556
Körökre osztott MMORPG
  • Majesty
    #516
    Sziasztok!

    Épp most akkartam kérdezni hogy a troy medal mirre valo.
  • setét
    #515
    Sziasztok
    Új event van: sok kis medaliont lehet Dungeon kulcsra beváltani.
    Ami limitált szintekre van osztva, a kapható cucok is értelem szerűen minél magasabb szint annál jobbak.

    Majsesty
    amit PetruZ irt azt meg kell fogadni. Még kiegészítésként a 90-Forbidden Abyss-,94-Arachne's Nest (majd a 98 is) nevű ind dungeonokban "Title" feladat is van ami jó kis XP -vel jutalmaz
    Mindegyikbe 10 alaklommal kell leölni a boss-t, s a te szinteden még csapatba menj be, mivel időlimites.
  • PetruZ
    #514
    Individual dungeon. Olyasmi, mint a guild dungeon (pl. ugyanúgy van time limit), de ezt akárki elindíthatja, ha van pénze a kulcsra és van jó felszerelése is. Minimum szint belépőjük van (pl. a legalacsonyabb szintű a Forbidden Abyss, amihez lvl 90 kell) és a főhősön kívül csak max. 5 mercenary lehet aktív, a többit ki kell kapcsolni.
    A tbs megjelenésével tbs-alapú dungeon-ok is bekerültek a játékba, azokhoz is mindig keresnek társakat.
  • Majesty
    #513
    Az ind pontosan micsoda mert sokszor szoktam láttni hogy hirdetnek ilyet chaten?
  • PetruZ
    #512
    - Lvl 95-ön ugrik meg az addig nagyjából szabályosan emelkedő XP görbe, és attól kezdve valami 4-5x több XP kell, mint azelőtt. Grind, daily, magas XP-jű quest-reset, individual dungeon (ind), tbs, abfl, ...normál casual játékkal csak nagyon lassan lehet itt már előrelépni.
    - PvE-re inkább jannisary.
  • Majesty
    #511
    Valaki tudna tippet adni hogy lehet gyorsan fejlödni mert 96lvl vagyok már 1 hete mások meg 2-3lvlt ugrotak mind 100+.Amúgy melyik a jobb az inventor vagy a jannysar PVE-re?
  • Majesty
    #510
    Mit nem találok a youtubon hogy kell pénzt csalni valami programmal.A mocskok hát igy nem sok értelme van játszani ha bármit megvehetek azonnal.
  • Genki
    #509
    Okés és köszi. A hét folyamán akkor majd felnézek. Csak LacikaHun2 sose volt elérhető,mikor jelentkezni akartam. :/ Na mindegy. Majd remélem sikerül valahogy és valamikor csatlakoznom. :)
  • Majesty
    #508
    Szia Genki!

    A guild most hallot hogy fölélad erröl Lacika69-et kérdezd.Én is majdnem abba hagytam mert uncsi egyedül.Gyere a mostani guildomba bár ott este és éjjfél után van élet.
  • Genki
    #507
    Szia Majesty!
    A Delphi szerveren vagyok én is (Bár rég játszottam vele és kicsit kirozsdásodtam). A Guild-hez lehetne csatlakozni? :O Vagy annyira haldoklik,hogy nem? :( Mert én azért hagytam abba,mert unalmas volt egyedül játszani! :S Köszi a választ majd! :)
  • Majesty
    #506
    meg 2 ember melletem :)
  • setét
    #505
    Mielőtt bemennél legyen meg az itemig az infod a monsokról, úgy jobb a loot
  • Majesty
    #504
    Pénzre mindig szükség van arra lesz energiám de majd meg látom.
  • setét
    #503
    Még annyi hogy nem csak 1 kupont tudsz 1 hétvégén beváltani
    Csak legyen energiád végigülni, mert az egyik legjobb bevételi forrás.
  • Majesty
    #502
    Értem köszönöm a válaszotokat.
  • setét
    #501
    Haliho
    Majesty a Goonzu world nem mostanában indul, elég rég óta fut már.
    Valószínűleg most érted el az adott szintet hogy részt vehetsz benne.
    1, ezt a fajta "dungeon-t" csak hétvégén lehet futni
    2, kupon kell hozzá mai 2 órás bent tartózkodást engedélyez
    3, 3 NPC van a bejárat előtt. A legtávolabbí adja a kuponhoz a 2db quesett
    amit 3xkell teljesíteni, majd a kapott 3 titeket kell odaadni a "sárga Acongnak" akitől megkapod a kupont. 3dik NPC Goonzuba ad feladatokat.
  • PetruZ
    #500
    A Goonzu-ra alapból 90-es szint a beugró, de 110-120 körül érdemes csak foglalkozni vele, különben bukta. A belépő nem tudom, most mennyi, de egy lvl 90-es quest végén is meg lehet szerezni.

    A mostani event nem tudom, mennyiben befolyásolja ezeket.
  • Majesty
    #499
    Sziasztok!
    groonzu world event mostanában indult.Milyen nehéz és hol lehet coupont szerezni?
  • PetruZ
    #498
    Nem. Véget ért a legutóbbi event, és most frissítik végig a szervereket, törlik az event tárgyakat, stb.
  • Majesty
    #497
    Sziasztok!

    A login closed ugye nem a bannt jelenti?
  • Majesty
    #496
    Szia!

    Én a delphi serveren vagyok van 1 guild de most kihalt.Talán késöbb fel éled.
  • Kasya
    #495
    Sziasztok!

    Most tettem fel a játékot, hogy kipróbáljam. Melyik szerverre érdemes csatlakozni?
  • Majesty
    #494
    Szia!

    Köszi az infot.Javitás az nem ártana néha kifagy város teleportnál meg Colombusnál.
  • PetruZ
    #493
    Maintenance = karbantartás, azaz valamit mókolnak a gépekkel (patch-elnek, javítanak, akármi), felesleges próbálkozni. :)
  • Majesty
    #492
    Sziasztok!
    szerver listánál a maintanenca mit jelent?A többi normál de azokba se tudok bemenni.
  • PetruZ
    #491
    A karakterek a szerveren vannak, semmi sem vész el.
  • Majesty
    #490
    1 kérdés ha letörlöm a játékot a mentések el vesznek?
  • Majesty
    #489
    Szia nekem is ez figyelhetö meg elkezd lassulni majd utana állandoan lefagy.
  • PetruZ
    #488
    Aki gyakran AO-zik XP alól, ablakban, megnézne nekem valamit? Semmibe sem kerül, csak kíváncsi vagyok.
    A Task Manager-ben be kellene kapcsolni a "Handles" oszlopot (View - Select columns - jobb oldalt középtájt "Handle count" elé pipa be), aztán elindítani a játékot, és a Processes fülön figyelni az atlantica.exe-t, hogy hogy alakulnak a számok. Arra lennék kíváncsi, hogy kezdetben mennyi és mondjuk kb. 10 perc múlva mennyi, folyamatosan nő-e, vagy időnként lecsökken, stb., szóval, hogy mit lehet látni? Nem kell pontos érték, csak körülbelüli nagyságrend és tendencia.
    Érdekelne a "VM Size" oszlop értéke is (szintén ott lehet bekapcsolni, ahol az előbbit, jobb felül a "Virtual Memory Size" checkboxszal).

    Ha válaszoltok erre, értékekkel, azt is írjátok mellé, milyen proci és mennyi RAM van a gépetekben. Thx! :)

    (Azért érdekelne, mert a legutóbbi Volcano patch óta nálam érdekes jelenségek vannak, amelyek 1-2 órán belül belassítják a gépemet, majd crash-elik, vagy csak szimplán szétfagy. A vélhető okát már tudom, csak kíváncsi vagyok, másnál is van-e ilyen jelenség.)
  • Majesty
    #487
    Át szöktem 1 másikra itt több aktiv játékos van.Mondanám hogy gyere te is de tudom rengetek idő bele öltél már a karidba.Köszi a sok segitséget és sok sikert továbbiakhoz meg aktiv játékost.
  • Lacika69
    #486
    Szeva mi az szökünk,szökünk?:))
  • Majesty
    #485
    Ok köszi a választ.
  • PetruZ
    #484
    Egy login alatt elvileg akárhány karaktered lehet (pontosabban szerverenként három). Szerverek között nem mozognak karakterek és régiek sem vesznek el.
  • Majesty
    #483
    Sziasztok!

    1ID vel csak 1 serveren lehet karaktert csinálni vagyis ha fent vagyok 1 serveren és át akarok menni 1 másikra akkor kitörli a régi karit vagy mind 2 szerveren van 1 1 kari?
  • setét
    #482
    Üdv mindenkinek
    Most kezdődött a " karácsonyi event" sok sikert hozzá.
    Ha még mindig tisztán magyar guildott kerestek: HUNForce
    Macedon server:Evike a vezető.
    Ha kérdés van bármilyen témába írjatok.

    Üdv , szép napot
  • Majesty
    #481
    Sziasztok!

    Nem tudjatok mikor lesznek ujra serverek?
    Egyet értek MorgoVassal annyira nem rossz a helyzet az arénát ki kell fogni hogy jo legyen volt 5ből 4 gyözelem de volt 5ből 4vereség is.Amugy 50+ karim van.
  • MorgoVas
    #480
    bár Petruznak sok mindenben igaza van, én ennyire azért nem látom borúsan a helyzetet. Pl. egy csomó guild, nation eleve úgy áll össze, h kábé egy időzónában legyenek, így ND/GD-kel nincs gond. A csilli-villi IM-erek kábé nem érdekelnek, amúgy is sokkal több értéke van annak a cuccnak, amit te magad gründoltál össze. FL-ben meg nem feltétlenül érdem a +10-es cucc, kalapáltam már el nálam magasabb szintű, mindenféle extrával feltápolt csávókat. CL-ben meg nem is számít a gear. Mindig lehet találni jófej csávókat, közösen kalandozni (pl ind. dungeon), és közben csak úgy eldumálni. Kábé másfél éve játszom, 107 lvl, és bár néha megunom, pár órára (vagy egy másnapos vasárnapra :) ) még mindig jó szórakozás.
  • MorgoVas
    #479
    Thebesen keresd Barbarint, vagy engem
  • Majesty
    #478
    Sziasztok!

    Ma minden uj varosnal kifagy a jatek.Nalam van csak gond vagy masoknal is?
  • PetruZ
    #477
    Lapozd végig és majd a végén be kell pipálni a checkboxot, utána a játékot újra kell indítani.