21
  • L3zl13
    #21
    Nem biztos, hogy ilyen emberekre akarnám bízni az életemet.
  • Möci
    #20
    Ja egyébként.... az ittas bajkeverőket én nem lelőném, inkább kényszermunkára ítélném őket. (mondjuk reaktor tisztítás, stb...)
  • Möci
    #19
    Nem csak ott, de itthon is "istenek" a bírák.
    A fenenagy bírói szabadságukkal olyan nagyképűek lettek, hogy még a tükörnek sem köszönnek. Egyszerűen szinte nincs felügyeleti szervük, és tele van a hazai ítélkezés bírói bakikkal (magyarul törvénytelenségekkel). Ez az első fokra nagyjából mondhatni jellemző (mindegy, hogy BTK-s, vagy PTK-s az ügy).
    Ismerek konkrétan olyan ítéletet, ahol tulajdonképpen még a vád is vissza lett vonva (ezt a bíró figyelmen kívül hagyta), korrekt bizonyítékok sem voltak és nagyon komoly ítéletek születtek (több éves felfüggesztett börtönbüntetések, több millió forintnyi bűntik)(az ügy egyébként 2001-ben kezdődött, 2005-ben volt az első tárgyalás és most fejeződött be első fokon).
    El nem tudom képzelni milyen ítélet születhetett volna, ha megtörténik a bűncselekmény.
    Nos ennyit a bírói "szabatosságról".
  • Szemi90
    #18
    Nehogy azt hidd, hogy kishazánkban azonnal előzetesbe kerül aki ittasan balesetet okoz. Itt is szabadlábon védekezhet a többség. És amilyen gyorsan folynak a büntetőügyek, eltelhet akár 3-4 év is mire megszületik az ítélet...
  • pasi29uk
    #17
    Terrorista :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Myron
    #16
    fucktard
  • Davidus
    #15
    owned
  • dez
    #14
    Egy dolog a megbánás, de olyan is van, hogy tisztelet.
  • kernerster
    #13
    senki nem kérte hogy sírja tele az oldalát. ha nem tesz fel ilyen képet, akkor is tekinthetik bűnbánónak a magatartását, pl. 10 éve mégis hogy dönthették el?? ez csak egy arra való cáfolat volt, amit gondolom az ügyész hozott fel.
  • sathinel
    #12
    igen de ennyi erővel ha valaki jó szinész és a tárgyalásig mindenkinek csak azt mutatja hogy megbánta, és az között aki haverjaiknak mutatják mennyire erőssek, kiályok, mi a különbség? egy internetes portálon elhelyezett képek írások mennyire tükrözik a valós helyzetet? Büntessék meg de egy ilyen gyükérségre hivatkozni hogy nem sírta tele a facebook oldalát elítélni elég gáz. Milyen törvényhozás az ilyen??? Az ittas gázolásnak vannak büntetőtételei és az szerint kéne elítélni. Vagy a byrói munka, törvények is ennyire szabadosak?
  • JMáté
    #11
    Lehet, de ebből a történetből megint az a tanulság, hogy ne üljünk ittasan a volán mögé.
  • sathinel
    #10
    Ez itthon is így lessz. sokmindent majmolunk amerikától, és hát az iwiw-re is miért figyelt a rendőrség? + sok ember már ha felvételizik valaki megnézik van-e iwiw oldala.

    A másik fele hogy hiába volt beszarva, az internetes oldalára az ember olyan videót, képeket tölt fel az ember, és úgy beszél hogy vagánynak, nagykirálynak tűnjön. Csak emós majmoktól láttam más videókat. Tehát ezt venni alapul egy bírói döntéshez rohadtnagy parasztság. A bírónak sem volt agya az tuti. A legtöbb ember a haverjai előtt azt mutatja hogy jól van és erős, nem fél semmitől.
  • RecoPhile
    #9
    idiota amarekikaikra atomotom, az összesre....
  • szacsi
    #8
    Te is ittasan gázoltál?
  • Adenoma
    #7
    na ezért nincs fenn fotóm :)
  • kuci06
    #6
    "A Facebook és a MySpace internetes portálokat rég nem kizárólag közösségépítésre használják az Egyesült Államokban. A népszerű honlapokon megjelenő személyes információk alapján munkaadók tudják lenyomozni jövendőbeli alkalmazottaikat, detektívek bukkanhatnak értékes nyomokra, sőt újabban ügyészek próbálják peres ügyekben befolyásolni a bírók döntését a vádlottak világhálóra feltett fotóival. "


    Szép új világ...
  • cateran
    #5
    Csak azt nem ertem miert sipakol mindenki az altalanositas ellen, hogy az amerikaiak hulyek?:S
    Reszegen balesetet ookoz Es utana meg szabadlabon bulizhat? Az meg annyira hulye hogy poenra veszi es meg a vilagnak is megmutatja,hogy szarik bele?
    USA...ott kellene atomot robbantani....
  • BB7
    #4
    +1
  • endale
    #3
    Hülye volt, hogy ilyen fotókat tett fel, mikor büntetőeljárás folyt ellene. Én még akkor is kicseréltem a képeimet amikor állást kerestem, hogy ha a HR-esek utánam néznek jó benyomást tegyek.
  • szasz85
    #2
    Kb
  • BandiG
    #1
    Szerintem a reszegen balaesetet okozokat egybol le kene csukni. Esetleg nehanyat poenbol leloni hogy hatha ettol jobban elmegy az emberek kedve az ittas vezetestol.