4882
  • alcotb
    #4281
    Várom a pénteket...Ha minden jólmegy, megyünk haverral és felpróbálunk 1-2 kalapot.
  • alcotb
    #4280
    Jah, és topic helyett topik.
  • alcotb
    #4279
    Oh...Hát köszönöm.Órákig tartott photoshoppal összehozni.
    Még annyit módosítanék rajta hogy a jobb alsó keze is bennelegyen.
  • Depridol
    #4278
    tft monitor átka:D
    vektoros ganesha-t nem találni csak gagyikat:/
  • OrioN the S
    #4277
    hat ne haragudj, de.... :D zsufolt, homalyos stb... Bazsie sztem kurvajo lett
  • Depridol
    #4276
  • Depridol
    #4275
    már vagy 1,5 éve zárás alatt volt::D::D
  • MR ME
    #4274
    Elkészült a 3d live, hosszát illetően 2 óra 45 percet nyom, ami a következőképp változtat az időrendi lineup-on:

    20:00 - 21:30 Skarma (Chill)
    21:30 - 23:30 Erix
    23:30 - 01:30 Oleg Vs Toge
    01:30 - 04:15 Snag (3dj live)
    04:15 - 05:45 Aurafood live
    05:45 - 07:15 Y-East live
    07:15 - 08:45 Czellux
    08:45 - 10:00 Tebron Vs Novavision
  • MR ME
    #4273
    ahaha végre bezár ez a szar is :D
  • OrioN the S
    #4272
    nem mozgat meg... nem tudok onfeledten szorakozni a bulikon es ez lenne a lenyege :)

    banner meg... sztem a legjobb bannner amit lattam :D (Y)
  • alcotb
    #4271
    Csak koncepció:
  • alcotb
    #4270
    Mi van a bannerral?
  • alcotb
    #4269
    Hát jobban végigondolva ezt a spirit dolgot.Ha tudod hogy nem kapod el a spiritet akkor tudod hogy miaz, tehát már rég tudod mi is az csak nem azt a fajtáját kapod amit szeretnél?
  • alcotb
    #4268
    Nem kötelez rá senki hogy életed végéig goát halgass.A bulik már tényleg nem feeling-esek.De ezzel a goa dögunalom dologgal nem értek eggyet...Sőt egyre inkább szpídes zene kezd lenni...Csak a szétpöregtés megy mindenhol.Semmi ami mély érzéseket kelt...Márpedig belőlem azt csak a lassabb, ütemesebb zene képes kihozni.Csiga még kérdéses.Sok píz kell hogy haláltelek meg csiga is összejöjjön.Para Halu jólenne ha nem Para Halu lenne hanem "Jirzij fullon".GMS már agyonhype-olt trágya.Haláltelken meg sok helyet tudok ahol el lehet tenni a Hrucsit...Előre megfontolt gy....izé...Szal...Remélem visszavesz a diszkóból.


    Nem kapod el a spiritet?Nem a te hibád (csak részben).Amit írtam, nemis mennek rá a szervezők hogy elkapd a spiritet.No meg nemárt ami előhozza belőled.És természetesen nem a psére, meg a bekapom, és de boldog vagyok-ra gondolok.És igen, körülnézel és...Legalábbis nállam: "Ez nem az igazi!Nem ez kell!Nem elég csavarás az egéssz".Sajnos.De sírás helyett gyertek majd segíteni szervezni a saját bulit!És ott mindenki kialakíthatja azt ami neki kell.(kellene egy két ember aki vállalja a zenekeverést mert én nemnagyon tudok és azthiszem erőm sem lessz sok hozzá.Üssetek meg...Mindíg elkapom a rosszabb részét a dolognak...Mindíg csak jövök a "szokabulik meg diszkógoa, meg csúnyaemberek" témával.

    U.i.: #4267: Mondták már neked hogy takarodjál a retekbe?
  • OrioN the S
    #4266
    de ugy legyen! :D akko lemondom miatta robotrockot :D
  • mila69en
    #4265
    akkor menjünk! kula is jön:)
  • MR ME
    #4264
    para halu játszana nekem is, GMS nem vonz :S
  • MR ME
    #4263
    mingyá felnézek rejtve
  • OrioN the S
    #4262
    jaja csak akkor le kene dumalni, mert ott rateves :D es ne ugy, mint likvid szolt :D
  • mila69en
    #4261
    kéne menni baszki lesz gms:/ para halu bár már nem a régi de még jó:D
  • OrioN the S
    #4260
    kene :) baratom szervezi es megigertem stb... oda jonnel? :D akkor lesz robotrock is :$
  • mila69en
    #4259
    csigahegyre mentek?
  • OrioN the S
    #4258
    nalam meg minimal, electro, nu-rave :D robotrock bazze! kollektiva, nvc, cinetrip, stb...

    most nem fikazodni akarok, de szamomra egy goa party a technohoz kepest dogunalom :\ penteken merlinbe megallas nelkul fent volt a kezem es veretes, sikotozas :D hatalmas gecyjo volt :D ez eltet... ez van. szeretem a goat es hallgatom, de nekem nem adja annyira a "flowt", hogy ugy bele eljem magam, mint kene. nem kapom el a spiritet... meg nem tudnak ujat kitalalni es bulin is elmegy az eletkedvem amikor korulnezek es...szal tudjatok mire gondolok :\

    teknobuza lettem...
  • mila69en
    #4257
    én nem közösítelek ki:) ezt diszkogoázást már nem bírom már nem bírom szal mostanában acidtechno meg csapatás:DDD
  • OrioN the S
    #4256
    :D

    am jo lenne, ha feljonnel picit emesere
  • MR ME
    #4255
    mer technos szar leszel? am már rég megtörtént -.-
  • OrioN the S
    #4254
    lassan eljön az ido amikor ki fogtok kozositeni :ASD
  • alcotb
    #4253
  • Depridol
    #4252
  • PesSim
    #4251
    :q


  • Depridol
    #4250
  • MR ME
    #4249
  • Hangman576
    #4248
  • OrioN the S
    #4247
  • MR ME
    #4246
    sztem kimarad, este sörözés Ádámékkal azt annyi, nincs kedvem progresszívkodni most sry :S
  • OrioN the S
    #4245
    hnap vki kaloztanya zarobuli? :\ Dani? kedved legyen a tobbit megoggyuk.... naaaaaaaaa
  • alcotb
    #4244
    De akkor már legyen teljesen kicserélve, ne csak átalakítva.Pl lehetne rajta Ganesha...
  • mila69en
    #4243
    hm... szombat! van gyerek anyóséknál! buli vaaaan:D
  • Depridol
    #4242
    yol van de haladni kell a korral
    azért mégis 2 éve csin a jelenlegi bannert:/
  • OrioN the S
    #4241
    nekem a mostani nagyon bejon, de tenyleg! minden rajta van ami kell. szvsz maradjon :)