556
Körökre osztott MMORPG
  • Evetkemano
    #236
    a leader nem léphet ki XD de lehet nem törlöm :P csak hogy a poén kedvéért mondjam a nevét a guildnek HUNters XD
    Ha valaki be akar lépni megtartom ha nem akkor törlöm valahogy vagy kiveszem a lóvét XD
    csak nem tudok belépni a játékba :(((((((((((((((
  • Kiado
    #235
    Kiveszed az összes pénzt a guild-ból és mivel nem tudjátok fizetni az adót megától megszűnik, vagy csak lépj ki a klánból, lehet az is segít :D
  • mematyi
    #234
    Magyar guild a Thebes en
    guild név:HunTerz
    Jelentkezni lehet:Taenaran;Kicsibandika


    jelenleg lv 10 a guild de 2 napja van csak meg
  • Evetkemano
    #233
    :D tuti:D köszi:) azt nem tudod guildet hogy lehet törölni?:P
  • Kiado
    #232
    Nem lesz fizetős, csak Item Mall kerül be.
  • Evetkemano
    #231
    ja és valaki írja le hogy lehet guildet törölni :P
  • Evetkemano
    #230
    1 kérdés megint tényleg fizetős lesz? nem baj csak kérdem:))
  • Kiado
    #229
    Interface bug, az 1ik update után került be sajna, majd kijavítják, gondolom hivatalos indulás-nál is lesz patch és nem fognak ilyeneket bennehagyni.
  • Evetkemano
    #228
    vegyetek be ha van magyar guild :) nevem Rettenet és a Sikyon szerón vagyok:)

    Meg lenne 1 kérdésem néha mikor megyek egyik helyről a másikra egy fekete keret jelenik meg,az bug? köszi
  • mematyi
    #227
    Sword-Viking--Spear
    x-Shaman(main)-x
    Monk-x-Gunner
  • mematyi
    #226
    NeroHun friendbe vegyél fel
  • mematyi
    #225
    hogy lehet guildot alapítani
    Barátommal szeretnénk egyet a Thebes re




    Gyertek át mert a Silky sokszor BUZY
  • mematyi
    #224
    CSá én a Thebes en vok
    szerverek közt levelet küldeni mert nem akarok átmenni?

    NebulaMage lv 25
  • Kiado
    #223
    Így elbaxni a gamet...

    Berakták ezt a napi 500 box limitet, amibe beleértendő az összes box: enchant, enhance, commodity, equipment stb. stb. És most a qrva oracle-t se tudom a csapatba bevenni, várnom kell 17 órát resetig, hogy kinyithassama sealed boxot, lol...

    Az interface tiszta bugos, fekete csíkokkal, néha nemlehet elolvasni chat-en az írásokat, a hülye font változtatás miatt.
  • Tufa
    #222
    fele ennyiért gyorsabban eltudod adni. a farmerek $7,78-ért(1509ft) adnak 10milliót, 11,83ért(2295ft) 20at, náluk paypal van, ellenőrizhető és gyorsabb is ;)
  • Kiado
    #221
    Van most 60 mil goldom, lvl 90-en akarom kövi set-et, addig meg ugyis gyüjtök még, valakit nem érdekel Siky serveren a vétel?:D

    10 mil-t adok 1800 ft-ért, dobjatok privit, ha valakinek kellene.
  • Kiado
    #220
    Majdnem minden magyar Siky-on van.

    mechonoid: ha segítségre van szükséged, akkor inkább próbáld a chat-nél "Peers" ben feltenni a kérdést, mert a fórum kicsit több idő, ott meg azonnal válaszolnak a többi playerek.
  • Rennadant
    #219
    Sikyon.
  • mechonoid
    #218
    a Thebes szerveren vok NeroHun néven és te?
  • Rennadant
    #217
    Melyik szerveren vagy?
    a "will" a válasz erre
  • mechonoid
    #216
    Ismét segítségre lennem szükségem megint egy küldiben:Hu Xue-yan adta Answer[Get Motivated] Question meg még valami olyan van írva hogy eat or share knowledge and donate money.Ez ilyen beírós küldi és nem tom mit kell oda írni.Ha valki tudja akkor pliz.
  • mechonoid
    #215
    Köszi a segítséget sikerült megcsinálnom.
  • Probatbicol
    #214
    Akkor nem jó scrollt használtál, mert a patrol licence azt csinálja, hogy használata után 1 napig a mobokra jobklikk+detail-t választva meglesheted a mob partijának összetételét.
    Amit elhasználtál az asszem a bewitched scroll azzal jön partiba a mob.
  • mechonoid
    #213
    Sziasztok abban szeretnék segítséget kérni hogy elakdtam egy küldetésnél:
    Sul Hyang adta és a Mission:Check monster Details after using [Patrol License].Próbáltam már én is rányomtam joibb klikk aztán használtam azt a scroll majd a mob beállt hozzám partyba de a küldetés nem került elfogadásra.Ha valaki tud pliz segítsen a helpet előre is köszönöm
  • Tufa
    #212
    tuning cucc csere érdekeljen aztán egyeztetünk :)
  • Kiado
    #211
    Azóta gyűjtögettem kicsit, 24.2 mil :D
  • fr
    #210
    katt
  • Tufa
    #209
    goldot vennék :) min 10millió
  • Tufa
    #208
    túlsokat azért nem kapnál érte :P 20 milliót adnak 2500ftért. De ha kell valami tuning cucc a kocsira szólj aztán boltolhatunk akár, én úgyis tudom mire költeni :P
  • Kiado
    #207
    Elmehetnék goldsellernek, 19.2 mil költőpénz :D
  • Tufa
    #206
    ha valaki esetleg még klán mentes és csatlakozna a CB1-2-3 as HungarianForce extagokhoz, pm Renn, GazElla, FallenHUN vagy Tufa
  • Daem
    #205
    köszönöm szépen Sikerült! :)
  • Tufa
    #204
    roma, warehouse
  • Daem
    #203
    Hello!

    Azt szeretném megkérdezni hogy hol találom a játékban a storage-t ahova le tok pakolni, mert a karaktereknél az inventory már fulon van:Sú

    Válaszotokat előre is köszönöm:)
  • Rennadant
    #202
    Sikyon-on vannak magyarok.
  • Tufa
    #201
    mi páran gondolkozunk hogy a 3. szerveren kéne kezdeni a kisebb tömeg miatt
  • dragster
    #200
    Ki melyik szerveren van? Jó lenne tudni hol a magyarok nagy része akkor mi is oda megyünk szerintem.
  • Kiado
    #199
    HUNgaricum-ba beléptem, minden magyart felvesznek, gyertek nyugodtan :D
  • Kiado
    #198
    Lekell tölteni az újat
  • ladasz
    #197
    Hi,most akkor lekell tölteni az uj klienst vagy a régi is jo?