556
Körökre osztott MMORPG
  • DAK3
    #436
    köcc:D na de gyere gubbi kabu topikba ne itt roncsuk a levegöt:D
  • Gubberx
    #435
    lassan már mama2 is féltékeny lesz rád :D
  • DAK3
    #434
    KÖSZÖNÖM nagy megtiszteltetés:)
  • Gubberx
    #433
  • RaSzTaH
    #432
    sg fórum gyöngyszeme vagy
  • DAK3
    #431
    ez nem ordibálás az csak a fontosabb része és gubberx szivogyfel...:D:D mindenhol ottvagy:D
  • Gubberx
    #430
    azért nem kéne ordibálnod.. -_-"
  • DAK3
    #429
    hát nemtom énmár a dephin 10es vok:D sztem maradok ott bár magyaral még nem taliztam MINDEN MAGYAR AKI DELPHIN TOJA IRJA IDE A NEVÉT LEGYENSZIVES ,KÖSZÖNÖM)
  • PetruZ
    #428
    Biztos vannak, nem tudom, én csak a Sikyon-on vagyok fent, ott ismerek néhány illetőt, de elég ritkán bukkannak fel. Nem is tudom, megvan-e még az ottani magyar guild, rég hallottam felőlük.
  • DAK3
    #427
    végülis... igaz:D ennek a nagy közöségnek XDDDD
    Petruz figyu.... Delphi-n van sok magyar igaz??:D:D legalábbis van??(NDOORS GAMES szerverek)
  • PetruZ
    #426
    Ugyan minek? :)
  • DAK3
    #425
    öm... van enek a játéknak magyar weboldala?? mert ha nincs én csinálnék egyet:)
  • DAK3
    #424
    hali all:) ennyire ki halt ez a játék??:S elégé nemirnak semmit ide a topicba:( meikszeron van a legtöbb magyar?
  • PetruZ
    #423
    Mit értesz "csapat" alatt?
  • Lacika69
    #422
    Sziasztok az érdekelne,hogy lehet egy csapatba belépni?
    Elöre is köszi.
  • PetruZ
    #421
    Ha te vagy L....u, akkor már kaptál választ az AO fórumon. :) Ha nem, akkor: FL. A szerzett battle point-okból tudsz venni 7 napos licencet Pointry-nál (bár nem olcsó, ha jól emlékszem, 800 pont kell hozzá, szóval lvl 66-on legalább Div 11 vagy/leszel, ami 30 pont győzelemre és 7 pont vereségre).
  • bazsimc
    #420
    Sziasztok!

    Az egyik questnél feladat lenne, hogy egy harc alatt kétszer is cseréljek zsoldost? (mercenary).
    Sajnos én már "ellőttem" a merc. room licenc-emet. lvl66 vagyok.
    Piacon iszonyú drága egy ilyen cucc.
    Nincsen tippetek véletlenül, hogy hogyan lehetne megoldani a gondomat? Pl. nincs olyan quest, amivel tudnék szerezni ilyet? (III-as kell, mert lvl66 vagyok!)

    Köszi előre is a tippeket!

  • Hikaru
    #419
    Például innen.
  • Lacika69
    #418
    Sziasztok Megtudná nekem valaki mondani,hogy hol tudnám letölteni az Atlantika Full játékot.
  • kisvihar
    #417
    Reggel,délben,este:-))
  • Kisponyi
    #416
    oksa, kb mikor vagytok bent? reggel délben este vagy droidok vagytok és 0-24 toljátok? :D najó csak viccelek :)
  • kisvihar
    #415
    Delhi szerveren lehet:-))
    Puncus,Angyalka :keress
  • Kisponyi
    #414
    Sziasztok!

    Érdekelne, hogy macedon vagy más szerveren tudnék-e csatlakozni vmi magyar csapathoz, egyedül kicsit unalmas lenne bolyongani újfent.
  • WorldTorrent
    #413
    akkor msn: [email protected]
  • kisvihar
    #412
    Nincs:-((
  • WorldTorrent
    #411
    vegyel fel Xfire-re ha van: SirAlo
  • kisvihar
    #410
    Ok,online vagyok:-))
  • WorldTorrent
    #409
    felveszlek majd friendbe ha online leszel
  • kisvihar
    #408
    Hello
    Én a Delhi szerveren vagyok,vagyunk páran magyarok
    (Puncus) a karakterem
    Válaszolos küldetésböl sok van,konkrétan mi a kérdés?
  • WorldTorrent
    #407
    az ilyen valaszolos questnel mit kell valasznak beirni?:S
  • WorldTorrent
    #406
    Meik szerverre menyek? meiken vannak magyarok? magyar klan?
  • WorldTorrent
    #405
    hm letoltottem fel updateltem aztan updatelt 100 megat es kiirta utanna hogy akarom-e hogy letolcse a full versiont nyomtam hogy Yes es most 3 gigat tolt , ha No-ra tettem volna nem tudnak jatszani vagy trial?Xd
  • WorldTorrent
    #404
    en most allodsozom par napja de ugy nezki hogy ez is penzrol fog szolni, ugy latom ez az egyetlen olyan mmo amiben normalis az item mail vagy van meg ilyen jatek?:D
  • PetruZ
    #403
    Nemrég próbáltam ki, és igen hamar magába szippantott ez a játék. Az első olyan MMORPG, amiben mindent megtaláltam, amit a stílusban igényeltem, legfőképpen a harc-, a party- és a craft-rendszert. Korábban RoM-oztam (az hamar felejtős volt), meg sokat játszottam Grand Fantasia-t, de rá kellett jöjjek: igazából az AO az, amit nekem találtak ki. :)

    (Sikyon szerveren elsősorban PetruZa néven szoktam megfordulni esténként, meg hétvégén. Minden kezdőnek igyekszem segíteni, ha tudok.)
  • WorldTorrent
    #402
    En is ki kellene probaljam :p
  • WorldTorrent
    #401
    megneztem az mmorpg.com-on es ott is masodik! es a final fantasy van csak elotte... ami Pc-re nincs is:P Vagyis elso PC-s
  • setét
    #400
    Hát sajna ez igy van, akinek ideje van inkább tolja
  • WorldTorrent
    #399
    Hat erdekes milyen keves hozzaszolas van itt , Mmosite.com-on pl. elso helyen van ez a jatek:OO
  • Dattila1
    #398
    Hello, Én is a Delphin játszok Atis néven, ha gondolod vegyél fel friendbe. Ez vonatkozik azokra is akik el akarják kezdeni a játékot. Szívesen segítek.
  • kisvihar
    #397
    Senkit sem érdekel már ez a játék?