dolgokat, szerintem engedjük el. Mintha valaki úgy mondana véleményt egy filmről hogy még nem is látta azt. Mindenesetre ezzel a kijelentéssel, hogy még az archeage is jobb ennél mindent elmondott magáról.. Archeage-hez volt szerencsém, bíztam benne, reménykedtem, próbáltam, 4 hónapig játszottam kb minden nap vele (még fizettem is érte), és rá kellett jönnöm hogy egy rakat szar, p2w játék".

    Ez is egy P2w játék. Csak arra van kihegyezve. Ugyanakkor, ha neked 4 hónap kellett ahhoz, hogy rájöjj "egy rakat szar", ott baj van. Én 2 hét után hagytam ott.
  • Predaking666
    #1146
    Érdekes bugba futottam bele már a tutorialban.
    Master hog letterét megkaptam, megnéztem a de a confirm szürke. Hiába kattintok a letter velő tárgyakra próbálom csúsztatni azokat továbbra is szürke az icon.

    Elég szégyenletes dolog, hogy már a tutorilban egy ilyen tovább jutást akadályozó bug van.