556
Körökre osztott MMORPG
  • kisvihar
    #396
    Delphi szerveren vagyunk páran Magyarok,gyertek:-)))
  • setét
    #395
    Hali
    Mindenkit várunk egy Magyar klánba a Macedon szerveren
    HUNForce /csak magyar tagfelvétel van/
  • ladasz
    #394
    Hali.Csak azt szeretném kérdezni valaki játszik még ezzel a játékkal?Mert most elkezdtem folytatni a régi karim és jó lenne 1 klán.A Sykion serveren vagyok Ladasz néven jó lenne ha felvennétek valamilyen magyar klánba.
  • lammaer
    #393
    Tanacsot kernek a tapasztaltabbaktol: level62 kornyeken, fokent PVE-ben utazva ugy olvastam, a witch igen csak hasznos egy csapatban (exo & princess ugy olvastam nem hasznos PVEben). De kit tegyek felre a 9 fos csapatbol?

    Formacio kb igy nez ki:

    sword - spear - viking
    gunner - archer - beast trainer (level45)
    shaman - cannon (main)- monk

    Monkot eleg ritkan szoktam PVE-ben hasznalni, a spear meg a leggyengebb lancszem az elso sorban. Vagy esetleg a BT es a viking kozul az egyik? Ezek kozott vacilalok...

  • Jockey
    #392
    ez a baj, hogy nincs a programok eltálvolítása közt a progi.. mintha csak a start menübe rakott volna ki egy ikont azt csá..
    no mind1, csak nem akartam kézzel törölni, mert szemeteli a vinfost..
  • Probatbicol
    #391
    Gondolom vezérlőpult-programok telepítése/törlése, ha vista akkor program eltávolítása.
    De ha simán letörlöd akkor sem tévedsz nagyot.
  • Jockey
    #390
    hogy lehet uninstallalni a jatekot? nem talalok sehol ilyen lehetoseget
  • Kiado
    #389
    100 as karim nem kell valakinek? Eladó xD
  • pandemonium
    #388
    Ne haragudjál már Savior,de ha kiírod peers chatira az acc/passodat akkor még az a köcsög aki belép veled és levámolja a cuccodat?=D
  • Kiado
    #387
    Savior nemhiszem, hogy tudnak ilyenkor tenni akármit is sajna, ahány játékkal találkoztam életemben, mindenhol ilyenkor azt válaszolták, hogy saját felelősség a jelszó probléma, biztos valakinek kiadtad stb. stb. ők nem tudnak mit csinálni.... :/
  • alien33
    #386
    hát én amenyiszer irtam nekik mindig 1-2 nap alat válaszoltak is.
    Lehet hogy ugy fogalmaztál nekik ****.
  • savior
    #385
    van az oldalukon kb 10 emailcim megadva. mindre megirtam a panaszom de megcsak valaszolni is basznak. ekkora egy magatehetetlen szar bagazst meg nem lattam. egyszeruen keptelenek kezelni a problemakat
  • savior
    #384
    jah a poent nem is irtam: miutan jeleztem a dolgot 1 levelet kaptam toluk, amiben kozlik hogy a forumhozzaszolasaimat torlik, amiert rosszakat irok a jatekrol. latszik hogy koreai jatek. kalap szar dolgokat ezerrel eljenzik, a fejlesztoknel gyakorlatilag semmit nem lehet elintezni, cenzura.
  • savior
    #383
    irtam az uzemeltetoknek hogy lenyultak az accountom meg oda a cuccaim, de le sem szarjak
  • savior
    #382
    ezzel en is pont igy vagyok. cb-ben kezdtem, skyonon voltam, aztan atmentem masik szerverekre... nalam most ez az uj patch is kicsapta a biztositekot. meg aztan tul sokat is jatszottam ezzel, ideje uj jatekot keresni
  • Probatbicol
    #381
    :(((...hát ez nagyon szar érzés lehet, sajnálom.

    Most én sem játszom éppen, nekem meg az a bajom, hogy túl korán kezdtem anno, még az első closed betaval, a sokszoros wipe-ok után mindig újra kellett kezdeni, aztán azért kezdtem újra az Argoson, mert a Sykion-ról eltűntek az emberek, és ha valami gyenge pontja a játéknak, akkor az az, hogy nagyon lineáris, a sok újrakezdés után elmúlt a varázs..
    De biztos, hogy vissza fogok majd térni, csak most éppen belebolondultam a Spellbornba
  • savior
    #380
    en +4rol hallottam, de a fene se tudja hogy van pontosan. szerintem most csak kevesebbet szamitanak a + -ok.
    kozben valaki belepett az accountommal es szetbarmolta az osszes cuccom es penzem, ugyhogy hagyom is a fenebe ezt a szart
  • Probatbicol
    #379
    Már nem úgy van mint régen, hogy liga meccseken +2-re leviszik minden cucc statját?
  • savior
    #378
    minap kaptam leagueban olyan ellenfelet, hogy volt 5-6 olyan +10es fegyvere, amibol 250-500m a +0-s. de azert verhetoek ok is. pvp-ben szinte csak a build es a skillek a mervadok
  • Kiado
    #377
    Az szép, én azthiszem 100-101 körül hagytam abba, idegesített, hogy aki sokat költött a játékra +10 es cuccokkal mászkált, elvesztette az értelmét az egész...
  • savior
    #376
    115 es jatszom
    sikyonon abbahagytam egy ideig a jatekot es masik szervereken voltam, de aztan visszatertem erre a karakterre
  • Kiado
    #375
    Szia utazo! :)
    Te még játszol a game-el? Azthittem abbahagytad :P Hanyas vagy?
  • savior
    #374
    sikyon szeveren ha valakit erdekel egy nem csak magyarokbol allo guild, akkor keressen meg. guild neve: Noobs. az en nevem: Utazo.
    csak par napja alakult, egyelore kevesen vagyunk. aki nem rendszeresen jatszik az hanyagoljon.
  • alien33
    #373
    argos mi elég nagy magyar guild vagyunk volt városunk is ami 2 napja vesztetünk el sajnos (new york) minden nap nation dungeon persze oda csak 97+osok jöhetnek. weboldalt nem frisitem de játékban aktivak vagyunk http://atlanticaonline.fw.hu . van van ventri server de korhatáros 18+.
  • alien33
    #372
    http://alien3.mybrute.com
  • SkylineX
    #371
    Sziasztok, csak érdeklődöm hogy a
    Mycenae nevű szerveren vannak e megyar guildek ahova van felvétel.
    Mert eddig még nem volt szerencsém magyarral találkozni.

    Előre is köszi a választ. A gammában Kisane néven vagyok
  • daleks
    #370
    ok megvan koszonom sajamen a valaszt.
  • daleks
    #369
    nagyon kerlek valaki segisen plz. kerem nem tudom a karimra huzni meg nem tudom msot hogy tenleg ez kell e. plz valaki lecci segisen.
  • daleks
    #368
    kerem valaki segitsen nem meggy a kuldi. nem tom a fegyvert felszerelni vagy mait kell.
  • daleks
    #367
    ha valaki segit majdnem egy ugyan ilyen jo jatek nevet adom ami ugyan igy lekell tolteni csak az magayr is tobbszemelyes is. valaki help akkor!
  • daleks
    #366
    plz help valaki segitsen!
  • daleks
    #365
    eszt nem ertem a kuldit aszt irta valaki hogy valami kulcsot kell, help help help.
  • daleks
    #364
    betettem az egyik emberhez de nem tom felszerelni
  • daleks
    #363
    na hogy kell felszerelni?
  • daleks
    #362
    na eszt irja magyarul kb

    nagyon nos a lefsek kinyitnak egy olyan dobozt, amire neked szükséged van
    kinyitni a leltáradat azáltal, hogy nyomja az űrbárt
    a leltárablakodban, amit helyre tudsz hozni, kattints a szellemen a fegyverdoboz és te fogadni fogtok véletlen fegyver neked zsoldosok
    most felszerel magadat vagy egy zsoldos wih-t egy fegyver! ha te helyes kattanás a szellemfegyverdobozon a leltáradban a tou meg fog kapni egy véletlen fegyvert tudsz távozott egy fegyverre kattint és húzza azt a karaktereid közül az egyikhez a leltárablakban felszerelni nem felejti el azt mindegyik karakter használatok

    help.
  • daleks
    #361
    sziasztok help a feladat hogy rakjama fegyver be a lelaromba szoval hogy hasznaljam vagy mi de nem tudom hogyan kell . kerem szepen a valaszt.
  • savior
    #360
    nem egyszerubb lenne elinditani azt a szar, ahelyett hogy minden rezdules utan ide irkalsz?
  • Kiado
    #359
    Ha a "windowed" mód nincs bejelölve, akkor teljes képernyős lesz, igen.
  • daleks
    #358
    sziasztok ha a legnagyobra teszem a jatekot a meretet,akkor az egesz kepernyon az fog latszani?
  • daleks
    #357
    sziasztok miutan satrtra kattontam kiirt valamit de nem ertem help.