211
Szal..
  • Sephi
    #91
    Vagy mást próbálnak eltakarni...
  • BaliBoy
    #90
    Én is pont erre gondoltam. :D
    Szerintem az idegen lények leszálló pályáit készítik elő.
  • GregSB
    #89
    Kínába sose, túlságosan függ tőluk az iparuk és gazdaságuk (mindent ott gyártanak).
  • Sephi
    #88
    EZDEHULYE :DDDDDD
  • JAG1
    #87
    Az olaj miatt rohanták le, ez egyértelmű...
    Várom, mikor kötnek már végre bele Kínába.
  • tigeroo
    #86
    vagy várhatnának augusztus 20-ig
  • JAG1
    #85
    Nem ideszórt, hanem szakszerűen kitelepített. :-))
  • Sanyix
    #84
    Nem, őket vegyi, és biológiai fegyverek miatt rohanták le, az atomost most fogják eljátszani. A választható opciók: irán, szíria, korea.
  • Vogel
    #83
    Jogtalan használatért jönnének az amcsi jogvédők
  • Fabio Capello
    #82
    jobb esetben lerohannak minket, mondván hogy atomot tesztelünk...

    Nem ide kapcsolódik, de ez is érdekes dolog: USA úgy biztosítja a nagyhatalmi pozícióját, hogy aki atomot próbálgat, arra ráfogják hogy terrorizmus, és ha nem hagyják abba, akkor megyünk lerohanjuk az országot? Számításaim szerint legalább négy éve megy az iraki háború, azért robbant ki merthogy atomot gyártanak, azóta nem találtak semmit... Köszönjük Bush...
  • Sir Quno Jedi
    #81
    Vesztes oldalon voltunk, vagyunk, leszünk, ergó még meg is sarcolnának minket, hogy mi a faszé robbangatunk (az ő általuk ideszórt) bombákkal...
  • Fabio Capello
    #80
    inkább a helyszínen nézze végig a hatástalanítást... :DDD
  • Minstrel
    #79
    megjöttek az idegenek
  • Fabio Capello
    #78
    hát igen sok szép ajándékot hagytak itt német meg amerikai barátaink...

    Isten őrizz, hogy ez legyen, de kíváncsi lennék, ha eldurranna, az amcsik rohannának e segíteni a rekonstruálásban... sztem annyi lenne a reakció: ja bocs, ezvan.
  • Sephi
    #77
    A szabadságát töltő Gyurcsány Ferenc miniszterelnök is folyamatosan tájékoztatást kap - kabinetfőnökén keresztül - a főváros IX. kerületében zajló kitelepítésről, valamint az ott talált bomba hatástalanításának munkálatairól, közölte a kormányszóvivő. (MTI)

    Biztos nagyon érdekli.
  • Sephi
    #76
    Te én nem tudom mi van meg hogy, de az a baj, hogy ez nem az első ilyen bomba... nem csodálkoznék ha nem is bomba lenne ott hanem valami más... csak a népet ezzel vakítják.
  • Fabio Capello
    #75
    az kellett volna, tömény betonba nekiállnak megfúrni....

    amúgy nem igazán vagyok tisztában ezzel a tipussal, ez nitró miatt becsapódáskor (ütődéskor) robban?
  • Sephi
    #74
    Ezt beszeljetek meg abban a topikban amiben tartozik. THX
  • Sephi
    #73
    Ha teljesen kiürítik a területet, az első lépés a bomba körül lévő föld és törmelék eltávolítása lesz, közölték a tűzszerészek. A korábbi hírekkel ellentétben a bomba nem szilárd betonban van, így könnyebben megtisztítható lesz.

    A tűzszerészek csak ezután tudják közelebbről megvizsgálni a bombát, s dönteni a további lépésekről. Várhatóan kiszerelik a gyújtószerkezetet, s azt a helyszínen megsemmisítik. A bombát ezután elszállítják, s biztonságos helyen robbantják fel.
  • Adam II
    #72
    A Szex és New York szar.
  • Fabio Capello
    #71
    bazeg ez ma egy bombás nap vagy mi a franc?

    minnyá jönnek a tűzszerészek hogy bomba van a seggem alatt, húzzak kifelé :S
  • Sephi
    #70
    A sajtónak is el kellett hagynia a területet.
  • deep
    #69
    Jah, ezaz: USAAF 4000 lb Blockbuster
  • gotchaaa
    #68
    Supermen jön és segít
  • Sephi
    #67
    Két hajmeresztő pletykát hallottunk a helyiektől. Az egyik szerint nem is kell kimenni a lakásból, csak valaki csinálja a fesztivált, a másik szerint vegyi bombát találtak, és azért van ekkora területen kitelepítés.

    Vegyi? Ehh...
  • John Cena
    #66
    hehe ez vicces:D
  • OrioN the S
    #65
    Sex es New York utan ujabb sorozat: Pest es Bomba

    [kiba**ott vicces ,de a cimrol jutott eszebe]
  • tigeroo
    #64
    lál és télleg:D most mondja apám:D
  • Sephi
    #63
    Baze..

    Bombát találtak a mátészalkai kórháznál kedden. Az intézmény területén építkeznek, és árokásás közben fordult ki a földből a vélhetően második világháborús szerkezet. Az építkezést leállították, a helyszínt rendőrök biztosítják, mondta Fedor Rita, a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Rendőr-főkapitányság helyettes sajtóreferense. A kórházat egyelőre nem ürítették ki, jelenleg a tűzszerészeket várják. (FH)
  • vizilou
    #62
    zsindex? :D
  • gotchaaa
    #61
    Kuruc szleng -.-
  • vizilou
    #60
    zsindex? :D
  • Sephi
    #59
    "Gondoltad volna, amikor hozzám jöttél, hogy háborús övezetbe költözöl" - fordult egy fiatal apa kisgyermekkel kiköltöző feleségéhez.

    "Ha felrobban a házunk, az új házimozit kifizeti valaki?" - kérdezte egy másik helyi lakos.
  • tigeroo
    #58
    tiszta jericho DDDDDDDD:
  • gotchaaa
    #57
  • Sugam
    #56
    szerintem zsindexről kopizza
  • JAG1
    #55
    "A külföldiekkel a legnehezebb. Egy rendőr azt mondta, ellenállással még nem találkoztak, de néhány külföldivel nagyon nehéz megértetni, hogy mi a helyzet, főleg a kínaiakkal nem találják a közös hangot."

    - Mennyé innen, me bomba van itt!
    - Csih a hi jakamoto?
    - Mondom BOMBA! Nagy BUM-BUM!
    - Hu csi mi Nemzeti ssinhaz?
    - Ejj b+ nem érted? B.O.M.B.AAAA!

  • Sephi
    #54
    Lényegesen nagyobb bombáról van szó, mint eddig bármikor, mondta az igazságügyi és rendészeti miniszter kedden újságíróknak a helyszínen. "Rendkívül veszélyes a feladat, a bomba hatástalanítása" - tette hozzá a most műveleti irányítóközpontként működő Vágóhíd utcai tűzoltóság épülete előtt Draskovics Tibor, hangsúlyozva, hogy mindenkit biztonságba helyeznek.

    "Úgy látom, hogy a rendőrség megfelelő szakértelemmel és felszereléssel látott hozzá a feladatnak" - közölte. (MTI)

    Na most mar lehet kicsit aggódni...
  • gotchaaa
    #53
    Szerintem ezt olvasgatja.
  • JAG1
    #52
    Jahh konzollal. :-D