556
Körökre osztott MMORPG
  • daleks
    #356
    valaki irna ide?
  • daleks
    #355
    aa van egy jatekom ami 15 gb fogyaszt kb. mar nincs is helyem a c meghajtoba de ha kitorlom a 15 gb jatekot akkor rengeteg hely marad meg.
  • daleks
    #354
    sok hely kell a jatekhoz?
  • daleks
    #353
    szi egy kerdi mnidig felakarom tenni de bezarja a programot de me?
  • daleks
    #352
    figyi ha nem erted a kuldit akkor ird le egy papirla amit ir menny fel a webforditasoldarla ird be oda a mondatot es kiadja magyarul.
  • daleks
    #351
    valaki segitene? bevezetne a jatekba? es a magyarok holvannak?
  • pimpi001
    #350
    ok megvan.
  • pimpi001
    #349
    a nyavajás tutorialbol hogy kell kijönni???????????? mert nem vágom.
  • savior
    #348
    sima crystal nevu targy kell neki. ilyet vegyel.
  • Norbi507
    #347
    Helo, lehet hogy hülye kérdés, de melyik szerveren játszotok ti? (vagy melyik szerveren vannak sokan a magyarok)
  • Madi92
    #346
    Hali!
    Elakadtam egy küldiben! Ázsiában van egy Sachen nevű monk, aki adott egy olyan küldit hogy szerváljak neki két crystalt! Namármost ha lotolok vagy ha veszek a piacon, nem teljesül a küldi!
    Mellékelem a küldi leírást: "Waht we really need is well-refined (Crystals).
    Can you collect 2 Crystals?
    Or, you can buy than from Market.

  • palada14
    #345
    Szép jó estét mindenkinek.
    Vannak itt olyanok akik a Macedon szerveren játszanak?
  • Timurka
    #344
    Sziasztok.

    A zsoldosoknak mik az előnyük? Melyik miben jó?

    Hydra
  • savior
    #343
    most talaltam veletlenul egy ilyet, lehet hogy neked is segit:
    fagyas
  • Kiado
    #342
    Judgement scroll az elején még tényleg vicces volt, hétvégén sikerült kb. 3 óra alatt szintetlépni 98 ról és tudjuk ám, hogy TONNA xp kell azon a szinten :)
    Keresni kellett szörnyeket, akiket Chaos Wind elég szépen sebzett és 2 party-t is le lehetett csapni Judge + CW-vel. Amikor main-em 100 as lett, többi merc 92 körül járt...
  • Győri Devi
    #341
    sziasztok nektek a patch után nem fagy ki véletlenszerűen a játék? eddig semmi gond nem volt
  • savior
    #340
    eleg szar lett ez az uj patch. semmi erdemleges valtozas nem tortent. ami meg jonak tunt azt faszan elkurtak.
    free leaguera lehet berelni zsoldost. a legolcsobb 25m egy hetre, a legdragabb meg 130m. mi ertelme van igy ennek?
    kis szintre kerultek be uj kuldetesek, de egyreszt ott eddig is volt eleg, masreszt meg marha unlamas szaladgalos kuldetesek.
    az uj kasztokrol meg skillekrol semmi info.
    az uj csapat xp ablak kurva nagy lett, nem lehet sehova sem ertelmesen elhelyezni.
    3szor fagyott a kliensem mire elindult, es mindig a koreai nyelvet akarja telepiteni.
    lett nation raktar, csak tudnam ki fogja hasznalni ugy, hogy kb 4-500 ember hozzanyulhat.
    ugy elsore ennyi
  • savior
    #339
    azert nem foglalkozom ezekkel, mert biztos vagyok benne, hogy sokkal izgalmasabb csatakat vivok a seregemmel, mint ezek az agyontapolt emberek. amig en kuzdok es taktikazok es ugyeskedem, addig ok felolvasnak 2 tekercset meg lootolnak es ennyi nekik a jatek.
    3 fele tapos item mallos van: 1. beall valahova az auto battle meg jatszik helyette. 2. bewitching scrollt hasznal es a segito csapatok megolnek mindenkit o pedig csak lootol. 3. felolvas 2 judgement scrollt es fekszik az osszes ellenfel.
    persze ezekkel marha gyorsan lehet fejlodni, csak az elvezet veszik el
  • Kiado
    #338
    Aznap léptem be utoljára, amikor bevezették patch-et 120 as limittel, nem tudom láttátok-e fórumon item mall-os srác screenshot-ját, aki mellesleg szintén abban a klánban volt, mint én :D

    Összes cucca +10 es lvl 100 as volt, kb. több százezret költhetett item-mallra és milliárdnyi gold érték volt az inventory-jában.
  • savior
    #337
    szerintem ne nagyon foglalkozz ezzel. az item mall az egy masik vilag.
    nekem sincs ubertapos karakterem, de attol meg tok jol elvagyok.
    amugy van most sikyonon 3-4 lvl100 koruli magyar. a max szint is mar 120 uj cuccokkal, dungeonokkel. most rakjak fel a legujabb patchet, aminek tobb oldalas a listaja. uj main kasztok, uj main skillek, uj kuldik, cuccok, dungeonok, uj featurek...
    patch
  • Kiado
    #336
    Énis Hungaricum-ban kezdtem, csak már abbahagytam a game-t vagy 2 hónapja, pedig lvl 100 is megvolt, de ez az item mall mindent elront :(
  • akademy
    #335
    megint én
    a sikyon szerveren vagyok és egy magyar guildet keresek ami még él valamennyire, mert a HUNgaricum az nem nagyon, írjatok már ha vagytok
    THX
  • akademy
    #334
    ohh, köszönöm
  • savior
    #333
    ha 'felnyitod', akkor utana nem tudod eladni, csak te hasznalhatod. ezek amugy +6 feletti targyak
    enhance kovet meg roma bazarjaban lehet hasznalni a kovacsnal. olyan mint az enchant stone, de csak 1 targy kell hozza es a kavics. vagy feljavitja, vagy megsemmisul. ha ram hallgatsz akkor elkerulod ezt a funkciot. en mar 50-100m arany ertekben buktam targyakat az enhanceval.
  • akademy
    #332
    még valami...
    az enhance stone (ami nem az enchant) mi re való, mikor lehet használni és mire?
    thx
  • akademy
    #331
    hali!
    Craftoltam egy nagyot és pirossal irta a cucc menüjét, meg hogy fel lehet nyitni!! Mit is jelent ez?
  • alien33
    #330
    ujra üzemel a weboldal 4 napos szünet utána. http://atlanticaonline.fw.hu
  • savior
    #329
    amugy a legtobb esetben a valaszok sargaval kivannak emelve
  • savior
    #328
    szerintem azt kerdezi, hogy ha a mercenarie meghal, akkor mivel tamasztod fel? life potion
  • Timurka
    #327
    szia.

    Hogyan oldottad meg?

    Ezt a küldit nem tudom megcsinálni, nem értem az angol szöveget:
    "Answer (When Mercenaries Die) Question"
    Doktor Hwang adja ezt a küldit. Itt mit kell csinálni?

    Üdv.
  • kiplaaf
    #326
    :)

    Megoldódott....
  • kiplaaf
    #325
    Sziasztok!

    Egy kérdésem lenne... :)

    Az összegyüjtött tárgyakat nem lehet valahol elhelyezni késöbbi felhasználás céljából? Az inventorym már fullon van, de nem szeretnék eladni mindent belőle... hátha késöbb még kellhet...

    Üdv,

    p
  • MobDozer
    #324
    H all

    Erősebb fegyver/páncél:
    Vároban érve felugrik egy menü... ott a merchant választva belépsz a piac menübe.
    Később magad is legyárthatod őket: Craft Skill fejlesztése

    Kapcsolat: vagy itt vagy a HeadHunters klán weboldalán "http://atlanticaonline.fw.hu"
    De a játékban is lehet a Guild listán kikeresed a magyar guildeket és írsz a leadernek.
    Jelenleg aszem 3 magyar guild van... persze ez Argos szerver: Headhunters , Titánok , TheSkulls

    Zsoldosok: kirughatsz tagot ha az inventorit megnyitod és ott a statisztikánál "kis kard ikon a karakter képe mellett" a "fire" gombra kattintasz vagy berakod "Mec.Rom"-ba... így, ha van szabad helyed akkor oda tehetsz be mást... az alap típusokat megtalálni az egyik NPCnél minden mást idővel megszerezhetsz küldiben vagy megveszed a piacon "fentebb említett merchant"
    A küldiből vagy piacon szerzett karakterek szinthez kötöttek.

    Questek: egyenlőre szerintem nincs magyarul

    My name: ZM
    Server: Argos
  • Timurka
    #323
    Sziasztok.

    Nemrég kezdtem, sok mindenre rá jöttem, de azért még van pár kérdésem.
    Hogyan és hol tudok erősebb fegyvereket és páncélokat venni?
    Hogyan tudom felvenni a kapcsolatot játékon belül magyarokkal?
    Hogyan és hol tudom a zsoldosaimat lecserélni egy másikra?
    Questekről van valamilyen magyar leírás?
    Egyenlőre ennyi.

    Hydra
  • gagax
    #322
    Oks thx a válaszokat :P már csak pár dolgot nem tudok de arra majd rájövök :d ha meg nem akkor meg megint kérdezek :D
  • Kiado
    #321
    Még info share nél is kapsz +1 staminákat, max 5. illetve ha pénzt adsz kezdőknek, akkoris +1 eket.
    Illetve ha 3as partyban öldökölsz visszakapsz 2 harconként asszem egyet, de ha ráklikkelsz staminára ott kiírja az összes módot.
  • Probatbicol
    #320
    Szia !

    Staminát majd pvp-vel tudsz növelni, egyébként naponta 1x minden délután resetelődik 120-ra, nem kell aggódni.
    A leülésre már gondolom rájöttél azóta: a quest-ben kaptál egy cuccot az inventory-dba, azt kell használni jobb egérgombbal, és már meg is tanultad a leülést, onnan kezdve működni fog az X.
  • gagax
    #319
    jah bocs lehgytam h az X firem : akangel

    lenne pár kérdésem :D

    a Staminát hogy tudom növelni ....
    és hogy tudok leülni mert za írja h az X de annál meg ki irja h learn skill de azt meg nem tom hogy kell :d előre is thx :D
  • gagax
    #318
    jah és még annyi ha van valakinek X fireja és jártas a játékba az lécci vegyen fel egy kicsit felvilágosítani a játékról :D ;) thx ::DDDDD
  • gagax
    #317
    Hali !! feltettem a játékot és meik szerveren kezdjem?:D előre is thx