26
  • Brett Shaw
    #26
    Nekem a Nincs kettő négy nélkül a kedvencem. Az a ceruzavékony söfőr!Beszarás.
  • k9duli
    #25
    Én csak azt sajnálom hogy Bud és Terence nem tudják igazából mekkora "hősök".
    Meg hogy Terence Hillnek nem igazán jött össze a nyugdíjas évek :(
    Imádtam filmjeik stilusát a szegény embert játszották el. Aki azért mindig kiemeli a fejét a szarból.És rámutatnak az igazi értékekre nem pedig a szaros pénzre!
    Tetszett még hogy vallást is elég mókásan fogták fel.Tudták mennyit ér egy ima :)
  • Adamul
    #24
    Mind jó :)
  • Talley
    #23
    Banános Joe se rossz:D
  • TDaniel
    #22
    Régebben nagyon szerettem a filmjeiket. Most egyenesen imádom őket :D. Biztos az idő velejárója ez is :P.

    Amúgy nem is tudom melyik a kedvencem az összes közös filmjük közül. Talán a Kincs, ami nincs :)
  • Tetsuo
    #21
    ezt kb beszivva tudnam elvezni.. v vhogy lebutitva az agyat, persze meg igy is nagysagrendekkel jobb sok mai fosnal.
  • zorrobomber
    #20
    kultusz. ennyi.
  • schrank
    #19
    a kamionos filmjükben bemennek a kocsmába :
    - fogadjunk tíz centben hogy nem tudsz annyi narancsot facsarni amennyit megiszok ...
    - frrrrr-frrrrr
    -gugy-gugy ... nnna jó nyertél itt a tíz cent
    megszólal a dagadt 5 narancslé tíz centért ... nagy üzlet
    ez a legjobb pojén az összes filmjükből
  • Brett Shaw
    #18
    Tulképpen bugyuta filmek, de mégis szívesen nézi akárhányszor az ember Spencer&Hill-t. Kitűnő szinészek és a szinkron is zseniális. Ugyanígy nem tudom megunni a Vissza a jövőbe trilógiát sem.
  • zool1981
    #17
    "Papu nem sárga tetü!!!Ezért meglakolsz!!!"
    "100 az enyém,a többi a tiétek.Oszolunk!!!JERONIMO!!!"

    Szinte minden filmjük zseniális,utánozhatatlan.Fantasztikus színészek....
  • bmw
    #16
    "Bud Spencer és Terence Hill mindig is királyak voltak"

    Ez igy van, nem is eri utol oket senki!
  • trogi
    #15
    Talán ez is egy jelzés lehet, hogy nem feltétlenül mindenki a vérfröcsis filmeket szereti.

    Amúgy érdekesnek találom, hogy a Fordítsd oda a másik orcádat is!-t még mindig nem adták ki dvd-n, s az rtl sem töri magát, hogy leadja műsorba. Vajon miért??
  • Picizöldfül
    #14
    bud spencerék jöhetnek,de ilyen zs-kategóriás Vírus a gépen 5,meg Halálos Méhek 9..ezektől a falra tudnék mászni,igaz az állítás hogy ha nem érdekel ne nézd meg,de ha már ajánlóban felforr az agyvizem...harry potter 1et is minimum 2xer ledják évente,és a film az 5.nél tart ,gyűrűk ura 1et is hányszor leadták..apátok faszát
  • REALista
    #13
    Szerintem jóval töbször...:D
  • pauly
    #12
    Na ja,mint a bunyó karácsonyig,azt is minden évben leadják legalább 1-szer :))) Más filmeket meg 10 évente ha egyszer adnak
  • Librarian
    #11
    Hehh... az Ovizsaruról mindig az jut eszembe, hogy kvázi kedves, aranyos, gyerekes... de a végén amikor Swarci kap pár golyót és tiszta vér a mosdó, aztán mikor az ovónéni baseballütővel veri agyon az öreg nénit... hát a gyerekemmel biztos nem szívesen nézetném meg. :-))))))
  • winnie
    #10
    2005 tele és 2008 nyara között kétszer volt a tévében.
  • joeperry
    #9
    Semmi bajom az Ovizsaruval, aranyos kis film, de könyörgöm, minden évben legalább háromszor leadják (Sly hasonló "klasszikusával", az Állj, vagy lő a mamámmal egyetemben). Mikor meglátom az ajánlóját, ami szintén tökugyanaz évek óta, legszívesebben kihajítanám azt a rohadt tévét az ablakon. De lilára tudnám verni a fajét annak a balf@sznak, aki ilyen kreatív a TV2-nél...
  • Risu Führer
    #8
    ovizsaru.pff
  • Narxis
    #7
    Dettó! Imádom őket, komolyan felvidítják a napomat, megyek is és megnézem a Bűnvadászokat vagy az Ördög jobb és bal kezét. :D
  • busman001
    #6
    :DD "-Hé!
    -Mi hé?!
    -Az ajtó!
    -Az ajtók arra vannak,hogy bemenjünk rajtuk, nem tudtad?"
  • avman
    #5
    csak a puffin lekvár adhat erőt és mindent legyőző akaratot.... dögvész pusztít majd a cápák között.
  • Interfan
    #4
    "Hm, mi ez, hagymás bab?"
    "Nem, krumplis hal..."
    :D:D:D:D:D
  • scagnetti
    #3
    Bud Spencer és Terence Hill kölyökkorom meghatározó színészei voltak, és még a mai napig is azok. Megunhatatlanok a filmjeik!
  • Seth
    #2
    Egyszerűen időtállóak a filmjeik. Akárhányszor mennek tévében mindíg meg tudom nézni őket
  • geristar
    #1
    Bud Spencer és Terence Hill mindig is királyak voltak, szinte minden filmjük megvan dvd-n!