556
Körökre osztott MMORPG
  • Majesty
    #476
    Sziasztok!

    Nem tudok belépni.Loginál be jönn 1 27oldalas info ablak utána meg nem csinál semmit.Hátérbe meg a játék folyik.
  • PetruZ
    #475
    Víruskeresők is tudják általában, de még inkább trójai keresők a specializáltak ebben, mint pl. a Spybot.
  • Lacika69
    #474
    Hoppá rossz helyekre írtam bocsi:)))
  • Lacika69
    #473
    Nem tudnál ajánlani egy keylogger kereső progit mert nem nagyon tudom hogyan és hol keresem?
    Előre is köszi:)
  • Lacika69
    #472
    Szia ha most akarod kezdeni gyere a delphi szervere ott keres meg minket mi segítünk amiben csak tudunk csak legyél kitartó és ne ad fel egy hét után.:)
    A guildünk neve a The Spawn,vagy vegyél fel frendbe a következök közül valakit: LacikaHun2,Empirius,Ribo,Szokihun182,Ceris,Surikena.
    Én általában mindig fent vagyok kivéve ha dolgozom.
    Szia előre is üdv a játékban.
    LacikaHun2
  • Majesty
    #471
    Sziasztok!

    Ma fogom el kezdeni a játékot.Minden segitséget megköszönék a játékkal kapcsolatban.
  • PetruZ
    #470
    Magyarok általában magyar(os) nevű guild-eket keresnek és ebből talán csak egy van az összes szervert figyelembe véve. A hirdetőtábla eleve sz*r már évek óta, és ha véletlenül rossz helyen van a listában, lehet, hogy észre sem vesznek, mert nem kattintanak rád a sorban és egyébként így nem is látják, hogy magyar vagy.
    Emellett, ahogy mondtad is, túl sokan esnek ki az első pár nap/hét után, mindenki megunja, vagy belefárad a nerf-ekbe, vagy rájön, hogy IM nélkül, szokásos casual játékstílussal porszemnyi esélye sincs magasabbra kerülni, vagy mert nem kap rögtön ingyen titán mount-ot és egymilliárd aranyat... Emellett az event-ek jó része nem EU időzónában van, a játékosok elsősorban a távol-keleti és amerikai zónákból jönnek, és az ilyen guild-ek, nation-ök sokkal könnyebben tudnak GD-t, ND-t szervezni, sokkal több esély van velük fejlődni.
    Én is abbahagytam, újrakezdtem, most megint abbahagytam, mert frusztráló a sok cheater, goldspammer, a bot-ok, a fejlesztői hozzá(nem)állás, a rengeteg bug, a naphosszat craft-oló afk-karakterek tömege, a városokba magukat befészkelő és próbálkozásra rögtön hadüzenettel fenyegető guild-ek, a csillivilli IM-erek, akik mellett ócska koldus lehetsz csak, a sok drop-nerf, ami már-már megfojtja a játékélményt, satöbbi. Voltam több magyar guild-ben is, több szerveren, mindegyik kongott az ürességtől, pedig sokuknak 40-50 member is volt felvéve, akik egy login-on kívül többé sosem jelenkeztek, vagy az aktív játékosok másod-harmad-karakterei, pusztán mule céllal. Voltam több külföldi guild-ben is, a helyzet nagyrészt ugyanez volt, de több az aktív játékos és van élet.
    Viszont igazán magasra sosem jutottam (lvl 83 volt a max.), mindig meguntam, mert ha csak pár naponta néhány órát tudsz játszani, nincs értelme, egyszerűen lemaradsz, és teljesen felesleges pl. FL-ben szívatni magad full +10-es ellenfelek ellen.
  • Lacika69
    #469
    Köszönöm az infót ez elég kimerítő válaszvolt :))
    Megfogadom a tanácsodat!
    Lenne még egy kérdésem a Magyarok miért nem kitartóak a játékban?
    Van egy guildünk a(TheSpawn)és nem nagyon akarnak jönni ujj játékosok ezt a külföldi klánok hogy csinálják hogy mindig sokan vannak?
    Erre nincs valami tipped?
    Előre is köszi.
  • PetruZ
    #468
    Jelszavakat gyakran cserélni, saját PC-t ellenőrizni keylogger és egyéb figyelő programok ellen, soha nem regisztrálni goldseller oldalon, soha nem venni / trade-elni semmit goldseller-től, jelszót, account-ot soha nem elárulni senkinek, és az account-ot soha nem használni sehol az AO weboldalon kívül.
  • Lacika69
    #467
    Sziasztok egy kis infókéné ,hogyan lehetne elkerülni az idióta Hacker barmokat?
    Ezt azért kérdem mert szegény Misty barátomat tejesen lefosztották a minap.
    Bár még számomra érthetetlen hogy csinálták de sikerült nekik mindent ami mozdítható volt rajta leszedtek és egy kariját is elégetek.
    Ha ilyen van ezt is elszúrta valaki mert ekkora védelem mellet megtudják csinálni ez gáz:(
    Ha valakinek van infója hogyan lehet ezt kivédeni meg köszönöm előre is . sziasztok
  • setét
    #466
    Ha valaki keres még tiszta magyar guildot
    Macedon server: HUNForce a vezető :Evike
  • setét
    #465
    szoki remélem fullos a felszerelésed, mert háború esetén levernek rólad mindig 1 cuccot Randomban. S bizti nem a közepes kari esnek majd KJ vel neked.

  • szoki182
    #464
    akkor háboru lesz xD
  • PetruZ
    #463
    Várost csak meghatározott időpontban lehet megpróbálni átvenni, amikor lejár az éppen azt uraló guild "bérleti" ideje. Ezt meg lehet nézni a Town Hall-ban, vagy Rómában Caesar-nál. Amikor lejárt a bérlet, lehet "bid"-elni a guild pontokból a város irányításáért. Aki nyer, azé a város.
    Csakhogy:
    - A szervereken a legtöbb város már olyan guild-ek kezében van, akik nation-be tömörülve védik egymást és másokat is az ilyen "bid"-ektől. Ha bepróbálkoztok, guild háborút és szabadrabló módú KJ-t kockáztattok.
    - A városokat birtokló guild-ek 99%-a sokkal több guild ponttal rendelkezik, mint a szabadon grasszáló guild-ek, és mivel nagyok, magas szintűek, sok aktív taggal, sokkal gyorsabban újra tudják termelni az elvesztett pontokat is.

    Jelen állapotban friss, alacsonyabb szintű guild-nak várost szerezni szinte reménytelen, értékesebb helyen lévő városra bepróbálkozni pedig biztos war-t jelent a célpont guild/nation részéről.
  • Lacika69
    #462
    Sziasztok
    Lenne egy nagy kérdésem?
    Megtudná valaki mondani,hogy lehet várost venni a guildünk nek mert már mindent megprobáltunk de sehogyanse jön ösze?
    Tulajdon képpen menyi aktiv pont kel hozzá?Vagy ez változo és holtudom megnézni melyik városhoz menyi kel?
    Elöre is köszönöm az informáciokat.
  • mematyi
    #461
    Thebes Szervern tudtok magyarokat?
  • finaly
    #460
    Sziasztok!

    Nekem olyan kérdésem lenne, hogy van valakinek használható De Mere vagy Goncourt macroja? Nagy segítség lenne, hogy egy kis pénzhez jussak a jobb cuccok reményében!

    Köszönettel
  • Lacika69
    #459
    Köszi szépen az infot.
  • PetruZ
    #458
    Majd lvl 100 felett, az upgrade után tudsz IV-es könyveket használni és 70-ig elmenni, ill. lvl 80 felett már használhatod az I-IV. szintű charm-okat is, amelyek +5 - +20 effektív spell szintet adnak minden power-hez (de kb. úgy fogynak, mint a lőszer, azaz használatonként 1-et levon).
  • Lacika69
    #457
    Sziasztok
    Tudna valaki infot adni arrol,hogy hogyan lehet megnövelni a varázslatot,hogy feltudjam rakni a IV-es könyveket mert megakadtam 60/60 nál.
    Elöre is köszi az infot.
    Különben a Delphi szerveren sok magyar guild van a milyenk a (TheSpawns)klán ha valaki csatlakozni akar keresen engem vagy a társam:LacikaHun2,Ticike.
    Ja azt elmondom csak komoly szándéku emberek keresenek minket mert van egy alap szabájunk:2 hét igazolatlan távollét után meneszésre kerül a kari a guild-böl.
    Sok sikert mindenkinek a játékhoz.
    Sziasztok
  • vegitelet
    #456
    helo, argoson tolom amikor akad idő. Amíg van stanimám, addig szoktam játszani, szóval 1-2 óra naponta. [email protected] mailcímre, vagy az msn részére légyszi írjon valaki a HeadHuntersből, mert be szeretnék lépni.
  • PetruZ
    #455
    A Macedon szerveren keresgélj, online, ott két guild is van (HUNForce, Sanctuary).
  • dogolj14
    #454
    sziasztok az lenne a gondom hogy nem találok magyar játékosokat az atlantica-ba és aki játszik az atlantica online nevű játékkal az kérem vegyn fel engem msn-re és ott megbeszéljük a többit
    előre is nagyon köszi annak aki megteszi :))

    MSN: [email protected]
  • Kisponyi
    #453
    Szia VinAdam, üdv az AO-ban, remélem tetszeni fog, mindenesetre ha magyarokkal is akarsz majd játszani, a Macedon szerveren vagyunk aránylag sokan. 2 Guild is van ott, HUNForce vezetője Evike és a Sanctuary vezetője GabrielHUN. Ha esetleg nem válna be delphi, itt szivesen látunk. Sok szerencsét, jó játékot.
  • VinAdam
    #452
    Sziasztok! Idáig Sro-ztam. Most keresek valami új játékot, és az Atlanticát nézegettem, most telepítem remélem jó lesz! OLvasgattam a Fórumot, valószínű a Delphi szerverre megyek. Üdv
  • TottiHUN
    #451
    hali
    láttam videókat a játékról és érdekesnek találtam lehet hogy kipróbálom.
    Valaki megtudja mondani hogy melyik szerveren van a legtöbb Magyar? mert akkor arra a szerverre mennék ^^
  • Timurka
    #450
    ok, én már bent vagyok. Harpia a karim neve.
  • Kisponyi
    #449
    bent találkozunk, kb 5 perc és online leszek
  • Timurka
    #448
    legyél.
    :))
  • Kisponyi
    #447
    legyek? :) Nevem bent GabrielHUN
  • Timurka
    #446
    :))
    Köszi a gyors választ. Fent vagy most? mert akkor megkereslek.
  • Kisponyi
    #445
    Maga a guild lvl 84-es, jelenleg 48 magyar van a guildben, a magja a csapatnak(kb 10 fő) mind lvl 100/120 feletti. Van jópár kezdő és közepes szintü játékos is.
  • Timurka
    #444
    Köszi. rólatok még nem is hallatom. Ti mekkorák vagytok és mennyien?
  • Kisponyi
    #443
    Ha nemnagy gond akkor gyere Macedon szerverre, persze nem kötelező, de itt van rendes magyar guild, neve HUNForce, aktiv játékosokkal. Keresd Evike-t a játékban.
  • PetruZ
    #442
    Sikyon-on volt több magyar is, meg volt egy klán is (valami "HUN-akármi" nevű, de nem voltak túl aktívak.
  • Timurka
    #441
    Sikyon szerveren akkor egyedül vagyok magyar? pech.
    Delphi szerveren ki tud felvenni tagokat és kb mikor szokott játszani? felvenném vele a kapcsolatot.
  • PetruZ
    #440
    Én kiszálltam az AO-ból, a játékot is töröltem. Ez az AO már nem az, amit kb. szűk fél éve játszani kezdtem.
  • Timurka
    #439
    Sziasztok..

    Sikyon szerveren vagyok, kezdő. Csatlakoznék egy magyar guildhoz. Virag a karim neve, egy shaman.
  • Lacika69
    #438
    Szia Laci vagyok
    Hungary Guild
    LacikaHun lv60.
    Enyi elég lesz?
    Én is kerestem Magyarokat a csapatomba(Guild)de nem sok sikerrel.
    Hali remélem igy talán több sikerem lesz,na meg persze nekedis.

  • Dattila1
    #437
    Sziasztok!
    Aki el szeretné kezdeni a játékot az jöjjön a Delphi szerverre.
    Többen is már 120asok vagyunk, tanácsokkal el tudunk látni.
    Ha tetszik a játék nállunk hamar fel fogsz fejlődni.
    Írjatok Koppany-ra vagy rám, Atis-ra.