104
Csak pc-n letölthető formában!
  • atesszan
    #64
    szóval igy ikj765
  • balee4
    #63
    Jobban teszed ha amakrók alatt megnézed xD
  • balee4
    #62
    Na ez jó szal: de a beírt szöveg elé és után tegyél szóközt
  • balee4
    #61
    Jah azt hittem a játékkal kapcsolatosan kérdeztél lol
    Spoiler-t ezzel a kóddal tudsz:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Spoiler szöveg

    (a többi kód a makrók-nál van leírva)
  • atesszan
    #60
    Nem tudom, ezt valami kóddal kell csinálni, hogy ne látszon a szöveg, csak ha kijelölöd?
  • balee4
    #59
    A titkos kódra gondolsz?
  • atesszan
    #58
    Elárulnád hogy lehet ezt a rejtett spoiler cuccot megcsinálni? Köszi
  • atesszan
    #57
    Egyébként lehet hogy ez valami bug, de a válaszod után visszatöltöttem és hozzávágtam a key ládát egy másikhoz és simán összetört!!
  • atesszan
    #56
    Nagyon köszi!
  • balee4
    #55
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van ugye 3 kapcsoló (a különböző szinteken), állítsd be mindegyiket úgy, hogy a bal oldali zöld lámpa világítson, a kulcsos dobozt lent az első szinten vidd a cső alá, amiből a kék gőz vagy füst jön, felmész a ketchupos automatához és ledobsz egyet rá a lézerre, az pedig a lenti csövön keresztül szétrobbantja a dobozt
  • atesszan
    #54
    Hogy teleportálsz?
  • atesszan
    #53
    Igen, de a kék lézeren nem megy át!
  • balee4
    #52
    Ketchupos üveggel, rá kell "teleportáltatni" :D
  • atesszan
    #51
    Hello! A dobozba zárt kulcsot hogyan lehet megszerezni?(hogy lehet a ládát széttörni?)
  • balee4
    #50
    Kösz, majd megnézem. :)
  • gamemaker
    #49
    A szuper titkos kód:


    (előbb utóbb úgyis fent lesz neten valahol)
  • balee4
    #48
    Akkor leírhatnád a kódot! :D
  • Tsaba86
    #47
    Nagy vagy! Sikerült az összeset megtalálni? :) Az király!
    Az előző részekben is megtaláltad őket? Mi volt ott a titkos rész? :D
    Én a Black Plague-ban csak 2-t nem találtam meg ha jól emléxem :(
  • gamemaker
    #46
    Nekem meg lett mind a kilenc, kiírt egy kódot. A kódot nem árulom el.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudtam először, hogy hova kell a kód, de rájöttem. A második pályán nem szabad leesni az elején, hanem át kell ugrálni nehezen, aztán menni tovább, és nem szabad a végén lemászni a létrán, hanem ki kell húzni a dobozokat, felmászni, bent van egy számítógép. Elolvasni ami rajta van. Ledobálni mindent az íróasztalról, újra bekapcsolni a gépet, és lesz rajta egy RecordStudio.exe. Abba kell a kód és meghallgathatod Mike-ot (Red eredeti hangja), ahogy próbálkozik utánozni Red hangját.


    Ha sokat nyaggattok, akkor leírom a kódot ;)
  • Tsaba86
    #45
    Én 4-et a 9-ből
    Szerintem spontán megőrült és kész. Így könnyebb volt megcsinálni a végét
  • dante3
    #44
    Én 2-öt! :P
  • balee4
    #43
    Én is csak 1et találtam. :)
  • Seth
    #42
    Oké, én is végeztem vele, de most akkor mi a franc történik ?? :D
    Nagyon egyszerű az őrültségre fogni, de jó lenne vmi épkézláb magyarázat mindenre

    A titkos tárgyakat megtalálta vki? Én kereken 1 darabot azt is véletlen,azt hittem nincsenek most, jól eldugták őket, nem úgy mint a BP-ben. Kiváncsi vagyok kapunk e vmit mint abban,ha összeszedtük mindet
  • Lerstal
    #41
    én is végigvittem...de hiányoltam a félelmetes részeket és a szörnyeket belőle, viszont volt amikor órákig szarakodtam :D:D:D
    meg persze rövid :(
  • Tsaba86
    #40
    Szia Feri! Vigyázat Spoiler következik!!!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát igen, tulajdonképp semmivel. Vannak utalások, hogy itt van valami meg hangok (amik, nagyon jók), de semmi lény. Illetve kereken 1x láttam egy férget, ami az előző részekben volt. De az sem támadott, hanem egy villanásra feltűnt.

    Gregton6. Nem vagyok túl jó angolból, de a történet lényege, hogy Phillip főhősünk az eltűnt apja után kezd el nyomozni, és így jut el erre a helyre, ahol az apja tudósként dolgozik. Na most, hogy pontosan mit csináltak, meg kik itt lent az nem nagyon tudom, de a lényeg, hogy jó titokzatos dolgot
    Ahogy főhősünk kezd belebonyolódni a történetbe úgy kezd maga is halucinálni, és megőrülni. Asziszem, valami másvilági dolgot kutattak itt lent. Onnan származnak a nagy kukacok, meg a Black Plaugéban megismert fura lények (a kedvenceim) Mikor azt mondja: Is someone there? (van itt valaki?) Jáááá, attól lehet fosni
  • fery02
    #39
    Úgy érted egy darab szörnnyel vagy zombival se találkoztál játék alatt?
  • gregtom6
    #38
    Elmagyarázná nekem vki hogy mi volt a pontos sztorija az előző 2 játéknak? Mert én végigvittem azokat is,de nem jöttem rá,h a végén az a másik dimenzió mi volt,meg mindent mondjon vki el,amit már tudni lehet a sztoriról. Úgy akarom végigvinni a Requiemet,h ezek tisztázva legyenek.
  • Tsaba86
    #37
    Kiakasztottam emberek!
    Hát vegyes érzelmekkel :S Nem erre számítottam. A légkör jó, sőt egyenesen felemelő, de! És itt a nagy de. Semmit nem lehet felvenni, semmi ellenség, semmi megerőltető feladat, esztelen történet (az egész alatt csak azokon a hülye átjárókon kell szaladgálni). Én nagy rajongója vagyok a gémnek, az egyik favorit számomra, de a Requiem nagy űrt hagyott bennem. Az Overture és a Black Plague valami fenomenális volt, de ez nem hozza a színvonalat számomra :S Eléggé csalódott vagyok. Persze ez is felkerül a favorit polcra, de csak a többi miatt! Sokkal nagyobb durranásra számítottam :( Talán felhozható pozitívumként, hogy a hangulat az felemelő (néha fostam, mint atom), mint például mikor hirtelen lépteket hallasz magad mögött :) A vége is egész hangulatos lett, szerintem mindenki meg fog lepődni rajta!
  • balee4
    #36
    igen kell.
  • Lowosan
    #35
    kell hozzá a black plague akkor?
  • Ron Ragm
    #34
    Na hát ez eléggé silány és monoton, főleg ha azt vesszük a hogy a BP mekkorára sikerült, de eddig szinte csak dobozpakolgatás volt.
    Nagyon látszik hogy csak rajongói nyomásra készíteték
  • balee4
    #33
    Inkább a BP topikba írjatok, ott már jópár nehéz részt kibeszéltünk. :D
  • koc00
    #32
    Ok,megvan... Nem vágtam a jobb gombot...
  • koc00
    #31
    Hello! A robbanó ketchup-ös résznél mit kell csinálni?
  • Lerstal
    #30
    köszönöm szépen, rendben:)
  • grebber
    #29
    Igen!De ez nem 3. rész csak egy kieg a Black Plague-hoz.
  • Lerstal
    #28
    valahonnan letudom tölteni a 3. részt ingyen? torrent, akármi..
  • balee4
    #27
    Kb. 20 perc és megtudom, bár nekem megvan az eredeti Black Plague, csak az ugyebár magyar, ez pedig angol, szal egyelőre a törttel vagyok kénytelen játszani. Már kíváncsi vagyok rá nagyon. :D
  • tobias88
    #26
    A kiegészítő ott veszi fel a történet fonalát, ahol a Black Plague elhullajtotta. Az események során tanúi leszünk annak, hogy kerül a főhős, Philip, egyre mélyebb őrületbe, és hogyan küzd meg belső és külső démonaival.

    jajj, ez kell
  • zzeN
    #25
    de tört black plague-val akkor nem is működik?