556
Körökre osztott MMORPG
  • Kiado
    #196
    Klán ügyében kit kell megkeresni?
  • Rennadant
    #195
    Mi is ott vagyunk, pont azért jöttem hogy írjam ezt. :)
  • Probatbicol
    #194
    2 szerver van, én az elsőre mentem a Sikyon-ra, szerintem oda gyertek ti is.
  • Rennadant
    #193
    Fél 11-től működik az auto update a telepített OB kliensen. Persze játszani csak 3-tól lehet majd.
  • Daem
    #192
    Okés:) Köszönöm szépen a gyors választ :)
  • savior
    #191
    remelem az elmult 1 hetben sok javitast eszkozoltek, mert cb alatt szinte semmi bugjavitas nem volt
  • Rennadant
    #190
    Aha az vibrál mikor áll a szerver. Majd jó lesz az is ha elindul.
  • Daem
    #189
    Értem! Köszönöm szépen a választ:)

    Még 1 kérdés: a Launcher nektek is vibrál?

    Mert én csak belülröl tom elindítani az "atlantica" exe-vel !
  • Rennadant
    #188
    Hajnal 3-kor indul csak. Addig nem fog menni.

    Mindegy ki a leader csak legyen meg a guild. Majd lehet megcsináljuk mi, úgyis át lehet adni a leaderséget menet közben is.
  • Daem
    #187
    Azt elefelejtettem mondani hogy Vistam van!
  • Daem
    #186
    Hello! Nekem lenne egy kis problémám :S Leszedtem a játékot (gamershell)!!

    Felraktam és miután elindítottam a gamat a Launchernél elkezd vibrálni és nem csinál semmit:S Options registr meg Quit van ki írva :(

    Be mentem a könyvtárába és ott elindítottam egy másik exevel! Elindult a játék de a login képernyőnél nem enged be :S (attepting to connect to the server) és ennyi mást nem csinál:S
  • Tufa
    #185
    én jövök, de most nemhiszem hogy bevállalom a klán alapítást, időhiány...
  • Cassell
    #184
    Köszönöm a gyors választ akkor meglesem...
  • Rennadant
    #183
    open beta Sept. 24 - Oct. 23

    És nem lesz több wipe.
  • dragon11
    #182
    Open Beta, omg.. ez fasság:\ legyen már éles.. én megvárom..
  • Cassell
    #181
    Aloha!

    Megnézem én is játékot de mielőtt komolyabban elmélyülnék benne azt jól sejtem, hogy az open beta végével már nem lesz több karaktertörlés nem lesz wipe?

  • savior
    #180
    ugy nez ki 12 ora mulva open beta
  • savior
    #179
    egesz komoly penzdijjazasu versenyek lesznek:
    verseny
    biztos nem a sajat fizetett jatekosaik nyerik majd meg...
  • Probatbicol
    #178
    Én elvileg jövök majd.
    Úgy néz ki új klienst kell majd letölteni: http://atlantica.ndoorsgames.com/center/pds/pds.asp
  • Rennadant
    #177
    Akik a régi guildban voltak, jönnek open betában is? Vagy csinál valaki újat? Az elejétől kezdve kéne, hogy fejlődjünk vele rendesen.
  • Rennadant
    #176
    Köszi. Reménykedtem kicsit hogy nem csak ezeket.
  • savior
    #175
    kepek
  • savior
    #174
    licenszek kozul csak a power up-ot es a kuldetes ujrakezdo konyveket lehet elkesziteni
  • savior
    #173
    kraftolashoz egy kis info:

    kraft
  • savior
    #172
    ne legy hulye. 2 hozzaszolassal lentebb ott van hogy vegetert a cb
  • Probatbicol
    #171
    A szerver már áll, játszani nem lehet, majd csak ha indul az ob.
  • Kiado
    #170
    Most töltöttem le game-t megint, Launcher megáll a töltésnél, ez normális, tehát most játszani sem lehet open beta-ig, vagy nálam van a gond?
  • savior
    #169
    magasabb szinten jonnek meg: lady knight(lovag), inventor(lovesz, aki rebotokat is hasznal), janicsar(nem tudom a pontos nevet, de lovesz ez is), spartai(landzsas-pajzsos egyseg), cannoner(masfele agyus)
  • savior
    #168
    az item infoban kiirodik, hogy kraftolhato e es hanyas szinttol. a legtobb licensz nem kraftolhato, de hogy melyik azt mar nem tudnam megmondani.
  • savior
    #167
    par szo kasztokrol:
    swordman: magas vedelem, kozepes sebzes. a flame sword kepzettsege nagyon jol sebez, de csak pve -ben. elso sorba tokeletes
    spearman: jo vedelem, jo sebzes. 2 egymas mogott allo ellenfelet sebez, ami kifejezetten hatasos. lightning spear kepzettsege kozepes sebzest produkal, viszont van egy nagyon jo mellekhatasa: 2 kesobb pedig 3 egymas mogott allo egyseget sebez, raadasul az akcio pontjukat is leveszi.
    axeman/viking: magas sebzes, jo vedelem. hatranya hogy a magia eleg jol sebzi. 3 egymas mellett allo egysegeket sebez, ami pve-ben nagyon jo, pvp-ben viszont kevesbe(persze jobb mintha csak egyet sebezne). az egyseg lefagyasztos kepzettsege pedig eleg nepszeru.
    shaman: magushoz hiven konnyen hal. a gyogyitasa kb nelkulozhetetlen. a brutal will kepzettsege pedig pve-ben hasznos.
    monk: szinten konnyen hal. kepzettsegei nagyon jok: egy sor egyseget megvedhet a magiaktol (joktol es rosszaktol egyarant) es gyogyit. csokkenti a tamadasok szamat es gyogyit. plusz valaszthatunk harmadiknak egy passziv kepzettseget, ami vagy a fo karakterunk vedi egy gyogyitja, vagy pedig az egesz sereget.
    gunner: frontvonalba ez sem valo. 3 egymas mogott allo egyseget sebez egyszerre. wild shot kepzettsege pvp-ben eleg jo.
    archer: gyenge vedelem, viszont van egy nagyon jo tulajdonsaga. nevezetesen az, hogy barkit tud tamadni. pve-ben eleg kellemetlen tud lenni egy ijaszokkal megpakolt sereg, ami kapasbol tudja tamadni a fokaraktert vagy a magusokat. a silence kepzettsegevel meggatolja, hogy az egysegek kepzettsegeket hasznaljanak.
    artilleryman: kozepes vedelem, alacsony sebzes. kezdetben 4, majd kesobb 5 egyseget sebez egyszerre. kepzettsegevel lathatjuk az ellenfelek eleterocsikjat, plusz csokkenti a vedelmuket es sebzi is oket. a lovesevel jol lebenithatja az egysegeket.
    beast trainer: tulajdonsagokra majdnem olyan mint a viking, csak kicsivel jobb a vedelme. kepzettsegevel allatsereget idez meg, akik az osszes ellenfelunket megsebzik. velemenyem szerint a viking jobb valasztas a fagyasztas miatt, de aki nem tart erre igenyt, az az idomarral jar jobban.
    exorcist: swordmanhez hasonlo egyseg. legnagyobb elonye, hogy pvp-ben meggatolhatja, hogy az ellenfel magusai varazslatokat hasznaljanak.
    witch: gyenge vedelmu magus hatasos kepzettsegekkel. kepes elszivni az ellenfel manajat, vagy eppenseggel meteoresot csinalni, ami eleg durvan sebez. leginkabb pvp-ben hatasos a teruletsebzesu varazslata miatt. plusz elonye meg, hogy repulo egysegnek szamit.
    oracle: magus ez is szar vedelemmel. ezt nem probaltam, de nagyon a shamanra hajaz. tud gyogyitani meg egysegeket felerositeni. allitolag jobb a shamannal.
    prince: szinten magus. a tavolsagi egysegeket kepes felerositeni. megnoveli a sebzesuket es gyogyitja oket. az ellenfel tavolsagi egysegeit pedig kepes legyengiteni.
    prophet: kozepes vedelem, kozepes sebzes. jo kis ijasz kari, amely kozelharcosokhoz van kitalalva. gyogyitja a kozelharcosainkat es noveli a sebzesuket. az ellenfel egysegeit pedig kepes gyengiteni.
    80as szintig ezek voltak elerhetoek.
  • Rennadant
    #166
    A license ideje valós időt jelöl. Ha játszol, ha nem, az elfogy.
    Van license craft, de baromi drága alapanyag árakkal, így nem tudtam kideríteni miket lehet benne gyártani. Viszont boltban, jétákosoktól lehetett kapni 1 napos licenseket még azelőtt is, hogy elkezdték őket osztogatni. Próbáltam rákeresni ezekre a dolgokra, de semmi konkrétum nincs sehol. Majd kiderül :)
  • savior
    #165
    tudtommal kraftolni nem lehet licenszeket. az hogy 1, 7 vagy 30 napos pedig nem valos idot jelol, hanem jatekban toltott idot.
    talan a teleport licensz hianya a legszembetunobb. igy el kell futni egy varosba vagy beteleportalni romaba(azt licensz nelkul is lehet) es onnan utazni a kivant varosba. csapattagra es zonakba valo teleportalas is kilove. kellemes lesz, amikor egy varosbol futva kell menni az egyik zona shadow dungeonenek harmadik szintjere.
    extra inventoryhoz hozza lehet ferni, de csak kivenni lehet belole. ha mindent kiszedtel, akkor eltunik az extra hely.
    a zsoldos tarolo hely viszont huzosabb, mert ha lejar, akkor a felretett zsoldos ottragad. vagy ujra veszel hozza licenszet, vagy pedig kirugsz valakit a csapatodbol, hogy annak a helyere berakhasd.
    azt sem art eldonteni meg a jatek elejen, hogy valaki pve vagy pvp-ben akar eros lenni. egy kicsit mas osszeallitas kell a kettohoz.

  • Kiado
    #164
    Én viszont tuti megveszem auto move-t akár real money-ért, nélkül nemnagyon tudnék kiigazodni.. :D
  • Rennadant
    #163
    Igen, figyelni kell, hogy a lejárat előtt kivegyél mindent. Ilyen 1 napos license-ket elvileg lehet majd gyártani is, ebből adódóan gondolom goldért venni. Item shop se lesz annyira drága, a koreai verzió árai alapján.
  • Probatbicol
    #162
    Meg fogsz lepődni: nem lesz auto move :). Ha nagyon hiányzik lehet majd venni item mallban. Ki lehet bírni egyébként nélküle, az aggrozos mobok között már egyébként is inkább idegesítő.

    Sokkal érdekesebb viszont, ha az extra inventory slot jár le, ezt nagyon ravaszul csinálták meg, mert ott marad az inv. sor benne a cuccokkal, csak szürkén, semmihez sem férhetsz hozzá amíg be nem fizetsz egy újabb körre.
  • Kiado
    #161
    Hm épp kezdtem belelendülni, szerintem wipe-ig már nem játszom vele, értelmetlen... :D

    Azon gondolkodtam, hogy mi lesz, ha lejár auto move license? Valakivel történt már ilyen?:D
  • Probatbicol
    #160
    Én csak 39-ig jutottam, így ez volt:
    viking-spear-sword
    x-x-monk
    shaman-archer-axe(main)

    pvp-ben általában akkor győztem, ha az ellenfél mindenáron a main oszlopot támadta, akkor beáldoztam a monkot, addig gyógyítva amíg lehet, aztán bemozgattam a maint a viking mögé.
    A melee mainnak alacsony szinten pvp-ben annyi hátránya van, hogy mivel első sorban nem célszerű állni, eggyel több közelharcos kell neki a védelemre.
  • Rennadant
    #159
    Taktiák? Csapatok?

    Nálam ez volt a végén, és elég használható volt pvp-ben is:

    sword- viking -sword
    spear-beast trainer-viking
    monk- shaman(main) -archer

    Az első viking helyére akartam berakni a beast mastert a nagy védelme miatt, csak már nem maradt időm felfejleszteni annyira. :)
  • Probatbicol
    #158
    Én a speart és az axe-t próbáltam ki jobban, meg most a cannonost. Mindnek van jó tulajdonsága, a bárdosnak pl. a nagy sebzés és a fagyasztás, de az a hátránya, hogy horizontálisan sebez, a healer meg ugye ugyanúgy gyógyít. Két bárdos volt a csapatomban, nagyon hatékonyak voltak, de leginkább csak akkor, ha az ellenfélből már egyet sikerült megölni. Fel kellett nyitni a sorokat mint a konzervet.
    A dárdásban az a jó, hogy mélységre támad, amit nehezebb gyógyítani, a cannonos meg stunnol sokat, és licence nélkül is lekérdezheti az ellenfél hp-ját. Ráadásul a repülő ellenfelek ellen is biztos hatékonyabb, viszont a védelme elég gyenge. Szóval ezek között választok majd :).
  • foxxi
    #157
    nekem a dárdás nagyon bejövős :) Sajna énsem örülök a wipenak mert elég időt belefecceltem már, de mivel nagyon tetszik ezért elkezdem újra :)