556
Körökre osztott MMORPG
  • Győri Devi
    #156
    én íjásszal nyomultam closedben sztem azt is fogok legközelebb is csinálni
  • Rennadant
    #155
    Én maradok a shama mainnél, vagy még talán az íjász ami szóba jöhet. Shamannal meg voltam elégedve nagyon.
  • Probatbicol
    #154
    Még egy gondolat: nem amatőrség egy kicsit, hogy pont akkor tartanak egy hét szünetet amikor a warhammer indul? Tudom nem versenytárs a kettő, de akkor is. Nekem pl. nagyon bejött a war az open bétában, vacillálok, hogy megvegyem-e, és az egyik visszatartó erő pont az atlantica. Erre most nem lesz egy hétig, mikor minden a war indulása körül pörög.
  • Probatbicol
    #153
    Megvan a 10000 új regisztráció, ma befejeződik a closed beta és 24-én indul az open. Viszont wipe lesz, de utoljára, az open béta végén már nem lesz. Én sajnálom hogy lesz wipe, még ha számítottam is rá, szerintem sok játékosnak elveszi a kedvét, leginkább azért, mert a játékmenet elég lineáris, szóval harmadszor már nem olyan buli ugyanannak nekikezdeni.

    Más. Indítottam egy cannonert, játszott vele valaki? Eléggé tetszik, a sima mobok ellen nagyon jó, de ahol van egy kisboss ott már az elején is szívok vele rendesen (pl. mutant tree). Később milyen lesz?
    Ill. aki kitart: ki milyen maint fog indítani?
  • Rennadant
    #152
    Szerintem meg pont azért ennyire bőkezűek az item shopos dolgokkal, mert úgyis mindegy.
  • savior
    #151
    hivatalosan semmi info rola. en a jelenlegi allas szerint azt mondanam, hogy nem lesz. a betazok folyamatosan kapjak az extra dolgokat a tesztelesert, marpedig ha torles lenne, akkor nem osztogatnak oket, hiszen par nap mulva ugyis odalenne. a 10k uj regisztraciobol 9k mar megvan, 2-3 napon belul vegeter a cb.
  • Győri Devi
    #150
    closed után lesz wipe?
  • Culram #149
    Igen. Mentornak hívják. Ő is kap érte valami mentor pontot.
  • Kiado
    #148
    Köszi, sikerült kulcsot szereznem, ez a játék valami embertelen jó :)

    Nagyon magával ragadott így kb. 1 óra után xD
    Ez normális dolog, hogy valaki jelentkezett, hogy a teacherem lesz és küldözgetett itemeket?:D
  • Probatbicol
    #147
    De tudsz, csak mivel még closed béta van ezért regisztrálni kell kulcsot, pl. itt :mmorpg.com (sajnos ide is regisztrálni kell, de ingyenes)
    Ha megvan akkor az Atlantica oldalon az 'Enter closed beta key ' opciónál beírod a kapott kódot.

    A másik lehetőség, hogy megvárod az open betat ami 1-2 hét szvsz, de kulcs lehet, hogy oda is kell majd.
  • Kiado
    #146
    Your account does not have acces to the beta.

    Kérdés megválaszolva :D
  • Kiado
    #145
    Most töltöttem le a game-t, ezek szerint feleslegesen, mert játszani nem fogok tudni vele frissen regisztrált accal?:)
  • Probatbicol
    #144
    Ha valaki a megjelenésre vár és még nem regelt accountot, akkor tegye meg, mert megint új akció van: akkor indul az open béta, ha tegnaphoz képest 10k új accountot regisztrálnak a honlapon.
    Az Ndoors úgy látszik sportot csinál abból, hogy mindent máshogy csináljon mint ahogy a többi mmo-ban van, de nem biztos, hogy minden ötletük jó.
  • Rennadant
    #143
    Tufa, ha erre jársz ugorj be lécci, be kéne venni pár embert. :)
  • savior
    #142
    a system settingsben ahol a nevedet kikapcsolod, ott kell a masok nevet is.
  • Rennadant
    #141
    Nem emlékszem pontosan hogy 30, vagy 40 után van egy quest, aminek a díja az auto craft képesség. Ott már nem kell harcolni hozzá.
  • Probatbicol
    #140
    Két kérdés a képpel kapcsolatban:
    1. Hogy kapcsoltad ki a player neveket? Nekem csak a sajátot sikerült.
    2. A ló mellet látható kopácsoló kartárs mit kraftol? Mert nálam az úgy néz ki ugye, hogy elkezdődik a kraft és mennem kell harcolni, hogy el is készüljön.
  • dragon11
    #139
    aham.. thx.
  • savior
    #138
    igen, ez.
    kaszt meg van sokfele, mivel nem 1 embert iranyitol, hanem egy csapatot. bardos, kardos, ijasz, lovesz, saman, agyus, landzsas. ezekhez az alapkasztokhoz jon meg hozza kb ugyanennyi speci egyseg. mindegyik tobb lepcsoben tovabbfejlesztheto
  • dragon11
    #137
    Élvezetes gamelni? Milyen kasztok vannak?


    Én már várom az élest..
  • Probatbicol
    #136
    Ez az ami a tegnapi FL bajnokság nyereménye volt?
  • savior
    #135
    lo az lett. sikerult is lefotozni egyet:
  • Tufa
    #134
    valami változás történt ami lényeges? lett ló benne már? :P
    Ma remélem én is betudok lépni már, de a kocsim meg soha nem lesz igy kész :D
  • Doomista
    #133
    reklám=ban
  • Jocisan
    #132
    RPG őrülteknek, térképek rengeteg játékhoz itt:gamempire.extra.hu
  • Rennadant
    #131
    A fileplanetes patch nem jó, ne is próbáljátok.. CB2 kliens simán updatel 10 perc alatt magától.
  • Rennadant
    #130
    FilePlanetre mai dátummal felkerült egy Atlantica patch. Elég kicsi. Szedjétek, hátha kelleni fog. :)

    Probatbicol: én is arra gondoltam, hogy mondjuk 0 staminával fele xp stb.

  • Probatbicol
    #129
    Na azt írják, hogy mostantól 0 staminával is lehet xp-t kapni és lootolni. Felvetődik a kérdés, akkor minek van egyáltalán? Lehet, hogy mindenből kevesebb jár majd ha eléri a 0-át?
  • Probatbicol
    #128
    Valaki azt írta a fórumon, nem tudom mennyire biztos az infó, hogy most a cb3 végén lesz még egy wipe, aztán jön az open beta és annak a végén már nem lesz wipe, fordul át élesbe. Persze lehet, hogy csak találgatás.
  • dragon11
    #127
    Istenem, mikor jön már ki?^^
  • Doomista
    #126
    sok mindent ujitanak.
  • Probatbicol
    #125
    Nem semmi, hogy a closed beta-ban járunk, közben meg már nemzetközi pvp versenyt rendeznek személyes jelenléttel.

    Elvileg 8 óra múlva indul a cb3. Kíváncsi leszek mit újítanak.
  • Tufa
    #124
    hát a licence scrollok vicc áron vannak, ennyit simán megérnek.
    12 dollárból gyakorlatilag megvan minden ami kellhet.
    Kiváncsi vagyok nekünk milyen árban lesznek majd(és hogy egyáltalán mikor lesz live)
  • Rennadant
    #123
    A koreai item shop-ban ezek vannak. Kiváncsi leszek itt mit tesznek még bele.
  • Rennadant
    #122
    Azért valami odaböffenthettek volna mielőtt lelövik a szervert. :)
    Vagy csak meghalt?
  • Tufa
    #121
    HF-esek aki nincs bent a játékban, kb fél óra mulva guild dungeonba megyünk, aki tud jöjjön!
  • dragon11
    #120
    Holnap a szülinapom..:)


    Télleg, táborban voltam.. ma jöttem haza.. mi történt?:)
  • Probatbicol
    #119
    tényleg, valamiért azt hittem, hogy holnap van 18
  • Tufa
    #118
    a 2., kedden reggel kb 7kor fog befejeződni.
    "Aug. 18 at approximately 10 p.m. PDT"
  • Probatbicol
    #117
    Egy hét szünet után, aug 25-én folytatódik majd tovább a closed beta a tervek szerint, a 3. körrel. A 2. holnap fejeződik be.