556
Körökre osztott MMORPG
  • Gorii
    #316
    en ilyen koreai videokat neztem,,azok uberbrutalok, mondjuk starcrafton edzodnek 0-24h:P
  • Probatbicol
    #315
    Kiválasztod a zsoldost és ctrl+újgomb asszem.
  • Jockey
    #314
    hát nemtom, nekem néha az 5 mercet is nehéz kooordinálni, nemtom később mi lesz, főleg ha skilleket is használok, asszem erősíteni kell a bill használatot..:-)
    egy kérdés ezzel kapcsolatba eszembe is jutott.
    Van jelenleg 5 mercem, amik a merc felbérlés miatt ugyebár 1-5ös gombra kerültek. Nos, volt valami tutorial, hogy lehet őket mozgatni (nem a D gombra és a formationra gondolok), szal ha mondjuk a spear-m a 4es gombon van de a 3asra akarom átrakni, ezt hogy lehet?
  • Probatbicol
    #313
    Igen, szerintem is egy gyöngyszem, nem véletlen, hogy más mmo-kkal szemben itt egyre nő a szerverek száma.

    Tegnap nézegettem ligás meccseket, sikerült kifogni egy divízió 1-es-t, hát mintha nem is körökre osztott lett volna, csak kapkodtam a fejem olyan gyorsan történtek az események. Az is milyen király már, hogy a nézelődőnek egy ablakban megjelennek az elsütött varázslatok, ez nem tudom mióta megy nekem 2-3 hónap kimaradt.
    A legérdekesebb setup pedig amit láttam, gunner main mellet 4 viking és 2 monk- hát fagyasztani azt tudott :)
  • Jockey
    #312
    érdekes a gamma ahhoz képest hogy free elég komplex teljesen le vagyok nyűgözve, free mmotól ritkán látni ilyet:-)
  • Gorii
    #311
    remek kuldj ram egy tellt,felvennelek friendbe
  • alien33
    #310
    Magyar atlanticaonline website: http://atlanticaonline.fw.hu
    kölön csinálhat mindenki forumot amelyik serveren van a guildja, és igy jobban átláthatóbá teszi a magyar AT onlinesokat.
  • Jockey
    #309
    akkor még jó, hogy nem húztam bele durvábban asszem lvl9 a karim, de mondom félórát pörgettem max..
    Költözök akkor hozzátok..
  • Gorii
    #308
    ja argoron van magyar klan "headhunters" abban vagyok epp
  • Gorii
    #307
    3 napja tolom kb, nem vagyok meg nagy tudos.. alakul meg:)

    jelenleg lvl40 en:
    1row: swordman, axe(main), viking
    2:bow,gunner,spear
    3:shaman monk

    skae neven vagyok argos server, 5-6 utan vagyok ma kb

    btw hiv oldalon van rengeteg formacio pve/pvp re kulon
  • MobDozer
    #306
    H all
    Én is az Argos szerot ajánlom... sok magyar van ott, de a külföldiek is elég segítőkészek. (Mycenae szerveren kezdtem, de hamar váltottam)
  • Jockey
    #305
    és milyen karakter setuppal tolod?
  • Gorii
    #304
    btw aki szereti a turn based mmokat annak kotelezo darab
  • Gorii
    #303
    en angoron tolom ha jol tudom 2 magyar klan is van ott
  • Jockey
    #302
    akkor most hol van a magyar community?
  • Gorii
    #301
    kar hogy nem porog a topic, eddigi legjobb ilyen "ingyenes" mmo szerintem..
  • Probatbicol
    #300
    A Sikyon-on megvannak még a magyarok? Most újra elkezdtem játszani.

    Jól átrajzolták a térképeket Sea Palace környékén rendesen elkeveredtem, pedig csak lerövidítették az utat Sanghai-hoz.
  • Forseti
    #299
    Üdvözlet!
    Macedon szerveren játszok Kifat néven és keresnék magyarokat klánomba hogy ne össze-vissza legyünk:)
    Ha játszik valaki légyszi írjon valami elérhetőséget hol tudom megtalálni.
  • MobDozer
    #298
    Thx a helpet, de akkor nem értem :-(
    Az 5 nap alatt 200K aranyat toltunk be a guild pénztárba szal akkor kéne, hogy legyen fedezet.
    172K-t dobott a leaderhez oszlás után.
  • Kiado
    #297
    Magától vonja le elméletben és ha nincs elég zseton, akkor automatikusan megszűnik.
  • MobDozer
    #296
    Nem lett kivéve a lé... azt a játék magától lökte vissza a leaderhez az 5.napon amikor megszüntette a klánt.

    Viszont akkor 1 kérdés... a guild adót mindíg manuálisan kell befizetni? nem magától vonódik le?
  • alien33
    #295
    hogy a guild leader kivete a guild pénzt és nemtudtátok fizetni a guild adot és megszünt ^^
  • MobDozer
    #294
    H all

    Haverokkal alapítottunk egy klán ami az 5.napon megszünt, de nem tudjuk mitől.
    Jött egy automata GM üzi amiben közlik, hogy az addig befizetett lóvé vissza ment a leaderhez, de ennyi.

    Ha valaki tud segíteni azt előre is Thx
  • akademy
    #293
    köszi
  • Probatbicol
    #292
    Mert fejleszthetsz addig egy más kasztú zsoldost helyette.
  • akademy
    #291
    Sziasztok
    Mondja már meg nekem valaki mire jó a mercenary room!
    Miért jó az ha berakom oda az egyik emberemet?
    Köszi
  • Lacesz29
    #290
    Sziasztok.. Tegnap alakult Callidus guild tagokat keres a Mycenae szerveren!!!
    Minden kedves játékost várunk szeretett egy jó csapat közösség felállításában. aki szeretne csatlakozni hozzánk kérem játékon belől keressen meg.
    Karater name: Kolo
    Hamarosan weblapunk is elindul.
    Tehát ne várakozz csatlakozz
    Üdv mindenkinek további szép napot.
  • Probatbicol
    #289
    will
  • MobDozer
    #288
    H all

    Kérnék egy kis segítséget, ha lehet.

    Még csak ismerkedem a játékkal, ráadásul elég gyér az angolom és elakadtam itt:
    http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/53e9bc3ed35dfa553c5998c15048ffc6b63771cd.png

    Ha valaki tudja a választ azt előre is Thx
  • alien33
    #287
    jelenleg 35en vagyunk és csak magyar Játékban keres meg HUNalien vagy HunGarnet illetve a weboldalunkon http://www.atlanticaonline.fw.hu/
  • mematyi
    #286
    pké, de hányan?

    csak magyarok?
  • Hustler_hu
    #285
    argos ... keresd a Headhunters klánt ...
  • mematyi
    #284
    nemtom, tegnap raktam a norton 2k09 et azót a műxik
    eddig is volt fenn de mindegy köszi azért


    amugy melyik szerón vagytok?
  • Hustler_hu
    #283
    Nemlehet , hogy tüzfal probléma ?
  • mematyi
    #282
    hahó valaki

    csak én vok itt teljesen aktív?
  • mematyi
    #281
    Segítség kéne!
    mikor bejelentkezek irja hogy Attempting to connect to login server
    de semmi se lesz

    vártam vagy 10 percet de semmi
    nem tudok jáccani
  • MobDozer
    #280
    H all

    Gagax mit kell rajta kicsomagolni?
    Nekem egyben leszedett egy 2.2Gb-s exe file-t és csak simán installált majd kicsit upgradelt és ennyi.

    Próbáld ezt leszedni és unstallni:
    http://files.filefront.com/Atlantica+Online+Full+Client+v689/;12677548;/fileinfo.html
  • gagax
    #279
    jah és a letöltéseket nem kell nézni nem akora amekkora ki van írva csak elindítotam ujra és leállítottam xD :)

    előre is thx :)
  • gagax
    #278
    Sziasztok !!!
    ezt írja ki mikor csomagolja ki a gamet mi lehet a gond ??? 2X letöltöttem és minidg ez :(

  • Chykai
    #277
    köszi mindenkinek, megoldódott...